Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενεργοποίησα χθες το cu combo 600 και δυστυχώς τα 200 mb δεν προστέθηκαν σε εκείνα της προσφοράς.

Τα 8 gb ανανεώνονται μονο με το ιδιο πακέτο και οταν ληξει η προσφορα με το μηνιαιο του 1gb 8 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μ εξηγησετε γιατι καθε μερα αφαιρουνται απο το υπολοιπο μου 0.09-0.20 λεπτα του ευρω χωρις λογο?
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μ εξηγησετε γιατι καθε μερα αφαιρουνται απο το υπολοιπο μου 0.09-0.20 λεπτα του ευρω χωρις λογο?

 

Μάλλον δέχεσαι μηνύματα από 5ψηφια. Επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση πελατών για να λύσεις το θέμα σου.

Link to comment
Share on other sites

ιντερνετ θα είναι, δεν έχεις καθόλου ? και θα σου τρώει κάτι

 

Λεπτα εχω, SMS εχω, MB εχω, το εχω βαλει να μην δεχομαι απο 5ψηφια, τι αλλο δεν εχω; αυτο δεν μπορω να καταλαβω!

Link to comment
Share on other sites

Λεπτα εχω, SMS εχω, MB εχω, το εχω βαλει να μην δεχομαι απο 5ψηφια, τι αλλο δεν εχω; αυτο δεν μπορω να καταλαβω!

 

Έχεις iPhone; Μήπως στέλνει η συσκευή σου μήνυμα ενεργοποίησης στην apple για το FaceTime/iMessage; Την έχεις κανονικά ενεργή αυτή την υπηρεσία;

:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω καρτοκινητό Vodafone. Πως μπορώ να βάλω κάρτα πχ 10€ online και να μην μου ενεργοποιήσει αυτόματα το πρόγραμμα που έχω (400' προς όλους και 500 MB)? Θέλω δηλαδή να μείνουν τα λεφτά που θα βάλω για να ενεργοποιήσω πακέτο.
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Από το 1252 απενεργοποίησε την αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου. Δεν γίνεται μόνο για μία φορα όμως, αν θες αυτόματη ενεργοποίηση πρέπει να την ενεργοποιήσεις ξανά.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις iPhone; Μήπως στέλνει η συσκευή σου μήνυμα ενεργοποίησης στην apple για το FaceTime/iMessage; Την έχεις κανονικά ενεργή αυτή την υπηρεσία;

 

Ναι εχω. Οντως, εχω ενεργοποιημενες αυτες τις επιλογες.. Θα τις κλεισω και αν δω οτι συνεχιζει θα ενημερωσω..

Link to comment
Share on other sites

Από το 1252 απενεργοποίησε την αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου. Δεν γίνεται μόνο για μία φορα όμως, αν θες αυτόματη ενεργοποίηση πρέπει να την ενεργοποιήσεις ξανά.

Το σκέφτηκα, αλλά αν το απενεργοποιήσω, βάλω κάρτα και μείνει το υπόλοιπο, μετά μπορώ να το ενεργοποιήσω πάλι;

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Αν είναι παλιά προσφορά ίσως όχι, αλλά ρωτα στο chat για να σου πούνε με σιγουρια μήπως μπορούν να σου την βάλουν ξανά.
Link to comment
Share on other sites

Θα πας σε ένα κατάστημα Vodafone

Θα ζητήσεις ανανέωση 12 ευρώ και ταυτόχρονη ενεργοποίηση του πακέτου που σε ενδιαφέρει.

Το επιλέγουν πριν μπουν τα χρήματα.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Θα πας σε ένα κατάστημα Vodafone

Θα ζητήσεις ανανέωση 12 ευρώ και ταυτόχρονη ενεργοποίηση του πακέτου που σε ενδιαφέρει.

Το επιλέγουν πριν μπουν τα χρήματα.

 

Αν και δύσκολο εδώ που βρίσκομαι να βρω κατάστημα που βολεύει, μου φαίνεται λογικό αύριο που λες. Μόλις βρω ευκαιρία θα πεταχτώ να το κάνω. Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

7€ νομίζω πήγε πλέον

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και δεν παίρνω καινούργιο νούμερο καλύτερα; Δωρεάν θα μου βγει!

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Το unlimited data με €6.90 ισχύει και για καρτοκινητα; αν όχι τι επιλογές έχουμε για 15 ημέρες ίντερνετ;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει για καρτοκινητα. Μέχρι 2/9 μπορείς να βάλεις την προσφορά 8GB για 1 μηνα με 8,5€.
Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 αποριες.

 

1η-> Μπορω να βαλω 2 10αρες στην σειρα ή θα πρεπει να περιμενω καποιο διαστημα;

 

2η-> Τα MB's του γκιγκα νυχτες μεταφερονται αν ενεργοποιησω το πακετο πρωτου ληξει;

Link to comment
Share on other sites

1. Ναι, μπορείς.

2. Δε μεταφέρονται.

Edited by seranata

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω ανανέωση με 10€ στο vodafonecu.gr και μου βγαζει " Παρουσιάστηκε τεχνικό πρόβλημα.

Η συναλλαγή δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί σε ασφαλές περιβάλλον. Παρακαλούμε πατήστε «έξοδος» "

 

Έτυχε σε κάποιον άλλο αυτό;

 

ξερει κανεις τηλεφωνο για δωρεάν επικοινωνια με την εξυπηρέτηση πελατών της vodafone; Εκτος απο το 2310013844 και 6944403830 που δεν λειτουργουν.

Edited by xenopoulos
.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω ανανέωση με 10€ στο vodafonecu.gr και μου βγαζει " Παρουσιάστηκε τεχνικό πρόβλημα.

Η συναλλαγή δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί σε ασφαλές περιβάλλον. Παρακαλούμε πατήστε «έξοδος» "

 

Έτυχε σε κάποιον άλλο αυτό;

 

ξερει κανεις τηλεφωνο για δωρεάν επικοινωνια με την εξυπηρέτηση πελατών της vodafone; Εκτος απο το 2310013844 και 6944403830 που δεν λειτουργουν.

 

2106702000

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όποιον ξέρει, για ενεργοποίηση voLTE και voWIFI γίνεται στην Vodafone ; Και πως;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...