Jump to content

[Επίσημο - παλιό] Sony Ericsson K800i & K790i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικα τα θεματα απο το w900 πρεπει να κανουν και στο κ800 αφου εχουν την ιδια αναλυση στην οθονη.;)

μην το λες....πχ τα θεματα του w810 δεν κανουν σε Κ750....δυστυχως δεν ειχα μαζι μου το w900...παντως macromedia flash lite υποστηριζει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 587
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia poli kalo kinito, apisteuti camera to kokkino lampaki einai gia ta kokkina matia, xalia video krima megalolathos tis se,mikri mnimi(theloun mallon na xepoulisoun tis m2). kali kataskeui. alla san s40 software den einai. auta,kaloriziko se mena kai se osous to protimisoun.
Link to comment
Share on other sites

paidia poli kalo kinito, apisteuti camera to kokkino lampaki einai gia ta kokkina matiaQUOTE]

 

Μα δεν μου έχει τύχει ποτέ από κινητό να παρουσιαστεί το φαινόμενο των κόκκινών ματιών(χωρίς χρήση κανονικού , εξωτερικού φλάς):confused:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που δεν έβαλαν στο πακέτο κάρτα μνήμης! :confused:

Δεν εχουν βαλει?ε βαλανε εσωτερικη 64mb γιαυτο μαλλον...(οι τσιγκουνιδες...:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν βαλει?ε βαλανε εσωτερικη 64mb γιαυτο μαλλον...(οι τσιγκουνιδες...:lol: )

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχ!!

Ιταλια ακομα δεν το εχω δει το τηλεφωνακι.Αυτοι τη φορα ειμαστε μπροστα και σε κατι:lol: :lol: :lol:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια ενδιαφερομαι και εγω να παρω το τηλεφωνακι. το προστατευτικο της καμερας ειναι <<επικινδυνο>>?δηλαδη υπαρχει περιπτωση να σπασει?το βλεπω να προεξεχει αρκετα. κανενα αλλο προβλημα υπαρχει
Link to comment
Share on other sites

περιμενω πως και πως να ερθει το πρωι να παω κι εγω απο το πλαισιο να το παρω,τελικα απο οτι διαβαζω μονο αρνητικα που δεν βλεπω να εχει το κινητο πλην του βιντεο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

περιμενω πως και πως να ερθει το πρωι να παω κι εγω απο το πλαισιο να το παρω,τελικα απο οτι διαβαζω μονο αρνητικα που δεν βλεπω να εχει το κινητο πλην του βιντεο.

Αφού έχεις και το Ν80 η οθόνη θα σου φανεί φτωχική, ααα εφαγα και 2 κολλήματα (και αφαίρεσα την μπαταρία) μετά από σκληρή χρήση βέβαια , αλλά αυτό θα διορθωθεί μελλοντικά με νέο firmware.

Link to comment
Share on other sites

μα ετσι κι αλλιως για το δευτερο μου νουμερο θα το χρησιμοποιησω το 800.το n-80 ειναι το βασικο μου κινητο και δεν αλλαζεται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο - παλιό] Sony Ericsson K800i & K790i
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...