Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα.

απο σημερα αντιμετωπιζω ενα προβλημα.

ειχα να κανω αρκετες μερες συνχρονισμο στην συσκευη,εκανα το μεσημερι και οταν τελειωσε ο συνχρονησμος μου εκανε αποσυνδεση την συσκευη με τον υπολογηστη.ξανα εκανα συνδεση με το που τελειωσε ο συνχρονησμος το ιδιο.ανοιξα τον messenger με το που τον εκλεισα ξανα το ιδιο.δεν μπορω να σκεφτω κατι.

το μονο που εχω κανει σε σχεση με πριν ειναι οτι εχω βαλει το προγραμμα skype στην συσκευη.

λετε αυτο να δημιουργει το προβλημα??

το usb to pc το εχω ξετσεκαρισμενο.

απλα πριν δεν μου ειχε κανει το παραμικρο προβλημα με την συνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
στο κανει και στο 9000;σε πρωτη φαση κανε restart σε 3600 και pc και ξανοδοκιμασε,μετα αν συνεχιζει για δοκιμασε απεγκατασταση-εγκατασταση του active
Link to comment
Share on other sites

στο κανει και στο 9000;σε πρωτη φαση κανε restart σε 3600 και pc και ξανοδοκιμασε,μετα αν συνεχιζει για δοκιμασε απεγκατασταση-εγκατασταση του active

 

οχι Γιαννη στο 9000 δεν το εχει κανει ποτε.

απλα τωρα το βραδι που του ξαναεκανα συνχρονησμο δεν παρουσιαστικε καμια διακοπη.

αυριο θα το ψαξω.για να δουμε τι φταιει.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Τι να πω ρε δημητρη,μπορει να ηταν τυχαιο,πριν 3 χρονια με ειχε παλαβωσει και μενα,με το που εκανα συνδεση την συσκευη μου στο pc εκανε restart το pc!!!λυση δεν μπορουσα να βρω με τιποτα,μεχρι που εκανα φορματ στο pc και ησυχασα(ειχε να κανει πανω απο 2 χρονια)απο τοτε καθε χρονο του κανω ενα
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε να του προτείνεις λύση. Όχι να του πεις ένα καλό τρόπο να σκοτώσει το χρόνο του!!!:p

 

Μήτσε, μπορεί να ήταν τυχαίο. Αν το ξανακάνει restart στα μπρίκια σου!!

Αν το κάνει επενειλλημένως δοκίμαε να ξηλώσεις το Skype αφού από τότε ξεκίνησε να δεις αν έχει την ίδια συμπεριφορά.

Αν ναι, αυτό που σου λέει ο Τζον-Τζον για το Active.

 

Αν συνεχίσει, πέτα τα όλα, πάρε ένα Hello Moto, την ομπρέλα και μια πετσέτα και πήγαινε σε καμιά παραλία να κάνεις φυσικό solarium να βρεις την ησυχία σου!!!!!!!!!!!!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν συνεχίσει, πέτα τα όλα, πάρε ένα Hello Moto, την ομπρέλα και μια πετσέτα και πήγαινε σε καμιά παραλία να κάνεις φυσικό solarium να βρεις την ησυχία σου!!!!!!!!!!!!!!

 

O,ti pio sofo exw akousei teleftaia!!! :D

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευτηχως που υπαρχει και η ελενιτσα και μας προτεινει ενδιαμεσες λυσεις γυρω απο τα προβληματα μας.

μεχρι στιγμης ολα καλα.

δεν παρουσιασε αλλη φορα το προβλημα με τονν συνχρονησμο.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ άμα ακούσει εσένα θα διαπρέψει!!!!!!!!!!!

Μιλάς εσύ Λαγουδάκη παιδί μοθ, που έχεις πάρει εφεδρικό 9000 και πλήρωσες για να πάρεις το Excalibur???????:lol::lol::lol::p

Για να μην πω και τπτ άλλο και το κάνω....... κίτρινο το θέμα..........!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

2 excalibur υπαρχουν στην Ελλαδα το ενα το εχει ο Γιαννης και το δευτερο το ψαχνει για εφεδρικο.:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα προβληματάκι... Είχα προβλήματα με το desktop παλιότερα και είχα σταματήσει να κάνω συγχρονισμό. Έκανα έναν τελευταία μετά από πολύ καιρό, στο laptop που πήρα και έγινε ένα τεράστιο μπέρδεμα.

