Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σου ανέβασα αυτό. Δημιουργεί ένα εικονίδιο στο μενού και απλά πατώντας το, κάνει επανεκκίνηση το κινητό.

 

Απο μονο του δεν κανει τιποτα.Χρειαζεται και το python for s60.Εγκατασταση και τα δυο ειτε στο τηλεφωνο ειτε σταν καρτα για να δουλεψει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σου ανέβασα αυτό. Δημιουργεί ένα εικονίδιο στο μενού και απλά πατώντας το, κάνει επανεκκίνηση το κινητό.

 

Edit: Ναι ξεχάστηκα, χρειάζεται και το Python for S60 για να λειτουργήσει!

 

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το Python for S60, αλλά βγαίνει ένα μήνυμα "Η εγκατάσταση είναι αδύνατη. Περιορισμοί πιστοποιητικού".

Γιατί;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το Python for S60, αλλά βγαίνει ένα μήνυμα "Η εγκατάσταση είναι αδύνατη. Περιορισμοί πιστοποιητικού".

Γιατί;:worry:

 

Πάνω που ήμουν έτοιμος να γράψω το ίδιο. Πρώτη φορά μου βγάζει τέτοιο σφάλμα :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που ήμουν έτοιμος να γράψω το ίδιο. Πρώτη φορά μου βγάζει τέτοιο σφάλμα :mad:

 

Παιδια εφαρμογες για Ν80 τι παιζει> Ποιες δουλευουν?

 

Λογω της διαφορετικης αναλυσης φανταζομαι προβλημα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να εγκαταστήσετε αυτή την έκδοση του Python. Πρέπει πρώτα να γυρίσετε την ημερομηνία 1 χρόνο πίσω.

 

Πάντως ακόμη και κατόπιν της εγκατάστασης του Python, το Restart δεν δουλεύει (Ν73). Όταν προσπαθώ να ανοίξω την εφαρμογή, δείχνει πως ξεκινά αλλά αμέσως μετά σταματά και δεν γίνεται τίποτα.

 

Υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή που να κάνει restart; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το Python for S60, αλλά βγαίνει ένα μήνυμα "Η εγκατάσταση είναι αδύνατη. Περιορισμοί πιστοποιητικού".

Γιατί;:worry:

 

Πάνω που ήμουν έτοιμος να γράψω το ίδιο. Πρώτη φορά μου βγάζει τέτοιο σφάλμα :mad:

Ρε παιδιά στο Ε60 τουλάχιστον δουλεύει κανονικά!:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν βαζετε το rebooτ να ξεμπερδευετε? το ειχα στο Ν80 και τωρα στο Ν73 και ειναι μια χαρα! απλα θελει sign.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και εκδοση 1.4 την εχετε δοκιμασει να δειτε αν εχει προβλημα?

 

Υπαρχει κανα λινκ για το reboot?

 

Κατι τελευτεο.υπαρχει τροποσ να μεταφερεις εγκατεστημενες εαρμογες απο τν μνημη τηλεφωνου στην καρτα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που ήμουν έτοιμος να γράψω το ίδιο. Πρώτη φορά μου βγάζει τέτοιο σφάλμα :mad:

 

+johnnyb

 

Αυτο σημαινει πως το πιστοποιητικο εχει ληξει και πρεπει να γινει signed με καινουριο.Τα πιστοποιητικα κρατανε 6 μηνες και στην περιπτωση που γινεται αυτο δεν λειτουργει ουτε με το να γυρνας την ημερομηνια.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κατι τελευτεο. υπαρχει τροποσ να μεταφερεις εγκατεστημενες εαρμογες απο τν μνημη τηλεφωνου στην καρτα?

Ήδη εγκατεστημένες εφαρμογές, όχι δεν γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γμτ,γιατι εχω εγκατασητηση το fsclock kai ta 7 skin tou και γεμισα ολη την μνημη τηλεφωνου!Τωρα πρεπει να τα βγαλω και να τα βαζω ολα ενα-ενα ε?

 

ΠΑρεπιτωντως τι σοι εφαρμογες προτεινεται να εγκαθιστουνται στο τηλεφωνο και τι στην καρτα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

pedia, pia ine i efarmogi, pou an sou klepsoun to kinito auto sou stelnei minima me ton arithmo tou klefti kai tis sintetagmenes pou vriskete?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

pedia, pia ine i efarmogi, pou an sou klepsoun to kinito auto sou stelnei minima me ton arithmo tou klefti kai tis sintetagmenes pou vriskete?

 

Αν δεν κάνω λάθος λέγεται ΕΥΠ :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

pedia, pia ine i efarmogi, pou an sou klepsoun to kinito auto sou stelnei minima me ton arithmo tou klefti kai tis sintetagmenes pou vriskete?

 

F.B.I.

 

Σιγουρα πραγματα...

