Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει κανενα προγραμμα που να εναλλασει τα προφιλ που εχουμε στο τηλ σε συγκεκριμενες ωρες που θα ορισουμε?
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο δικό μου κινητό (Ν80) δεν δουλευει το fs caller:( Οταν πάω να επιλεξω μια φωτογραφία μου βγάζει το μήνυμα "FS caller: Μνήμη πλήρης. Κλείστε κάποιες εφαρμογές και ξαναδοκιμάστε". Το έχω δοκιμάσει να το εγκαταστήσω και στο τηλέφωνο και στην κάρτα, χωρίς όμως κάποιο αποτέλεσμα.:cry:
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου κινητό (Ν80) δεν δουλευει το fs caller:( Οταν πάω να επιλεξω μια φωτογραφία μου βγάζει το μήνυμα "FS caller: Μνήμη πλήρης. Κλείστε κάποιες εφαρμογές και ξαναδοκιμάστε". Το έχω δοκιμάσει να το εγκαταστήσω και στο τηλέφωνο και στην κάρτα, χωρίς όμως κάποιο αποτέλεσμα.:cry:

 

 

otan ginete egkatastasi se mia efarmogi zitai panta kapio xoro sto tilefono prin ksekinisi i diadikasia egkatastasis.

Mipos exis elaxisto xoro gia kati tetio?

 

tsekare prota to xwro tou tilefonou sou. allios dokimase me to pliktro tou menu mpas k exeis kapia efarmogi open k close it.

 

an den einai tpt apo auta kapio bugioni 8a einai. oloi me N80 exoun kataferi eukola na to egkatastisoun.

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

στο κινητό εχω 34mb free και πριν μια βδομαδα το εκανα φορματ. δεν το εχω φορτωσει με προγραμματα και τα σχετικα. αν δω οτι και παλι δεν κανει τίποτα ενα φορματ σίγουρα θα δώσει την λύση για άλλη μια φορά!!
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι για το FSCALLER?

To βαζω full version δουλευει κανονικα αλλα οταν κλεινω το κινητο και το ξανανοιγω δεν βγαζει την εικονα στο τηλεφωνο. :wacko:

Τι μπορει να φταιει; Μηπως πρεπει να το κανω install στην phone memory;

 

Κανεις ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

τελικά δούλεψε και σε μένα μια χαρα το fscaller. Μια επαννεκίνηση :p , και το πρώτο πράγμα ειναι να ξεκινήσεις να δουλευεις στο fscaller:) (αν βγάλει σε καποιον μνήμη πλήρης το προγραμμα)
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Σε όσους έχουν πρόβλημα μνήμης:

 

Ένα αντίγραφο των εφαρμογών που εγκαθηστάτε αποθηκεύεται ως "Μη εγκατεστημένο" στην μνήμη τηλεφώνου. Πρακτικά, ακόμα και να απορρίψετε την εγκατάσταση πάλι μένει αυτό το αντίγραφο εκεί.

 

Αυτό το αντίγραφο μπορείτε (και πάντα πρέπει να το κάνετε) να το σβήσετε χειροκίνητα από τη Διαχείρηση Εφαρμογών.

Link to comment
Share on other sites

τελικά δούλεψε και σε μένα μια χαρα το fscaller. Μια επαννεκίνηση :p , και το πρώτο πράγμα ειναι να ξεκινήσεις να δουλευεις στο fscaller:) (αν βγάλει σε καποιον μνήμη πλήρης το προγραμμα)

 

 

Bravo re file mou i am glad :)

 

tora eida to proigoumeno msg sou . Molis eixa figi apo doulia kai piga kateu8eian paralia!!! Tespa afou sou doulepse. OK!!!

 

BTW : O fotisbasm exei dikio kalokairi einai kante ligo ipomoni tosoi eimaste kapios 8a sas apantisi arga i grigora -:)

 

Over & out

 

PS: mou fenetai exei arxisi na proxorane pio grigora pleon ta appz gia to kinitaki mas. Kati paei na gini....

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι για το FSCALLER?

To βαζω full version δουλευει κανονικα αλλα οταν κλεινω το κινητο και το ξανανοιγω δεν βγαζει την εικονα στο τηλεφωνο.

Τι μπορει να φταιει; Μηπως πρεπει να το κανω install στην phone memory;

 

Μπα δεν πρεπει να φταιει αυτο, εγω το εγκατεστησα στη καρτα μνημης.

