Jump to content

Τι περίεργο ή αστείο σας έτυχε σήμερα;


genia_81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kai ec pou 3ereis ti eneseis eixe? :S

 

Μα δεν είπε ότι γνώριζε το περιεχόμενό τους, απλά είδε ότι πάνω του είχε ενέσεις.

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 680
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol:

ειναι ενας τυπος που τηλεφωνει απο εχτες και ζηταει την μαρια

ενω του εχω πει πανω απο 8 φορες πως κανει λαθος,αλλες τοσες εχω κανει απορριψη,ξαναπαιρνει και ακολουθει ο εξης διαλογος

 

-ναι

-την μαρια θελω

-σας ειπα,κανετε λαθος...ποιο νουμερο παιρνετε;

-εγω;;κινητο παιρνω

-κι εγω κινητο ειμαι

-ναι αλλα εγω παιρνω κινητο της λευκαδας

-....;;;!!!!

 

και εγω περνω μια και της κανω πλακα οτι ζηταω τη Μαρια, Ημαρτον! οταν ειδα την αρχη του post νομιζα οτι ησουνα εσυ!!:blink::blink: αλλα ντακσ με μενα αυτη η "Μαρια" δν ειχε τετοιο διαλογο

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

και εγω περνω μια και της κανω πλακα οτι ζηταω τη Μαρια, Ημαρτον! οταν ειδα την αρχη του post νομιζα οτι ησουνα εσυ!!:blink::blink: αλλα ντακσ με μενα αυτη η "Μαρια" δν ειχε τετοιο διαλογο

μα καλα δε ντρεπεσαι!!!!!;;;;πλακες ειναι αυτες;;

 

ο συγκεκριμενος εξακολουθει να περνει καθημερινα..αλλες φορες το σηκωνω και αλλες οχι.

μονο που η συγκεκριμενη περιπτωση δε νομιζω να ειναι φαρσα..απλα δε μπορει να καταλαβει οτι τα κινητα δεν ειναι μονο της θεσσαλονικης ή της λευκαδας

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μα καλα δε ντρεπεσαι!!!!!;;;;πλακες ειναι αυτες;;

 

ο συγκεκριμενος εξακολουθει να περνει καθημερινα..αλλες φορες το σηκωνω και αλλες οχι.

μονο που η συγκεκριμενη περιπτωση δε νομιζω να ειναι φαρσα..απλα δε μπορει να καταλαβει οτι τα κινητα δεν ειναι μονο της θεσσαλονικης ή της λευκαδας

 

Μα κι εσυ δεν του δινεις να καταλαβει!

Δωστου εναν αλλο αριθμο "Λευκαδας" που θα βρει τη Μαρια και δεν θα σε ξαναενοχλησει! :p

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά έρχεται σε ένα μαγαζί που δούλευα μια μαύρη, αλαφιασμένη και με χόρτα στα μαλλιά. "Με βιάζανε" μου λέει.Εγώ :blink: Μετά απο λίγο, "μου βάζεις μια μπάλα παγωτό?"

 

Μια άλλη φορά,πίσω απτο ταμείο είχε έναν μεγάλο καθρέφτη. Έρχεται μία πελάτισσα

"Να πληρώσω παρακαλώ;...Τι κοιτάς καλέ!?!ΑΑΑ!!Εγώ είμαι!! :lol:"

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μια φορά έρχεται σε ένα μαγαζί που δούλευα μια μαύρη, αλαφιασμένη και με χόρτα στα μαλλιά. "Με βιάζανε" μου λέει.Εγώ :blink: Μετά απο λίγο, "μου βάζεις μια μπάλα παγωτό?"

