Jump to content

[Επίσημο - παλιό] Sony Ericsson K800i & K790i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 587
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δλδ δεν αξιζει να παρει καποιος το w810 μιας και με διαφορα 1.5 μηνος θα βγει το Κ800 που ειναι σαφως καλυτερο η μηπως κανο λαθος ε???

Ετσι ακριβως φιλε μου. Γιατι να δωσεις τωρα 400+ ευρω ενω σε λιγο καιρο θα παρεις το 800αρι με περιπου τα ιδια λεφτα?

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως φιλε μου. Γιατι να δωσεις τωρα 400+ ευρω ενω σε λιγο καιρο θα παρεις το 800αρι με περιπου τα ιδια λεφτα?

 

to idio pisteyo ki ego kai an den thes to 800ari perneis to 790ari alla kai pali polla den einai re paidia?

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

to idio pisteyo ki ego kai an den thes to 800ari perneis to 790ari alla kai pali polla den einai re paidia?

Φυσικά και είναι πολλά. Αν όντως η τιμή του Κ800 είναι γύρω στα 480 ευρώ. Προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι λίγο πιο χαμηλές οι τιμές.

Και φυσικά το 800άρι είναι καλύτερη επιλογή από το w810.

Link to comment
Share on other sites

Guest angames

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΤΑΡΑ.

 

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΤΑΡΑ.

 

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

"Αναμενόμενη ημερ/νία διαθεσιμότητας :24/07/06".

Ετσι τουλαχιστον λεει η Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

"Αναμενόμενη ημερ/νία διαθεσιμότητας :24/07/06".

Ετσι τουλαχιστον λεει η Vodafone.

 

thelo na pisteuo(kai vasika elpizo!!!:) :) ) oti tha erthi pio noris. I SE toulaxiston exei anakinosei episima Q2 to opoio teleionei 31/6. gia tin analisi oudemia nea pliroforia opote an den anakinothi kati allo tha paramini to mono melano simio tou kinitou!!(176 x 120 kati tetoio telos panton!). Makari na gini ena thauma kai na pai sta 320 x 240!!!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

thelo na pisteuo(kai vasika elpizo!!!:) :) ) oti tha erthi pio noris. I SE toulaxiston exei anakinosei episima Q2 to opoio teleionei 31/6. gia tin analisi oudemia nea pliroforia opote an den anakinothi kati allo tha paramini to mono melano simio tou kinitou!!(176 x 120 kati tetoio telos panton!). Makari na gini ena thauma kai na pai sta 320 x 240!!!

Θα ειναι πολυ κριμα τετοιο κινητο, με τετοια καμερα, να τραβαει τοσο χαμηλη αναλυση.

Εδω το D600 εχει αναλυση βιντεο CIF 352x288 pixels, με σαφως κατωτερη καμερα, καθως και αρκετα αλλα μοντελα που αναμενονται στην αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι στην SE κανείς δεν ασχολείται με την βελτίωση της λήψης του video. Σε αντίθεση με τις φωτογραφίες.
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν μεινει (που δεν το ευχομαι ) η ιδια η αναλαυση τουλαχτισο ας βελτιωθει στο μεγιστο η ποιοτητα!
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

"Αναμενόμενη ημερ/νία διαθεσιμότητας :24/07/06".

Ετσι τουλαχιστον λεει η Vodafone.

 

Αν λεει η Vodafone 24/7 για αυτους που το θελουν χωρις συνδεση πολυ μου φαινεται θα περιμενουν μεχρι το Σεπτέμβρη.

Παει περιπατο το Q2...

1,2Tbytes
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ,μεγαλη απογοητευση για το Κ800 το βιντεο.Εχοντας μεινει απολυτα ευχαριστημενος απο το κ750 περιμενα μια βελτιωση στα παντα.Ετσι μετα την καμερα κ την οθονη, αυτο που περιμενα πιο πολυ απ'ολα( και εγω και αλλοι) δλδ το βιντεο, μενει πισω ακομα και απο πολλα κινητα τωρινα η κ προγουμενα.

