Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά από 4g στην Αθήνα πως είναι το cu?

Η μεταφορά χρόνου ομιλίας και MB στον επόμενο μήνα με κάθε ανανέωση ισχύει ακόμα?

 

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από 4g στην Αθήνα πως είναι το cu?

Η μεταφορά χρόνου ομιλίας και MB στον επόμενο μήνα με κάθε ανανέωση ισχύει ακόμα?

 

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Μια Χαρά.

Παίζει αρκετά και σε 800.

 

Και ακόμα μπαίνουν νέοι 4G σταθμοί.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω ανανέωση κάθε μήνα εδώ και δύο χρόνια και πρώτη φορά το ακούω

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

ιδιαίτερα από το app σου κάνει την συναλλαγή και μετά ψαχνεις να βγάλεις άκρη ενώ στη σελίδα τουλάχιστον εάν έχει θέμα το σύστημα σου λέει απλά να ξαναπροσπάθησεις αργότερα

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

συνεχώς το παθαίνουν

 

Επειδη λετε το παθαινουν συνεχεια,

αργουν να επαναφερουν το συστημα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λετε το παθαινουν συνεχεια,

αργουν να επαναφερουν το συστημα;

όχι δεν μου έχει τύχει να πάρει πάνω από 6ωρο

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα προσφορων που διαβαζω οτι δινονται, π.χ. με ανανεωση €5 να εχεις καθε μηνα 200' προς ολους και 1GB internet, πως τα παιρνει κανεις που θελει να κανει φορητοτητα σε Vodafone?

Γιατι για να κανω την φορητοτητα πρεπει να παω σε καταστημα. Θα δωσουν εκει τετοιες προσφορες?

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν πάει έτσι. Μόλις δουν αίτημα για φορητότητα σε άλλη εταιρεία, ενδεχομένως να σου κάνουν κάποια τέτοια προσφορά, αλλά κανείς δε σου εξασφαλίζει ότι θα είναι σίγουρο κάτι τέτοιο. Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με το κατάστημα, αλλά με κάποιο τμήμα της εταιρείας που κινητοποιείται λογικά μόλις δουν αίτημα για φορητότητα.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα προσφορων που διαβαζω οτι δινονται, π.χ. με ανανεωση €5 να εχεις καθε μηνα 200' προς ολους και 1GB internet, πως τα παιρνει κανεις που θελει να κανει φορητοτητα σε Vodafone?

Γιατι για να κανω την φορητοτητα πρεπει να παω σε καταστημα. Θα δωσουν εκει τετοιες προσφορες?

αυτά τα πακέτα που τα διαβαζεις;στον καζαμια;γιατί εδώ δεν νομίζω να υπάρχει αυτό που περιγραφεις

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

σε wu γινονται αυτά πάντως.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

με 5€ ανανέωση να παίρνεις ένα γιγα δώρο ή 200 λεπτά προς όλους;

Edited by impreza_sti
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

για την ακρίβεια με 5€ ανανεωση παίρνω 600 ' προς wu, 200' προς ολους και 1.2gb.

(αντιπροσφορα της κοσμοτε για να μεινω στο wu)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν ποστ. Βρισκόμαστε εδώ για να συζητάμε ήρεμα και πολιτισμένα. Προσβολές ειρωνείες προσωπικές αντιπαραθέσεις και λοιπές εκτός Ο.Π.Χ. συμπεριφορές απαγορεύονται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα προσφορων που διαβαζω οτι δινονται, π.χ. με ανανεωση €5 να εχεις καθε μηνα 200' προς ολους και 1GB internet, πως τα παιρνει κανεις που θελει να κανει φορητοτητα σε Vodafone?

Γιατι για να κανω την φορητοτητα πρεπει να παω σε καταστημα. Θα δωσουν εκει τετοιες προσφορες?

 

Αναλογα στο καταστημα αναλογα και σε τι υπαλληλο θα πεσεις.Δεν ειναι παντα σιγουρο οτι με την φορητοτητα θα πετυχεις και μια προσφορα ουαου.

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα στο καταστημα αναλογα και σε τι υπαλληλο θα πεσεις.Δεν ειναι παντα σιγουρο οτι με την φορητοτητα θα πετυχεις και μια προσφορα ουαου.

απ οσο με είπαν σε καταστημα, απο κει δε μπορούν να κανουν προσφορα. ΜΟΝΟ τηλεφωνικως ΑΝ επικοινωνήσει η βοντα.

 

3η μερα σημερα που δεν λειτουργει η online ανανεωση...

:(

βγαζει καποιο σφαλμα? εχεις υπολοιπο ατην καρτα?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3η μερα σημερα που δεν λειτουργει η online ανανεωση...

:(

 

εγω παντως που εκανα ανανεωση μεσω της εφαρμογης my vodafone στο δικο μου κινητο με καρτα mastercard πειραιως κανονικα εγινε! επισης την προηγουμενη εβδομαδα που εωαλα καρτα στα 2 κινητα των γονιων μου με american express χρεωστικη μια χαρα πραγματοποιηθηκε.

παντως με την καρτα visa της πειραιως που την ειχα καιρο μου ειχει τυχει θεμα με την ηλεκτρονικη ανανεωση και ενω δεν ειχε γινει να μου δεσμευουνε τα λεφτα ! και να μετα να κανω παραπονα και να μου βαζει η ιδια η vodafone καρτα 10 ευρω απο μονη της γιατι δεν μπορουσα να κανω ανανεωση! δεν υπηρχε! και μπραβο τους που καταλαβαινουνε τον πελατη! . και τελικα μου αποδεσμευσε το ποσο που ειχαν χρεωσει στην καρτα μου ενω η ανανεωση δεν ειχε γινει!

