Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείτε να μου πείτε ποιο είναι αυτό το τραγούδι?

Ευχαριστώ

 

Το ξέρει κανείς???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι απαγορευονται ρε?εξυπηρετηση ζηταμε.πλακα κανεις?

το βρηκα ειναι rammstein - adios.

και το υφακι στο μυαλο σου ειναι.απο το νετ υφακι δεν πουλαω.

 

Ποιός είπε για το "υφάκι" σου ρε συ toubiotis?? Εγώ πάντως όχι. Για τα links σου σου μίλησα!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγούδι που λέει "έχεις τα μάτια που λατρεύω έχεις το στόμα..."

μήπως ξέρετε ποιός το λέει;

Ευχαριστώ προκαταβολικά...:)

 

Θελξη - Εχεις τα ματια που λατρευω .Σαν τραγουδι δε λεει και πολλα αλλα η κοπελα ειναι φουναρα.....

Screw you guys,I'm going home.........
Link to comment
Share on other sites

Ποιός είπε για το "υφάκι" σου ρε συ toubiotis?? Εγώ πάντως όχι. Για τα links σου σου μίλησα!

Esy oxi. O kotetsi omws? ;)

 

Διάβασε τα παρακάτω links:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1449841#post1449841

http://www.myphone.gr/forum/announcement.php?f=37

http://www.myphone.gr/forum/policy.php

 

Το υφάκι εκεί που σε παίρνει. :!:

Link to comment
Share on other sites

γιατι τι κακο περιειχε το βιντεακι?αυτο το βιντεο μπορειτε να το κατεβασετε απο σελιδα ετσι κι αλλιως διανεμεται δωρεαν.
Link to comment
Share on other sites

όταν απαντάς σε κάποιΟΥΣ και το κάνεις σε ΕΝΑ μήνυμα. καλό είναι να λες σε ποιόν λες τι για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις...

 

όσο για το τραγούδι,η αλήθεια είναι πως στο είπα πριν το κατεβάσω και νόμιζα πως είναι ένα απλά mp3. Δεν ήξερα οτι ήταν βίντεο. Ακόμα και έτσι όμως καλό είναι να ανεβάζεις ένα μικρό sample αν θες να σε βοηθήσουν αρκετά παιδιά. Μην ξεχνάς πως 4 MB είναι 4MB για κάποιον 56kbps σύνδεση. Ενώ 300 KB δεν είναι τίποτα για κανέναν.

 

Φιλικά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν μου το διευκρινισε κανεις.ευτυχως που υπαρχουν και λογικοι σαν και σενα γιατι αλλιως που να συνεννοηθεις με τους αλλους...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να μου πειτε πως λεγεται και ποιος τραγουδαει ενα παλιο ροκ κομματι που στο ρεφρεν του λεει ......like a sex machine

εχει παιξει και σε διαφημιση του VW Polo!!!!!!!!!!

 

Υ.Γ. Δεν μιλαω για το τραγουδι του James Brown - Sex Machine....

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να μου πειτε πως λεγεται και ποιος τραγουδαει ενα παλιο ροκ κομματι που στο ρεφρεν του λεει ......like a sex machine

εχει παιξει και σε διαφημιση του VW Polo!!!!!!!!!!

 

Υ.Γ. Δεν μιλαω για το τραγουδι του James Brown - Sex Machine....

 

Το μόνο που βρήκα (εκτός από το πασίγνωστο) είναι το Vanilla Ice - Ice Cold

Αλλά.. αν θυμάμαι καλά, το Sex machine του James Brown έπαιζε στη διαφήμιση......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Non stop mix2 νομίζω ότι λέγεται και το τελευταίο-τελευταίο είναι από το Grease. Το πρωτότυπο είναι το

Olivia Newton-John & John Travolta - You're the one that I want

Όποιο καλό παιδάκι ξέρει και ποιος το είπε στα ελληνικά ας με συμπληρώσει. (Δεν ανέβασαν την παράσταση με τον Φραγκούλη; ).

