Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
το εδωσες το 3600??
με πονο καρδιας:(αλλα αμαρτια ηταν να μενει στο κουτι του:Oτωρα παιρνει σειρα και ο τιτανας,οποτε μενω προς το παρον με το 9000 μεχρι να ερθει το polaris να τα κανω δυαδα;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια πόσο πάει ενα Screen protector που θελω να αγοράσω!?!?!?
iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ψάχνω για ένα bluetooth headset το οποίο να υποστηρίζεται από αυτά τα προγράμματ που μεταφέρουν όλους τους ήχους της συσκευής στο ακουστηκό. Τι πρέπει να προσέξω? Άπλα να είναι bluetooth 2.0 ή παίζει και τιποτά άλλο?
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδιά ψάχνω για ένα bluetooth headset το οποίο να υποστηρίζεται από αυτά τα προγράμματ που μεταφέρουν όλους τους ήχους της συσκευής στο ακουστηκό. Τι πρέπει να προσέξω? Άπλα να είναι bluetooth 2.0 ή παίζει και τιποτά άλλο?

 

Αυτό δεν είναι θέμα bluetooth headset αλλά συσκευής. Αφού η συσκευή σου υποστηρίζει Α2DP σημαίνει ότι έχει τη δυνατότητα να κάνει αυτό που ζητάς. Οποιοδήποτε bluetooth κάνει τη δουλειά που θέλεις. Κατά προτίμηση να υποστηρίζει πρωτόκολλο bluetooth v2.0 (χωρίς να είναι υποχρεωτικό). Βέβαια όσο το δυνατόν ποιοτικότερο... τόσο καλύτερο ήχο θα έχεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

pia ine I teleftea version pou exei vgei; twra exw perasmena ta wm6 an kanw hard reset ke alaxw rom svinonte; efxaristw
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι θέμα bluetooth headset αλλά συσκευής. Αφού η συσκευή σου υποστηρίζει Α2DP σημαίνει ότι έχει τη δυνατότητα να κάνει αυτό που ζητάς. Οποιοδήποτε bluetooth κάνει τη δουλειά που θέλεις. Κατά προτίμηση να υποστηρίζει πρωτόκολλο bluetooth v2.0 (χωρίς να είναι υποχρεωτικό). Βέβαια όσο το δυνατόν ποιοτικότερο... τόσο καλύτερο ήχο θα έχεις.

 

Έχω ένα απλό bluetooth handsfree και δεν το υποστηρίζει. Φαντάζομαι ότι φταίει οτι είναι handsfree, δηλαδή ανοίγει μόνο όταν έχω λάβει κλήση, ε? Σωστά ?

 

Ένα headset χρησιμοποιήτε σαν handsfree ?

Δώστε μου plz και ένα παράδειγμα καλού headset

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
pia ine I teleftea version pou exei vgei; twra exw perasmena ta wm6 an kanw hard reset ke alaxw rom svinonte; efxaristw

 

Osa hard reset kai na kaneis... den xanetai oti exei mesa i ROM. Mono an flashareis alli ROM. Ta WM einai enswmatomena sti ROM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω ένα απλό bluetooth handsfree και δεν το υποστηρίζει. Φαντάζομαι ότι φταίει οτι είναι handsfree, δηλαδή ανοίγει μόνο όταν έχω λάβει κλήση, ε? Σωστά ?

 

Ένα headset χρησιμοποιήτε σαν handsfree ?

Δώστε μου plz και ένα παράδειγμα καλού headset

 

Me poio programma prospatheis na metafeis olous tous ixous sto bluetooth hand-free pou exeis kai den ta kataferneis?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Me poio programma prospatheis na metafeis olous tous ixous sto bluetooth hand-free pou exeis kai den ta kataferneis?

 

Τωρα επειδή δεν είμαι σπίτι, δεν ξέρω πως τα λέγανε, 2 μόνο βρήκα έτσι κι αλλιώς.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τωρα επειδή δεν είμαι σπίτι, δεν ξέρω πως τα λέγανε, 2 μόνο βρήκα έτσι κι αλλιώς.

 

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=5115

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

pou mporw na vrw tin teleftea rom horis provlimata me wm6 na tin perasw; I diadikasia ine efkoli; ginete me kapio programa; efharistw polu!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις απο θεσσαλονικη;

 

Εβαλα στο Destinator να με παει απο τη Λαρισα στη Θεσσαλονικη, Συκιες, Επταπυργιου και με παει απο Νεα Δυτικη Εισοδο - Σταθμου - 28ης Οκτωβριου - Πλατεια Αντιγονιδων - Δραγουμη Φιλημ. κτλ.

