Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δύσκολα θα σου δώσουν επιδότηση πριν κλείσεις 12μηνο...πρέπει να κάνεις πολύ καλούς λογαριασμούς και να τους "απειλήσεις" με φορητότητα...
ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΑΚΟΜΑ - ΚΟΥΑΞ ΚΟΥΑΞ ΟΥΣΤ!
Link to comment
Share on other sites

οχι μονο σε καταστημα vodafone. μπορεις και σε αλλα καταστηματα. στο πλαισιο σιγουρα.

 

thnx! :D

10xarakthres

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομενως να μπορεις στο πλαισιο αλλα δεν σου δινουν ακριβως την επιδοτηση , κοβουν ενα ποσο... ρωτησε το παντως για να το σιγουρεψεις...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η επιδότηση μου βγήκε σε 9 μήνες αντί για 12.Είχα κάνει τη σύνδεση μου τον Αύγουστο και μου έδωσαν επιδότηση του χρόνου το Μάιο.:)
Link to comment
Share on other sites

Λάθος!Το Πλαίσιο έχει κανονικά την ίδια πρόσβαση όσον αφορά επιδοτήσεις και συνδέσεις όπως και τα καταστήματα Vodafone!Αυτό τουλάχιστον ισχυει σύμφωνα με τα λεγόμενα του τμήματος επιδοτήσεων της Vodafone σε μένα!
Link to comment
Share on other sites

Yup fastconnet έχουν όλοι :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω η Χριστουγεννιάτικη Προσφορά: Όλα τα κινητά 50 € φθηνότερα με νέα σύνδεση! ειναι και για το Iphone? δηλαδη με το προγραμμα iPhone 100 lite που γραφει στο σαιτε τιμη 375 € θα ειναι - 50 ευρω?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε! Έχω σύνδεση στην Cosmote στο πρόγραμμα Cosmote 240. Το συμβόλαιο μου κλείνει 12μηνο τέλη Ιανουαρίου-αρχές Φεβρουαρίου. Είπα να δοκιμάσω τη φορητότητα και να ρωτήσω στη Vodafone. Με πήραν τηλ και μου προσέφεραν ένα πάγιο κατα 10 ευρώ φθηνότερο. Θέλω να ρωτήσω όμως:

 

1)Επιδότηση συσκευής από τη μεριά της Vodafone θα υπάρχει?

2)Αν και δεν εχω κλεισει 12μηνο θα προσπαθησει η Cosmote με αντι-προσφορα να με κρατήσει στο δίκτυο της?

Link to comment
Share on other sites

θα υπαρχει επιδοτηση. και ισως σου τηλεφωνησει η cosmote για αντιπροσφορα. δεν το κανουν παντα ομως...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

pedia simera kalesa tin eksipiretisi, giana rotiso an mporo na peraso sto vodafone xoris pagio, kai m ipan mporo na peraso ala mono me nea sindesi.dld tora an diakopso ti sindesi mou, kai na dokimaso pali meta apo 1 mina gia nea sindesi sto xoris pagio ginete?
Link to comment
Share on other sites

Εαν χρησιμοποιησω την έκπτωση αντι επιδοτησης δεσμευομαι για ενα χρονο ακομα;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Α καλα... ευχαριστω...

 

Τοτε δε θα παρω ουτε επιδοτηση ουτε εκπτωση...

 

Αλλα εαν κανω την εκπτωση και θελω να φυγω μετα, τί θα μου πουν; Δώσε τα λεφτα που σου κοβαμε καθε μήνα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Α καλα... ευχαριστω...

 

Τοτε δε θα παρω ουτε επιδοτηση ουτε εκπτωση...

 

Αλλα εαν κανω την εκπτωση και θελω να φυγω μετα, τί θα μου πουν; Δώσε τα λεφτα που σου κοβαμε καθε μήνα;

Περίπου.Πρέπει να επιστρέψεις ένα ποσό.Υπάρχει ένας πίνακας όταν ανανεώνεις το συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Εαν χρησιμοποιησω την έκπτωση αντι επιδοτησης δεσμευομαι για ενα χρονο ακομα;

 

Όχι. Μπορεις ανα πάσα στιγμή να διακόψεις την έκπτωση και να πάρεις επιδότηση για συσκευή. Και νομίζω ότι αν θελήσεις να φύγεις, σου ζητάνε τις εκπτώσεις που έχεις πάρει (δε μου ακούγεται παράλογο).

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

 

Εκανα ενα νεο προγραμμα , και συγκεκριμενα για το iphone To 100 plus. με 100 λεπτα ομιλια, 250 sms και 2 GB δεδομενα....

