Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παίδες μια ερώτηση...υπάρχει περίπτωση σε κάποιο κατάστημα ή στα κεντρικά της vodafone, να δώσουν το κινητό τηλ από έναν συνδρομητή. να δώσω τα στοιχεία του ονοματεπώνυμο, όνομα πατρός κτλ και να μου πούν το κινητό ή τουλάχιστον το σταθερό που έχει δηλωθεί; είναι πολύ σοβαρός λόγος, θα βρώ καμια άκρη ή ...;
Link to comment
Share on other sites

φυσικά , φτάνει να έχει δηλώσει ότι επιθυμεί να μπει στον τηλεφωνικό κατάλογο.

Αλλιώς όσο σοβαρό λόγο και να έχεις δεν θα σου πουν

Κάλεσε 11833

Link to comment
Share on other sites

τα έχω κοιτάξει αυτά...δεν είναι στον τηλεφωνικό κατάλογο..

 

 

να υποθέσω ούτε στο παρακαλετό θα γίνει κάτι ε; δίνοντας όλα τα στοιχεία μου κτλ..

Edited by rizla7
Link to comment
Share on other sites

τα έχω κοιτάξει αυτά...δεν είναι στον τηλεφωνικό κατάλογο..

 

 

να υποθέσω ούτε στο παρακαλετό θα γίνει κάτι ε; δίνοντας όλα τα στοιχεία μου κτλ..

 

Όχι δεν πρόκειται να γίνει , ούτε και έχουν τα καταστήματα αυτή την δυνατότητα .

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν πρόκειται να γίνει , ούτε και έχουν τα καταστήματα αυτή την δυνατότητα .

 

νόμιζα οτι τα καταστήματα έχουν πρόσβαση σε όλη τη βάση δεδομένων των πελατών.

Link to comment
Share on other sites

νόμιζα οτι τα καταστήματα έχουν πρόσβαση σε όλη τη βάση δεδομένων των πελατών.

 

Αστους τα στοιχεία σου, και πες τους να τον ενημερώσουν και αν επιθυμεί να επικοινωνήσει αυτός μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, γνωριζει κανενας πως μπορω να μαθω τον υπολοιπο χρονο ομιλιας σε αριθμο που βρισκεται εκτος Ελλαδας?
Link to comment
Share on other sites

Εχει λογαριασμο στο vodafonecu.gr? (Αν εχει cu προφανως). Αν ναι, απο εκει. Αν οχι κι εχει cu, κανει λογαριασμο και το μαθαινει μετα. Προφανως προυποθετει internet.
Link to comment
Share on other sites

Μετέτρεψα το CU σε συμβόλαιο Unlimited 45 και θα δίνω 37.80 πάγιο το μήνα λόγω έκπτωσης. Αν δω ότι δε μου φτάνουν τα λεπτά προς άλλα δίκτυα και θελήσω να βάλω το Unlimited 50 γίνεται να κάνω την αλλαγή μες στο χρόνο ή θα πρέπει να περιμένω να περάσει ο χρόνος λόγω του ότι έκανα 12μηνο συμβόλαιο;

 

EDIT: Το postαρα σε λάθος topic, ας το μεταφέρει κάποιος mod εδώ αν είναι εύκολο.

EDIT #2: Μίλησα με Vodafone και μ' είπαν ότι μετά από ένα μήνα μπορώ να βάλω συμβόλαιο με υψηλότερο πάγιο και μετά από 8 μήνες χαμηλότερο.

Edited by MaXAiRO
Λάθος topic + Solved

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Μετέτρεψα το CU σε συμβόλαιο Unlimited 45 και θα δίνω 37.80 πάγιο το μήνα λόγω έκπτωσης. Αν δω ότι δε μου φτάνουν τα λεπτά προς άλλα δίκτυα και θελήσω να βάλω το Unlimited 50 γίνεται να κάνω την αλλαγή μες στο χρόνο ή θα πρέπει να περιμένω να περάσει ο χρόνος λόγω του ότι έκανα 12μηνο συμβόλαιο;

 

νομίζω ότι πρέπει να περάσουν 3μήνες και μετά να κάνεις αλλαγή.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εχει λογαριασμο στο vodafonecu.gr? (Αν εχει cu προφανως). Αν ναι, απο εκει. Αν οχι κι εχει cu, κανει λογαριασμο και το μαθαινει μετα. Προφανως προυποθετει internet.

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος ομιλίας μου έληξε στις 14 Αυγούστου. Πόση διορία έχω ακόμη να κάνω ανανέωση πριν μου διαγραφεί ο αριθμός;

(Πάντως όταν καλώ στο 1252 , μου λέει απευθείας να πληκτρολογήσω τον αριθμό της κάρτας ανανέωσης)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

35 ημέρες για να μην διαγραφεί ο αριθμός σου , δηλαδή μέχρι 18 Σεπτεμβρίου

6 ακόμα μήνες μετά για να ζητήσεις επανασύνδεση .

Link to comment
Share on other sites

Στο vodafonecu.gr λέει ότι δίνει cu on line bonus για όλους 300 λεπτά προς όλη τη vodafone αν είσαι ή αν γίνεις my account χρήστης.

Εγώ είμαι ήδη χρήστης του my account αλλά δεν μπορώ να βρώ πως θα πάρω το δώρο των 300 λεπτών, με το που κάνεις click στο συγκεκριμένο banner σε πετάει στη σελίδα που είναι για εγγραφή στο My account.

 

Ξέρει κανείς τι ισχύει για τους ήδη εγγεγραμμένους στο site?

Link to comment
Share on other sites

Στο vodafonecu.gr λέει ότι δίνει cu on line bonus για όλους 300 λεπτά προς όλη τη vodafone αν είσαι ή αν γίνεις my account χρήστης.