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

pedia, pia ine i efarmogi, pou an sou klepsoun to kinito auto sou stelnei minima me ton arithmo tou klefti kai tis sintetagmenes pou vriskete?

 

Δεν θυμαμαι ονομα αλλα υπαρχουν 2-3,κανε ενα search sto xxxxxxxxxxxxx.παντως συντεταγμενες δεν σου στελενει ρε συ,ειπαμε..

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ababapanos

 

A nai to ena einai vns anti-theft kai ena allo legetai phoneguard,gia psakse gia ayta.

 

EDIT

 

link gia to proto

 

Το xxxxxxxxxx ειναι ακομα κατω.Ξερει κανενας τι εγινε;

 

Ναι πηραν εμενα και μου ειπαν πως επιστρεφουν,πηγαν να παρουν σερβιετες.

 

Who cares,xxxxxxxxxxxx ειναι αιωνες μπροστα...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Mia voithia akoma parakalw... prospathw na ftiaxw enan fakelo mesa sto E/resource/ kai me opion file explorer kai an prospathisa , den me afinei na ftiaxw neo fakelo ekei mesa. ti fteei kai den me afinei?

 

kai ali mia erwtisi egatestisa to Vimio Live Tv kai doulevei polu kala , omos pianei mono 4 kanalia. iparxei kapio alo programa gia tv me perisotera kanalia?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

@ ababapanos

Πρόσεξε με αυτές τις εφαρμογές γιατί μια που είχα εγκαταστήσει διαπίστωσα ότι το μόνο που έκανε ήταν να προσπαθεί να στείλει κάτι μηνύματα σε αριθμό εξωτερικού.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει δοκιμασει κανενας σας να αλλαξει το screensaver του κινητου του?

 

κατεβασα κατι flash clocks απο το xxxxxxxxxxxx και ρυθμισα το κινητο ετσι ωστε στην αναμονη να δουλευει το flash clock.

και αυτο ξερετε τι κανει? οντως ανοιγει το flashaki

το δειχνει οση ωρα το εχεις ρυθμισει εσυ (μεχρι 60 δευτερολεπτα γινεται)

και μετα εχει παλι το κλασικο ρολοι της νοκια...

 

δεν γινεται καπως να το κανω να δειχνει συνεχεια το flash?

γιατι αν τα παιζει ετσι για 60 δευτερολεπτα ποιος ο λογος να σου δινει την δυνατοτιτα το κινητο να κανεις κατι τετοιο? στην ουσια ειναι αχρηστο :wacko:

Link to comment
Share on other sites

thelw na mou protinete, mia kali efarmogi gia kompiuteraki ,pou na ipologizei rizes klp

 

mia efarmogi gia epexergasia ikonas

 

kai mia kali zografiki

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

1.Το Best Calculator πιστεύω πως είναι εξαιρετική εφαρμογή αριθμομηχανής.

2.Όσον αφορά τις φωτογραφίες, δοκίμασε το Zensis PhotoRite.

Link to comment
Share on other sites

@ ababapanos

Πρόσεξε με αυτές τις εφαρμογές γιατί μια που είχα εγκαταστήσει διαπίστωσα ότι το μόνο που έκανε ήταν να προσπαθεί να στείλει κάτι μηνύματα σε αριθμό εξωτερικού.

 

Ναι, το παρατήρησα και εγώ. Το anti-theft στέλνει μηνύματα σε ένα αγγλικό νούμερο. Το κάνει μία φορά κατά την εγκατάσταση, γιατί έχει εξαρχής ρυθμισμένο ως τηλέφωνο ειδοποίησης το συγκεκριμένο. Ακόμη όμως και αν το αλλάξεις, στέλνει που και που μηνύματα σε αυτό! Μέσα σε 1 μήνα έστειλε 3 μηνύματα.

 

Με άλλα λόγια, η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι στην πραγματικότητα ιός.

 

Το PhoneGuardian φαίνεται πιο αξιόπιστο, αν και μία προηγούμενη έκδοση που είχα δοκιμάσει ρουφούσε μπαταρία με το μπουρί.

Link to comment
Share on other sites

Το PhoneGuardian φαίνεται πιο αξιόπιστο, αν και μία προηγούμενη έκδοση που είχα δοκιμάσει ρουφούσε μπαταρία με το μπουρί.

Η v1.00 ειναι μια χαρα η v2.00 εχει προβλημα, εγω στο κινητο μου εχω την v1.00 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

mporei na mou pei kapios pos mporw na apoktisw prosvasi mesa sto E/resource kai na me afinei na mporw na ftiaxw fakelo ekei mesa? opos kai an prospathw kai apo file manager kai apo card reader sto pc , mou vgazei minima oti iparxei prostasia engrafis.

 

pos mporw na tin apenergopiisw? efxaristw polu!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...