Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να μεταφέρω την επιδότηση από vodafone σε κάποιο κατάστημα Πλαίσιο?

Και να αγοράσω από εκεί τη συσκευή?

Κάτι τέτοιο μου είχαν πει αλλά δεν είχα ασχοληθεί...

 

 

Δεν νομιζω οτι μπορεις να παρεις επιδοτηση απο το Πλαισιο.

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να μεταφέρω την επιδότηση από vodafone σε κάποιο κατάστημα Πλαίσιο?

Και να αγοράσω από εκεί τη συσκευή?

Κάτι τέτοιο μου είχαν πει αλλά δεν είχα ασχοληθεί...

 

Δεν νομιζω οτι μπορεις να παρεις επιδοτηση απο το Πλαισιο.

 

Μπορείς κανονικά ........... ρώτα και στο 13830 να σου πουν και τα καταστήματα .......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να μεταφέρω την επιδότηση από vodafone σε κάποιο κατάστημα Πλαίσιο?

Και να αγοράσω από εκεί τη συσκευή?

Κάτι τέτοιο μου είχαν πει αλλά δεν είχα ασχοληθεί...

 

Παρε 13830 να δεις τι μπορει να κανει και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι στο 300.

15 του μηνα βλεπεις οτι σου μενουν 10 λεπτα.

Κανεις τηλεφωνικα αλλαγη σε 250 ή 350 και παιρνεις 125 ή 175 λεπτά μεχρι το τελος του μηνα, και οτι περισσευει μεταφορα στον επομενο μηνα.

 

Πολυ πιο οικονομικα απο το αυτοματο wind, ισχυουν ολα τα προσθετα και δεν εχεις και κοστος.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι στο 300.

15 του μηνα βλεπεις οτι σου μενουν 10 λεπτα.

Κανεις τηλεφωνικα αλλαγη σε 250 ή 350 και παιρνεις 125 ή 175 λεπτά μεχρι το τελος του μηνα, και οτι περισσευει μεταφορα στον επομενο μηνα.

 

Πολυ πιο οικονομικα απο το αυτοματο wind, ισχυουν ολα τα προσθετα και δεν εχεις και κοστος.

Νομίζω ότι πλέον το έχουν φτιάξει αυτό το bug.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πλέον το έχουν φτιάξει αυτό το bug.

 

Οντως. Αντι να παιρνεις ολα τα λεπτα, παιρνεις αυτα που αναλογουν στις μερες, ανεξαρτητα απο το τι εχεις καταναλωσει.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι στο 300.

15 του μηνα βλεπεις οτι σου μενουν 10 λεπτα.

Κανεις τηλεφωνικα αλλαγη σε 250 ή 350 και παιρνεις 125 ή 175 λεπτά μεχρι το τελος του μηνα, και οτι περισσευει μεταφορα στον επομενο μηνα.

 

Πολυ πιο οικονομικα απο το αυτοματο wind, ισχυουν ολα τα προσθετα και δεν εχεις και κοστος.

Να σε ρωτήσω κάτι; Αν το κάνεις αυτό, στον επόμενο μήνα επιστρέφεις στο πρόγραμμα που είσαι ή παραμένεις στο πρόγραμμα που έχεις δηλώσει τηλεφωνικά;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι; Αν το κάνεις αυτό, στον επόμενο μήνα επιστρέφεις στο πρόγραμμα που είσαι ή παραμένεις στο πρόγραμμα που έχεις δηλώσει τηλεφωνικά;

 

Παρεμενεις στο τελευταιο που δηλωσες τηλεφωνικα.

Στη μεση του μηνα, κανε αιτηση να επανελθεις στο προηγουμενο και ανεξαρτητα απο το τι θα εχεις καταναλωσει, θα παρεις τα μισα αυτου που πας.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σωστα, ετσι ξεκινησε. Αλλα τωρα μας εχουν δωσει το ΟΚ να το κανουμε σε οσους θελουνε. Το παγιο ειναι 10 ευρω και δινει 600 λεπτα σε νουμερα voda+φθηνοτερο μυνημα+απεριοριστο vodafone live+φθηνοτερες χρεωσεις σε σταθερα τηλεφωνα. Δεν δινει ομως επιδοτηση.

Φιλε μου Λευκαδίτη το cc της voda ειναι για τρελο κλαμα!

 

Καλησπερα.

Μπορουμε στο Vodafone Φιλοι να ενημερωνομαστε για το υπολοιπο του δωρεαν χρονου που μας απομενει για να ξερουμε τι μας γινεται?

Η καπως να ελεγχουμε τον λογαριασμο μας?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Μπορουμε στο Vodafone Φιλοι να ενημερωνομαστε για το υπολοιπο του δωρεαν χρονου που μας απομενει για να ξερουμε τι μας γινεται?

Η καπως να ελεγχουμε τον λογαριασμο μας?

Με κενό μύνημα στο 1284.

 

bianca, και οι λοιποί, έκανα ενοποίηση μητρώων και πρέπει να μου φαγε χρόνο ομιλίας το "Φίλοι". Εδώ 3-4 μέρες μου λέει ότι δεν έχω διαθέσμιο χρόνο ομιλίας...Κάτσε να ρθει ο λογαρισμός και θα πέσει πολύ γέλιο...

 

 

 

Edit:

Εκανε η μάνα μου σήμερα φορητότητα και της είπαν ότι έχει 2 μήνες free. Στο site δεν λέει τπτ...

Από το 300' μετά από πόσους μήνες μπορείς να κατέβεις;

Link to comment
Share on other sites

Με κενό μύνημα στο 1284.