 

Μια άλλη φορά,πίσω απτο ταμείο είχε έναν μεγάλο καθρέφτη. Έρχεται μία πελάτισσα

"Να πληρώσω παρακαλώ;...Τι κοιτάς καλέ!?!ΑΑΑ!!Εγώ είμαι!! :lol:"

 

:lol::lol::lol::lol::lol: απίστευτα και τα 2!!!! χααχαχαχααααχ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά έρχεται σε ένα μαγαζί που δούλευα μια μαύρη, αλαφιασμένη και με χόρτα στα μαλλιά. "Με βιάζανε" μου λέει.Εγώ :blink: Μετά απο λίγο, "μου βάζεις μια μπάλα παγωτό?"

 

Μια άλλη φορά,πίσω απτο ταμείο είχε έναν μεγάλο καθρέφτη. Έρχεται μία πελάτισσα

"Να πληρώσω παρακαλώ;...Τι κοιτάς καλέ!?!ΑΑΑ!!Εγώ είμαι!! :lol:"

 

Μένω άφωνος:shock:Και τα 2 είναι γ*****α:respect::respect::respect::respect:

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά έρχεται σε ένα μαγαζί που δούλευα μια μαύρη, αλαφιασμένη και με χόρτα στα μαλλιά. "Με βιάζανε" μου λέει.Εγώ :blink: Μετά απο λίγο, "μου βάζεις μια μπάλα παγωτό?"

 

"

μπορει να μην ηξερε καλα ελληνικα ..και να ηθελε να πει"βιαζομαι.μου βαζεις μια μπαλα παγωτο;;"

 

παντως παιδια ο τυπος που ψαχνει την μαρια απο τη λευκαδα εξακολουθει...καθε μερα ο ιδιος διαλογος..δε ξερω τι να κανω πια!

σημερα μαλιστα μου ειπε "αν ξαναπαρω εσενα,μην το σηκωσεις!!"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις προάλλες πήγα να βάλω βενζίνη (άσχετο που έκανα μισή ώρα να καταφέρω να ανοίξω το καπάκι :p), κάπου σε ένα χωριό και ήταν εκεί ένα κοριτσάκι 3-4 χρονών με ένα σκυλάκι-πατσαβούρα.

 

Ε αφού ρώτησα πως τη λένε κλπ, λέω "Πώς το λένε το σκυλάκι σου;"

"ΦΟΛΑ" μου απαντάει

Την κοιτάω, της λέω..ερμμ είσαι σίγουρη? Λίγο περίεργο όνομα για σκυλί! Την βλέπω λίγο μπερδεμένη, της ξαναλέω, το σκυλάκι σου πως το λένε?

 

Σκέφτεται...."Φόλα!!"

 

Και απο πέρα ακούγεται μια φωνή "Φλώρα το λένε το σκυλί!" :lol:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις προάλλες πήγα να βάλω βενζίνη (άσχετο που έκανα μισή ώρα να καταφέρω να ανοίξω το καπάκι :p), κάπου σε ένα χωριό και ήταν εκεί ένα κοριτσάκι 3-4 χρονών με ένα σκυλάκι-πατσαβούρα.

 

Ε αφού ρώτησα πως τη λένε κλπ, λέω "Πώς το λένε το σκυλάκι σου;"

"ΦΟΛΑ" μου απαντάει

Την κοιτάω, της λέω..ερμμ είσαι σίγουρη? Λίγο περίεργο όνομα για σκυλί! Την βλέπω λίγο μπερδεμένη, της ξαναλέω, το σκυλάκι σου πως το λένε?

 

Σκέφτεται...."Φόλα!!"

 

Και απο πέρα ακούγεται μια φωνή "Φλώρα το λένε το σκυλί!" :lol:

 

 

για ονομα

ολα τα κουλα σε σενα . απορω σε ποιο χωριο πηγεσ να βαλεις βενζινη

:X
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

προχτες στις εκλογες,μας ειχαν στειλει σε ενα χωριο εξω απο τη θεσσαλονικη,οπου ολα τα περιεργα εκει εγιναν!!

γινονταν γαμος στις 6 το απογευμα...5 και μιση ηρθαν ο κουμπαρος με τον γαμπρο με την συνοδεια οργανων και μπηκαν μεσα στο εκλογικο τμημα να ψηφισουν..ο αστυνομικος(2.10 υψος) να προσπαθει να τους σταματησει αλλα δεν μπορεσε..

