Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα μιλας επειδη το γνωριζης 100% ή απλα προτεινης να κανω μια δοκιμη να δω τι θα κανουν..διοτι το συμβολαιο μου λεει για μεγαλη ποινη αν κανω να φυγω.

 

Λέω τι λέει ο νόμος. Διάβασε στην ΕΕΤΤ τα σχετικά. Δυστυχώς η ενημέρωση απαιτεί προσπάθεια και κόπο από εσένα. Εγώ δεν μπορώ να τα κάνω όλα για σένα.

Αλλιώς αποδεξου την μοίρα σου και μην το σκαλίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Άσε να κρίνουν τις αστειότητες αυτοί που έχουν κάρτες και όχι εσύ που δεν έχεις και στα παίρνουν κανονικά.

Επίσης οι πληρωμές γίνονται ονλαιν πλέον η σε κατάστημα και δεν χρειάζεται να μείνει από μονάδες για να τρέχει στη νύχτα.

Γιατί αν το βάζεις έτσι, θα λέω κι εγώ τι τον θέλεις το λογαριασμό? Να μην τον πληρώνεις και να σου κόβουν το τηλέφωνο?

Αυτά είναι παιδιάστικα επιχειρήματα.

Ξέρεις ότι με 0,5ct/1' έχεις κλήση παντού χωρίς ημερομηνία λήξης? Ξέρεις ότι έχεις 3sms/1ct μέσω ίντερνετ? Με voip φυσικά. Τα φθηνά πακέτα "φοιτητικό" τα δίνει σε όλους η wind πλέον.

Ξέρεις ότι υπάρχουν φίλοι εδώ στο φόρουμ που την βγάζουμε με 5€ τον μήνα και έχουμε διπλάσια?

Διάβασε καλά και θα γλυτώσεις κι εσύ χρήματα.

Τα συμβόλαια αξίζουν μόνο σε επαγγελματίες γιατί μπαίνουν στα έξοδα.

Αν και κατά βάθος τα συμβόλαια κρατάνε ζωντανές τις εταιρείες, με τις ακριβές χρεώσεις.

Χρειάζεσαι ενημέρωση φίλε. :lol:Ρίξε διάβασμα και έλα για ενημέρωση στο κανάλι.

 

Αρχικα να σου αναφερω οτι κανεις προσωπικη επιθεση και δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχεις τετοια εμπαθεια. Μετα κανεις επιθεση σε οσους πληρωνουν παγια. Δεν αντιλεγω τα παγια ειναι πολυ ακριβα και πιθανον απλησιαστα. Αλλα αν κανεις συνδυαστικες προσφορες μπορεις να πετυχεις μεγαλες εκπτωσεις μεχρι και 70-75% και ισως ακομα καλυτερες οσο περιεργο και να σου φαινεται και απο καρτα. Βεβαια τους καπελωνεσαι για 1,5 ή 2 χρονια. Αλλα το να πληρωνεις 22 ευρω ή και 17,50 ευρω που πετυχαν καποιοι δεν το θεωρω και ιδιατερο μεγαλο ποσο οταν το κανονικο παγιο ξεκιναει απο 50 ή 55 ευρω. Το τηλεφωνο ξερω οτι στο κοβουν οπως αναφερεις αλλα να ξερεις οτι εχουν και καθε νομικο δικαιωμα επανω σου απο την χρηση της επεκτασης υπολοιπου σε περιπτωση που δεν πληρωσεις οποτε πανω κατω στα ιδια μαλλον καταληγουμε. Για voip εχεις εν μερει δικαιο αλλα αμα εισαι καπου που δεν υπαρχει ιντερνετ αλλα υπαρχει σημα ειναι αν μη τι αλλο λιγο κουραστικο να βγαινεις εξω απο το σπιτι μεχρι να πιασει το πολυποθητο gprs/edge. Ολοι μας τους κραταμε ζωντανους αυτους τους ομιλους αν σταματησουν αυριο τα συμβολαια δεν θα παθουν τιποτα οι εταιρειες θα εχουν πτωση του τζιρου τους αλλα παλι θα ειναι ορθιες το ιδιο ισχυει και για τα καρτοκινητα. Αν φυγουν ολοι τοτε θα καταρευσουν. Απο εκει και περα το ποιος παροχος δινει τα περισσοτερα εγω προσωπικα το ακουω βερεσε. Οι μπλε δεν εχουν καλο σημα αλλα ειναι πολυ φθηνοι, οι πρασινοι ειναι πανακριβοι αλλα εχουν σηματαρα, οι κοκκινοι εχουν πολυ μετριο σημα και απο τιμες λιγο αυξημενες συνεπως δεν υπαρχει καλη και κακη εταιρεια αφου ολες ειναι μετριες.