Δεν είναι αυτό. Το πήρα το cd

πειρατικό:X :X :p από ένα πανηγύρι

και το τραγούδι είναι το Talk about love - Μαριάννα. Πάντως σαν cd δε λέει και πολλά.

3ευρώ που το πήρα καλά είναι. Για παραπάνω δεν... δεν...

Προτιμήστε άλλες συλλογές για το καλοκαίρι.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ακουσα σημερα ενα σολο απιστευτο του kion parker με σαξοφωνο...που μπορω να βρω δικα σολο...το ονομα το γραφω σωστα....?ευχαριστω[/QUOt

τελικα το κομματι που ψαχνω ειναι του maceon parker ειναι ενα απιστευτο σολο με σαξοφωνο.....λιγη βοηθεια...sto lime wire μου βγαζει πολλα κοματια...κανεις βοηθεια???

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν μου το διευκρινισε κανεις.ευτυχως που υπαρχουν και λογικοι σαν και σενα γιατι αλλιως που να συνεννοηθεις με τους αλλους...

 

Έχει διευκρινιστεί παλαιότερα και πιο συγκεκριμένα σε αυτό το post της Cristina.Άλλωστε κοινή λογική θέλει,δεν μπορείς να θες να εξυπηρετηθείς εσύ και να υποχρεώνεις τον άλλο που θέλει να σε βοηθήσει να κατεβάζει 4ΜΒ.

Anyway αρκετά με τα off topic.Συνεχίζουμε :)

Link to comment
Share on other sites

paidia heeeeeeelp!pos legetai to tragoudi pou exei sthn enarksi ton staulon ths erietas zaimh???k poios to tragoudaei?

 

To sigekrimeno to tragoudaei o Vlassis Mponatsos. Titlo den kserw...alla ipothetw tha legetai "There is no one like me".

T3h following takes place between now and later.
Link to comment
Share on other sites

paidia heeeeeeelp!pos legetai to tragoudi pou exei sthn enarksi ton staulon ths erietas zaimh???k poios to tragoudaei?

 

As outerheaven said, είναι ο Βλάσης Μπονάτσος. Το τραγούδι αν δεν κάνω λάθος όντως λέγεται "There Is No One Like Me". Όταν είχε πρωτοβγεί η σειρά,οι υπέυθυνοι του ΑΝΤ1 είχαν υποσχεθεί πως θα το κυκλοφορήσουν σε CDsingle, αλλά επειδή η σειρά δεν έσκισε από νούμερα ποτέ δεν κυκλοφόρησε (τουλάχιστον απ'όσο ξέρω). Μάλιστα είχα ακούσει κάποτε τον Μπονάτσο να παραπονιέται πως ο Αντ1 είχε υποσχεθεί προώθηση του τραγουδιού και δεν το έκανε ποτε!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

τελικα το κομματι που ψαχνω ειναι του maceon parker ειναι ενα απιστευτο σολο με σαξοφωνο.....λιγη βοηθεια...sto lime wire μου βγαζει πολλα κοματια...κανεις βοηθεια???

 

Ένα από τα γνωστότερα κομμάτια του είναι το Pass the peas, σε στυλ funk-jazz, το οποίο όμως είναι 11λεπτο και στο οποίο υπάρχουν αρκετά σολάκια με το σαξόφωνο.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand..

Link to comment
Share on other sites

παιδια HELP !!! ξερει κανεις πως λεγεται το remix του sweet dreams που ξεκιναει με : 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1...

και μετα συνεχιζει κανονικα... ειναι τελειο... οποιος το ξερει ας με βοηθησει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ποιο είναι αυτό το τραγούδι?

Ευχαριστώ

...Σας παρακαλώ...:cry: :cry: :cry: εαν δεν το ξέρετε, απλά πείτε "δεν το ξέρω"

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...