μπηκαν λοιπον,τα οργανα να παιζουν και να μας ξεκουφαινουν,ορδες μεθυσμενων φιλων του γαμπρου να φωναζουν και να τραγουδανε,και να βγαζουν και φωτογραφιες!

στις 7 παρα δεκα ηρθε και η νυφη,με το νυφικο και τα παρανυφακια,κανονικοτατα,και μπηκε στο παραβαν με το νυφικο!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

προχτες στις εκλογες,μας ειχαν στειλει σε ενα χωριο εξω απο τη θεσσαλονικη,οπου ολα τα περιεργα εκει εγιναν!!

γινονταν γαμος στις 6 το απογευμα...5 και μιση ηρθαν ο κουμπαρος με τον γαμπρο με την συνοδεια οργανων και μπηκαν μεσα στο εκλογικο τμημα να ψηφισουν..ο αστυνομικος(2.10 υψος) να προσπαθει να τους σταματησει αλλα δεν μπορεσε..

μπηκαν λοιπον,τα οργανα να παιζουν και να μας ξεκουφαινουν,ορδες μεθυσμενων φιλων του γαμπρου να φωναζουν και να τραγουδανε,και να βγαζουν και φωτογραφιες!

στις 7 παρα δεκα ηρθε και η νυφη,με το νυφικο και τα παρανυφακια,κανονικοτατα,και μπηκε στο παραβαν με το νυφικο!!!

 

Αντε. Καλό βόλι.

Άρτον και θέαμα για να μη βαρεθεί και το μάτι.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. εγώ θα πω δύο περιστατικά που μου συνέβησαν και τα βρήκα πολύ αστεία αλλα μή με κοροιδέψετε:O

είχα να πλύνω το αυτοκίνητό μου 3 μήνες :ninja: πάω λοιπον στο πλυντήριο και μου λεει περίμενε θα στο πλύνω και θα φύγεις.

ξεκινάει λοιπον με τον αέρα μέσα και μετά με τη σκούπα..εντωμεταξύ έκανε κάτι διαλείμματα και σε κάποια φάση βγαινει, σκουπίζει τον ιδρώτα απο το μέτωπό του και μου λέει : το έχεις παρατημένο το αυτοκίνητο, βάζεις και το σκύλο μέσα:wacko:...μες στη τρίχα το αυτοκίνητο!(οι ξανθές τρίχες παιδιά ήταν δικές μου..αλλά πως του το λες;:X)

και δεύτερον το καλοκαιρι ειχα παει διακοπες με το αγόρι μου και για δύο μέρες ειχε ερθει και ενας φίλος του εκει που είμασταν! μπαινουμε στο αυτοκίνητο για να παμε τη πρωτη μέρα για μπάνιο και κάθομαι πίσω για να κάτσει ο φίλος του μπροστά και έτσι οπως ψάχναμε παραλίες βρίσκουμε ένα δρομο που λέει ή ταμπέλα προς παραλία και ρωτάει ο δικός μου ένα περαστικό "εχει παραλία απο δω; ειναι ωραια;"

και του λέει ο περαστικός "καλή ειναι αλλά έχει πολλά βράχια. δεν ειναι ότι πρέπει για το παιδάκι---> κοιτάζοντας εμένα. Το τι γέλιο ρίξαμε δε φαντάζεστε!!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. εγώ θα πω δύο περιστατικά που μου συνέβησαν και τα βρήκα πολύ αστεία αλλα μή με κοροιδέψετε:O

είχα να πλύνω το αυτοκίνητό μου 3 μήνες :ninja: πάω λοιπον στο πλυντήριο και μου λεει περίμενε θα στο πλύνω και θα φύγεις.

