Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σου τρέχει κανονικά? Γιατί προσπάθησα να το τρέξω και όταν πήγα να συνδεθώ μου έλεγε ότι τρέχει μόνο στην Κίνα και στην Μαλαισία!!! :mad: :blink: :D

Δοκίμασε αυτό το Windows Live Messenger. Στο Ε60 μου δουλεύει μια χαρά.:D

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eνα προγραμμα που βρηκα και εχει σχεση με το ποδοσφαιρο, γραφει μεσα ολες της αγωνιστικες με της ελληνικες ομαδες για το 07 - 08

.. οποιος το θελει μπορει να το κατεβασει απο εδω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω λίγο τη βοήθεια σας

έχω εγκαταστήσει το ΙΜ messenger

ΠΟΛΎ ΚΑΛΌ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ αλλά δε ξέρω πως να το κάνω να μπένει minimized απο πίσω και να μου δείχνει οτι έχω νέο μήνυμα στο msn

υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που ρυθμίζει την οθόνη αναμονή

δλδ να βάλω καμμιά συντόμευση κάτι

<a href="http://www.freesms4all.tk">http://www.freesms4all.tk</a>

Δωρεάν SmS σε ολα τα δικτυα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα του myphone....

 

Έχω ένα Nokia 6110 Navigator και έχω προσπαθήσει να συνδεθώ με διάφορα IRC προγράμματα...όμως τίποτα δεν μου δουλεύει...μήπως γνωρίζει κανείς τι ρυθμίσεις χρειάζεται; Έχω το Wind Plus Non Stop. Επίσης μπορείτε να μου συστήσετε μερικά τέτοια προγράμματα;

 

Ευχαριστώ πολύ,

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει εφαρμογη που να λειτουργει και να μπορει να κοψει τα mp3 μεσα στο κινητο?

 

Καινουργια εφαρμογη : :)

 

Με απλα λογια ,παιζει,μετατρεπει,κοβει τραγουδια ..

 

[New] AudioCube for S60 3rd Edition

http://img178.imageshack.us/img178/2245/13942859uo9.jpg

AudioCube is an audio conversion tool.

It supports WAV, AAC, MP3, AMR, WMA and AIFF formats.

You can convert one audio file format to another, and make your ringtone in hand.

 

Features include:

 

* Audio file explorer

* Play audio

* Audio conversion between supported formats

* Change bitrate, samplerate, output format

* Create new audio by extracting a period of another audio file.

http://my-symbian.com/s60v3/software/applications.php?fldAuto=338&faq=14

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

H επιλογη για να τα κοψει που ειναι?? πως κανουμε register αυτη που υπαρχει στο xxxxxxxxxxx? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα εφαρμογη με την οποια το κινητο λειτουργει σαν control τηλεορασης αλλα δεν την εχω δοκιμασει http://mosh.nokia.com/browse/applications/recent

η beta εκδοση της psiloc ειναι που ειχε ανεβει και στο iphone αλλα αποσυρθηκε λογω προβληματων εγκαταστασης.περιμενουμε την νεοτερη:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

η beta εκδοση της psiloc ειναι που ειχε ανεβει και στο iphone αλλα αποσυρθηκε λογω προβληματων εγκαταστασης.περιμενουμε την νεοτερη:)

Myphone, όχι iPhone...:rolleyes:

Αχχχχ, αυτό το iPhone, έχει τρελάνει κόσμο!!:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Myphone, όχι iPhone...:rolleyes:

Αχχχχ, αυτό το iPhone, έχει τρελάνει κόσμο!!:lol::lol:

 

Μάλλον ο φίλος εννοούσε το xxxxxxxxxxxx το οποίο - για όσους το ξέχασαν - ήταν το γνωστό μας xxxxxxxxxxx, πριν αυτό αλλάξει όνομα και web address. ;)

 

 

Edit:

Επειδή περιμένω το Ν81 και έχουν αρχίσει να με ζώνουν τα φίδια, αναφορικά με το πρόβλημα που έχουν τα 3rd Edition phones με τη λανθασμένη ημερομηνία/ώρα στα εισερχόμενα SMS, ξέρετε να υπάρχει κάποια 3η εφαρμογή για SMS που να αναιρεί το πρόβλημα αυτό και να μας έρχονται τα SMS με σωστά στοιχεία, όπως στα "ταπεινά" μας 2nd phones????