Εγώ είμαι ήδη χρήστης του my account αλλά δεν μπορώ να βρώ πως θα πάρω το δώρο των 300 λεπτών, με το που κάνεις click στο συγκεκριμένο banner σε πετάει στη σελίδα που είναι για εγγραφή στο My account.

 

Ξέρει κανείς τι ισχύει για τους ήδη εγγεγραμμένους στο site?

 

στους ήδη εγεγραμμενους έχει αποδοθεί το ήδη το μπονους.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Στο vodafonecu.gr λέει ότι δίνει cu on line bonus για όλους 300 λεπτά προς όλη τη vodafone αν είσαι ή αν γίνεις my account χρήστης.

Εγώ είμαι ήδη χρήστης του my account αλλά δεν μπορώ να βρώ πως θα πάρω το δώρο των 300 λεπτών, με το που κάνεις click στο συγκεκριμένο banner σε πετάει στη σελίδα που είναι για εγγραφή στο My account.

Ξέρει κανείς τι ισχύει για τους ήδη εγγεγραμμένους στο site?

εχει επιλογή να το ενεργοποιήσεις, όταν συνδέεσε στο λογαριασμο σου

Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες-ισες θέλω μια πληροφορία. Είμαι καινούριος στην Vodafone και έχω το Νεο Καρτοκινητο. Ξέρει κάποιος-α αν έχω την δυνατότητα αναλυτικού λογ/μου; Έχω κάνει εγγραφή στο my account για να βλέπω το υπολοίπου του χρόνου μου αλλά ανάλυση κλήσεων δεν έχει κάπου.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες-ισες θέλω μια πληροφορία. Είμαι καινούριος στην Vodafone και έχω το Νεο Καρτοκινητο. Ξέρει κάποιος-α αν έχω την δυνατότητα αναλυτικού λογ/μου; Έχω κάνει εγγραφή στο my account για να βλέπω το υπολοίπου του χρόνου μου αλλά ανάλυση κλήσεων δεν έχει κάπου.Ευχαριστω.

 

απο όσο ξερω δεν παρέχεται σε συνδρομητές καρτοκινητου παρά μονο σε συμβόλαιο. Και μπορείς να ζητήσεις ανάλυση κλήσεων απο το κατάστημα η οποία κοστίζει απο όσο θυμαμαι και στa αφαιρεί απο την κάρτα σου .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες-ισες θέλω μια πληροφορία. Είμαι καινούριος στην Vodafone και έχω το Νεο Καρτοκινητο. Ξέρει κάποιος-α αν έχω την δυνατότητα αναλυτικού λογ/μου; Έχω κάνει εγγραφή στο my account για να βλέπω το υπολοίπου του χρόνου μου αλλά ανάλυση κλήσεων δεν έχει κάπου.Ευχαριστω.

 

Ναι μπορείς. Όλως τυχαίως πήρα χθες και ρώτησα στην εξυπηρέτηση. Μέχρι 1 μηνός την ανάλυση μπορείς. Στην στέλνουν ταχυδρομικά λέει, όπως στα συμβόλαια. Σίγουρα μπορείς να πας να το ζητήσεις από το κατάστημα, αλλά ξέχασα να ρωτήσω αν μπορείς και από το 13830. Αν και στο σάιτ της βόνταφον έτσι διάβασα ότι μπορείς και από εκεί να το ζητήσεις...:O

Link to comment
Share on other sites

Super προσφορά από το νέο πακέτο Surf & Email 100. Ενεργοποίησε τώρα και μέχρι τις 30/09/2012 το Surf & Email 100 και θα έχεις 500MB με 5€ για 30 ημέρες για να σερφαρεις ασταμάτητα από το κινητό σου!!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10881

Link to comment
Share on other sites

Super προσφορά από το νέο πακέτο Surf & Email 100. Ενεργοποίησε τώρα και μέχρι τις 30/09/2012 το Surf & Email 100 και θα έχεις 500MB με 5€ για 30 ημέρες για να σερφαρεις ασταμάτητα από το κινητό σου!!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10881

 

Τοσο δεν ηταν?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι, απλώς πήρε παράταση ακόμη ένα μήνα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση 1. Ήθελα να ανανεώσω ένα καρτοκινητό Vodafone που δεν χρησιμοποιώ συχνά και που έληγε σήμερα. Έβαλα τη sim στη συσκευή και μου ήρθε sms για προσφορά

ΔΩΡΟ 1000 ΛΕΠΤΑ +1000 SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ VODAFONE ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ VODAFONE! ΑΠΛΑ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΞΙΑΣ ΑΠΟ 5Ε ΚΑΙ ΑΝΩ ΕΩΣ 02/09/2012

Έριξε η Βόντα για την προσφορά αυτή το ποσό ανανέωσης στο ελάχιστο δυνατό (μέχρι πριν λίγες μέρες ζητούσε ανανέωση 15 ευρώ για την ίδια αυτή προσφορά). Την έκανα κι εγώ, λοιπόν, την ανανέωση των 5 ευρώ όπως είχα προγραμματίσει και σε 10' μου ήρθαν και τα 1000' + 1000sms. Και είχα βάλει και το cashback και θα πάρω τα 0,46€ τον Νοέμβριο (ουάου! :p). :D Happy!

 

Ενημέρωση 2. Σε ένα Vodafone international που μου είχε πάει το υπόλοιπο -1€ (το είχα γράψει κι εδώ), μετά από επικοινωνία με 2-3 μέιλ με την Vodafone κατάφεραν μου πήγαν το υπόλοιπο μου στο μηδέν!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο cu εκτος απο το μπονους talk2vodafone, υπαρχει κατι αλλο σαν μπονους οταν βαζουμε καρτα ανανεωσης?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...