Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re file sory poy allazv uema...poy ta bazvo ta dyo arxeia(dryar bt)???:heat:

 

ενα ειναι :)ανοιξε το συμπιεσμενο φακελο και παρε το αρχειο που εχει καταληξη cab,ριχτο μεσα στην καρτα και τρεξτο απο το τηλεφωνο σου ωστε να το εγκαταστησεις ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποιο ραδιο εχετε περασει? ;)

 

εχουν ειπωθει πολλα παραπονα- για το 1.41 ειδικα- πως ρουφαει την μπαταρια;)

 

Ποια να του βάλω? εαν θυμαμαι καλα η ραδιο παιρνεται και μόνη της

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

moy to spaei to cab se arxeia ti diaolo???

 

πατα πανω στο cab δεξι κλικ και στο αποστολη προς επελεξε το htc p3600 documents και μετα πατα οκ ή ακυρωση δν θυμαμαι τι λεει κατω...

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα τα βιστα και το καινουριο windows mobile center γιατι το activesynch δεν παιζει.ολα καλα αλλα ενω κανει συγχρονισμο δεν μπορω να βρω που βαζει τα αρχεια που συνχρωνιζει(επαφες,εργασιες,ημερολ).εχω το office 2003.στο outlook παντως δεν τα βαζει.ξερει κανεις κατι;
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα βάζει στα Windows Contacts (ή κάπως έτσι), είναι feature των Vista.
δεν τα βαζει εκει,το εχω κοιταξει.επισης δεν βρισκω το συγχρονισμο του ημερολογιου και των εργασιων
Link to comment
Share on other sites

καλημερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...gps τελικα εχει το 3600?

 

ευχαριστω

 

Καλημερα.

ναι εχει.

απλως πρεπει να κατεβασεις το καινουριο

Firmware AKU 3.3.1(ενεργοποίηση GPS).

απο το http://www.qtek.gr/ και θα εισαι ετοιμος.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Να κάνω μια ερώτηση.Το destinator το έχω κάνει εγκατάσταση στην κάρτα μνήμης.Είναι σωστό ή θέλει μνήμη τηλεφώνου?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Να κάνω μια ερώτηση.Το destinator το έχω κάνει εγκατάσταση στην κάρτα μνήμης.Είναι σωστό ή θέλει μνήμη τηλεφώνου?

 

Δεν υπάρχει σωστό και λάθος σε αυτή τη περίπτωση, όπου σε βολεύει το βάζεις, κάποιος ποιο πάνω είπε ότι κέρδισε ταχύτητα βαζοντάς το στην κύρια μνήμη, αλλά από την άλλη κερδίζεις χώρο βάζοντάς το στη κάρτα και γενικά καλό είναι να έχεις κενό χώρο στη κύρια μνήμη του κινητού.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

μαγκεs to destinator παει σφαιρα στην μνημη τηλ.και δεν κολλαειιιιιιι.μονο στο ανοιγμα του προγραμματοs να δειται και θα καταλαβεται. υπ.μνημηs(storage-22mb program25mb) wm6:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, να ρωτήσω και εγώ κάτι παράξενο που συνέβει. Στο 3600 με φορτομένα τα spb, mobile shell, suite & Resco keyboard, και με ελεύθερη μνήμα 27 mb προσπάθησα να βάλω και το TomTom για να το έχω για το εξωτερικό μιας και το destinator υστερεί λίγο εκεί.....το πρόβλημα που παρουσιάστηκε είναι ότι τρέχει ξεκινάει την εγκατάσταση και μετά με πετάει έξω γιατί λέει δεν υπάρχει αρκετή μνήμη στο τηλέφωνο. Αυτά φυσικά με το πρόγραμμα που μας δίνει η μαμά εταιρεία δωρεάν να κατεβάσουμε....Αν βρω και βάλω κανά Τom Tom από τα "άλλα" που κυκλοφορούν μήπως καταφέρω να παρακάμψω το πρόβλημα αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι είναι τα ppx themes και πως και αν μπορούμε να τα εγκαταστήσουμε ? Δείτε ένα site με τέτοιου είδους themes για παράδειγμα

 

 

http://www2.ppxthemes.com/categories.php?cat_id=26&sessionid=e5f90270050dc87fea7477ee426006c5

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σωστό και λάθος σε αυτή τη περίπτωση, όπου σε βολεύει το βάζεις, κάποιος ποιο πάνω είπε ότι κέρδισε ταχύτητα βαζοντάς το στην κύρια μνήμη, αλλά από την άλλη κερδίζεις χώρο βάζοντάς το στη κάρτα και γενικά καλό είναι να έχεις κενό χώρο στη κύρια μνήμη του κινητού.

 

Ωραία.Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι είναι τα ppx themes και πως και αν μπορούμε να τα εγκαταστήσουμε ? Δείτε ένα site με τέτοιου είδους themes για παράδειγμα

 

 

http://www2.ppxthemes.com/categories.php?cat_id=26&sessionid=e5f90270050dc87fea7477ee426006c5

 

Xρειάζεσαι το πρόγραμμα PPX.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,συγνώμη κιόλας αλλά αυτή η radio τι ακριβως είναι?Το έχω μια εβδομάδα το 3600 και δεν ξέρω για τι μιλάτε.Μπορείτε να με βοηθήσετε?Χρειάζετε να κάνω κάτι πάνω σε αυτό?Να την βάλω και εγώ?Και αν ναι που το βρίσκω?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει το πρόγραμμα στην κύρια μνήμη κ τους χάρτες στην mini SD.

 

αυτη ειναι και η ιδανικη λυση για καλυτερη και πιο γρηγορη λειτουργια του dest ;)

 

αν και εγω το εχω ολο στην storage card επειδη θελω κραταω την εσωτερικη μνημη του τηλ οσο το δυνατον πιο ελευθερη;)

 

καθυστερει ελαχιστα κατα το ανοιγμα αλλα και το κλεισιμο του προγραμματος αλλα δεν εχω κανενα προβλημα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν: ΠΟλύ καλή λειτουργία του P3600 με την αγγλική ROM, κατεβασμένη από το HTC Europe, καθώς στο qtek φορουμ επιμένει να μη μου δίνει πρόσβαση στο ελληνικό αρχείο. Μικρό το κακό πάντως.

Οι ερωτήσεις:

Ρυθμίσεις στο GPS πως κάνουμε (έχω επιχειρήσει μόνο μέσω του Destinator PN που δουλεύει πολύ καλά, παρεμπιπτόντως. Α, μου λέει ότι το GPS είναι ΝΜΕΑ, όχι SiRF. Αληθεύει?), χωρίς να βάλουμε τα ελληνικά πάνω από το ξεκλείδωμα;

Επίσης, ιστορία με εξωτερικό πληκτρολόγιο:

Αφού έχω καταφέρει να συνδέσω το P3600 με το IrDA Think outside keyboard, έχω περάσει ελληνικό πληκτρολόγιο Interwrite και Interwrite portable (συνδυασμός που μου έδινε ελληνικά στο hp 6315), αλλά ελληνικά δεν έχω μπορέσει ακόμη να γράψω με το εξωτερικό πληκτ.

 

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Αφόρά τα wm6. Εσύ προφανώς έχεις τα wm5, οπότε δεν σε νοιάζει (ακόμα)

 

Α...Οκ οπότε.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...