Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
epeidi eimoun katohos tou 9100 pou ehei idio epeksergasti me to 3300...k epeidi eho dokimasei k tA 2 pou se endiaferoun:

to 3300 uperehei ligo sto gps alla den ehei k to fovero gps se shesi me bt sirf star3 oste na to epilekseis se varos tou 3600..i mpataria einai pio mikris diarkeias..o epeksergastis k to tonizo tha se duskolepsei..emena mou evgale tin pisti sto 9100 k to eiha sunehos uperhronismeno...

to 3600 ehei ikanopiitiko gps,einai 3g,o epeksergastis petaei diladi tou fortoneis k den kolaei para mono an meinei apo mnimi,ehei idio megethos me to 3300,mpataria polu kali san leitourgia tilefonou k to fovero..ehei ta idia lefta me to 3300...imarton...

οσο παραξενο και αν ειναι το 3300 ειναι ενα κλικ πιο γρηγορο απο τα 9100-200 και ας εχουν ιδιο επεξεργαστη,επισης εχουν τα ιδια χρηματα αλλα το 3300 εχει και το navimate,αν το παρει σκετο μονο με το τομ τομ ειναι πιο φθηνο,βεβαια με ενα o/c ας πουμε στα 286 στο 3300 φτιαχνει αρκετα η κατασταση,σε ολα τα αλλα που λες συμφωνω;)επισης ενα συν αυτη την στιγμη ειναι οτι στο 3300 θα δωσουν επισημα τα 6αρια,ενω στο 3600 μας εχουν στην αναμονη...+1000000000 Δημητρη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα συμφωνησω με τους lagoudakis-zaharakis απολυτα για το θεμα των ρομ,ειμαι μεταξυ του να αγορασω το 3600 και το TyTN τι στο καλο να κανω;:O :O :O
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τους lagoudakis-zaharakis απολυτα για το θεμα των ρομ,ειμαι μεταξυ του να αγορασω το 3600 και το TyTN τι στο καλο να κανω;:O :O :O

 

3600 φιλε μου!:D

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι για αλλη μια φορα. Μου δωσανε το destinator6. Εβαλα λοιπον τον φακελο μεσα στην καρτα μνημης και ετρεξα το exe. Το προγραμμα απο οσο καταλαβαινω τρεχει κανονικα (το λεω αυτο γιατι το εκανα τωρα το πρωι στην δουλεια και δεν το εχω δοκιμασει εξω, παντως στιγμα πιανει κανονικα) αλλα για να ξεκινησω την εφαρμογη πρεπει να παω στην διαχειρηση αρχειων και να τρεξω το exe για να ανοιξει. Δεν μου εχει βγαλει συντομευση πουθενα και ουτε μπορω να κανω επικολληση την συντομευση πουθενα. Επισης δεν το βλεπει το προγραμμα ουτε στην αφαιρεση προγραμματων. Μαλλον κατι δεν εχω κανει καλα αλλα τι?

Κρατα το πενακι επανω στην εφαρμογη που θελεις να κανεις συντομ και τσεκαρισε add to today screen

no fear[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν νομιζω να εχει τετοια επιλογη η διαχειρηση αρχειων που εχει η συσκευη απο την μανα του,μπορει να γινει σιγουρα απο τον resco explorer,αν κανω λαθος ας μας πει καποιος γιατι δεν εχω την συσκευη κοντα μου
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τους lagoudakis-zaharakis απολυτα για το θεμα των ρομ,ειμαι μεταξυ του να αγορασω το 3600 και το TyTN τι στο καλο να κανω;:O :O :O

 

τιτανα ασυζητητι ;)

 

:D:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να εχει τετοια επιλογη η διαχειρηση αρχειων που εχει η συσκευη απο την μανα του,μπορει να γινει σιγουρα απο τον resco explorer,αν κανω λαθος ας μας πει καποιος γιατι δεν εχω την συσκευη κοντα μου

 

οντως γιαννη δεν εχει

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οποτε ο φιλος Δημητρη να βαλει το resco explorer για να βγαλει οτι συντομευσεις θελει στην today του,και να εχει και εναν καλυτερο explorer απο τον original της συσκευης του
Link to comment
Share on other sites

16 May 2007,

HTC audio Drivers

 

Downloading and installing this driver update will provide your HTC mobile device with the latest available optimised software for use with the following accessories:

YC A120 Y-Cable adaptor

RC W100 Remote Controller

RC E100 Remote Controller

 

http://www.europe.htc.com/support/software/htcp3600.html

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώματα κυκλοφορεί το Ρ3600?

 

Βλέπω άσπρο και μαύρο, αλλά στο site του Πλαισίου και της κατασκευάστριας βλέπω μόνο το μαύρο.

 

Μήπως το άσπρο, αν υπάρχει, είναι καλύτερο για να μην υπάρξουν προβλήματα (να γδέρνεται το χρώμα ή να μην ξεβάφει)?

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώματα κυκλοφορεί το Ρ3600?

