Jump to content

Πλοήγηση στη θάλασσα - Ναυτικοί χάρτες


zografos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

μηπως υπαρχει και σε κανενα λινκ να το κατεβασουμε?

my mobiles:nokia 3239 - 5210 - 6600 - 3210 - 3310 - 3330 - 5310 - 6610 - c6 - 1100 - 3650 - 5800 - n78---sharp gx10 - gx30 --- motorola a1200 - defy ---ericsson 768 - kf788 - t28 - t20 - t10s - t29s ---sagem v65
Link to comment
Share on other sites

 

eisai katoxos ? to exeis dokimasei ? to exeis dei se filo sou ? i apla exeis akousei gi' auto ?

 

an einai kati apo ta 3 prota dose ena screenshot na doume leptomereies kai na to sygrinoume me kapoio allo ..

Link to comment
Share on other sites

eisai katoxos ? to exeis dokimasei ? to exeis dei se filo sou ? i apla exeis akousei gi' auto ?

 

an einai kati apo ta 3 prota dose ena screenshot na doume leptomereies kai na to sygrinoume me kapoio allo ..

 

gia na to dokimasw to thelo ..........giati lene einai to kalytero gia thallasa.... exeis kati allo ypopsi soy????:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χαρτες που θα βρούμε για το c-emap???

 

Οι χάρτες μάλλον είναι ακριβοί και κανένας δεν τους έχει αγοράσει. Δεν υπάρχουν πουθενά (τουλάχιστον δεν τους βρήκα) και ψάχνω από το καλοκαίρι στα "καλύτερα μαγαζιά".

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χαρτες που θα βρούμε για το c-emap???

 

το Memory-Map OS-5 δεν σου κανει?

και αυτο για την θαλασσα ειναι και υπαρχουν χαρτες για αυτο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδες βρεθηκε το C-EMAP με χαρτες εδω http://rapidshare.com/files/65271128/C-Emap_Software_Map_Mediterraneo_Codadirospo_.rar

pass: codadirospo to © μικρο.

 

Λοιπον παιδες το προγραμμα τρεχει αλλα δεν βλεπει τους χαρτες (DETAIL MAPS) αν εχει κανεις καμμια ιδεα μας λεει.

Παρτε αυτο απο το επισημο site για βοηθεια.

Browse to SD card root folder. You will find “ 2577” and “NavApp” folders inside. ATTENTION: Do not delete, rename or move " CHARTS" folder in SD root folder!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες βρεθηκε το C-EMAP με χαρτες εδω http://rapidshare.com/files/65271128/C-Emap_Software_Map_Mediterraneo_Codadirospo_.rar

pass: codadirospo to © μικρο.

 

Λοιπον παιδες το προγραμμα τρεχει αλλα δεν βλεπει τους χαρτες (DETAIL MAPS) αν εχει κανεις καμμια ιδεα μας λεει.

Παρτε αυτο απο το επισημο site για βοηθεια.

Browse to SD card root folder. You will find “ 2577” and “NavApp” folders inside. ATTENTION: Do not delete, rename or move " CHARTS" folder in SD root folder!!

 

κανε υπομονη θα το ελενξουμε :lol:

 

καλη δουλεια φιλε μου αψογος!!!!:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Βρεθηκε λυση;;;;;;;

Θαυμάζω τις δυναμικές γυναίκες που δεν κοιτάνε ποτέ πίσω!!! Ακόμα κ όταν παρκάρουν....

Και τις αποφασιστικές γυναίκες, που δεν κάνουν ποτέ πίσω!! Ακόμα κ όταν έχουν μπει ανάποδα σε μονόδρομο....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τον χάρτη τον βλέπει απλα ο χάρτης είναι ο γενικός ο παγκόσμιος... :(

Ο χάρτης ο λεπτομερής για την Μεσόγειο δεν είναι μέσα :cry:

Άμα τσεκάρετε στο about θα το δείτε... :wacko:

 

Ακυρο αυτος ειναι ο χαρτης της μεσογειου τελικα... Απλα το προγραμμα θελει σπασιμο... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Γεια χαρά κι από μένα;)

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο καλό προγραμμα για ναυτική πλοήγηση αλλά και πού μπορώ να το βρω.

Έχω υπόψην μου το c-emap αλλά θα ήθελα να ακούσω κι άλλες γνώμες αλλά κυρίως βοήθεια για το πού βρίσκουμε προγράμματα και χάρτες

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων :D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχουμε κάτι νεότερο από το σπάσιμο?

 

Τόσα και τόσα destinator σπάσανε.....σιγά...τι είναι το c-emap....:wacko:

 

που μπορούμε να βρούμε τα υπόλοιπα προγράμματα που αναφέρθηκαν?:cry:

 

Ευχαριστώ πολύ:)

Link to comment
Share on other sites

Καμία απάντηση.......:wacko:

 

Φίλε zaharakis καμία ιδέα?:O

(βασικά ρωτάω εσένα γιατί με το ποστ σου μου έδωσες ελπίδες:lol:)

 

Οι υπόλοιποι που είχατε αυτό το πρόβλημα πώς το ξεπεράσατε? :worry:

Πήγατε σε άλλο πρόγραμμα?:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει καλά και θέλετε πρόγραμμα που να τρέχει σε windows ΧP και να έχει θαλάσσιους χάρτες της Μεσογείου (όχι GPS), έχω ένα της Maggelan. Στείλτε μου mail στο mkougis@gmail.com.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε kougis, αλλά ενδιαφέρομαι περισσότερο για κάποιο πρόγραμμα σε GPS μαζί με χάρτες (κάτι σαν το c-emap)

Δεν ξέρω αν μπορείς να με βοηθήσεις εσύ ή κάποιος άλλος:worry:

 

Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...