Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Anfy Mobile CallFilter v.1.2.0

 

http://img242.imageshack.us/img242/314/myphonezz1.jpg

 

 

Download :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ωπ, έχουμε καινούρια εφαρμογή? :D

 

Το Screenshot το έβγαλες εσύ? Αν ναι, ποιά γραμματοσειρά είναι αυτή και που βρίσκεται?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Να έβγαλε ο Γιάννης το screen shot λίγο αδύνατο το βρίσκω... δεδομένου του ότι δεν υπάρχει κάλυψη EDGE στην Ελλάδα.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

geia sas paidia den ksero an to xreisimopiei kaneis ayto to programma einai to opera mini mod.

metafrasa tin teleytaia version tin 3.10 sta agglika pou den ypirxe mexri tora. to programma einai edo.

hxxp://wap.z51.fr/wapz51v3/dl.aspx?file_id=28017

Link to comment
Share on other sites

kai ena copy paste edo :)

 

geia sas paidia den ksero an to xreisimopiei kaneis ayto to programma einai to opera mini mod.

metafrasa tin teleytaia version tin 3.10 sta agglika pou den ypirxe mexri tora. to programma einai edo.

hxxp://wap.z51.fr/wapz51v3/dl.aspx?file_id=28017

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
έχει κανείς ή ξέρει που μπορώ να βρω το mumsms gia to 6260 μου?

 

Σου ανεβασα εδω δυο version που βρηκα...

Ελπιζω να δουλευουν :)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
παιδια γνωριζει κανεις κανενα προγραματακι που να αντικαθιστα ποντικι-πληκτρολογιο με το 6600 μεσω bluetooth? καλο το controlfreak αλλα αν θυμαμαι καλα δεν μπορουσες να γραψεις και επισης ετρεχε σαν plugin tou winamp. πειτε καμια ιδεα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. :)

 

Παλιοτερα ειχε ετοιμασει (εαν θυμαμαι καλα) ο kostakiss[/member] ενα οδηγο και τα απαραιτητα αρχεια για να συνδεσεις την συσκευη μεσω bluetooth με το PC. Δυστυχος δεν μπορω να βρω τα αρχεια στο PC μου για να σου δωσω περισσοτερες λεπτομεριες. Μαλλον η συσδεση γινοταν με το controlfreak αλλα και παλη δεν ειμαι 100% σιγουρος. Εαν θελεις στειλε ενα pm στον kostakiss[/member] μηπως και μπορει να βοηθησει..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

επειδη κι εγω εχω καιρο να το χρησιμοποιησω..απλα εβαζα το controlfreak στο κινητο κ ενα προγραμματακι για το pc π ηταν μαζι στον ιδιο φακελο και ενσωματωνόταν στο winamp ..και οποτε ηθελα να το χρησιμοποιησω απλα επρεπε να εχω ανοιχτο το winamp..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
:)ξερει κανεις το προγραμμα που μπλοκαρει τις κλισεις που ειναι με αποκρυψη πως λεγεται... η αν το εχει κανεις να μου το στειλει?... ευχαριστωωω οποιος ασχοληθει μαζι μου....:)
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το Interactive Voice Call Master η το blackballer εαν θυμαμαι καλα εχουν και τα 2 την επιλογη που ψαχνεις.

 

Υπαρχει και το CallFilter που ειναι free αλλα δεν θυμαμαι εαν μπορει να απορριψει κλησεις με αποκρυψη:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2319103#post2319103

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

μεγαλο προβλημα παιδια. εχω το νοκια 6260. καααααααααποτε ειχα βαλει μια εφαρμογη, η οποια οταν εβαζες αλλη καρτα sim, σου εστελνε sms με τα στοιχεια της συνδεσεις. δλδ τον αριθμο(νουμερο) της καρτας sim, τον παροχο, και αλλα στοιχεια, οπως σε ποια περιοχη βρισκεται, κλπ. το θεμα ειναι οτι τωρα που ξαναλειτουργησα το κινητο, καθε φορα που το ενεργοποιω μου στελνει sms.

για να εμφανιστει η εφαρμογη, επρεπε να βαλω την καρτα sim, με την οποια την ειχα ενεργοποιησει. ελα ομως που δεν ξερω ποια ειναι αυτη η καρτα. ισως να μην την εχω κιολας.

τι μπορω να κανω για να φυγει τελειως η εφαρμογη αυτη απο το κινητο?

εκανα hard reset (format) αλλα ακομη εκει. δε λεει να φυγει.

 

βοηθηστε με παιδια....

Link to comment
Share on other sites

Το φορματ που το έκανες στην κάρτα (έχει?) ή στην μνήμη του τηλεφώνου.

 

Αν η συσκευή σου έχει κάρτα και είναι εκεί εγκατεστημένη η εφαρμογή νομίζω πως μπορείς να λύσεις το πρόβλημά σου.

 

Αν είναι στην μνήμη της συσκευής και με το φορματ δεν έφυγε δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι.

 

Αν λοιπόν ισχύει η πρώτη περίπτωση βρες ένα πρόγραμμα που λέγεται unsis για το pc και βρες και το sis αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (δεν ξέρω βέβαια κατα πόσο είναι εύκολο αυτό). Έτσι θα δεις σε ποιούς φακέλους έχει εγκατασταθεί η εφαρμογή και με ένα card reader θα διαγράψεις τα αρχεία.