Ειχα καρτα για να σου απαντησω στο πρωτο σκελος. Φοιτητικο vodafone καλες προσφορες και εβαζα ακριβως σιγουρα 15 ευρω με το καλημερα του μηνα για να ενεργοποιησω τα πακετα ομιλιας και mb και σιγουρα μια 5 ή 10(θα σε γελασω και δεν το θελω)για να βαλω sms πανω απο 100 θυμαμαι εβαζα. Αρα παλι στα ιδια κατεληγα ενα 20ρικο να δινω τον μηνα. Τελικα ειχε τοσο μεγαλη διαφοροποιηση αυτο το 2ευρω μεταξυ της καρτας που εβγαινε 20 ευρω και τις συνδεσης μου που βγαινει 22 ευρω? Ιδου η απορια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα να σου αναφερω οτι κανεις προσωπικη επιθεση και δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχεις τετοια εμπαθεια. Μετα κανεις επιθεση σε οσους πληρωνουν παγια. Δεν αντιλεγω τα παγια ειναι πολυ ακριβα και πιθανον απλησιαστα.

Εδώ είσαι λάθος. Πρώτος εσύ είπες αστειότητες αυτά που έγραψα. Και σου απάντησα.

Δεν έχω προσωπικά με κανένα απλώς προσπαθώ να δώσω διέξοδο σε φίλους που δεν ξέρουν.

Όσο για το voip, χρειάζεται ίντερνετ και γι αυτό έχεις και πακετάκι με λεπτά, για δύσκολες καταστάσεις.

Τέλος πάντων δεν έχει νόημα η αντιπαράθεση μαζί σου, γιατί απλώς δεν βοηθάει τους φίλους που ζητάνε οικονομία. Το πόσοι δίνουν 17€ για τα Red είναι άλλη ιστορία και αυτές οι τιμές έχουν σταματήσει μήνες.

Με λίγα λόγια, αν κάποιος θέλει οικονομία και περισσότερες παροχές, εδώ είμαστε. Αν είναι ευχαριστημενοi, πάλι φίλοι θα είμαστε. :lol:

 

Edit

Δεν προτείνω χρώμα. Είπα ότι γενικά τα καρτοκινητά σε όλα τα χρώματα, συμφέρουν σε σχέση με συμβόλαια. Το σήμα είναι άλλη ιστορία. Τώρα αν δεν έχεις wifi σπίτι ούτε σήμα gprs για voip, ε, τότε δεν σημαίνει ότι τα συμβόλαια είναι καλά. Γιατί το gprs είναι 2g. Άρα δεν υπάρχει καθόλου σήμα. Μη λέμε ότι θέλουμε.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα καρτα για να σου απαντησω στο πρωτο σκελος. Φοιτητικο vodafone καλες προσφορες και εβαζα ακριβως σιγουρα 15 ευρω με το καλημερα του μηνα για να ενεργοποιησω τα πακετα ομιλιας και mb και σιγουρα μια 5 ή 10(θα σε γελασω και δεν το θελω)για να βαλω sms πανω απο 100 θυμαμαι εβαζα. Αρα παλι στα ιδια κατεληγα ενα 20ρικο να δινω τον μηνα. Τελικα ειχε τοσο μεγαλη διαφοροποιηση αυτο το 2ευρω μεταξυ της καρτας που εβγαινε 20 ευρω και τις συνδεσης μου που βγαινει 22 ευρω? Ιδου η απορια!

 

Στο φοιτητικό Vodafone ( που έχω και εγώ ) με 14 ευρώ χρόνο ομιλίας ( δηλαδή με ανανέωση 16 ευρώ ) έχω

2550 ΜΒ internet 2400 λεπτά ομιλίας προς όλους , 200 SMS προς όλους , 600 λεπτά προς CU ,

Αν εσύ βρήκες τα ίδια σε συμβόλαιο με 22 ευρώ σου αξίζουν θερμά συγχαρητήρια , Αλλά εγώ δεν το πιστεύω αν δεν δω φωτογραφία του λογαριασμού .....