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

σωστα φιλε panosz75:) εξαλου εδω ειμαστε symbian addicted!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

σωστα φιλε panosz75:) εξαλου εδω ειμαστε symbian addicted!!!

Σωστά δεν το σκέφτηκα… sorry!:O:O

Και φυσικά είμαστε!!!!:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

σωστα φιλε panosz75:) εξαλου εδω ειμαστε symbian addicted!!!

Oh, yes! Indeed we are :lol:

 

 

Επειδή περιμένω το Ν81 και έχουν αρχίσει να με ζώνουν τα φίδια, αναφορικά με το πρόβλημα που έχουν τα 3rd Edition phones με τη λανθασμένη ημερομηνία/ώρα στα εισερχόμενα SMS, ξέρετε να υπάρχει κάποια 3η εφαρμογή για SMS που να αναιρεί το πρόβλημα αυτό και να μας έρχονται τα SMS με σωστά στοιχεία, όπως στα "ταπεινά" μας 2nd phones????

 

Για αυτό υπάρχει κάτι, anyone????

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ρε πεδια γιατι ολοι τρογωνται με το irremote?sorry κιολας αλλα μουφιτσα ειναι.Υποτιθεται πως οτι συσκευη εχουμε, εχουμε και χειριστειριο γι'αυτη.Γιατι να τρωμε μπαταρια απο το κινητο για να τις χειριζομαστε απο αυτο?Για να κραταει ακομα λιγοτερο απο μιση μερα,ή για να το παιζουμε μουρη?

 

Στην χειροτερη αντε να κανουμε καμμια πλακα να αλλαξουμε κανα καναλι σε δημοσιο χωρο,αλλα πλεον και αυτο εχει συνηθιστει με τις διαφορες συσκευες και ρολογια που το κανουν,αρα τι νοημα -που εγω δεν εχω καταλαβει- εχει η εφαρμογη αυτη,και ολοι την περιμενουν πυρετωσως στην κυριολεξια?

 

Μην αρχιζετε να βριζετε επειδη εξεφρασα την αποψη μου.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Oh, yes! Indeed we are :lol:

 

 

 

 

Για αυτό υπάρχει κάτι, anyone????

 

και μενα με απασχολει αυτο...υπαρχει καποια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό υπάρχει κάτι, anyone????

 

και μενα με απασχολει αυτο...υπαρχει καποια λυση?

 

Για να μην απαντήσει κανείς ως τώρα, μάλλον δεν απασχολεί και πολλούς το πότε σου έχει στείλει κάποιος μήνυμα, κάτι που είναι μία από τις βασικές και θεμελιώδεις λειτουργίες ακόμη και ενός απλούστατου κινητού τηλεφώνου, αλλά αυτό που μας απασχολεί όλους είναι το αν θα έχουμε 5mp κάμερα και ενσωματωμένο GPS με φωνητική καθοδήγηση στο σουπερ-ουαου κινητό που "απιθώσαμε" στο τραπέζι της καφετέριας για να καμαρώνουμε σα γύφτικα σκεπάρνια. ;)

 

Σόρρυ για τον τόνο του post μου αλλά απορώ πώς τόσοι χρήστες (όχι μόνο πανελλαδικά, αλλά και παγκοσμίως) αγοράζουν μανιωδώς και χρησιμοποιούν τις νέες OS9 συσκευές όταν υπάρχει ένα τόσο σοβαρό μειονέκτημα. :wacko:

 