 

Δεν ξέρω αν σε βοηθάει αυτο αλλά είναι το μόνο που μπορώ να σκεφτώ.

Link to comment
Share on other sites

μμμ, θα το δοκιμασω...

 

φορματ εκανα και στην καρτα μνημης (32mb :p) και στη μνημη του τηλεφωνου (3,*, πρασινο κουμπι)

 

αν δεν κανω λαθος, η εφαρμογη ονομαζεται phone guardian (ή κατι τετοιο)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να χρησιμοποιησω το παλιο μου Nokia N70 σαν 3g camera, δηλαδη να το βαλω στο εξοχικο και κανοντας του βιντεοκληση αυτο να στελνει μονο του βιντεο με το τι συμβαινει εκει.Αν του συνδεσεις το handsfree απανταει μονο του την βιντεοκληση αλλα πρεπει να πατησεις αποστολη εικονας.Ξερει κανεις καποιο προγραμματακι το οποιο να δινει εντολη να αποστειλει βιντεο το Ν70 χωρις να χρειαζεται να πατησεις αποστολη εικονας στο τηλεφωνο;

Ξερω οτι υπαρχουν 3g καμερες στο εμποριο για αυτη την δουλεια αλλα ειπα να αξιοποιησω το παλιο μου κινητο.

Link to comment
Share on other sites

μμμ, θα το δοκιμασω...

 

φορματ εκανα και στην καρτα μνημης (32mb :p) και στη μνημη του τηλεφωνου (3,*, πρασινο κουμπι)

 

αν δεν κανω λαθος, η εφαρμογη ονομαζεται phone guardian (ή κατι τετοιο)

Καπως ετσι την λενε.. :O

 

Εισαι σιγουρος οτι εγινε σωστα το hard format και το format στην καρτα. Κανονικα επρεπε να διαγραφουν τα παντα οπως και η εφαρμογη.

 

Παιδια θελω να χρησιμοποιησω το παλιο μου Nokia N70 σαν 3g camera, δηλαδη να το βαλω στο εξοχικο και κανοντας του βιντεοκληση αυτο να στελνει μονο του βιντεο με το τι συμβαινει εκει.Αν του συνδεσεις το handsfree απανταει μονο του την βιντεοκληση αλλα πρεπει να πατησεις αποστολη εικονας.Ξερει κανεις καποιο προγραμματακι το οποιο να δινει εντολη να αποστειλει βιντεο το Ν70 χωρις να χρειαζεται να πατησεις αποστολη εικονας στο τηλεφωνο;

Ξερω οτι υπαρχουν 3g καμερες στο εμποριο για αυτη την δουλεια αλλα ειπα να αξιοποιησω το παλιο μου κινητο.

 

spy και κατι λεγοταν μια εφαρμογη (μπορει spycamera) οπου μπορουσε να στειλει φωτογραφιες αν θυμαμαι καλα και βιντεο σε ενα αλλο κινητο με mms η σε καποιο mail. Το καλο ειναι οτι μπορεις να ορισεις ποσο ευαισθητο θα ειναι στην κινηση που θα λαμβανει και ετσι θα γραφει μονο οταν χρειαζεται!

Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ε, ναι. εγραφε formatting. αν θυμαμαι καλα η οθονη γεμιζε απο ασπρο, μαυρο (ή το αντιθετο). σβηστηκαν τα παντα απο μεσα, εκτος απο αυτην την εφαρμογη.

 

καθε φορα που ανοιγωκλεινω το κινητο, στελνει sms

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα οταν κανουμε format διαγραφονται τα παντα. Οταν ανοιξε την πρωτη φορα η συσκευη σου ζητησε ημερομηνια, ωρα κ.τ.λ. ?

 

Στην θεση σου θα ξανα εκανα format και εαν δεν γινοταν τιποτα θα εκανα οτι γραφει ο @stefanw595 με το UnSIS για να δω εαν ξεκιναει απο εκει το προβλημα η ειναι κατι αλλο που μας διαφευγει.

 

Υ.Γ.

Το UnSIS μπορεις να το τρεξεις και στο wine

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

εκανα ξανα hard format, αλλα τπτ. οποτε το αφησα ετσι. ναι, ζητησε ημερομηνια, ωρα.

 

θελω να δοκιμασω αυτο με το unsis αλλα λογικα θα θελει καλωδιο, το οποιο δεν διαθετω.

 

(σε windows ειμαι αυτην την περιοδο)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελει καλωδιο ειναι ενα exe που το κανεις εγκατασταση και μπορεις να ανοιγεις στον υπολογιστη σου και να βλεπεις που κανουν εγκατασταση τα sis. Μετα με ενα διαχ. αρχειων ακολουθεις την διαδρομη μεσα στην συσκευη σου και βλεπεις εαν υπαρχουν ακομη εγκατεστημενα καποια αρχεια..

 

 

Μηπως ειναι καποια ρυθμιση που μας διαφευγει? :confused:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ωραια, αλλα δεν μπορω να κατεβασω με τιποτα το unsis.

 

οσο για την ρυθμιση, τι να σε πω... και μενα δεν μου ρχεται κατι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...