 

 

Γι' αυτό, υπάρχει το νέο Student Xclusive 7, αποκλειστικά για φοιτητές!

 

Για να έχεις 1200 λεπτά ομιλίας ή βιντεοκλήσεων + 100 SMS προς ΟΛΟΥΣ, αλλά και 600ΜΒ internet από το κινητό, μόνο με 7€ τον μήνα!

όλα αυτά Χ 2 με 14 ευρώ +600 MB στην αρχή του μήνα δώρο + 500 ΜΒ από την ανανέωση ( 1000 με ανανέωση των 20 ) + 250 ΜΒ από online ανανέωση +600 προς CU !!!

 

Το να φύγει κάποιος από το φοιτητικό CU για να δίνει περισσότερα και να παίρνει λιγότερα δεν το λες ορθολογική συμπεριφορά

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

 

Στο φοιτητικό Vodafone ( που έχω και εγώ ) με 14 ευρώ χρόνο ομιλίας ( δηλαδή με ανανέωση 16 ευρώ ) έχω

2550 ΜΒ internet 2400 λεπτά ομιλίας προς όλους , 200 SMS προς όλους , 600 λεπτά προς CU ,

Αν εσύ βρήκες τα ίδια σε συμβόλαιο με 22 ευρώ σου αξίζουν θερμά συγχαρητήρια , Αλλά εγώ δεν το πιστεύω αν δεν δω φωτογραφία του λογαριασμού .....

 

 

Γι' αυτό, υπάρχει το νέο Student Xclusive 7, αποκλειστικά για φοιτητές!

 

Για να έχεις 1200 λεπτά ομιλίας ή βιντεοκλήσεων + 100 SMS προς ΟΛΟΥΣ, αλλά και 600ΜΒ internet από το κινητό, μόνο με 7€ τον μήνα!

όλα αυτά Χ 2 με 14 ευρώ +600 MB στην αρχή του μήνα δώρο + 500 ΜΒ από την ανανέωση ( 1000 με ανανέωση των 20 ) + 250 ΜΒ από online ανανέωση +600 προς CU !!!

 

Το να φύγει κάποιος από το φοιτητικό CU για να δίνει περισσότερα και να παίρνει λιγότερα δεν το λες ορθολογική συμπεριφορά

 

Εγω εστω οτι ειμαι ψευτης. Οι υπολοιποι που τσιμπησαμε μερικες σελιδες πισω προσφορες με 22 ευρω μαζι με φπα και καποιοι με 17,50 ευρω αν δεις πισω ειναι και αυτοι ψευτες?

Το λογαριασμο δεν τον ανεβαζω γιατι εχει στοιχεια οπως αφμ και τους αριθμους το δικο μου και τις μανας μου 44 ευρω πληρωνουμε για 2 αριθμους. Αντ αυτου θα σου δειξω μελη που τσιμπησαν την προσφορα

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=110521&page=834

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=110521&page=830

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=110521&page=831

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=110521&page=832

Φανταζεσαι να ειμαι εγω ο φαντομας με ολες αυτες τις ταυτοτητες? :P χααχχαχαχαχα

Εφυγα απο το cu για δυο λογους ειλικρινα ο πρωτος ηταν οι καρτες και ο δευτερος ηταν οτι στην ουσια εβαζα ενα 20 αλλα κλησεις ηταν με 1 λεπτο το λιγοτερο για cu(και 3λεπτη για whats up) και μηνυματα ηταν πολυ λιγα. Αν ειναι να βγαινω χαμενος πληρωνοντας 2 ευρω παραπανω προτιμω να ειμαι χαμενος

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

Πριν ουτε μηνα περιπου με πηραν τηλεφωνο για μια προσφορα με αποτελεσμα να φυγω απο την Cosmote και να παω στη Vodafone στο προγραμμα Red 1 με εκπτωση 40% και συνολικο πληρωταιο ποσο στα 30,84 ευρω δηλαδη μαζι με τελη κινητης και φ.π.α.

Με αυτα ομως που διαβαζω μου φαινεται οτι μπορουσα και καλυτερα....