Κριμα γιατι θα με βολευε πολυ κ παλι το μεγεθος του κ οι δυνατοτητες του.Οποτε με βλεπω μαλλον για το καινουργιο LG με τα 5 ΜΡ και το κορυφαιο βιντεο του.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο LG ειναι??

Ειναι για να εχει κατι να βελτιωσει η ΣΕ στα επομενα μοντελλα! Αν το εφτιαχνε απο τωρα το τελειο κινητο... :p

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριες ακριβως δεν ξερω.Οτι ειδα εδω στο myphone.Παντως απο οτι ειπαν συντομα σχετικα,ελπιζω μεσα στο καλοκαιρι.Παντως ναι το σχεδιο του ειναι λιγο χαλια,αλλα αν ειναι εργονομικο,ειδικα στα sms, δν με χαλαει.

Τωρα η ΣΕ τι να βελτιωσει δλδ?Μονο το βιντεο?Αλλο,ιδιο κινητο με μονη βελτιωση το βιντεο?Ημαρτον!Απλα τα εχει μπερδεψει λιγο με ολα αυτα τα walkman,φωτοκαμερες,βιντεοκαμερες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το Κ800i πάντως είναι πολύ ωραίο κινητό και σίγουρα ειναι το επόμενο κινητό μου!:)

Να είχα και καμιά καλή πληροφορία για το πότε θα βγει και την τιμή...Ήδη μαζεύω ευρώ...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλουνε και το αυτοκόλλητο και μεγαλώσουνε την οθόνη λίγο δε θα πείραζε! (το εχω ξαναπεί; μπορει :) )
Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλουνε και το αυτοκόλλητο και μεγαλώσουνε την οθόνη λίγο δε θα πείραζε! (το εχω ξαναπεί; μπορει :) )

 

 

 

min ksexnas omos oti megaliteri othoni ypsiloteri katanalosi

 

an meta sou bgaloun ena tilefono pou tha krataei mia mera logo megalis othonis kai logo oti exei ksenon flash tha diamartirese gia tin aytonomia tou,

 

an baloun megaliteri mpataria tha diamartirese gia to baros toy kai fysika to megethos toy,

 

prepei telika: nai na sxoliazoume ta kinita tis kathe etairias alla oxi kai na leme theloume ayto i theloume ekeino,

oi etairies kseroun kalytera pote tha bgaloun ayto kai ekeino,

me ayta ta dedomena tha argiseis na geraseis:D

an biazesai tha geraseis grigora (etsi legan oi palioi kati tha ikseran!!!!!!)

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kai oso les gia to aytokolito an de3n eixe tha eleges {ti kinito einai ayto oute ena aytokolito den exei}

 

 

:lol: :lol: :lol:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

ΧΑχα μου άρεσε το τελευταίο σχόλιο!

 

Καλά ας βγάλουν το αυτοκόλλητο και ας αφήσουν ένα ασημι πλαίσιο ενιαίο. Φυσικά τα έχω σκεφτεί όσα αναφέρεις για την οθόνη, μπαταρία κλπ αλλά μου φαίνεται ότι δε κολλάει με σύνολο.

Link to comment
Share on other sites

Αν το Κ800i έχει 450e δεν είναι μια καλή τιμή?

Είχα διαβάσει κάπου ότι το K790i δεν θα έρθει Ελλάδα.Ξέρετε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Αν το Κ800i έχει 450e δεν είναι μια καλή τιμή?

Είχα διαβάσει κάπου ότι το K790i δεν θα έρθει Ελλάδα.Ξέρετε κάτι?

Στην ελληνική σελίδα της SE πάντως δεν υπάρχει το Κ790. Άρα μάλλον δεν θα το δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν το Κ800i έχει 450e δεν είναι μια καλή τιμή?

Είχα διαβάσει κάπου ότι το K790i δεν θα έρθει Ελλάδα.Ξέρετε κάτι?

Είναι πολύ λίγα... Το W810 έχει 440, το οποίο να φανταστείς έχει ελάχιστες διαφορές στα χαρακτηριστικά του σε σχέση με το W800...

 

Στο ελληνικό site της SE, δεν υπάρχει, οπότε το πιο σίγουρο είναι ότι δεν θα έρθει...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο - παλιό] Sony Ericsson K800i & K790i
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...