Jump to content

[Επίσημο - παλιό] Sony Ericsson K800i & K790i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως είπε ο d2000217,το κινητό έχει σκληρό joystick...

Αυτό σημαίνει ότι με την πολύ χρήση θα κολλάει στο μέλλον ή το αντίθετο...;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 587
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όπως είπε ο d2000217,το κινητό έχει σκληρό joystick...

Αυτό σημαίνει ότι με την πολύ χρήση θα κολλάει στο μέλλον ή το αντίθετο...;;;

Για το πληκτρολογιο και τα ειδικα κουμπια ειπα... για το joystick μπορω να πω οτι ειναι σαφως κατωτερο απο του Ε60(1 απο τα 4 κινητα που εχει) που εχει ο φιλος μου και λιγο ψευτικο!Σε καμια περιπτωση δεν σου αφηνει την αισθηση που σου αφηνει το joystick του Ε60!

Κοιτα οτι και να διαβασεις ειναι το κλασσικο joystick της ΣΕ!!!

Μετα απο 6 μηνες θα αρχισει παλι τα δικα του!!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Για το πληκτρολογιο και τα ειδικα κουμπια ειπα... για το joystick μπορω να πω οτι ειναι σαφως κατωτερο απο του Ε60 που εχει ο φιλος μου και λιγο ψευτικο!

Sorry,μπερδεύτηκα...:O

Link to comment
Share on other sites

Sorry,μπερδεύτηκα...:O

Επειδή διαβάζω, ότι σας απασχολεί πολύ το joystick του Κ800 σας πληροφορώ ότι είχα ένα Κ750 και ποτέ δεν μου παρουσίασε τέτοιο πρόβλημα. Επειδή ήταν voda μου κόλλαγε συχνά, εν αντιθέσει με το κανονικό ενός συνεργάτη μου , ποτέ! Πάντως η SE δεν μπορεί να κατασκευάσει ένα καινούργιο κινητό και να μην έλαβε υπόψη τηςτο πρόβλημα αν υπήρχε. Αποψή μου βέβαια!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οτι και να διαβασεις ειναι το κλασσικο joystick της ΣΕ!!!

Μετα απο 6 μηνες θα αρχισει παλι τα δικα του!!!

Σωστά...;)

Link to comment
Share on other sites

Για τα προβλήματα του joysticκ ευθύνεται κυρίως η σκόνη που εισχωρεί.Δεν είναι θέμα κατασκευής.

Βέβαια , αυτό δεν σημαίνει πως δεν μπορεί και μερικά να είναι όντως προβληματικά.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Για τα προβλήματα του joysticκ ευθύνεται κυρίως η σκόνη που εισχωρεί.Δεν είναι θέμα κατασκευής.

Βέβαια , αυτό δεν σημαίνει πως δεν μπορεί και μερικά να είναι όντως προβληματικά.

Πάντως,το Κ750i στον τομέα του joystick,είναι πολύ καλύτερο του Κ700i με τα μύρια προβλήματα...

Άρα του Κ800i,μόνο καλύτερο θα'ναι...:)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως,το Κ750i στον τομέα του joystick,είναι πολύ καλύτερο του Κ700i με τα μύρια προβλήματα...

Άρα του Κ800i,μόνο καλύτερο θα'ναι...:)

 

Τι να σου πω...το k700 το είχα σχεδόν ένα χρόνο και δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα:worry: :worry:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφος μου παλι ειχε το κ750 και του χαλασε πολυ γρηγορα.

ΠΟλλη χρηση δε λεω αλλα μεγαλο προβλημα στο τελος!Τα ιδια ακριβως βεβαια επαθε και το Ε1000 μου.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι,ειναι πολλα τα λεφτα.Το περιμενα μαξιμουμ στα 390!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

re paidia na rotiso kati??

to k800i tha dexetai kai tis memory stick duo pro??

exo mia 1gb. tha thn dexetai h tha pernei mono thn M2??

an kserei as bohthhsei kapoios giati thelo na paragkeilo to kinhto!!

thanks!!

 

Θα δέχεται μόνο Μ2.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι,ειναι πολλα τα λεφτα.Το περιμενα μαξιμουμ στα 390!

 

420 βγηκε το Κ750. Αποκλειεται να εβγαινε το Κ800 390. Αλλα γιατι βιαζεστε να το αγορασετε? Σε 2-3 μηνες θα πεσει στα 400.

Link to comment
Share on other sites

420 βγηκε το Κ750. Αποκλειεται να εβγαινε το Κ800 390. Αλλα γιατι βιαζεστε να το αγορασετε? Σε 2-3 μηνες θα πεσει στα 400.

 

Συγνωμη τοτε ειμαι εγω λαθος.Νομιζα πως το κ750 ειχε βγει καπου στα 380:wacko:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Γιατί και εγώ νομίζω οτι το K750i κυκλοφόρησε κατευθείαν στα 382 € ?

 

Ναι , πράγματι έτσι είναι.Αλλά θυμάμαι μου είχε κάνει εντύπωση γιατί πίστευα ότι θα ήταν ακριβότερο.

Νομίζω ότι το 750 ήταν φτηνό , όχι το 800 ακριβό.

Μην ξεχνάτε ότι είναι ένα 3G κινητό με 3,2mp κάμερα και qvga οθόνη:cool:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

αρα δεν εκανα λαθος ετσι?

Nope:)

Σίγουρα όχι.Μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση η τιμή του τότε.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε να ζητησω συγνωμη απο τον φιλο cicilianos.:) Ειχα την εντυπωση οτι ειχε βγει καπου στα 420.:O

Στα 420 είχε βγει το Κ700 , αυτό θα θυμόσουν , το Κ750 είχε 389.

Link to comment
Share on other sites

Το Πλαισιο εχει φερει 800 κομματια οποτε θα εχει πραγμα για ολους. Αλλα 450 ευρω το βρισκω ακριβο.

Λες οτι εφερε 800 κομματια και τι τα κανει τα κραταει για να δει ποσοι θα το παραγγειλουν. Δεν νομιζω να εχει φερει κανεις τιποτα,και ο γερμανος (μια που εχω πολυ καλη διασυνθεση) και το περιμενουν για διαθεση κατα αποκλειστκοτητα πρωτη μου ειπαν οτι κυκλοφορει 30/6

Link to comment
Share on other sites

Λες οτι εφερε 800 κομματια και τι τα κανει τα κραταει για να δει ποσοι θα το παραγγειλουν. Δεν νομιζω να εχει φερει κανεις τιποτα,και ο γερμανος (μια που εχω πολυ καλη διασυνθεση) και το περιμενουν για διαθεση κατα αποκλειστκοτητα πρωτη μου ειπαν οτι κυκλοφορει 30/6

 

Οτι μου ειπαν, σας ειπα. Δε μιλησα και με το Γεραρδο. 29 διανομη στα καταστηματα, 30 προς πωληση.

Link to comment
Share on other sites

Στην τιμή που είχε το Κ750 όταν κυκλοφόρησε μάλλον δούμε το Κ790.

Λογικό, αλλά αυτός μάλλον είναι και ο λόγος που, απ' ότι φαίνεται μέχρι τώρα, δε θε το φέρουν στην Ελλάδα...

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο - παλιό] Sony Ericsson K800i & K790i
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...