Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

auto to programma to katebasa alla mono gia to pc einai pou einai kai gia to kinito?

δε θελει τιποτα στο κινητο. τον internet browser ανοιγεις και βαζεις την ΙΡ που σου δινει. καλυτερα με wifi γιατι νομιζω μπαινει οντως στο νετ...:O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που το γραφει για τις γραμματοσειρες;

 

Tελικα εκανα λαθος το ειχε στα Ελληνικα :O

Αυτος ειναι ο τροπος?? :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1811550#post1811550

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Tελικα εκανα λαθος το ειχε στα Ελληνικα :O

Αυτος ειναι ο τροπος?? :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1811550#post1811550

ναι και μετονομασε τες οπως ειναι τα ονοματα των fonts στο z:\system\fonts\ ;)

Link to comment
Share on other sites

re paidia, epeidi logo ypervolikou fortou ergasias, den prolavaino na diavaso kai na psakso 165 selides..mipos mporei kapoios esto me pm na mou steilei poies efarmoges doulevoun se nokia E50 kai me kapooio analogo link?

 

tha eimai ipoxreos...

Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερωτησούλα? οι εφαρμογές για το 9.1 κάνουν και για το 9.2??

 

Τα καινούργια λειτουργικά της 3rd Edition θα είναι συμβατά με τις εφαρμογές που υπάρχουν ήδη για το OS9.1. Δηλαδή όχι μόνο το OS9.2, αλλά και το OS9.3 και το OS9.5 που ανακοινώθηκαν ήδη θα είναι συμβατά με τις εφαρμογές του OS9.1.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί κάποια εφαρμογή που όταν σε παίρνουν τηλέφωνο να δείχνει ότι το κινητό είναι κλειστό.Είχα δοκιμάσει το blacklist αλλά είχε επιλογή να δείχνει μόνο ότι είναι κατειλλημένο
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί κάποια εφαρμογή που όταν σε παίρνουν τηλέφωνο να δείχνει ότι το κινητό είναι κλειστό.Είχα δοκιμάσει το blacklist αλλά είχε επιλογή να δείχνει μόνο ότι είναι κατειλλημένο

 

ψαξε στο xxxxxxxxxx για το blackballer!φοβερο προγραμμα και εγω αυτο εχω:D :)

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια!! PLZ!! Προσπαθώ να εγκαταστήσω το Rroute66 στο Ν71 μου. Έχω το mobile7.sis, τον φάκελο system και τον χάρτη της Αθήνας. Αρχικά εγκαθιστώ το sis, έπειτα αντιγράφω στον φάκελο system στην κάρτα μνήμης, και τέλος τον χάρτη στον φάκελο maps. Το κινητό μοθ βγάζει όταν παώ να το τρέξω, το γνωστο resourses πρόγραμμα. Το πρόβλημά μου είναι ότι στην κάρτα μνήμης δεν υπάρχει απο πρίν ο φάκελος apps και το μόνο εγκατεστημένο αρχειο είναι στον φάκελο resourses/apps. Όχι όμως σε φάκελο αλλά σε ένα αρχείο τύπου mobile7.rsv. όταν ανοίγω το route και βγάζει μύνημα λάθους αυτό το αρχείο είναι ανοικτό στο taskman ως proccess.

Έχει εγκαταστήσει κανείς σε Ν71? Αν ναι μπορεί να μου στείλει οδηγίες και το πρόγραμμα στο e-mail mou? neo134697@yahoo.gr

 

Sorry για το υπερβολικά μεγάλο κείμενο!!:O :O :O

Link to comment
Share on other sites

ψαξε στο xxxxxxxxxxx για το blackballer!φοβερο προγραμμα και εγω αυτο εχω:D :)

 

Το δοκιμασα σημερα αλλα δεν βρηκα επιλογη για οταν σε καλουν να λεει οτι το τηλ ειναι κλειστο, αλλα μονο οτι ειναι κατειλλημενο! Εκανα καπου λαθος?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Γιά σας,

 

Επειδή είμαι καινούργιος στον χώρο του symbian , μπορεί κάποιος να μου πεί με απλά λόγια, πως εγκαθυστώ μια εφαρμογή στο Ν73ME? Και με την ευκαιρία θα ήθελα να μου πείτε ποιές οι καλύτερες εφαρμογές σχετικά για οικονομικά-εξοδολόγιο, να κρατώ ιστορικό συντήρησης του αυτοκινήτου ή μοτοσυκλέτας, να κρατώ διάφορα passwords & usernames κ.τ.λ.?

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γιά σας,

 

Επειδή είμαι καινούργιος στον χώρο του symbian , μπορεί κάποιος να μου πεί με απλά λόγια, πως εγκαθυστώ μια εφαρμογή στο Ν73ME? Και με την ευκαιρία θα ήθελα να μου πείτε ποιές οι καλύτερες εφαρμογές σχετικά για οικονομικά-εξοδολόγιο, να κρατώ ιστορικό συντήρησης του αυτοκινήτου ή μοτοσυκλέτας, να κρατώ διάφορα passwords & usernames κ.τ.λ.?

 

 

Ευχαριστώ

 

Για passwords,αριθμούς πιστωτικών καρτών κτλ χρησιμοποίησε το handy safe.