 

bianca, και οι λοιποί, έκανα ενοποίηση μητρώων και πρέπει να μου φαγε χρόνο ομιλίας το "Φίλοι". Εδώ 3-4 μέρες μου λέει ότι δεν έχω διαθέσμιο χρόνο ομιλίας...Κάτσε να ρθει ο λογαρισμός και θα πέσει πολύ γέλιο...

 

 

Ναι αλλα τι σχεση εχει η ενοποιηση μητρωων απο το χρονο ομιλιας?:blink:

Ξερουμε μηπως ποσο ειναι οι χρεωσεις μηνυματων και λοιπων κλησεων?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα τι σχεση εχει η ενοποιηση μητρωων απο το χρονο ομιλιας?:blink:

Δεν ξέρω τι σχέση μπορεί να χει, εγώ 10 ώρες δεν έχω μιλήσει πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν εχει καποια σχεση, προφανως πάλι προβλημα με την υπηρεσια εχουνε.

Πρεπει να περασει το αρχικο τετραμηνο για να αλλαξεις το 300.

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν εχει καποια σχεση, προφανως πάλι προβλημα με την υπηρεσια εχουνε.

Ναι αλλά μόνο στο Φίλοι μου το κάνει....

Link to comment
Share on other sites

Το τέλος συνδρομητών κιν. τηλεφωνίας καθορίζεται από το πάγιο ή από όλο το αποτέλεσμα του λογαριασμού του μήνα???? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Το τέλος συνδρομητών κιν. τηλεφωνίας καθορίζεται από το πάγιο ή από όλο το αποτέλεσμα του λογαριασμού του μήνα???? :worry:

Από το λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθα στη βοντα 1ος λογαριασμός και με βλέπω να την κάνω με ελαφρά

λογαριασμός wind 55.63Ε τέλος συνδρομητή 2 Ευρώ

 

Λογαριασμός βοντα 44.87Ε τέλος συνδρομητή 5 Ευρώ

 

Τα συμπεράσματα δικά σας :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθα στη βοντα 1ος λογαριασμός και με βλέπω να την κάνω με ελαφρά

λογαριασμός wind 55.63Ε τέλος συνδρομητή 2 Ευρώ

 

Λογαριασμός βοντα 44.87Ε τέλος συνδρομητή 5 Ευρώ

 

Τα συμπεράσματα δικά σας :blink:

Πάρ'τους αύριο πρωί-πρωί τηλέφωνο να το διευθετήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πριν 7 χρόνια είχα διακόψει τη συνδρομή μου με τη βόντα, διότι αποδεχτήκανε λάθος λογαριασμού με 3πλάσια χρέωση στις κλήσεις που έκανα.

(λεφτά δεν μου επέστρεψαν ποτέ!!)

 

Ξαναγύρισα λόγο της συσκευής που βλέπετε στο αβαντάρ, δηλαδή τη βρήκα όπως ήθελα σε ηλεκτρονικό κατάστημα που έκανε συνδέσεις για λογαριασμό της βόνταφον, και, είπα να δε βαριέσαι..

 

Παιδιά δεν έχω τα κουράγια για πάλι τα ίδια, αλλά αυτοί δε σταματάνε :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθα στη βοντα 1ος λογαριασμός και με βλέπω να την κάνω με ελαφρά

λογαριασμός wind 55.63Ε τέλος συνδρομητή 2 Ευρώ

 

Λογαριασμός βοντα 44.87Ε τέλος συνδρομητή 5 Ευρώ

 

Τα συμπεράσματα δικά σας :blink:

 

Eννοείς το τέλος συνδρομητών κινητής του κράτους? Δεν βλέπω κάτι λάθος... http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001011300&vars=0000000000

Link to comment
Share on other sites

Πριν 7 χρόνια είχα διακόψει τη συνδρομή μου με τη βόντα, διότι αποδεχτήκανε λάθος λογαριασμού με 3πλάσια χρέωση στις κλήσεις που έκανα.

(λεφτά δεν μου επέστρεψαν ποτέ!!)

 

Ξαναγύρισα λόγο της συσκευής που βλέπετε στο αβαντάρ, δηλαδή τη βρήκα όπως ήθελα σε ηλεκτρονικό κατάστημα που έκανε συνδέσεις για λογαριασμό της βόνταφον, και, είπα να δε βαριέσαι..

 

Παιδιά δεν έχω τα κουράγια για πάλι τα ίδια, αλλά αυτοί δε σταματάνε :worry:

 

Που τη βρήκες? Με επιδότηση? Αγγλικό μενού?

Link to comment
Share on other sites

Το Φίλοι, εκτός από δωρεάν Live, έχει και δωρεάν internet;

 

Δηλαδή?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθα στη βοντα 1ος λογαριασμός και με βλέπω να την κάνω με ελαφρά

λογαριασμός wind 55.63Ε τέλος συνδρομητή 2 Ευρώ

 

Λογαριασμός βοντα 44.87Ε τέλος συνδρομητή 5 Ευρώ

 

Τα συμπεράσματα δικά σας :blink:

 

Δεν βλεπω τον λογο να αφησεις την vodafone για αυτον:rolleyes: τον λογο, σωστο ειναι το τελος συνδρομητων, εαν ειναι προ ΦΠΑ πανω απο 30 ευρω, τοτε καλως ειναι 5 ευρω. Εαν ηταν πανω απο 60, καλως το δεκαρικο. Εδωπερα, μαλλον ειναι "ευνοικό" για εσενα "λαθος" της Wind στον λογαριασμο, αν και δεν το βλεπω, μηπως ειναι απλα μαζι με πχ, ADSL που δεν προσμετραται για τον φορο κινητης?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...