Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών για καινούργιους χρήστες που έρχονται στην Vodafone cu είτε από Vodafone συμβόλαιο είτε από άλλη εταιρεία ισχύουν τα καινούργια πακέτα cu όπως για παράδειγμα το Vodafone 600 combo που πλέον θα περιλαμβάνει

500' + 500 SMS προς CU, και 100' + 100 SMS προς όλους, ανεξαρτήτως δικτύου, KAI 60MB internet

Για παλιούς χρήστες CU θα περιλαμβάνει

300' + 500 SMS προς CU, και 300' + 100 SMS προς όλους, ανεξαρτήτως δικτύου, KAI 60MB internet

 

Τα online bonus λεπτά παραμένουν τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών για καινούργιους χρήστες που έρχονται στην Vodafone cu είτε από Vodafone συμβόλαιο είτε από άλλη εταιρεία ισχύουν τα καινούργια πακέτα cu όπως για παράδειγμα το Vodafone 600 combo που πλέον θα περιλαμβάνει

500' + 500 SMS προς CU, και 100' + 100 SMS προς όλους, ανεξαρτήτως δικτύου, KAI 60MB internet

Για παλιούς χρήστες CU θα περιλαμβάνει

300' + 500 SMS προς CU, και 300' + 100 SMS προς όλους, ανεξαρτήτως δικτύου, KAI 60MB internet

 

Τα online bonus λεπτά παραμένουν τα ίδια.

πείραξαν και αυτό το πακέτο δηλαδή έλεος μια χαρά ολοκληρωμένο πακέτο ήτανε με 7 ευρώ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήγα να μπω στο mail σήμερα, μου εμφανίστηκαν αυτές οι σελιδες . καμια ιδέα;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν η πρώτη φορά απ'όταν έκανα φορητότητα που χρησιμοποιώ τα δεδομένα στη vf. πάντως μου έκανε εντύπωση γιατί δεν μου έδινε άλλες δυνατότητες όπως να μου στείλουν αυτοί κωδικό κλπ. Ευχαριστώ για την απάντηση :)

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ενδιαφερει η ανανεωση με καρτες 5€, πειτε μου σας παρακαλω τους εναλλακτικους τροπους, οσοι απεμειναν.

Καποιος ηλεκτρονικος τροπος;

 

Σε κατάστημα(εκει νομιζω μπορω), μπορω να αγορασω προκαταβολικα 5αρες, και να τις βαζω οποτε θελω εγω;

Ή η 'αγορα' γινεται ταυτοχρονα με το 'περασμα' στον αριθμο μου, οποτε δεν μπορω να αγορασω πολλες 5αρες μονος μου προκαταβολικα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ενδιαφερει η ανανεωση με καρτες 5€, πειτε μου σας παρακαλω τους εναλλακτικους τροπους, οσοι απεμειναν.

Καποιος ηλεκτρονικος τροπος;

 

Σε κατάστημα(εκει νομιζω μπορω), μπορω να αγορασω προκαταβολικα 5αρες, και να τις βαζω οποτε θελω εγω;

Ή η 'αγορα' γινεται ταυτοχρονα με το 'περασμα' στον αριθμο μου, οποτε δεν μπορω να αγορασω πολλες 5αρες μονος μου προκαταβολικα;

Μέσα από το site της Vodafone μπορείς να βάλεις 5€

Link to comment
Share on other sites

Από το site της Vodafone παίρνεις και μπόνους δωρεάν MB για online ανανέωση..

 

Εναλλακτικά, εγώ μέχρι κάποια φάση έκανα ανανέωση απευθείας μέσα από το e-banking μου...

Link to comment
Share on other sites

Από το site της Vodafone παίρνεις και μπόνους δωρεάν MB για online ανανέωση..

 

Εναλλακτικά, εγώ μέχρι κάποια φάση έκανα ανανέωση απευθείας μέσα από το e-banking μου...

 

Νομιζω το εκοψαν το 5ευρω μεσα απο ebanking.

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση... Πως γίνεται να εξαιρέσουμε τον Vodafone αριθμό μας απο τις υπηρεσιες καταλόγου?

 

Θυμάμαι κάποτε πρεπει να στέλναμε σε ένα νούμερο μηνυμα και το είχα κάνει, αλλά 1 χρόνο και βάλε μετά συνεχίζω να με βρίσκω και εχω αρχίσει να στραβώνω.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

ερώτηση... Πως γίνεται να εξαιρέσουμε τον Vodafone αριθμό μας απο τις υπηρεσιες καταλόγου?

 

Θυμάμαι κάποτε πρεπει να στέλναμε σε ένα νούμερο μηνυμα και το είχα κάνει, αλλά 1 χρόνο και βάλε μετά συνεχίζω να με βρίσκω και εχω αρχίσει να στραβώνω.

