Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ειπαν περιπου 15μερες αλλα μεσα στις 5εργασιμες θα μπορω να παρω το κινητο οταν θα γινει η εγκριση δηλαδη?

Όταν πάρεις έγκριση παίρνεις το κινητό. Όταν ενεργοποιηθείς στο νέο δίκτυο αλλάζεις κάρτα sim.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

ετσι γινεται 100%.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ego pedia ekana foritotita xthes kai pira ta 300euro!Den ksero na sas po an isxii akoma rotiste se vodashops!

 

Το παραπάνω το πόσταρε o peter στις 16 Μαρτιου. Να διαβαζετε καλυτερα (soublaki...):rolleyes:

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για τα 300€ ισχύει ακόμα σύμφωνα με κατάστημα :))

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος δεν είναι καθόλου καλά ενημερωμένος μου φαίνεται...

Τελικά μπορούμε να πάρουμε μια υπέυθυνη απάντηση? Ισχύει η προσφορά των 300 ευρώ, και αν ναι:

A. Μέχρι πότε?

Β. Υπάρχουν προϋποθέσεις?

 

Ολόκληρο myphone και δεν βγήκε κανεις να το πει .. μου φαίνεται απίστευτο. Στο φορουμ της cosmote εχουν ανοίξει καινούργιο θέμα για τη προσφορά, στη vodafone κοιμούντε πάλι?

Link to comment
Share on other sites

Για έγκυρη ενημέρωση καλύτερα να καλέσεις την ίδια την εταιρεία. Ό,τι και να γράψει κάποιος εδώ δεν μπορεί να είναι πιο έγκυρο από οτι θα πει η εταιρεία...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μα εδώ γράφουν και υπάλληλοι της vodafone!

Αν αυτοί δεν έχουν έγκυρη ενημέρωση απ'την εταιρεία ποιος θα έχει, εγω ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ο λόγος τους δεν έχει καμία επίσημη έννοια και δεν δεσμεύει την εταιρεία ;-)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Ο διάλογος αυτός μου θυμίζει ένα παιχνίδι που λέγεται κολοκυθιά! :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω. Απλά νόμιζα οτι σε ενδιαφέρει σοβαρά να κάνεις χρήση της προσφοράς και είπα να βοηθήσω.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον: Το Vodafone Φιλοι δεν διατιθεται πλεον ουτε για νεες συνδεσεις. Το ανεφερα πιο πανω.

όσον αφορά στην επιδότηση των 300 ευρω, δεν εχει καμια σχεση με την προσφορα που γνωρίζατε. Ισχυει ΜΟΝΟ για φορητοτητες (σε παγιο απο 30ευρω+) καθως και σε συγκεκριμενα εταιρικα προγραμματα:

• Επαγγελματικό 90 και Απεριόριστα ενδοεταιρικά

 

• Επαγγελματικό 180 και 60 λεπτά ενδοεταιρικά

 

• Επαγγελματικό 300

 

• Όλα τα iPhone προγράμματα (από 30 και άνω)

 

• Όλα τα Storm Προγράμματα (από 30 και άνω)

 

 

To δημοσιευσα ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ στις 17 Μαρτίου. Θέλετε και να σας το ζωγραφισω?Ελεος πια:(

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια πυλη απο την οποια μπορω να βλεπω αν ενας αριθμος ανηκει στη συνδρομητικη βαση της Vodafone?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια πυλη απο την οποια μπορω να βλεπω αν ενας αριθμος ανηκει στη συνδρομητικη βαση της Vodafone?

 

Στέλνεις με μήνυμα τον αριθμό στο 1292. Χρέωση απλού μηνύματος.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά των 300€ για φορητότητα ισχύει για iPhone;

 

(& Συμβόλαιο >30€/μήνα προφανώς. π.χ. το iPhone 100 Lite έχει πάγιο 35€/μήνα.)

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά των 300€ για φορητότητα ισχύει για iPhone;

 

(& Συμβόλαιο >30€/μήνα προφανώς. π.χ. το iPhone 100 Lite έχει πάγιο 35€/μήνα.)