 

Δε θα επρεπε κανονικα να με παει απο τον περιφερειακο και να βγω απο εκει κατευθειαν καπου στο Επταπυργειο αντι να με πηγαινει απο το κεντρο?

 

Εχω το τελευταιο χαρτη και οι αποφυγες ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
pou mporw na vrw tin teleftea rom horis provlimata me wm6 na tin perasw; I diadikasia ine efkoli; ginete me kapio programa; efharistw polu!
δεν υπαρχει μονο μια ρομ για τα 6 αλλα πολλες μια και δεν ειναι επισημες,ριξε μια ματια εδω για να δεις τι εχει η καθε μια http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=359
Link to comment
Share on other sites

fxaristw.... genika omos epidi egw auta den ta xerw kala, auti pou exei ta ligotera provlimata pia ine?

 

Βάλε την Gelly και θα με θυμηθείς...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
fxaristw.... genika omos epidi egw auta den ta xerw kala, auti pou exei ta ligotera provlimata pia ine?
εαν δεν σε ενδιαφερουν τα ελληνικα πολυ καλη ειναι αυτη http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=317690 η 0.79
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Εδώ και κάμποσο καιρό σκέφτομαι να αγοράσω ένα PDA-GPS.

Είμαι όμως εντελώς άσχετος με το θέμα, και έτσι το έριξα στο ψάξιμο στο net.

Και έχω από το πρωί που προσπαθώ να τελειώσω τις 200 + σελίδες του θέματος περί HTC3600, αλλά τελειωμό δεν έχουν.

Έτσι αποφάσισα να γραφτώ, και να την κάνω την μπανάλ ερώτηση και εγώ, μπας και πάρω καμιά απάντηση από πρώτο χέρι.

Τι να αγοράσω ρε παιδιά;

Το 3600, το 3300 ή τελικά να κάτσω στα αυγά μου;

Το GPS με ενδιαφέρει πάρα πολύ, οπότε είναι στις στάνταρ απαιτήσεις.

Κατάλαβα καλά ή τα έχω μπλέξει όλα, ότι υπάρχει δυνατότητα, και το λειτουργικό της συσκευής, και τις εφαρμογές, αλλά και τους χάρτες , να περάσει κανείς εκ της πλαγίας και ανέξοδης οδού;

Γίνονται αυτά την σήμερον ημέρα χωρίς να ξοδέψεις άλλα τόσα, και ίσως και παραπάνω από την αρχική αξία της συσκευής;

Σταματώ εδώ γιατί για πρώτο μήνυμα πολλά σας φόρτωσα(και ούτε ένα καλώς σας βρήκα δεν είπα ο άθλιος από τη βιασύνη μου)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν χρειάζεσαι η συσκευή να είναι και τηλέφωνο δεν υπάρχει λόγος να πάρεις κάποιο από αυτά.

Αν θέλεις κυρίως Gps αλλά και τηλέφωνο αλλά δεν σε ενδιαφέρουν τόσο άλλες εφαρμογές τότε μπορείς να πας σε κάποια άλλη λύση ppc πω τα Mio.

 

 

Πρέπει να ξεκαθαρίσεις τι θέλεις. ΑΝ θέλεις ένα πολύ ολοκληρωμένο ppc με 3g, gps , ταχύτητα τότε το 3600 είναι πολύ καλό ΑΛΛΑ δεν έχει το καλύτερο gps της αγοράς...

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, λέω να πάρω μια συσκευή που να τα έχει όλα.

Έχω κιόλας ένα GPS MIO 268+, αλλά μόνο για τους καινούριους χάρτες θέλω ένα κατοστάρικο.

Βάλε τώρα πως σε λίγο θα πρέπει να αλλάξω και το κινητό…

Μόνο που με βάζεις σε σκέψεις σχετικά με την ποιότητα του GPS του.

Δηλαδή δεν λέει καθόλου, και από ποια άποψη;

Γιατί τα προγράμματα που χρησιμοποιεί(τομ τομ αν δεν κάνω λάθος) είναι από τα πλέον καλά.

 

Edit : Το Touch Dual έχει και αυτό GPS ;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
γνωμη μου ειναι να παρεις το 3600,αν δεν εχεις τρελες απαιτησεις απο το gps(δεν ειναι ομως και για τα μπαζα),τα παντα μπορουν να γινουν δια της πλαγιας:D
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που δεν μπορει να κανει το gps του π3600 (οπως και ολα τα gps μονης συχνοτητας δηλ. pda, gps χειρος -ακομη και τα καλυτερα-) ειναι χρηση τοπογραφικης ακριβειας. Για ΟΛΕΣ τις αλλες εφαρμογες δουλευει μια χαρα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...