 

Την ιδια προταση μου την εκανε και μια γνωστη μου που δουλευει σε καταστημα Vodafone.Ηξερα ομως οτι τον Νοεμβρη δινανε το red στα 22 ευρω σε μερικους ακομα και κατω απο 20 ευρω.Οποτε λεω να περιμενω ακομα λιγο.Γιατι θα μεταφερω 3 γραμμες οποτε αν μπορεσω να γλυτωσω απο 8 ευρω σε καθε παγιο ειναι 25 τον μηνα.Αν θελουνε κιολας αν δεν θελουν μενω καρτοκινητος και γεια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

@tilaverboy

Κοίταξα το πρόγραμμα για το οποίο μιλάς

Έχει 1500 λεπτά ομιλίας ενώ με δύο φοιτητικά πακέτα παίρνεις 2400 +600 CU

έχει 1500 SMS ενώ με τα δύο φοιτητικά πακέτα έχεις μόνο 200

Έχει 750 ΜΒ internet ενώ με τα δύο φοιτητικά πακέτα βγάινουν 2550

Δηλαδή ενήργησες ορθολογικά μόνο στην περίπτωση που χρειάζεσαι πολλά μυνήματα . Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις .....

Όσο για την προσφορά 22 ευρώ για RED1 ήσουν τυχερός , δεν την βρίσκει κανείς πλέον τώρα έχει 54 ευρώ , άρα δεν υπάρχει λόγος να την χρησιμοποιούμε ως παράδειγμα .

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

@tilaverboy

Εντάξει, αν έστω ελάχιστοι πελάτες λόγω στοχευμενης προώθησης, πήραν μερικά φτηνά πακέτα, είναι άτοπο να το γενικεύσεις, ότι τα συμβόλαια συμφέρουν.

Τώρα βασικά, ούτε εγώ σε πιστεύω. Ανέβασε φωτο και σβήσε τα ευαίσθητα στοιχεία. Προδωθηκες από την αρχή του ποστ που παραδεχτηκες ότι ίσως είσαι ψεύτης.

Όσο επιμένεις, απλώς εκτίθεσαι. Εσύ πάντως σίγουρα δεν έχεις από αυτά τα πακέτα που έχουν οι άλλοι.

Δεν είμαι και χθεσινός.

Αλλά δεν έχει σημασία πλέον. Ελπίζω η κουβέντα να βοήθησε κάποιους φίλους.

Οι ελάχιστες προσφορές του Νοεμβρίου, απλώς δεν θα έλθουν ποτέ.

Φίλοι συμβολαιαδες, γίνετε καρτοκινητοί. :lol:

 

Την ιδια προταση μου την εκανε και μια γνωστη μου που δουλευει σε καταστημα Vodafone.Ηξερα ομως οτι τον Νοεμβρη δινανε το red στα 22 ευρω σε μερικους ακομα και κατω απο 20 ευρω.Οποτε λεω να περιμενω ακομα λιγο.Γιατι θα μεταφερω 3 γραμμες οποτε αν μπορεσω να γλυτωσω απο 8 ευρω σε καθε παγιο ειναι 25 τον μηνα.Αν θελουνε κιολας αν δεν θελουν μενω καρτοκινητος και γεια χαρα.

 

Όσο και να περιμένεις, δεν πρόκειται να γίνει τπτ. Ήταν ελάχιστες στοχευμένες προσφορές που τελειώσανε πριν αρχίσουν.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

@tilaverboy

Εντάξει, αν έστω ελάχιστοι πελάτες λόγω στοχευμενης προώθησης, πήραν μερικά φτηνά πακέτα, είναι άτοπο να το γενικεύσεις, ότι τα συμβόλαια συμφέρουν.

Τώρα βασικά, ούτε εγώ σε πιστεύω. Ανέβασε φωτο και σβήσε τα ευαίσθητα στοιχεία. Προδωθηκες από την αρχή του ποστ που παραδεχτηκες ότι ίσως είσαι ψεύτης.

Όσο επιμένεις, απλώς εκτίθεσαι. Εσύ πάντως σίγουρα δεν έχεις από αυτά τα πακέτα που έχουν οι άλλοι.

Δεν είμαι και χθεσινός.

Αλλά δεν έχει σημασία πλέον. Ελπίζω η κουβέντα να βοήθησε κάποιους φίλους.

Οι ελάχιστες προσφορές του Νοεμβρίου, απλώς δεν θα έλθουν ποτέ.