 

Τηλ στο 1332

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις μου ήρθε μυνημα να ενεργοποίησω τα δωρεάν 500μυνηματα προς ολους από 28/1 -11/2. Στέλνοντας ν

στο 1398. Άρα από 11/2 θα το είχα για μια μέρα ;. Οπότε για να μην το χάσω το ενεργοποίησa.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τηλ στο 1332

 

ευχαριστω! Εφαγα το site της voda μπας και βρω καποια πληροφορια αλλα μαλλον θα το χουν καλα κρυμμενο. Τους εστειλα και mail να δω τι θα μου πουνε γιατι δεν εχει εξαφανιστει το νουμερο μου εδω και 1 χρονο...

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Πριν από 12 μήνες είχα πάρει μια ειδική προσφορά για το cu, μέσω του πακέτου με προϊόντα της P&G (epithimies.gr), και είχα 600 λεπτά ομιλίας & 600sms προς cu δωρεάν και για 12 μήνες.

Πριν από μερικές ημέρες έληξε αυτή η προσφορά, ξέρουμε αν υπάρχει καμία άλλη προσφορά για αυτούς που είχαν τα δωρεάν λεπτά από την P&G (δεν εννοώ δωρεάν πάλι...)

Link to comment
Share on other sites

Πριν από 12 μήνες είχα πάρει μια ειδική προσφορά για το cu, μέσω του πακέτου με προϊόντα της P&G (epithimies.gr), και είχα 600 λεπτά ομιλίας & 600sms προς cu δωρεάν και για 12 μήνες.

Πριν από μερικές ημέρες έληξε αυτή η προσφορά, ξέρουμε αν υπάρχει καμία άλλη προσφορά για αυτούς που είχαν τα δωρεάν λεπτά από την P&G (δεν εννοώ δωρεάν πάλι...)

 

και εγώ το έχω ακόμα δεν μου έχει λήξει και εμένα με ενδιαφέρει να μου πείτε. Πάντως είχα πάρει την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπε ότι δεν έχει βγει κάτι προς το παρον.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ενδιαφερει η ανανεωση με καρτες 5€, πειτε μου σας παρακαλω τους εναλλακτικους τροπους, οσοι απεμειναν.

Καποιος ηλεκτρονικος τροπος;

 

Σε κατάστημα(εκει νομιζω μπορω), μπορω να αγορασω προκαταβολικα 5αρες, και να τις βαζω οποτε θελω εγω;

Ή η 'αγορα' γινεται ταυτοχρονα με το 'περασμα' στον αριθμο μου, οποτε δεν μπορω να αγορασω πολλες 5αρες μονος μου προκαταβολικα;

 

Σε καταστημα δινουν 5αρες καρτες; Μπορω να προ-αγορασω οσες θελω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις μου ήρθε μυνημα να ενεργοποίησω τα δωρεάν 500μυνηματα προς ολους από 28/1 -11/2. Στέλνοντας ν

στο 1398. Άρα από 11/2 θα το είχα για μια μέρα ;. Οπότε για να μην το χάσω το ενεργοποίησa.

αν στειλουμε μην γιατι δεν ενεργοποιειτε η προσφορα ?
Link to comment
Share on other sites

Λιγο δυσκολο να βρεις να αγορασεις. Μονο να σου περασουν μεσω συστηματος.

 

Αν την 5αρα στην περνουν επιτοπου, σημαινει οτι δεν μπορω να προ-αγορασω.

 

Ξερει κανεις, αν μπορουν να μου εκδωσουν-τυπωσουν-δωσουν, 5αρες, οσες θελω;

Link to comment
Share on other sites

αν στειλουμε μην γιατι δεν ενεργοποιειτε η προσφορα ?

 

καλημέρα αφορα μόνο vodafone cu νούμερα για αυτο δεν σου ενεργοποιείται.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αφορα μόνο vodafone cu νούμερα για αυτο δεν σου ενεργοποιείται.
CU ειναι αλλα λεει οτι δε μπορει να παρει τη προσφορα
Link to comment
Share on other sites

CU ειναι αλλα λεει οτι δε μπορει να παρει τη προσφορα

 

 

Μόλις το δοκίμασα σε CU (φοιτητικό) και ενεργοποιήθηκε! Κάρτα πότε έβαλες τελευταία φορά;

Edited by antonispap40
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα για πρώτη φορά έκανα ανανέωση online το καρτοκινητό και ενώ στο app μου δείχνει τα 500mb συν τα 250 δώρο, στο widget μου δείχνει μόνο χρόνο ομιλίας. Για ποιο λόγο γίνεται αυτό; Έχουν σχέση τα δωρεάν mb;
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις του widget(όταν πατάς πάνω του) έχει κάτι κουτάκια που τσεκάρεις τι θέλεις να σου δείχνει. Για δες μήπως δεν είναι επιλεγμένα τα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...