 

Μετέφερα τα αρχεία του Outlook 2008 απ' το desktop στο laptop γιατί χρειαζόμουν τα mails και παράλληλα μεταφέρθηκαν και οι επαφές και οι υπενθυμίσεις. Με τον συγχρονισμό όμως, το ημερολόγιο στο P3600 έγινε χάος!! Όλα τα all day events μετατράπηκαν σε multiday events με άσχετες ώρες το καθένα! Και σα να μην έφτανε αυτό τα γενέθλια μέσα στις επαφές μετακινήθηκαν μία μέρα πίσω...

 

Αυτό που μ' ενδιαφέρει τώρα είναι να καθαρίσω το calendar, να σβήσω τα πάντα. Μπορώ να το κάνω αυτό με μία κίνηση? Γιατί αν είναι να κάτσω να τα σβήσω ένα ένα δε παίζει, είναι 1000άδες...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια σε λιγες μερες θα ειναι ετοιμο το P3600 που ειχε σπασμενη οθονη και μου το χαρισανε,παρηγγειλα απο ebay καινουργια οθονη και θα γινει μια χαρα!ειμαι φανατικος symbian-nokia και θα ειναι το πρωτο μου windows mobile κινητο !οταν με το καλο το πιασω στα χερια μου θα σας χρειαστω για την δυσκολη αρχη!
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε λιγες μερες θα ειναι ετοιμο το P3600 που ειχε σπασμενη οθονη και μου το χαρισανε,παρηγγειλα απο ebay καινουργια οθονη και θα γινει μια χαρα!ειμαι φανατικος symbian-nokia και θα ειναι το πρωτο μου windows mobile κινητο !οταν με το καλο το πιασω στα χερια μου θα σας χρειαστω για την δυσκολη αρχη!

 

και απο τοποθέτηση ποιός που και πόσο ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

συμβαινει σε κανεναν αλλο να αλλαζει την περιοχη ωρας το κινητο μονο του ?

βαζω +2 Αθηνα και μου το αλλαζει συνεχεια ..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δοκιμασε να αλλαξεις και τις 2 επιλογες σε καποια ασχετη χωρα και μετα απο 1 λεπτο βαλε τις κανονικες,εμενα ετσι εφτιαξε καποια στιγμη που μου εκανε το ιδιο στο 3600
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και απο τοποθέτηση ποιός που και πόσο ?

 

Αυτό είναι το πιο σημαντικό κομμάτι της όλης υπόθεσης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το πιο σημαντικό κομμάτι της όλης υπόθεσης.

Εγω πάντως ετυχε να αλλαξω οθόνη σε HTC p3600, MIO p550(το δικο μου που επεσε απο το 2 οροφο:) ) και σε 1 Mio Α701. Οποιος χρειαστει βοηθεια με καλεί:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως ετυχε να αλλαξω οθόνη σε HTC p3600, MIO p550(το δικο μου που επεσε απο το 2 οροφο:) ) και σε 1 Mio Α701. Οποιος χρειαστει βοηθεια με καλεί:D

 

μπορεις να δωσεις link για την οθονη του 3600??

απο που την πηρες?

και επειδη το εχω ψιλοβαρεθει σε μαυρο,εχει δει κανενας που μπορω να βρω τα πλαστικα σε λευκα??

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ο ξαδελφος μου εχει το ιδιο και στο δικο του εχει κανει ηδη δοκιμη στο βαλε-βγαλε οθονη για καθαρισμο οποτε τζαμπα θα γινει η αλλαγη!κλικαρε στο ebay: htcp3600 screen και θα σου βγαλει πολλα λινκ!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις.

παντος γιαννη ασπρο ειναι πανεμορφο.

ανοιξα δουλειες μου φενετε:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

κανενα προγραμμα για φωτογραφιες εχετε να μου προτεινετε??

το resco rhoto viewer που εχω δεν με τρελενει ιδιαιτερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...