Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρονια Πολλα και σε σενα. :)

Νομιζω πως οχι δεν θα δουλεψει γιατι γινονται install και καποια αρχεια στο τηλεφωνο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera se olous kai xristos anesti!Paidia mia erwtisi:An perastei to leksiko se 6600 kai sthn synexeia mpei h karta mnimis tou 6600 se alli syskeyh(7610) lete na to diavasei to 7610?Rwtaw epeidi enas filos thelei apegnwsmena to full leksiko alla exei 7610 kai den exei xp sto pc,alla kai sto analogo site otan pas na kaneis download to full(magenta)gr-eng gia 7610 sou katevazei to aplo.Exw to 6600 me to full na doulevei ok.An Parw thn karta mnimis toy 7610 kai thn valw sto 6600 kai to kanw egkatastasi,otan ksanaperasw thn karta mnimis sto 7610 tha doulepsei?Ti lete?Efxaristw! :)

 

Nai tha doulepsei, prepei na ftiakseis 2 fakelous sto 7610, Slovoed & SlovoEdDicts. Meta steile apo to 6600 oti arxeia uparxoun s'autous tous fakelous sto 7610, kai bale ta stous fakelous.

i

Mporeis na egkatastiseis to aplo leksiko sto 7610, kai na kaneis extract se enan fakelo sto PC to full(magenta), kai na pareis ta arxeia 0138.prc & 0139.prc kai na ta baleis ston fakelo SlovoEdDicts sto E:/System/Apps/.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν ξέρω αν έκανα καλά/έτσι γίνεται, αλλά έκανα το εξής:

Έβαλα στην αρχή ένα αρχείο (περίπου 8Mb) για μετάφραση Eng-Eng, και μετά άλλο ένα (περίπου 300kb) για Eng-Gr και το αντίστροφο...... :blink:

Δεν ξέρω αν έτσι γίνεται πάντως δουλεύει!!! :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

να κανω ρε παιδες μια ερωτησουλα σχετικα με το smartmovie....

εχω πολλα βιντεακια mpg τα οποια δεν μου τα "ανοιγει" ωστε να τα κανω "μετατροπη" και να τα βαλω στο κινητο....

γνωριζει κανεις σε τι μορφη πρεπει να τα μετατρεψω...(εχω το Blaze Media Pro) ωστε να τα "διαβασει" τελικα το προγραμματακι....???(παντα για το pc μιλαω...)....

Link to comment
Share on other sites

να κανω ρε παιδες μια ερωτησουλα σχετικα με το smartmovie....

εχω πολλα βιντεακια mpg τα οποια δεν μου τα "ανοιγει" ωστε να τα κανω "μετατροπη" και να τα βαλω στο κινητο....

γνωριζει κανεις σε τι μορφη πρεπει να τα μετατρεψω...(εχω το Blaze Media Pro) ωστε να τα "διαβασει" τελικα το προγραμματακι....???(παντα για το pc μιλαω...)....

 

Ο converter του smartmovie ανοιγει κανονικα τα *.mpg.Παντως εγω θα σου προτεινω τις μετατροπες να τις κανεις με το vitrual dub.Ριξε και μια ματια στο : [Επισημο] Video Converters & Players: Ποιον από όλους; οπου καπου πρεπει να εχει αναφερθει και ενα tutorial. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ο converter του smartmovie ανοιγει κανονικα τα *.mpg.Παντως εγω θα σου προτεινω τις μετατροπες να τις κανεις με το vitrual dub.Ριξε και μια ματια στο : [Επισημο] Video Converters & Players: Ποιον από όλους; οπου καπου πρεπει να εχει αναφερθει και ενα tutorial. :)

 

 

χμμμ το προβλημα μου ειναι οτι αλλα mpg τα ανοιγει και αλλα οχι με αλλα λογια....

θα διαβασω το αναλογο topic και ελπιζω να βγαλω ακρη....

thanks....