Μηπως για καποιο λογο πρεπει να το ξανακανεις activate οταν ανοιγεις το κινητο?

 

Σε όσους έχουν πρόβλημα μνήμης:

 

Ένα αντίγραφο των εφαρμογών που εγκαθηστάτε αποθηκεύεται ως "Μη εγκατεστημένο" στην μνήμη τηλεφώνου. Πρακτικά, ακόμα και να απορρίψετε την εγκατάσταση πάλι μένει αυτό το αντίγραφο εκεί.

 

Αυτό το αντίγραφο μπορείτε (και πάντα πρέπει να το κάνετε) να το σβήσετε χειροκίνητα από τη Διαχείρηση Εφαρμογών.

 

Δεν ξερω αμα ειναι στη ουσια το ιδιο πραγμα με αυτο που λες, αλλα εγω ο,τι εγκαθιστω μετα το σβηνω το αρχειο εγκαταστασης απο το C:/Data/Installs, το οποιο ειναι αχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

Κανε οτι ειπε ο φιλος reality , αλλα σε συνιστω να τραβηξεις καμια επανεκινιση να καθαρισει η μνημη σου, ειπαμε οτι το symbian 9.1 εχει προβλημα με την διαχειρηση μνημης

 

Επι τις ευκαιριας να αναφερω πως εχω λυση το προβλημα της μπαταριας !!! :p ΠΩΣ ?? πολυ απλα εχω αγορασει ακομα μια μπαταρια BL-5B και εναν original επιτραπεζιο φορτιστη NOKIA DT-14 :D :lol: :D :p

α καλο..ε!λοιπον μετα και την δευτερη επισκεψη στο νοκια σερβις στην βουλα οπου και ζητησα τον προισταμενο και μονο να μιλησω,εκει που αρχισε να μου λεει παλι τις *** οτι κανονικα κραταει 24 ωρες αν δεν μιλας καθολου του λεω οτι το εχω ακινητο σε κομοδινο χωρις χρηση και δεν εχει ξεπερασει τις 20 ωρες ποτε,μου λεει "α ακινητο τοτε δεν δικαιολογειται!" ο γελοιος.και μου ειπε οτι θα το φορτισει ,θα το αφησει καπου και θα το τσεκαρε ο ιδιος αν ισχυουν αυτα πο υελεγα.στην ερωτηση μου γιατι οταν το ειχα ξανα αφησει μια εβδομαδα γιατι δεν κανανε αυτο το απλο τεστ δεν μου απαντησε το ζωον.τελος παντων σημερα που ξαναπηρα μου ειπε οτι οντως εχω δικιο και δευτερα πρωι θα παω να παρω καινουργιο!!!ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!καλα ειχα αποφασισει να μου ελεγε και καλα οτι στο σερβις κρατησε πιο πολυ και δεν εχει προβλημα να εφερνα αστυνομια και να εκανα επιτοπου μηνυση να τον πηγαινα αυτοφωρο αν γινοταν!ILKA71 vs NOKIA 1-0!!!!!

 

μου ειπε επισης οτι η μπαταρια κραταει κανονικα 48 ωρες περιπου με καθολου χρηση

Link to comment
Share on other sites

@fotisbasm and geeksada

 

Δεν εχω καρτα μνημης εχω σκληρο στο N91...Geeksada πρεπει να το τρεξω οταν ανοιγω το κινητο αλλιως δεν βγαζει τις εικονες, δεν θελει activate ξανα απλα να το τρεξεις παλι οταν το ανοιγεις.Το εγκατεστησα ηδη για δοκιμη και στην μνημη του τηλεφωνου αλλα μια απο τα ιδια. Οταν το κλεινω πρεπει να τρεξω το προγραμμα παλι αλλιως δεν αναγνωριζει τις εικονες.

Πρεπει λογικα με καποιο τροπο να τρεχει το fscaller με το που ανοιγει το κινητο αλλα δεν το κανει(να μπαινει στο startup loading δλδ ή κανω λαθος; ).. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω κινητό και είμαι ανάμεσα στο n72 και το n80. Η διαφορά τους αγγίζει τα 200€. Αξίζει ή να πάρω το n72? Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως από ένα κινητό είναι να έχει καλές επαφές, καλό ημερολόγιο και να δίνει τη δυνατότητα να γράφω κείμενα, για μετέπειτα μεταφορά στο pc. Τώρα αν το symbian 9.0 του n80 μετατρέπει κατά κάποιο τρόπο το κινητό σε pc ίσως και να τα έδινα τα 200€ παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω κινητό και είμαι ανάμεσα στο n72 και το n80. Η διαφορά τους αγγίζει τα 200€. Αξίζει ή να πάρω το n72? Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως από ένα κινητό είναι να έχει καλές επαφές, καλό ημερολόγιο και να δίνει τη δυνατότητα να γράφω κείμενα, για μετέπειτα μεταφορά στο pc. Τώρα αν το symbian 9.0 του n80 μετατρέπει κατά κάποιο τρόπο το κινητό σε pc ίσως και να τα έδινα τα 200€ παραπάνω.