 

Βλέπω άσπρο και μαύρο, αλλά στο site του Πλαισίου και της κατασκευάστριας βλέπω μόνο το μαύρο.

 

Μήπως το άσπρο, αν υπάρχει, είναι καλύτερο για να μην υπάρξουν προβλήματα (να γδέρνεται το χρώμα ή να μην ξεβάφει)?

 

Το 3600 βγαίνει σε δύο χρώματα άσπρο και μαύρο. Η ACE Hellas όμως, αντιπρόσωπος της HTC για την Ελλάδα φέρνει μόνο το μαύρο χρώμα.

Το άσπρο είναι καλύτερο κατά τη γνώμη μου, γιατί το μαύρο γεμίζει δαχτυλιές :(

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
προσωπικα το μαυρο μου αρεσει πιο πολυ,για τις δαχτυλιες που οντως ειναι σπαστικο εγω εχω παρει μια θηκη σιλικονης και ειμαι οκ,το ασπρο ρε παιδια δεν ειναι σαν σαπουνι;:D :D
Link to comment
Share on other sites

Καμιά πρόταση για άλλο προγραμματάκι εκτός απο το Activesync?

Για κάποιο λόγο δεν μου κάνει συγχρονισμό.

 

Βρήκα το DooSoft MobSync v1.1.5. Ελπίζω να κάνει δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι για αλλη μια φορα. Μου δωσανε το destinator6. Εβαλα λοιπον τον φακελο μεσα στην καρτα μνημης και ετρεξα το exe. Το προγραμμα απο οσο καταλαβαινω τρεχει κανονικα (το λεω αυτο γιατι το εκανα τωρα το πρωι στην δουλεια και δεν το εχω δοκιμασει εξω, παντως στιγμα πιανει κανονικα) αλλα για να ξεκινησω την εφαρμογη πρεπει να παω στην διαχειρηση αρχειων και να τρεξω το exe για να ανοιξει. Δεν μου εχει βγαλει συντομευση πουθενα και ουτε μπορω να κανω επικολληση την συντομευση πουθενα. Επισης δεν το βλεπει το προγραμμα ουτε στην αφαιρεση προγραμματων. Μαλλον κατι δεν εχω κανει καλα αλλα τι?

 

επειδή ίσως να μην έχεις το resco explorer και ίσως να μην θέλεις να το εγκαταστήσεις, πας και πατάς πάνω στο exe αρχείο του destinator και κάνεις copy. Μετά πάς στο Start Menu που βρίσκεται μέσα στο windows, της συσκευής και κάνεις paste shortcut!!!!(προσοχή όχι paste απλό!!!). Πας και στο today στα settings, ορίζεις να φαίνεται το destinator και κάθε φορά που πατάς το start της συσκευής, το έχεις εκεί να φαίνεται. Αν θέλεις κιόλας άλλαξε το όνομα σε destinator από το shortcut to destinator και θα σου βγει πάνω πάνω.

 

Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Αυτή η αναβάθμηση που έβγαλε η htc τι ακριβώς βελτιώνει?
Link to comment
Share on other sites

Καμιά πρόταση για άλλο προγραμματάκι εκτός απο το Activesync?

Για κάποιο λόγο δεν μου κάνει συγχρονισμό.

 

Βρήκα το DooSoft MobSync v1.1.5. Ελπίζω να κάνει δουλειά...

 

πανε ρυθμισεις-συνδεσεις-usb σε pc και ξετσεκαρισε τη ''χρηση προχωρημενης λειτουργιας'' και δν θα εχεις προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.

ξερω οτι θα το εχετε αναφερει παρα πολλες φορες.

αλλα τι ρυμθισεις βαζουμε για το GPS??

ευχαριστω!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πανε ρυθμισεις-συνδεσεις-usb σε pc και ξετσεκαρισε τη ''χρηση προχωρημενης λειτουργιας'' και δν θα εχεις προβλημα...

 

Thanks mate! Θα το τσεκάρω το βραδάκι για να το επιβεβαιώσω.

 

παιδια καλησπερα.

ξερω οτι θα το εχετε αναφερει παρα πολλες φορες.

αλλα τι ρυμθισεις βαζουμε για το GPS??

ευχαριστω!

 

Προγράμματα \ Θύρα GPS = GPD1

Υλικό \ θύρα GPS = com9, taxitita 57600

Πρόσβαση \ Τσεκαρισμένο το Αυτόματος έλεγχος...

 

Και στο Destinator com9, 57600, nmea

 

 

Στο destinator 6.1 πρεπει να βαλεις 115200!!!

Link to comment
Share on other sites

Καμιά πρόταση για άλλο προγραμματάκι εκτός απο το Activesync?

Για κάποιο λόγο δεν μου κάνει συγχρονισμό.

 

Βρήκα το DooSoft MobSync v1.1.5. Ελπίζω να κάνει δουλειά...

 

Ποιο version του activesync εχεις?

ποιό rom στο κινητό ?

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...