 

η ερωτησουλες θελω να κανω...

 

1)γινεται και στα προγραμματα του iphone οταν δεν εχω χαλασει ολον τον δωρεαν χρονο μου να μεταφερετε στον επομενο μηνα?

 

2)εκτος απο το υπολυπο λεπτω και μυνηματων , υπαρχει τροπος να ενημερωθω και για το υπολυπο των 2gb δεδομενων?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μήπως είναι λίγο απαράδεχτοι εκεί στην Vodafone;;;;;;;;;;;

Είμαι στο πρόγραμμα 200 αυτή την στιγμή και επειδή μου είναι αχρείαστο πλέον, θέλω να μεταβώ σε ένα κατά πολύ χαμηλότερο (μιας και δεν τηλεφωνώ πλέον και τόσο).

 

Άκουσον άκουσον! Πλέον το μικρότερο πρόγραμμα που μπορείς να επιλέξεις είναι το πρόγραμμα 100!!!! Με πάγιο 20 ευρώ / μήνα!

 

Γιατί ρε παλικάρια της Vodafone;;;

Εγώ που κάνω 10-30 λεπτά κλήσεις τον μήνα γιατί με υποχρεώνεις να έχω πάγιο 20 ευρώ;;;; Που πήγε το πάγιο των 10 δωρεάν λεπτών ομιλίας;

 

Υ.Γ. Τελικά έκανα την μεγαλύτερη βλακεία της ζωής μου που έφυγα από Cosmote μετά από 9 χρόνια σε αυτούς!!!

 

Απαράδεχτοι κατά εμε... :down::down::down::down:

Always be your self... :)
Link to comment
Share on other sites

Αφού μιλάς τόσο λίγο, έχεις σκεφτεί να το μετατρέψεις σε καρτοκινητό?

Νομίζω πως με ένα πακέτο όπως το frog που έχει πολύ χαμηλές χρεώσεις σε φωνή (χωρις ελαχιστο χρόνο χρέωσης), αλλά και πολύ φθηνά μηνύματα θα είσαι μια χαρά..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μήπως είναι λίγο απαράδεχτοι εκεί στην Vodafone;;;;;;;;;;;

Είμαι στο πρόγραμμα 200 αυτή την στιγμή και επειδή μου είναι αχρείαστο πλέον, θέλω να μεταβώ σε ένα κατά πολύ χαμηλότερο (μιας και δεν τηλεφωνώ πλέον και τόσο).

 

Άκουσον άκουσον! Πλέον το μικρότερο πρόγραμμα που μπορείς να επιλέξεις είναι το πρόγραμμα 100!!!! Με πάγιο 20 ευρώ / μήνα!

 

Γιατί ρε παλικάρια της Vodafone;;;

Εγώ που κάνω 10-30 λεπτά κλήσεις τον μήνα γιατί με υποχρεώνεις να έχω πάγιο 20 ευρώ;;;; Που πήγε το πάγιο των 10 δωρεάν λεπτών ομιλίας;

 

Υ.Γ. Τελικά έκανα την μεγαλύτερη βλακεία της ζωής μου που έφυγα από Cosmote μετά από 9 χρόνια σε αυτούς!!!

 

Απαράδεχτοι κατά εμε... :down::down::down::down:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1445

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

 

Εκανα ενα νεο προγραμμα , και συγκεκριμενα για το iphone To 100 plus. με 100 λεπτα ομιλια, 250 sms και 2 GB δεδομενα....

 

η ερωτησουλες θελω να κανω...

 

1)γινεται και στα προγραμματα του iphone οταν δεν εχω χαλασει ολον τον δωρεαν χρονο μου να μεταφερετε στον επομενο μηνα?

 

2)εκτος απο το υπολυπο λεπτω και μυνηματων , υπαρχει τροπος να ενημερωθω και για το υπολυπο των 2gb δεδομενων?

 

 

1) Γινεται. Καλεσε 13830 και ζητα το.

 

2) Γινεται. Καλεσε 13830 και θα σε ενημερωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φυσικά!

Γιατί να το μετατρέψω σε καρτοκινητό;

 

Άσε δε που το συμβόλαιο λίγη σε 7 μήνες.

 

 

Για πάρε τηλέφωνο και ρώτα τους!

Εγώ που μίλησα πριν λίγο (κατά την δημιουργία αυτού του Thread) μου είπανε το μικρότερο που μπορείς να κάνεις πλέον είναι το Vodafone 100.

Always be your self... :)
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το πας στο χωρίς πάγιο... :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...