 

 

gia tous logous pou to 8es kanena apo ta 2 :) . Kalytera na pas gia ena blackberry pou einai stis idies times i se kapio qtec.

 

yparxi vevea to full office gia to n80 alla den einai k toso eukoloxristo.

 

Pano se auto, mou eipane pos yparxi ena bluetooth keyboard device pou sou dini ti dinatotita na grafis pio eukola afou emfanizi me ledaki ena qwerty keyboard [alla i ali8ia einai pos den to exo dei pou8ena auto na kuklofori opote pezi na sou leo k ......ies] tote nai to N80 sto protino :) .

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

to S60SpotOn_0.04 ehei ti dynatotita na hrisimopoiseis to led toy 3rd edition phones san fako!!

Προσοχη ομως... αν βαλεις να αναβει το φλας και υστερα πατησεις παρατεταμενα το κουμπι της καμερας για να εισελθεις στο μενου της, τοτε θα δεις το μεγαλοπρεπεστατο "HARDWARE FAILURE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:X

Μονο με επανεκιννηση θα την κανεις να δουλεψει μετα την καμερουλα!!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα κατεβαστε το καινουριο PC SUITE 6.81.13.0!!!

Ειναι απιθανο και οτι κανει το κανει ΤΕΛΕΙΑ!!!

Πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια χωρις προβληματακια!!!

Thanks d !!!

Όντως, πρωτοφανής σταθερότητα και πανέμορφα εικονίδια. !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[uPDATE] HANDY CLOCK FOR S60 v4.02 Full

 

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/52579/clock_eng_200_ani.gif

 

DL apo to i-phone opios de mporesi PM me na tou to send.

 

mikres oi allages ena aplo update mou fenetai emena

 

PS: douleuei sigoura me N80 k E60

PS2: Compatible Devices:

Nokia 3250, N71, N73, N80, N91, N92, N93, E50, E60, E61, E62, E70 etsi leei toulaxiston :)

 

over & out

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

me thn monh ma.....ia oti ta BT keyboard (ola akoma kai ayto tis nokia) den grafoyn ellinika , opote ean thes na grapseis kati sta ellinika ksexaseto ,

 

 

Εδώ, εδώ και εδώ, είναι το εν λόγω keyboard, το οποίο θα αποκτήσω εν καιρώ!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Εδώ, εδώ και εδώ, είναι το εν λόγω keyboard, το οποίο θα αποκτήσω εν καιρώ!! :D :D

 

nai auto mou eixan pei....alla nomiso platiazoume se la8os forum. thx gia ta info :)

 

nite nite

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

[Re-posted] muzee for S60 3rd edition, v1.5.1

 

Den 8imame an exei ksanampei opote to vaso os new :)

Info apo:

http://www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=1&hz1=Search&jid=E2923A5AEB1C6D5F5BEB74778F3F94BD&platformId=4&N=7&Ntt=THOBEE%20Muzee&productId=193317&R=193317

 

http://www.handango.com/include/pictures/656139/jbp2.jpg

 

Requirements

 

Symbian S60 3rd edition phones, Symbian OS 9.x or later

so it works on many devices: Nokia N80,N91,N73,E60,E61,E70,...

 

Features

 

files:

 

* mp3, ogg, aac, mp4, m4a audio files

* ID3 tags: artist, album, title, genre,...

* next info: volume, played time

 

streams:

 

* mp3, ogg, aac, aac+ streams broadcasted by SHOUTcast and Icecast2 media servers are now supported, so it brings you almost all internet radios into your ears... (di.fm, soma fm, Virgin Radio, Club 977, HBR1 and many many more ...)

* organize your streams into groups

* displayed info: name, title, comment, played time

* .m3u, .pls stream playlists supported now too

 

general:

 

* you can set color and alpha for fonts and panes, background images (.jpg, .png)

* smooth anti-aliased fonts

 

over & out

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...