ξεκινάει λοιπον με τον αέρα μέσα και μετά με τη σκούπα..εντωμεταξύ έκανε κάτι διαλείμματα και σε κάποια φάση βγαινει, σκουπίζει τον ιδρώτα απο το μέτωπό του και μου λέει : το έχεις παρατημένο το αυτοκίνητο, βάζεις και το σκύλο μέσα:wacko:...μες στη τρίχα το αυτοκίνητο!(οι ξανθές τρίχες παιδιά ήταν δικές μου..αλλά πως του το λες;:X)

και δεύτερον το καλοκαιρι ειχα παει διακοπες με το αγόρι μου και για δύο μέρες ειχε ερθει και ενας φίλος του εκει που είμασταν! μπαινουμε στο αυτοκίνητο για να παμε τη πρωτη μέρα για μπάνιο και κάθομαι πίσω για να κάτσει ο φίλος του μπροστά και έτσι οπως ψάχναμε παραλίες βρίσκουμε ένα δρομο που λέει ή ταμπέλα προς παραλία και ρωτάει ο δικός μου ένα περαστικό "εχει παραλία απο δω; ειναι ωραια;"

και του λέει ο περαστικός "καλή ειναι αλλά έχει πολλά βράχια. δεν ειναι ότι πρέπει για το παιδάκι---> κοιτάζοντας εμένα. Το τι γέλιο ρίξαμε δε φαντάζεστε!!!!

 

Το δεύτερο είναι θεικό.Μα καλά πόσο μικροδείχνεις πια:lol:Στο πρώτο περιστατικό όντως δεν του το λες γιατί μπορεί να πόσταρε αυτός αντι για σένα τώρα:lol:

Link to comment
Share on other sites

θα πω άλλο ενα που είναι κορυφαίο και το είχα ξεχάσει!!! είμαστε στο καράβι και γυρνάμε αθήνα. διπλα μας κάθεται ενα παιδάκι με τη γιαγιά και το παππού του και πειράζει συνέχεια το παππου. οπότε σε κάποια φάση φωνάζει το παιδάκι "ΠΑΠΠΟΥΟΥΟΥ;;; ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΙΛΊ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΙΧΕΣ;;;;;;;"

έπεσα κάτω απο τα γέλια!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο είναι θεικό.Μα καλά πόσο μικροδείχνεις πια:lol:Στο πρώτο περιστατικό όντως δεν του το λες γιατί μπορεί να πόσταρε αυτός αντι για σένα τώρα:lol:
ασε αυτο με τις ηλικιες ειναι κατι που μπορει να δημιουργησει πολυ αστεια περιστατικα.

ειμαι σε ενα γραφειο οπου πρεπει να δωσω το τηλεφωνο μου..επειδη ομως εχει πολυ κοσμο και δεν θελω να αρχισω να φωναζω,δινω την επαγγελματικη μου καρτα για να αντιγραψει τα στοιχεια (ονομα,τηλεφωνα κτλ) οπου αφου το παιρνει ο αρμοδιος υπαλληλος μου λεει"κοριτσακι μου,τα δικα σου στοιχεια θελω ,οχι της μαμας σου"

αρχικα δεν καταλαβα γιατι το ελεγε αυτο αλλα μετα μου εξηγησε οτι του φανηκα πολυ μικρη για χειρουργος οδοντιατρος:ninja:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο χωριό για εκλογές Σάββατο και γύσισα Κυριακή!Και στα 2 ταξίδια έμπλεξα άσχημα.Στο 1 έτυχε στο απέναντι κάθισμα να ειναι μια γιαγιά κλασσική υπερκουτσομπόλα.Ε τα είπε όλα....σε κάποια φάση απελπισμενος κολάω το κεφάλι μου μπροστά στο κάθισμα για νομίζεο οτι κοιμάμαι να με αφήσει.Και μου λέει....Ε γιατί κοιμάσαι?Κάτσε να σου πω που ειχανε εισητηρια στο τρένο και δε μου δώσανε.