Για το άλλο δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Γιά σας,

 

Επειδή είμαι καινούργιος στον χώρο του symbian , μπορεί κάποιος να μου πεί με απλά λόγια, πως εγκαθυστώ μια εφαρμογή στο Ν73ME?

 

Στελνεις την εφαρμογη στο κινητο σου με bluetooth και μετα την ανηγεις μεσα απο τα μηνηματα η την βαζεις καπου μεσα στην καρτα σου με την βοηθεια ενος card reader η του pc suite και μετα πας με τον fileman του κινητου σου εκει που εβαλες την εφαρμογη και την ανηγεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γιά σας,

 

Επειδή είμαι καινούργιος στον χώρο του symbian , μπορεί κάποιος να μου πεί με απλά λόγια, πως εγκαθυστώ μια εφαρμογή στο Ν73ME?

Ευχαριστώ

 

Στο PC: Κάνε διπλό κλικ πάνω στο αρχείο της εφαρμογής (*.sis ή *.sisx) που κατέβασες από το Internet. Αν έχεις εγκατεστημένο το Nokia PC Suite, θα ανοίξει ένα παραθυράκι που θα σε ρωτήσει αν θέλεις να το εγκαταστήσεις στο τηλέφωνο. Πατάς ναι και είσαι έτοιμος. Πρέπει βέβαια να έχεις το καλώδιο συνδεδεμένο με το PC, η διαδικασία είναι απλούστατη.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Στο PC: Κάνε διπλό κλικ πάνω στο αρχείο της εφαρμογής (*.sis ή *.sisx) που κατέβασες από το Internet. Αν έχεις εγκατεστημένο το Nokia PC Suite, θα ανοίξει ένα παραθυράκι που θα σε ρωτήσει αν θέλεις να το εγκαταστήσεις στο τηλέφωνο. Πατάς ναι και είσαι έτοιμος. Πρέπει βέβαια να έχεις το καλώδιο συνδεδεμένο με το PC, η διαδικασία είναι απλούστατη.

 

Okey ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Και κάτι τελευταίο να ρωτύσω.Αυτή η διαδικασία που διάβασα στην αρχή αυτής της ενότητας, σχετικά με το sign ή unsigned μιά εφαρμογής στα (ελληνικά) πρέπει να την κάνουμε? Και γιατί πρέπει να την κάνουμε?

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Εχω εγκαταστήσει το HANDY CLOCK και το HANDY ALARM.

Εβαλα μερικα alarms τα οποια μετά τα εσβυσα ή τα απενεργοποιησα αλλα αυτα εξακολουθουν να υπαρχουν και να χτυπανε. Τι πρεπει να κανω?????

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Ποιές είναι οι must σε εισαγωγικά εφαρμογές που πρέπει να βάλει κάποιος στο κινητό του? Δηλαδή ποιές είναι αυτές που αξίζει τον κόπο να βάλει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Okey ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Και κάτι τελευταίο να ρωτύσω.Αυτή η διαδικασία που διάβασα στην αρχή αυτής της ενότητας, σχετικά με το sign ή unsigned μιά εφαρμογής στα (ελληνικά) πρέπει να την κάνουμε? Και γιατί πρέπει να την κάνουμε?

 

 

ευχαριστώ

Αν θες να βαλεις καποια εφαρμογη που δεν ειναι singed ακομα τοτε ναι.Αν θες να δεις τι εφαρμογες-παιχνιδια υπαρχουν πας μια βολτα απο my-symbian.com και αν σου αρεσει κατι τοτε στα γνωστα μαγαζια για <<αγορα>>.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα σημερα αλλα δεν βρηκα επιλογη για οταν σε καλουν να λεει οτι το τηλ ειναι κλειστο, αλλα μονο οτι ειναι κατειλλημενο! Εκανα καπου λαθος?:worry:

 

A θες και να ναι κλειστο!:confused:νομιζω οτι δεν υπαρχει τετοια εφαρμογη!:worry:

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να βαλεις καποια εφαρμογη που δεν ειναι singed ακομα τοτε ναι.Αν θες να δεις τι εφαρμογες-παιχνιδια υπαρχουν πας μια βολτα απο my-symbian.com και αν σου αρεσει κατι τοτε στα γνωστα μαγαζια για <<αγορα>>.

 

 

Πήγα να αγoράσω το handy safe απο τα γνωστά μαγαζιά, μόλις πάω να τρέξω το .sis αρχείο απο το κινητό μου, μου ανοίγει μια λίστα στο κινητό μου που λέει : web Vodafone,VF GPRS Prepay,VF Live Prepay...τί είναι αυτά?τί επιλέγω?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να αγoράσω το handy safe απο τα γνωστά μαγαζιά, μόλις πάω να τρέξω το .sis αρχείο απο το κινητό μου, μου ανοίγει μια λίστα στο κινητό μου που λέει : web Vodafone,VF GPRS Prepay,VF Live Prepay...τί είναι αυτά?τί επιλέγω?

 

Thanks

 

οποιο και αν επιλεξεις να σε συνδεσει το τηλ.στο internet και θα χρεωθεις αναλογα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...