Και βέβαια είναι να απορεί κανείς για την σκοπιμότητα μιας τέτοιας "δυσλειτουργίας", η οποία μάλιστα, αν δεν απατώμαι, δεν υπήρχε στα τηλέφωνα με OS9.1 εξ αρχής, αλλά προστέθηκε πρόσφατα με τις καινούργιες εκδόσεις firmware (βλέπε N73 κλπ). Κανονικά και με το νόμο υπάρχει και στη ναυαρχίδα των 700+€ της Nokia, το Ν95, αν δεν κάνω λάθος. :wacko:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Για να μην απαντήσει κανείς ως τώρα, μάλλον δεν απασχολεί και πολλούς το πότε σου έχει στείλει κάποιος μήνυμα, κάτι που είναι μία από τις βασικές και θεμελιώδεις λειτουργίες ακόμη και ενός απλούστατου κινητού τηλεφώνου, αλλά αυτό που μας απασχολεί όλους είναι το αν θα έχουμε 5mp κάμερα και ενσωματωμένο GPS με φωνητική καθοδήγηση στο σουπερ-ουαου κινητό που "απιθώσαμε" στο τραπέζι της καφετέριας για να καμαρώνουμε σα γύφτικα σκεπάρνια. ;)

 

Σόρρυ για τον τόνο του post μου αλλά απορώ πώς τόσοι χρήστες (όχι μόνο πανελλαδικά, αλλά και παγκοσμίως) αγοράζουν μανιωδώς και χρησιμοποιούν τις νέες OS9 συσκευές όταν υπάρχει ένα τόσο σοβαρό μειονέκτημα. :wacko:

 

Και βέβαια είναι να απορεί κανείς για την σκοπιμότητα μιας τέτοιας "δυσλειτουργίας", η οποία μάλιστα, αν δεν απατώμαι, δεν υπήρχε στα τηλέφωνα με OS9.1 εξ αρχής, αλλά προστέθηκε πρόσφατα με τις καινούργιες εκδόσεις firmware (βλέπε N73 κλπ). Κανονικά και με το νόμο υπάρχει και στη ναυαρχίδα των 700+€ της Nokia, το Ν95, αν δεν κάνω λάθος. :wacko:

οταν το ανεφερες εσυ το προσεξα παντως εγω :O

δε με απασχολει ιδιαιτερα, δεν κλεινω ποτε το κινητο, δε χανω ποτε το σημα, οποτε... :)

Link to comment
Share on other sites

kalimera iparxi kanena Windows Live Messenger gia na douleui sto nokia n95??kai kati allo thimame poy eixan vgali ena programa poy to kinito soy ginete tilexiristirio gia tin tv iparxi kati tetio gia to n95???

 

1.δοκιμασε αυτο ειναι πολυ καλο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=106593&page=284

post #5661.

2.ακομα δεν εχει βγει κατι.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που ανοιγω τον x-plore (1.05) μου ζηταει κωδικο....πως γινετε να τον απενεργοποιησω?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που ανοιγω τον x-plore (1.05) μου ζηταει κωδικο....πως γινετε να τον απενεργοποιησω?

Πας Menu > Tools > Configuration > Program Password βάζεις τον παλιό και μετά σου ζητά το νεο, εσύ απλά δεν θα γράψεις τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πας Menu > Tools > Configuration > Program Password βάζεις τον παλιό και μετά σου ζητά το νεο, εσύ απλά δεν θα γράψεις τίποτα.

 

ευχαριστω πολυ!!!

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

οταν το ανεφερες εσυ το προσεξα παντως εγω :O

δε με απασχολει ιδιαιτερα, δεν κλεινω ποτε το κινητο, δε χανω ποτε το σημα, οποτε... :)

 

Δεν είναι λύση αυτή όμως για να αφήσουμε στην άκρη και τα πιο αυτονόητα. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Έκανα δοκιμή μόλις τώρα, ύστερα απ' όσα έχω διαβάσει... :wacko:

 

Στα στοιχεία του μηνύματος αναφέρει την ώρα που το μήνυμα εστάλει απ' το άλλο νούμερο, κι όχι την ώρα που άνοιξα το κινητό...

 

Οπότε δεν ισχύει αυτό που λέτε πως αυτό το πρόβλημα το έχουν όλα τα s60 3rd :blink:

 

Η δοκιμή έγινε σε Nokia 6120 classic.

 

Λειτουργικό Σύστημα: Symbian OS v9.2

Πλατφόρμα: Series 60 3rd Edition FP1.

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...