Jump to content

Ψωνίζετε δικτυακά;


ivassilis
 Κοινοποίηση

Ψωνίζετε δικτυακά;  

80 members have voted

  1. 1. Ψωνίζετε δικτυακά;

    • Ναι, αλλά σπάνια.
      22
    • Ναι, συχνά.
      50
    • Οχι, ποτέ (λόγοι ασφάλειας συναλλαγών)
      3
    • Οχι, ποτέ (απλά δεν έτυχε)
      5


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γενικά πλέον όλες οι εταιρείες δραστηριοποιούνται διαδυκτιακά οπότε μπορείς να κάνεις και καλύτερο φιλτράρισμα στην τιμή. Πολλά μικρά μαγαζάκια είναι καλύτερα από μεγάλες αλυσίδες,αλλά θέλει υπομονή και ψάξιμο.
Link to comment
Share on other sites

Αν κα η ψηφοφορία είναι απενεργοποιημενη... Ναι, εδώ και πολλά χρόνια. Συνήθως από σκρουτζ, αλλά αν η διαφορά είναι μεγάλη στην τιμή, θα προτιμήσω το ebay. Αν βιάζομαι για κάτι, ανάλογα το ποσό βιάζομαι. Μπορει να παω να το πάρω στο κοντινότερο μαγαζί που θα το βρω, εναλλακτικά σκρουτζ και αν πάλι έχει καλή διαφορά η τιμή, ebay από Ευρώπη η Αγγλία
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Συμφωνώ, άλλη αίσθηση να ψωνίζεις από κοντά. Ευτυχώς για τα βασικά είδη ρουχισμού με εξυπηρετεί κατάστημα που ψωνίζω χρόνια, όμως αυτή είναι η εξαίρεση, λόγω προηγούμενης επαφής. Τώρα έρχεται η γιορτή του Πάσχα, μου αρέσει να στολίζω και όλο και κάτι παίρνω κάθε χρονιά. Ξέρω πάνω κάτω την αγορά στα πασχαλινά διακοσμητικά, όμως άλλη αίσθηση είναι να το κοιτάς από κοντά, να βλέπεις αν έχεις άλλες επιλογές.

 

Βιβλία και χαρτική ύλη προτιμώ να παίρνω από κατάστημα της γειτονιάς μου, επειδή είναι πιο μικρό δεν μπορεί να μου κάνει μια καλύτερη τιμή από ένα πιο μεγάλο μαγαζί, αλλά δεν με πειράζει, βοηθάμε ο ένας τον άλλον. Αν κάτι είναι πιο δυσεύρετο, προτιμώ την πολιτεία, έχουν πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Edited by eleutheriaa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εδώ και ένα χρόνο λόγω καραντίνας το ξεκίνησα...συμφέρει!! Βρίσκεις ότι θες και σε πολύ ανταγωνιστικές τιμές!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...