Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικά το πρόβλημα λύθηκε αφού διάβασα ένα post στο xda...δεν ξέρω για ποιο λόγο αλλά έπρεπε να σβήσω τα μηνύματα (sms) για να δουλέψει το destinator....τι να πω...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα μια ερωτηση θα ηθελα να κανω.

σκεφτομαι να παρω ενα bluetooth handsfree και συγκεκριμενα το jabra 3010.

ειναι συμβατο με το 3600??

απλα ρωταω γιατι ποτε μεχρι τωρα δεν ειχα ασχοληθει με bluetooth hands free.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

λογικα δεν θα εχεις προβλημα,τα i-tech δεν σου αρεσουν;

 

καλα ειναι τα i-teck αλλα βρηκα το 3010 σε τιιμη 19 ευρω.

τι λες??

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει σε αυτό που έχω ρωτήσει;

 

Καλησπέρα σας,

έχω βάλει την Gelly_01, όλα λειτουργούν άψογα εκτός από τις videoκλίσεις. Δηλαδή γυρίζω το δίκτυο σε Vodafone 3G και όταν προσπαθήσω να καλέσω κάποιον ο οποίος δέχεται video κλίσεις (ή να μα καλέσει) τότε βγάζει ένα τρίτονο θόρυβο αποτυχημένης κλίσης. Δοκίμασα reset αλλά τίποτα. Έχεις κανείς άλλος ίδιο πρόβλημα; Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω; Βέβαια και πριν βάλω την Gelly_01 δεν είχα κάνει δοκιμή video κλήσεων να δώ αν έχει ίδια συμπεριφορά απλώς μήπως το πρόβλημα είναι στην Rom;

 

τι εκανες γι αυτο ? σου δουλεύει τώρα ?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια σχετικα με τις videoκλισεις με ρομ wwe6.1 gelly μου κανει θόρυβο αποτυχημένης κλίσης εχετε υποψην κατι?
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

αν μιλαμε για 19 παρτο χαλαρα;)

 

και οχι μονο εκανε 19 ευρω αλλα ειχε και μεσα δωρο και φορτιστη αυτοκινητου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανενα καλο στηριγμα για το κινητο μας με βεντουζα τζαμιου εχετε να προτεινετε;

 

Ειχα παρει ενα αλλα μαλλον δεν ηταν σοι γιατι και ετρεμε πολυ την ωρα που κινουνταν το αυτοκινητο αλλα και η βεντουζα του ηταν της πλακας και τελικα σχεδον εχει χαλασει τελειως.

 

Κανενα δοκιμασμενο υπαρχει;

 

Thanks,

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

βοηθεια παιδια
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια βοηθεια σχετικα με τις videoκλισεις με ρομ wwe6.1 gelly μου κανει θόρυβο αποτυχημένης κλίσης εχετε υποψην κατι?
στο κανει παντου και παντα;εχει σημα εκτος απο εσενα και αυτος που θελεις να παρεις;παντως σε γενικες γραμμες το 3g στην ελλαδα ειναι ΓΤΠ ακομα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι αλλαζει η περιοχη ωρας μονη της ;με παει συνεχεια απο Αθηνα στο windhoek
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

στο κανει παντου και παντα;εχει σημα εκτος απο εσενα και αυτος που θελεις να παρεις;παντως σε γενικες γραμμες το 3g στην ελλαδα ειναι ΓΤΠ ακομα

 

 

οχι εχω κι εχει σήμα .... πριν με wm5 έκανα κανονικά τώρα οχι και πραγματικά της θελω πάει καπου ο νους σου?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μηπως καποια εφαρμογη σου κανει το προβλημα;γνωμη μου ειναι παρε ενα backup και κανε hard reset και δες αν το κανει,ετσι θα δεις αν ειναι προβλημα ρομ η οχι σε πρωτη φαση
Link to comment
Share on other sites

μηπως καποια εφαρμογη σου κανει το προβλημα;γνωμη μου ειναι παρε ενα backup και κανε hard reset και δες αν το κανει,ετσι θα δεις αν ειναι προβλημα ρομ η οχι σε πρωτη φαση

 

το εκανα αλλα παλι τα ιδια .... δεν ξερω τι μπορει να ειναι.... (στον αλλο χτυπαει κανονικα και οταν απαντησει του βγαζει μαυρη οθονη και ακουγετε μουσικη ) δεν ξερω σε μενα τι γίνετε γιατι δεν μου εχουν κανει κλήση ακομα

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μηπως ειναι θεμα ρυθμισεων;:Oδοκιμασες να τις αλλαξεις,δεν εχω ακουσει αλλον να αναφερει προβλημα με την συγκεκριμενη ρομ,μια και εχεις backup δεν περνας μια αλλη ρομ να δεις;
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι θεμα ρυθμισεων;:Oδοκιμασες να τις αλλαξεις,δεν εχω ακουσει αλλον να αναφερει προβλημα με την συγκεκριμενη ρομ,μια και εχεις backup δεν περνας μια αλλη ρομ να δεις;

 

το εχω ψαξει για ρυθμίσεις αλλα δεν βρήκα κατι που να μπορώ να ρυθμίσω για αλλη rom που λες εχεις κάποια αλλη να προτείνεις γιατι εγω ειμαι νεος και μονο την gelly1 γνωριζω !!! (ευχαριστώ που ασχολησε με το πρόβλημα μου)

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
επειδη εδω και καιρο εχω δωσει το 3600 μου δεν μπορω να σου προτεινω καποια γιατι δεν ξερω,εγω δουλευα αυτη http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=317690 την 0.79 και ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος,βεβαια απο τοτε εχουν βγει παρα πολλες αλλες,ας μας πει την γνωμη του και καποιος αλλος που εχει 3600(μην λες ευχαριστω,για αυτο ειναι τα φορουμ)
Link to comment
Share on other sites

τελικά το πρόβλημα ήταν η ρυθμίσεις των mms όλα καλά ....
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

H rom κατάλαβα τι ειναι η radio τι κάνει ? το IPL KAI TO SPL τι ειναι και που μπορώ να τα βρω για να κάνω αναβαθμίσιμη ?
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
το radio ειναι υπευθυνο για οτι σχεση με το σημα(bt-gps-κεραια) το spl ειναι για να ξεκλειδωσει η συσκευη σου για τις ρομ,αν και εγω προσωπικα ποτε δεν το πειραξα,οσες ρομ περασα δεν ειχα κανενα προβλημα
Link to comment
Share on other sites

:respect::respect::respect:

 

 

υπαρχει κατι νεοτερο απο την gelly1 ?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

να το δοσω και να παω για diamond ?το μονο που σκεφτομαι ειναι απο θεμα μπαταριας τι παιζει με το diamond καθως και το οτι απο το 3600 ειμαι ευχαριστημενος..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
να το δοσω και να παω για diamond ?

 

Αυτό εσύ θα το κρίνεις ανάλογα με τις απαιτήσεις σου. Πάντως η μπαταρία του Diamond δεν είναι τόσο κακή όσο αναμέναμε. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...