 

Στο 2 ταξίδι όπως φταναμε Αθήνα ακούγεται απο τα ηχεια το τζιβαέρι.Οπότε πετάγεται μια γιαγιά και αρχίζει να χώνει...Έπρεπε να το βρίσω πιο νωρίς τον οδηγό.Τόση όρα κοιμότανε και έβαζε μοντέρνα και τωρα ξύπνησε.Απεγνωσμένος ενώ ήμουνα δίπλα στον οδηγό φωνάζω:Άλλη φορα να φέρνεις cd μαζί...λυθήκαμε στο γέλιο.Επίσης στο ταξίδι της επιστροφής έφυγε ένας νες και με πήρε απο πίσω απο κ@@@ και κάτω.Με τσουρούφλισε!

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα πω άλλο ενα που είναι κορυφαίο και το είχα ξεχάσει!!! είμαστε στο καράβι και γυρνάμε αθήνα. διπλα μας κάθεται ενα παιδάκι με τη γιαγιά και το παππού του και πειράζει συνέχεια το παππου. οπότε σε κάποια φάση φωνάζει το παιδάκι "ΠΑΠΠΟΥΟΥΟΥ;;; ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΙΛΊ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΙΧΕΣ;;;;;;;"

έπεσα κάτω απο τα γέλια!

:respect::respect::respect:Η απάντηση ποια ήταν;;;

ασε αυτο με τις ηλικιες ειναι κατι που μπορει να δημιουργησει πολυ αστεια περιστατικα.

ειμαι σε ενα γραφειο οπου πρεπει να δωσω το τηλεφωνο μου..επειδη ομως εχει πολυ κοσμο και δεν θελω να αρχισω να φωναζω,δινω την επαγγελματικη μου καρτα για να αντιγραψει τα στοιχεια (ονομα,τηλεφωνα κτλ) οπου αφου το παιρνει ο αρμοδιος υπαλληλος μου λεει"κοριτσακι μου,τα δικα σου στοιχεια θελω ,οχι της μαμας σου"

αρχικα δεν καταλαβα γιατι το ελεγε αυτο αλλα μετα μου εξηγησε οτι του φανηκα πολυ μικρη για χειρουργος οδοντιατρος:ninja:

 

ΕΛΕΟΣ!!!!Δεν μπορώ να πω τίποτα:shock:

Link to comment
Share on other sites

προχτες στις εκλογες,μας ειχαν στειλει σε ενα χωριο εξω απο τη θεσσαλονικη,οπου ολα τα περιεργα εκει εγιναν!!

γινονταν γαμος στις 6 το απογευμα...5 και μιση ηρθαν ο κουμπαρος με τον γαμπρο με την συνοδεια οργανων και μπηκαν μεσα στο εκλογικο τμημα να ψηφισουν..ο αστυνομικος(2.10 υψος) να προσπαθει να τους σταματησει αλλα δεν μπορεσε..

μπηκαν λοιπον,τα οργανα να παιζουν και να μας ξεκουφαινουν,ορδες μεθυσμενων φιλων του γαμπρου να φωναζουν και να τραγουδανε,και να βγαζουν και φωτογραφιες!

στις 7 παρα δεκα ηρθε και η νυφη,με το νυφικο και τα παρανυφακια,κανονικοτατα,και μπηκε στο παραβαν με το νυφικο!!!

 

Εμένα παντρέφτηκε ένας πολύ καλός μου φίλος το Σάββατο και επειδή τελειώσαμε από το γλέντι του γάμου 7 παρά πήγα με το καλό φόρεμα και την γόβα στις 7 το πρωί να ψηφίσω..Με κοιτάει η δικαστικός αντιπρόσωπος σαν να σκεφτόταν "μα καλά που πάει αυτή έτσι ντυμένη?!?" και της λέω "ήμουν σε ένα γάμο και τώρα ξεμπέρδεψαμε" και μου κάνει "ωραίες οι γόβες σου"....:lol::lol::lol:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

μου κάνει "ωραίες οι γόβες σου"....

 

 

:lol::lol::lol::lol:Τί της απάντησες?:p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...