Φίλοι συμβολαιαδες, γίνετε καρτοκινητοί. :lol:

 

 

 

Όσο και να περιμένεις, δεν πρόκειται να γίνει τπτ. Ήταν ελάχιστες στοχευμένες προσφορές που τελειώσανε πριν αρχίσουν.

 

Τα ατομα που ποσταρα πριν ειναι ψευτες? Απλως αναφερω οπου και αν πετυχεις τις προσφορες αυτες μπλε κοκκινοι πρασινοι εισαι τυχερος αλλιως δεν αξιζουν στα 50 ευρω. Το ειπα και πριν αλλα μου αλλαζεις με το συμπαθειο οσα λεω μην τα τσουβαλιαζουμε ολα και ολους.

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

Για σένα μιλάω.. Δεν έχω αποκαλέσει κανένα ψεύτη.

Δεν αμφισβήτησα τα άλλα.

Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Κουβέντα κάνουμε σαν μέλη στο ίδιο φορουμ.

Η πλάκα είναι ότι συμπληρωνουμε κι οι δύο μας. :lol:

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Για σένα μιλάω.. Δεν έχω αποκαλέσει κανένα ψεύτη.

Δεν αμφισβήτησα τα άλλα.

Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Κουβέντα κάνουμε σαν μέλη στο ίδιο φορουμ.

Η πλάκα είναι ότι συμπληρωνουμε κι οι δύο μας. :lol:

 

Τελικα ιδιοι ειμαστε...λοιπον αυριο θα σ στειλω το λογαριασμο πληρωνω 45 ευρω για 2 αριθμους απο 22,κατι και αν παιξω και κανενα παιχνιδακι τυπου ikariam το φτανω και στα 48-49 αλλα για να ειμαι δικαιος 8α σου στειλω αναλυτικα που φαινονται και τα sms εκτος δικτυου.

Η μονη απατεωνια που μ ετσουξε ειναι ο πρωτος λογαριασμος που τον προπληρωνεις και εδωσα 80-89 θα σε γελασω και για τους δυο αριθμους

H προσφορα ετρεχε για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα και για τα 3 δικτυα ο μπαμπας μου εχει ματωσει να πληρωνει μεγαλους λογαριασμους επειδη δεν πετυχε προσφορα

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είδες ότι τώρα που λες αλήθεια σε πιστεύω λίγο.:lol:

Σιγά σιγά, θα μας πεις την αλήθεια ότι δεν την γλυτώνεις με 22€ το μήνα. Αυτό λέω κι εγώ. Ότι τα συμβόλαια είναι ακριβά, στο τέλος, γιατί επιτρέπουν και υπερβασεις.

Link to comment
Share on other sites

Στο συμβόλαιο που είχα πριν το καρτοκινητό, πλήρωνα θεωρητικά 28 και κάτι ψηλά. Είχα 400 λεπτά προς όλους, 60 sms και 300mb internet. Δεν θυμάμαι κάποιον μήνα να έδωσα λιγότερα από 35-38. Πάντα ξεπερνούσα τα δεδομένα του πακέτου και χωρίς πραγματικά να θέλω μου έριχναν 5€ στο κεφάλι για 200mb επιπλέον! Το γύρισα σε καρτοκινητό και έχω με online ανανέωση των 10€, 200 λεπτά προς όλους, 1g internet και χρήση 0,01€/λεπτό σε άλλους δύο αριθμούς Vodafone και περίπου 5 ευρώ στην κάρτα. Τώρα αρχίζουν τα σπαστικά της κάρτας. Τέλος το online μπόνους και ψάχνω να βρω τι θα κάνω. CU; f2g κλπ. Σε οποιαδήποτε αλλαγή θα χάσω ότι έκανα και μάζεψα χρόνο ομιλίας και φτου και απ'τήν αρχή. Νομίζω πως αν δεν έχεις καλή προσφορά σε συμβόλαιο, δεν αξίζει, η κάρτα πάλι, πρέπει κάθε τόσο να έχεις τον νου σου για αλλαγές. Ο κάθε ένας διαλέγει και παίρνει.