Link to comment
Share on other sites

μιλώντας εμπειρικά, να προσθέσω οτι πολλά βίντεο, δεν έχουν την άντοίστοιχη κατάληξη αρχείου με τον τύπο. π.χ. ένα .m2v αν μετονομαστεί σε .mpg θα ανοίγει με τον WMP αλλά δεν θα είναι MPEG! Φαίνεται κιόλας επειδή δεν εμφανίζει bitrate και λοιπά στοιχεία!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Sorry φίλε μήπως μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος όσον αφορά το που μπορώ να το βρώ?? (@@@ed παντα) :)

 

 

kalimera!!! Μηπως εμαθες απο που θα το βρουμε???

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

να κανω ρε παιδες μια ερωτησουλα σχετικα με το smartmovie....

εχω πολλα βιντεακια mpg τα οποια δεν μου τα "ανοιγει" ωστε να τα κανω "μετατροπη" και να τα βαλω στο κινητο....

γνωριζει κανεις σε τι μορφη πρεπει να τα μετατρεψω...(εχω το Blaze Media Pro) ωστε να τα "διαβασει" τελικα το προγραμματακι....???(παντα για το pc μιλαω...)....

 

Γειά σου φίλε μου φρέντι. :) ένα σημαντικό που πρέπει να ξέρεις είναι ότι το αρχείο που κανείς convert πρέπει να έχει διεύθυνση στο δίσκο η οποία να μην έχει ελληνικούς χαρακτήρες (π.χ. επιφάνεια εργασίας) βαλ'τα στο c:/ και θα τα διαβάσει. ;) ελπίζω να βοήθησα...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Γειά σου φίλε μου φρέντι. :) ένα σημαντικό που πρέπει να ξέρεις είναι ότι το αρχείο που κανείς convert πρέπει να έχει διεύθυνση στο δίσκο η οποία να μην έχει ελληνικούς χαρακτήρες (π.χ. επιφάνεια εργασίας) βαλ'τα στο c:/ και θα τα διαβάσει. ;) ελπίζω να βοήθησα...

 

 

ρε συ φρικαρα τωρα!!!!!!!!!!!!!!

:w00t: :w00t: :w00t:

καλα ηταν τοσο απλο και παιδευομουνα μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!

αιντε.........!!!!!!!

thanks ρε killing_you2!!!!!!!!

τα διαβαζει ολα τωρα!!!!

(τελικα δεν αντεξα το πηρα το 6680... ;) )

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Γειά σου φίλε μου φρέντι. :) ένα σημαντικό που πρέπει να ξέρεις είναι ότι το αρχείο που κανείς convert πρέπει να έχει διεύθυνση στο δίσκο η οποία να μην έχει ελληνικούς χαρακτήρες (π.χ. επιφάνεια εργασίας) βαλ'τα στο c:/ και θα τα διαβάσει. ;) ελπίζω να βοήθησα...

 

 

ρε συ φρικαρα τωρα!!!!!!!!!!!!!!

:w00t: :w00t: :w00t:

καλα ηταν τοσο απλο και παιδευομουνα μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!

αιντε.........!!!!!!!

thanks ρε killing_you2!!!!!!!!

τα διαβαζει ολα τωρα!!!!

(τελικα δεν αντεξα το πηρα το 6680... ;) )

 

Εγώ πάλι είμαι ακόμα με το 6630. Με τόσες συσκευές που έχουν ανακοινωθεί και με τη σειρά Ν εχω φάει γερό μπέρδεμα.Μάλλον με βλέπω να αλλάζω συσκευή τέλος καλοκαιριού. Άντε σιδερένιο το 6680 :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου σε όλους.

Μηπως μπορείτε να μου πείτε πως λέγετε το app που αλλάζει το 3g σε 2g και αν δουλεύει στο 6630?

Ευχαριστώ.

MPORITE NA MOU PITE PIA EFARMOGI ALAZI TO KINITO MOU APO 2G SE 1G :w00t: ?!?

Link to comment
Share on other sites

MPORITE NA MOU PITE PIA EFARMOGI ALAZI TO KINITO MOU APO 2G SE 1G :w00t: ?!?