 

Nαι. Και να έχεις υπόψη ότι πλέον αυξήθηκε ο όγκος δεδομένων σε όλα τα προγράμματα. Π.χ στα lite δίνει πλέον 1.5 GB.

Link to comment
Share on other sites

Nαι. Και να έχεις υπόψη ότι πλέον αυξήθηκε ο όγκος δεδομένων σε όλα τα προγράμματα. Π.χ στα lite δίνει πλέον 1.5 GB.

 

Σ'ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση.

 

Δηλαδή να υποθέσω ότι εφόσον στο iPhone 100 Lite το 8άρι iPhone βγαίνει στα 375€, με τα 300€ της έκπτωσης θα πάει στα 75€; Ή κάτι μου διαφεύγει;

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση.

 

Δηλαδή να υποθέσω ότι εφόσον στο iPhone 100 Lite το 8άρι iPhone βγαίνει στα 375€, με τα 300€ της έκπτωσης θα πάει στα 75€; Ή κάτι μου διαφεύγει;

 

Xωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω ότι τα 300 είναι η συνολική επιδότηση που θα πάρεις. Άρα για το 8άρι (το οποίο μάλλον βρίσκεται σε έλλειψη) είναι 499-300=199 ευρώ. Και πάλι δεν είναι άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω ότι τα 300 είναι η συνολική επιδότηση που θα πάρεις. Άρα για το 8άρι (το οποίο μάλλον βρίσκεται σε έλλειψη) είναι 499-300=199 ευρώ. Και πάλι δεν είναι άσχημα.

 

Είναι απολύτως σωστό αυτό που λες, μόλις το επιβεβαίωσα τηλεφωνικά με ένα κατάστημα Vodafone.

 

Τελικά η χθεσινή προσφορά των καταστημάτων "Γερμανός" (8άρι iPhone με 35€/μήνα συμβόλαιο στα 100€) ήταν μάλλον ανεπανάληπτη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!Δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάλληλο τόπικ για να θέσω την ερωτηση μου,όμως δε βρήκα καποιο αλλο που θα ταίριαζε περισσότερο!! Λοιπόν,έχω σύνδεση vodafone και μια καρτοκινητή cosmote..Μπορώ να έχω και τα 2 αυτά νούμερα σε μια κάρτα,δίχως να κάνω φορητότητα καποιο απ τα 2? Να εχω δηλαδη 2 διαφορετικές εταιρίες σε μια κάρτα..
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Είναι απολύτως σωστό αυτό που λες, μόλις το επιβεβαίωσα τηλεφωνικά με ένα κατάστημα Vodafone.

 

Τελικά η χθεσινή προσφορά των καταστημάτων "Γερμανός" (8άρι iPhone με 35€/μήνα συμβόλαιο στα 100€) ήταν μάλλον ανεπανάληπτη.

 

Πρεπει να παιζουν προσφορες και στην Vodafone για iphone. Νομιζω σε 2 προγραμματα (οχι τα μεγαλυτερα) το παιρνεις ειτε 99 ειτε δωρεαν. Δεν θυμαμαι ομως τι ακριβως παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!Δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάλληλο τόπικ για να θέσω την ερωτηση μου,όμως δε βρήκα καποιο αλλο που θα ταίριαζε περισσότερο!! Λοιπόν,έχω σύνδεση vodafone και μια καρτοκινητή cosmote..Μπορώ να έχω και τα 2 αυτά νούμερα σε μια κάρτα,δίχως να κάνω φορητότητα καποιο απ τα 2? Να εχω δηλαδη 2 διαφορετικές εταιρίες σε μια κάρτα..

 

Δεν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Αν κανω νεα συνδεση στη Vodafone για το iphone σε καποια απο τα προγραμματα για το iphone μπορω μετα απο τρεις μηνες να το γυρισω στο βασικο παγιο ή στο χαμηλοτερο δυνατο (οπως γινεται στην Cosmote)?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...