Αν μου έδιναν το red 1 στα 17 τελική τιμή, πάντως θα το σκεφτόμουν. Μπορεί τελικά όμως να επέλεγα πάλι καρτοκινητό., μπορεί και όχι. Θα το σκεφτόμουν όμως σίγουρα.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είδες ότι τώρα που λες αλήθεια σε πιστεύω λίγο.:lol:

Σιγά σιγά, θα μας πεις την αλήθεια ότι δεν την γλυτώνεις με 22€ το μήνα. Αυτό λέω κι εγώ. Ότι τα συμβόλαια είναι ακριβά, στο τέλος, γιατί επιτρέπουν και υπερβασεις.

Παντου βλεπεις θεωριες σου στελνω της μαμας που ειναι 22,60 και τον δικο μου στα 23,63 τα φιλια μου και μην προσπαθεις να βγαλεις οτι ολοι ειναι ψευτες

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν, είδες ότι τώρα που λες αλήθεια σε πιστεύω λίγο.:lol:

Σιγά σιγά, θα μας πεις την αλήθεια ότι δεν την γλυτώνεις με 22€ το μήνα. Αυτό λέω κι εγώ. Ότι τα συμβόλαια είναι ακριβά, στο τέλος, γιατί επιτρέπουν και υπερβασεις.

Παντου βλεπεις θεωριες σου στελνω της μαμας που ειναι 22,60 και τον δικο μου στα 23,63 τα φιλια μου και μην προσπαθεις να βγαλεις οτι ολοι ειναι ψευτες

Πως βαζω εικονα?

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ παιδί των 22 ευρώ :D
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Όσο και να περιμένεις, δεν πρόκειται να γίνει τπτ. Ήταν ελάχιστες στοχευμένες προσφορές που τελειώσανε πριν αρχίσουν.

 

τωρα αν την κανω μου την αφηνουν 30,8 τελικη τιμη (RED1) αλλα εφοσον προκειται να μεταφερω 2 συνδεσεις cosmote και ενα καρτοκινητο θα περιμενω μεχρι να ξαναδωσουν την τιμη σοκ.Ετσι και αλλιως το καρτοκινητο μου αρκει επειδη εχω κινητο απο την δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

@tiloverboy

Τελικά 23,63€ ήταν αυτός ο λογαριασμός σου. Οχι μεγάλη διαφορά από τα 22€ που είπες, αλλά όχι 22. Επίσης ανέφερες ότι εφαγες και μια γερή φάπα στο πρώτο λογαριασμό.

Επίσης από όλα αυτά τα λεπτά και sms τα τρως όλα? Δεν περισσεύει τπτ?

Τώρα. Με αυτόν τον Λογαριασμό, καταριπτεται και ο μύθος του τελικού 17€. Στην ουσία είναι χωρίς τα επιπλέον. Στην πράξη είναι 22+€ περίπου.

Και πάλι επιμένω ότι αυτή η προσφορά δεν ισχύει και οι φίλοι να μην περιμένουν σε συμβόλαια. Να πάνε σε καρτοκινητά το συντομότερο.

 

ΥΓ

Τελικά σε πιστεύω. Αποσύρω τις επιφυλάξεις μου. Λάθος εκτίμηση έκανα.

Link to comment
Share on other sites

@tiloverboy

Τελικά 23,63€ ήταν αυτός ο λογαριασμός σου. Οχι μεγάλη διαφορά από τα 22€ που είπες, αλλά όχι 22. Επίσης ανέφερες ότι εφαγες και μια γερή φάπα στο πρώτο λογαριασμό.

Επίσης από όλα αυτά τα λεπτά και sms τα τρως όλα? Δεν περισσεύει τπτ?

Τώρα. Με αυτόν τον Λογαριασμό, καταριπτεται και ο μύθος του τελικού 17€. Στην ουσία είναι χωρίς τα επιπλέον. Στην πράξη είναι 22+€ περίπου.

Και πάλι επιμένω ότι αυτή η προσφορά δεν ισχύει και οι φίλοι να μην περιμένουν σε συμβόλαια. Να πάνε σε καρτοκινητά το συντομότερο.

 

ΥΓ

Τελικά σε πιστεύω. Αποσύρω τις επιφυλάξεις μου. Λάθος εκτίμηση έκανα.