Προφανως εννοεις απο 3g σε 2g! Για αυτο δεν χρειαζεται καποια εφαρμογη πια απλα του κανεις μια αναβαθμιση δωρεαν αν εισαι ακομα στην εγγυηση (αν δεν εισαι νομιζω κοστιζει καπου στα 15ευρω) και εχεις την επιλογη που ζητας! ;)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

MPORITE NA MOU PITE PIA EFARMOGI ALAZI TO KINITO MOU APO 2G SE 1G :w00t: ?!?

 

3G<->2G

Xρησιμοποιεις την εφαρμογη operator ή κανεις αναβαθμιση

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=722023#post722023

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=754158#post754158

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Telika to olo kolpo einai na steileis kai na kaneis install to sis kai meta na steileis ta prc arxeia me BT sto hdh yparxon fakelo slovoEdDicts.Me thn aplh metafora mesw memory card den ginetai h douleia,apla thelei to install tou sis.Efxaristw gia thn voitheia guys kai kales metafraseis :lol: :lol: !
Αγαπάτε Αλλήλους
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω βαρεθεί στο Call Recorder 1.03 που δουλεύει στο 6680, να ακούγεται συνέχεια το "μπιπ",μήπως υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα ηχογράφισης συνομιλίας συμβατό με το 6680;Κάποια έκδοση το Extended Recorder δεν είναι συμβατή;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω βαρεθεί στο Call Recorder 1.03 που δουλεύει στο 6680, να ακούγεται συνέχεια το "μπιπ",μήπως υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα ηχογράφισης συνομιλίας συμβατό με το 6680;Κάποια έκδοση το Extended Recorder δεν είναι συμβατή;

 

Ριξε μια ματια στη λιστα με τις συμβατες εφαρμογες του 6680.Απ'οτι θυμαμαι εχει μια εκδοση του power dictaphone στο οποιο αν θες απενεργοποιεις το "μπιπ".

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια στη λιστα με τις συμβατες εφαρμογες του 6680.Απ'οτι θυμαμαι εχει μια εκδοση του power dictaphone στο οποιο αν θες απενεργοποιεις το "μπιπ".

ποια ειναι αυτη η εκδοση ρε παιδια...???

οσες δοκιμασα μπιπ κανουν....

(στο 7610 οντως μπορουσες να το βγαλεις παντως...).....

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι αυτη η εκδοση ρε παιδια...???

οσες δοκιμασα μπιπ κανουν....

(στο 7610 οντως μπορουσες να το βγαλεις παντως...).....

 

freddaras ειναι η version 1.04 και μεσα απο τα settings μπορω να επιλεξω κανονικα beep on start/stop να ειναι στο off.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

freddaras ειναι η version 1.04 και μεσα απο τα settings μπορω να επιλεξω κανονικα beep on start/stop να ειναι στο off.

μαλλον μπερδεψαμε τα μπιπ... :p

εγω μιλαω για αυτο το εκνευριστικο μπιπ που ακουγεται την ωρα που ηχογραφεις μια συνομιλια....

οτι και αν δοκιμασα σε 6630 και 6680 παντα υπαρχει....(ειτε εβαλα on ειτε off)

στο 7610 δεν θυμαμαι ποια εκδοση ειχα αλλα ηχογραφουσε χωρις το σπαστικο μπιπ....

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τα "μπιπ" πρεπει να μπερδεψαμε και τα προγραμματα. :p

Εγω αναφερομαι στο power dictaphone το οποιο κατα την ηχογραφηση δεν κανει καποιο "μπιπ". ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ρε αυτο που εχω κατα την ηχογραφηση συνομιλιας κανει μπιπ καθε λιγο και λιγακι...

(για το power dictaphone μιλαω...)..

χα χα ζαλιστικα απο τα μπιπ....

Link to comment
Share on other sites

Το callrecorder 1.01 που εχω στο 3230 και το power dictaphone δεν κανουν μπιπ.Μαλλον το προβλημα ειναι με τα symbian 8...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...