Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή δεν ξεφλουδίζει από το βάλε βγάλε από την θήκη αλλά από συγκεκριμένες κινήσει ς του stylus ?

Προς το παρόν είναι οκ, απο 1/8/07..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τί έγινε βρε παιδιά, βγήκαν καινούργιες ρομ?

 

Δοκίμασε κανείς την kitchen beta, του bepe?:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=364634

 

Χθες βγήκε η MARY V3.7:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=369917

Ξέρει κανείς αν ο hellonasty κάνει καλές ρομ? Αν τη δοκιμάσει κάποιος ας μας πει εντυπώσεις..

 

Τέλος, πόσο must-do ειναι αυτό?: "Hard-SPL, Or How to Not Brick Your PDA Ever Again And Fix Bad Blocks!"

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=299659

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,

τι κανω για activesync σε vista???

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου γεια σας

 

μπορει καποιος να μου πει αν γνωριζει, αν υπαρχει νεα εκδοση και απο που την κατεβαζω για το acrobat reader. Εχω προβλημα, σε καποια αρχεια δεν μπορω να κανω αναζητηση μιας λεξης. Δεν νομιζω να ειναι προβλημα του αρχειου μιας και στο acrobat reader 8 δουλευει η αναζητηση μια χαρα.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καινούριος κάτοχος του P3600 κι εγώ, αλλά παρατήρησα κάτι και μου έκανε εντύπωση, δεν βλέπω ενδιάμεσες τιμές για τη μπαταρία, αλλά μόνο 90, 80, 70 κτλ.

 

Λέτε να είναι κανένα bug της ROM που πέρασα? Έβαλα την FINixNOver 3.0.2.

Link to comment
Share on other sites

Στην προηγούμενη σελίδα κάποιος με αυτή τη ρομ το έλεγε...

 

Ρε παιδιά τί είναι αυτή η finixnover? Πού τη βρήκατε? Δεν τη βλέπω στο xda-dev...

 

Mary 3.7 έχει βάλει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Στην προηγούμενη σελίδα κάποιος με αυτή τη ρομ το έλεγε...

 

Ρε παιδιά τί είναι αυτή η finixnover? Πού τη βρήκατε? Δεν τη βλέπω στο xda-dev...

 

Mary 3.7 έχει βάλει κανείς?

 

Εγώ πρέπει να ήμουν αυτός που λες :P

 

FInixNOver

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω βαλει την rom FinxNOver πριν απο 2 βδομαδες.το θετικο εχει να κανει οτι ξεκιναει με αρκετη μνημη (30mb)

και ειναι αρκετα γρηγορη,το αρνητικο ειχε να κανει οτι δεν ειχε office,και αυτο με εκανε να την βγαλω.

η αληθεια ειναι οτι δεν την κρατησα αρκετες μςρες ωστε να την δουλεψω και να εχω μια ολοκληρωμρνη αποψη γυρω απο αυτην την rom.

Link to comment
Share on other sites

30mb storage?

Office και διάφορα άλλα βάζεις εύκολα με CABs!

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1645355&postcount=2

 

σωστα,30 mb μνημη συσκευης.

απιστευτο ε??

και ηταν και γρηγορη.

αλλα δεν την κρατησα .

κατι με χαλασε γενικα σε αυτη την rom και την εβγαλα.

τι να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

30mb storage?

Office και διάφορα άλλα βάζεις εύκολα με CABs!

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1645355&postcount=2

 

μαλλον θα την ξαναβαλω την fιnixNOver aπλα πρεπει να βρω χρονο.

σε ευχαριστω για το link.δεν ειχα ασχοληθει καθολου για αυτα τα cabs.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα βάλω Mary 3.7.1 lite. Την κατέβασα.

 

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν χρειάζεται να βάλω hard-SPL πρώτα..

Anybody?

 

Εκεί που την κατέβασες δεν έχει οδηγίες;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει και wm6 official, από το p3600i.

Ωραίο σάιτ: http://trinityguides.info/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=66

 

Δεν είναι για το Ρ3600i αλλά για το Ρ3600 που έβγαλε επίσημα η ΗΤC Asia αλλά δεν υποστηρίζει η HTC Europe! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω βαλει την rom FinxNOver πριν απο 2 βδομαδες.το θετικο εχει να κανει οτι ξεκιναει με αρκετη μνημη (30mb)

και ειναι αρκετα γρηγορη,το αρνητικο ειχε να κανει οτι δεν ειχε office,και αυτο με εκανε να την βγαλω.

η αληθεια ειναι οτι δεν την κρατησα αρκετες μςρες ωστε να την δουλεψω και να εχω μια ολοκληρωμρνη αποψη γυρω απο αυτην την rom.

 

Προφανώς έβαλες την 3.0.2L (light). Αυτή έβαλα κι εγώ στην αρχή για να δώ τι λείπει επειδή μου έκανε εντύπωση το μέγεθος της διαθέσιμης μνήμης (30ΜΒ), αλλά δεν τη κράτησα.

 

Έβαλα την 3.0.2 και έχει Word, Excel και Powerpoint! Αυτή τη στιγμή η συσκευή μου με Battery Status και Phone Dashboard στο Today (εκτός από HTC Home και Calendar) ξεκινάει με 27,6ΜΒ ελεύθερα. Αρκετά καλό νούμερο πιστεύω. Τώρα ομορφιά και γρηγοράδα είναι πως έχει συνηθίσει ο καθένας :)

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω Mary 3.7.1 lite. Την κατέβασα.

 

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν χρειάζεται να βάλω hard-SPL πρώτα..

Anybody?

 

δεν χρειάζεται,και ειναι και αρκετα γρηγορη

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

@ cmavr8

H Mary 3.7 είναι wm 6.1 και όχι 6. Παρακολούθησε για λίγο το σχετικό thread εκεί που την κατέβασες, να ενημερωθείς για προβλήματα και bugs. Γενικά σε 6.1 δεν έχουν γίνει πολλές rom, ούτε δοκιμές. Από την άλλη, αν θες να δεις πως είναι και να δοκιμάσεις... περιμένουμε εντυπώσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, το thread το διάβασα ολόκληρο.

Την έβαλα χθες! Δεν κρατήθηκα.

 

Θα σας πω. Προς το παρόν είναι πολυ γρήγορη, αλλά το BT προβληματικό.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν είναι πολυ γρήγορη, αλλά το BT προβληματικό.
Ναι δυστυχώς, ακόμα και σε κάποιες 6άρες έχει προβλήματα. Ιδιαίτερα να στείλεις από το τηλέφωνο, εκεί γονατίζει, στην καλύτερη 5Kb/s. Όσο για τη χρήση bt A2DP ακουστικών για ακρόαση μουσικής χωρίς διακοπές, μάλλον είμαστε μακριά ακόμα. :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδες τι θα κάνω με αυτό το bluetooth επιτέλους???Έχω την Gelly έπανω και μίλαμε μου έχουν σπάσει τα νεύρα με αυτο το πράγμα....!!!Καμιά ιδέα κάποιος please.......
Link to comment
Share on other sites

Παιδες τι θα κάνω με αυτό το bluetooth επιτέλους???Έχω την Gelly έπανω και μίλαμε μου έχουν σπάσει τα νεύρα με αυτο το πράγμα....!!!Καμιά ιδέα κάποιος please.......

 

το ιδιο προβλημα εχei o cmavr8 και εγω.. με resco explorer φτανει μεχρι 6kb/s

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...