Οι αμα δεις ο ενας ειναι 22,60 που ειναι της μαμας μου και το δικο 23,63 που εστειλα sms σε παιχνιδι για αυτο και η χρεωση. Καποιοι πετυχαν και 17,50 ευρω το παγιο ειλικρινα μπραβο τους. Ψαχνεσαι ακομα και στις μαμας μου που δεν ειχε χρεωση εκτος δικτυου και ηταν 22,60 ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα? Εγω εστειλα χθες 2 sms εκτος δικτυου οποτε θα ανεβω στα 25 :P

Link to comment
Share on other sites

Οι αμα δεις ο ενας ειναι 22,60 που ειναι της μαμας μου και το δικο 23,63 που εστειλα sms σε παιχνιδι για αυτο και η χρεωση. Καποιοι πετυχαν και 17,50 ευρω το παγιο ειλικρινα μπραβο τους. Ψαχνεσαι ακομα και στις μαμας μου που δεν ειχε χρεωση εκτος δικτυου και ηταν 22,60 ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα? Εγω εστειλα χθες 2 sms εκτος δικτυου οποτε θα ανεβω στα 25 :P

 

Είπαμε για σένα μόνο. Άσε της μαμάς σου. Και σταμάτα τα SMS σε παιχνίδια. :P . Ποιον ψήφισες?

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε για σένα μόνο. Άσε της μαμάς σου. Και σταμάτα τα SMS σε παιχνίδια. :P . Ποιον ψήφισες?

 

Κοιτα 45 και κατι βγαινουν και τα δυο μαζι ο ορος ηταν να βαλω δυο αριθμους cosmote προκειμενου να παρω 69% εκπτωση μαζι με οικογενειακο προγραμμα και βγαινει 22,60 το καθε ενα και νομιζω οτι ειναι παρα πολυ καλη προσφορα. Τωρα αν πειραξε το ενα ευρω ζητω συγγνωμη. χααχχαχααχαχχα τι να κανω brother δεν εχω και πολυ χρονο αλλα ετσι για την πλακα παιζω μια φορα στις 3 μερες. Οι δυο λογαριασμοι βγαινουν σε ενα κοινο ονομα και καθενας μας πληρωνει τα δικα του

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

@tiloverboy

Τελικά 23,63€ ήταν αυτός ο λογαριασμός σου. Οχι μεγάλη διαφορά από τα 22€ που είπες, αλλά όχι 22. Επίσης ανέφερες ότι εφαγες και μια γερή φάπα στο πρώτο λογαριασμό.

Επίσης από όλα αυτά τα λεπτά και sms τα τρως όλα? Δεν περισσεύει τπτ?

Τώρα. Με αυτόν τον Λογαριασμό, καταριπτεται και ο μύθος του τελικού 17€. Στην ουσία είναι χωρίς τα επιπλέον. Στην πράξη είναι 22+€ περίπου.

Και πάλι επιμένω ότι αυτή η προσφορά δεν ισχύει και οι φίλοι να μην περιμένουν σε συμβόλαια. Να πάνε σε καρτοκινητά το συντομότερο.

 

ΥΓ

Τελικά σε πιστεύω. Αποσύρω τις επιφυλάξεις μου. Λάθος εκτίμηση έκανα.

 

Εγω πληρωνω για 2 red 1 τελικο ποσο 35,12 και η εκπτωση 68% που εχω ισχυει επ΄αοριστον.Νομιζω οτι μπορεις να πετυχεις πολυ καλες τιμες και σε συμβολαια αρκει να παρακολουθεις στενα την αγορα και τις προσφορες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πληρωνω για 2 red 1 τελικο ποσο 35,12 και η εκπτωση 68% που εχω ισχυει επ΄αοριστον.Νομιζω οτι μπορεις να πετυχεις πολυ καλες τιμες και σε συμβολαια αρκει να παρακολουθεις στενα την αγορα και τις προσφορες.

 

Πολύ καλή προσφορά! Την πήρες τον περασμενο Σεπτέμβρη- Οκτώμβρη;

Link to comment
Share on other sites

Εγω πληρωνω για 2 red 1 τελικο ποσο 35,12 και η εκπτωση 68% που εχω ισχυει επ΄αοριστον.Νομιζω οτι μπορεις να πετυχεις πολυ καλες τιμες και σε συμβολαια αρκει να παρακολουθεις στενα την αγορα και τις προσφορες.

 

Όταν λες "να παρακολουθείς στενά την αγορά και τις προσφορές" τι εννοείς; Βγαίνουν κάποιες προσφορές ανά περιόδους και ανακοινώνονται ή ό,τι μαθαίνουμε από άλλους χρήστες μέσω -καλή ώρα- forums;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...