παντως για μενα προσπαθησε με την εφαρμογη my vodafone! τα προβληματα μου ειχανε τυχει μεσω του site απο υπολογιστη , απο την εφαρμογη που εχω δοκιμασει δεν εχω κανενα προβλημα! .

Απο την αλλη εχω παρατηρησει οτι η νεα καρτα της εθνικης mastercard ποτε δεν μου ειχε δημιουργησει προβλημα! για αυτο και κατεργησα την visa και εβγαλα mastercard στην Πειραιως!! ,

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εκανα ανανεωση μεσω της εφαρμογης my vodafone στο δικο μου κινητο με καρτα mastercard πειραιως κανονικα εγινε! επισης την προηγουμενη εβδομαδα που εωαλα καρτα στα 2 κινητα των γονιων μου με american express χρεωστικη μια χαρα πραγματοποιηθηκε.

παντως με την καρτα visa της πειραιως που την ειχα καιρο μου ειχει τυχει θεμα με την ηλεκτρονικη ανανεωση και ενω δεν ειχε γινει να μου δεσμευουνε τα λεφτα ! και να μετα να κανω παραπονα και να μου βαζει η ιδια η vodafone καρτα 10 ευρω απο μονη της γιατι δεν μπορουσα να κανω ανανεωση! δεν υπηρχε! και μπραβο τους που καταλαβαινουνε τον πελατη! . και τελικα μου αποδεσμευσε το ποσο που ειχαν χρεωσει στην καρτα μου ενω η ανανεωση δεν ειχε γινει!

παντως για μενα προσπαθησε με την εφαρμογη my vodafone! τα προβληματα μου ειχανε τυχει μεσω του site απο υπολογιστη , απο την εφαρμογη που εχω δοκιμασει δεν εχω κανενα προβλημα! .

Απο την αλλη εχω παρατηρησει οτι η νεα καρτα της εθνικης mastercard ποτε δεν μου ειχε δημιουργησει προβλημα! για αυτο και κατεργησα την visa και εβγαλα mastercard στην Πειραιως!! ,

 

 

Θες να πεις ότι μπορεί να "παίζει" το ποιά τράπεζα και είδος κάρτας;

Δλδ. τύπου: "Τύπου....κάρτα τράπεζας.....ΔΕΝ".....?

Link to comment
Share on other sites

απ οσο με είπαν σε καταστημα, απο κει δε μπορούν να κανουν προσφορα. ΜΟΝΟ τηλεφωνικως ΑΝ επικοινωνήσει η βοντα.

 

 

βγαζει καποιο σφαλμα? εχεις υπολοιπο ατην καρτα?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Χρηματα στην χρεωστικη μου εχω, αλλα δεν φτανω καν εκει.

Δεν αφηνει να επιλεξεις καμια απο τις διαθεσιμες καρτες, και μιλω οτι προσπαθω να το κανω απο την ιστοσελιδα του cu.

Link to comment
Share on other sites

Χρηματα στην χρεωστικη μου εχω, αλλα δεν φτανω καν εκει.

Δεν αφηνει να επιλεξεις καμια απο τις διαθεσιμες καρτες, και μιλω οτι προσπαθω να το κανω απο την ιστοσελιδα του cu.

άλλαξε browser. δουλεύει κανονικά το site.

Link to comment
Share on other sites

άλλαξε browser. δουλεύει κανονικά το site.

 

Δοκιμασα με firefox, safari, chrome.

 

Φταιει που ειμαι σε mac????

Το ειπα ομως στην τεχνικη υποστηριξη, και δεν μου ειπαν οτι φταιει το mac, μου ειπαν οτι εχουν οντως προβλημα και το κοιταζουν...

Αυτα απο την Παρασκευη. Μεχρι χτες Κυριακη, ιδιο προβλημα. Δεν με αφηνει να επιλεξω καρτα, κι ας εχω επιλεξει τροπο πληρωμης.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα με firefox, safari, chrome.

 

Φταιει που ειμαι σε mac????

Το ειπα ομως στην τεχνικη υποστηριξη, και δεν μου ειπαν οτι φταιει το mac, μου ειπαν οτι εχουν οντως προβλημα και το κοιταζουν...

Αυτα απο την Παρασκευη. Μεχρι χτες Κυριακη, ιδιο προβλημα. Δεν με αφηνει να επιλεξω καρτα, κι ας εχω επιλεξει τροπο πληρωμης.

Δεν έχει σχέση το λειτουργικό σύστημα. Τι να σου πω πάντως, σε μένα και άλλους δουλεύει κανονικά. Δοκίμασε από κινητό να δεις, απ το site όχι την εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε αφήνει να διαλέξεις κάρτα , σημαίνει ότι έχεις εξαντλήσει το μηνιαίο όριο το οποίο είναι 20 ευρώ για τον πρώτο μήνα και 30 ευρώ για τον δεύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε αφήνει να διαλέξεις κάρτα , σημαίνει ότι έχεις εξαντλήσει το μηνιαίο όριο το οποίο είναι 20 ευρώ για τον πρώτο μήνα και 30 ευρώ για τον δεύτερο.

Τι εννοεις; :confused: για νέους συνδρομητές;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι για νέους ή παλιούς.

Πρώτος μήνας είναι πάντα ο πρώτος μήνας online ανανέωσης . Όσο παλιός και αν είσαι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...