Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εβαλα 5 ευρω καρτα στο cu και μου ηρθε μηνημα καπακι οτι πηρα αλλα 3 δωρο..δεν ειχα παρει καποιο μηνυμα πριν..περιεργο..αλλα καλη φαση..

 

Μήπως ο αριθμός σου ειναι καινουργιος;

Link to comment
Share on other sites

δειτε τι κανανε!

απαραδεκτο..

 

http://troktiko.eu/2012/05/wind-bgazei-sto-sfuri-spiti-gia-ofeili-1-020-aischroi/

 

Θα σου απάνταγα , αλλά εδώ μιλάμε για το CU .

Έχει αυτό καμμία σχέση με τα συμβόλαια της WIND ;

Link to comment
Share on other sites

δειτε τι κανανε!

απαραδεκτο..

 

http://troktiko.eu/2012/05/wind-bgazei-sto-sfuri-spiti-gia-ofeili-1-020-aischroi/

 

Δε το πιστευω. Δε νομιζω να ισχυει κατι τετοιο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρa να ρωτήσω κάτι στα πακέτα τού cu που ειναι προς ολη την vodafone οι κλήσεις προς vodafone περιλαμβάνουν και βίντεο κλήσεις ; επίσης to0,01ευρώ ανά λεπτο στο νέο καρτοκινητο vodafone περιλαμβάνει και κλήσεις βίντεο ή όχι;. Τέλος να ρωτήσω to εξής υπάρχει δυνατοτητα να κάνουμε video κλήση μέσω skype ή μσν ή με κάτι άλλο μέσω κινητού και να χρησιμοποιήσουμε μόνο τα δωρεάν mb ιντερνέτ που έχουμε;.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ακόμα το cu δεν εχει δώσει παράταση στην προσφορά του internet για 500μβ που λήγει της 31/5. Λέτε να δώσει και άλλη παράταση?
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

ακόμα το cu δεν εχει δώσει παράταση στην προσφορά του internet για 500μβ που λήγει της 31/5. Λέτε να δώσει και άλλη παράταση?

 

Εμένα μου έχει έρθει μήνυμα με 3€ τα 500mb.

 

Η q την συνεχίζει οπότε λογικά θα τη συνεχίσει και η vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει έρθει μήνυμα με 3€ τα 500mb.

 

Η q την συνεχίζει οπότε λογικά θα τη συνεχίσει και η vodafone.

 

Και σε μενα ηρθε αυτο το μυνημα!

Link to comment
Share on other sites

Το νου σας οσοι δεν γνωριζουν..μου ηρθε στο cu το κλασικο μηνυμα απατη "ελα Ειρηνη μου χαθηκαμε ειμαι η ταδε και μολις χωρισα και ψαχνομαι και τα λοιπα.."

δεν ξερω τι ειδους απατη ειναι και ποσο χρεωνει αλλα μου εχει ξαναερθει το ιδιο με αλλα ονοματα..

μην απαντησετε και σβηστε κατευθειαν το μηνυμα..

Link to comment
Share on other sites

Το νου σας οσοι δεν γνωριζουν..μου ηρθε στο cu το κλασικο μηνυμα απατη "ελα Ειρηνη μου χαθηκαμε ειμαι η ταδε και μολις χωρισα και ψαχνομαι και τα λοιπα.."

δεν ξερω τι ειδους απατη ειναι και ποσο χρεωνει αλλα μου εχει ξαναερθει το ιδιο με αλλα ονοματα..

μην απαντησετε και σβηστε κατευθειαν το μηνυμα..

 

καλα κανεις και ενημερωνεις. παλιο το κολπο.

δεν θελει και πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι ειναι απατη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας...

Με το Blackberry internet service και το CU τι παίζει;

Μπορούν να χρησιμοποιηθούν τα ΜΒ από τα διάφορα πακέτα του cu;

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις και ενημερωνεις. παλιο το κολπο.

δεν θελει και πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι ειναι απατη

Ξέρει κανείς τι είδους απάτη είναι αυτη ; Γιατι εχει έρθει και σε εμένα και σε 2 γνωστούς μου !

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα μια παλιά καρτα βόνταφον που ειχα και θα την ξαναβάλω σε χρήση, αλλά εχω ξεχασει αρκετά απο τα νουμερα χρησης και δεν γνωρίζω και τι παίζει με προσφορές όποτε:

 

-Που παίρνω για να δω αν έχω cu ή καρτοκινητο βόνταφον;

-Ποιο απο τα δύο πακέτα συμφέρει για τηλεφωνήματα προς όλους; Τι προσφορά δίνει; (συνοπτικα)

-Ποιο νούμερο παίρνω για αλλαγη απο το ένα πακέτο στο αλλο (σε περίπτωση που δω οτι με συμφερει καλύτερα απο αυτο που εχω για χρηση προς όλους);

Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εκανα φορητοτητα στο καρτοκινητο vodafone αφου μου προσφεραν 180 λεπτα με καθε ανανεωση για 6 μηνες.

Παρελαβα την καρτα κλπ, μιλησα με μια κυρια για να ενημερωσω οτι τα παρελαβα και τη ρωτησα αν χρειαζεται να κανω κατι για να παρω τα 180 λεπτα, ή θα μπουν αυτοματα με την ανανεωση των 10 ευρω.

Μου ειπε οτι μολις βαλω καρτα θα μπουν.

Ισχυει αυτο η πρεπει να στειλω πρωτα καποιο sms ?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι είδους απάτη είναι αυτη ; Γιατι εχει έρθει και σε εμένα και σε 2 γνωστούς μου !

 

για καθε απαντητικο μηνυμα που στελνεις, χρεωνεσε 2 με 3 ευρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

2 ερωτήσεις εν ταχυ σας παρακαλώ,

1ον. Πως μπορώ να δω αν ένα "νούμερο" εάν είναι Vodafone (μαντάρα έχουν γίνει με τη φορητότητα)

2ον. Στο "νέο καρτοκινητό" υπάρχει δυνατότητα αγοράς mb αν ναι ποιος ο τρόπος και ποια η τιμή-όγκος αυτού?

 

Ευχαριστώ :)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

1. Στείλε δωρεάν τον αριθμό που θες στο 1292 ή κάλεσε 1286

2. 500 ΜΒ με 5 ευρώ. , 60ΜΒ με 3 ευρώ . 150 ΜΒ + 60 SMS , 7,5 Ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Τρείς φίλοι μου πήγαν για μία εβδομάδα στη Γερμανία. Μόλις άνοιξαν τις συσκευές και ξεκίνησε η περιαγωγή, στο κοσμοτέ και wind ήρθαν αυτόματα sms με ενημερώσεις για τις χρεώσεις ομιλίας και μηνυμάτων. Στο vodafone τίποτα! Τα λέγαμε και οι 4 χθες και γελούσαμε! Από παντού η vodafone βρίσκει τρόπους να σε κλέβει!!!
Link to comment
Share on other sites

1. Στείλε δωρεάν τον αριθμό που θες στο 1292

μηπως εννοεις το μηνυμα στο 1286;

εγω εκει στελνω..αμα δουλευει και στο αλλο πασο..

Link to comment
Share on other sites

μηπως εννοεις το μηνυμα στο 1286;

εγω εκει στελνω..αμα δουλευει και στο αλλο πασο..

Κάλιο Vasileioδενε πάρα 1286γύρευε

μια δοκιμή θα σε πείσει , γιατί το 1292 δίνει πιό πολές πληροφορίες από το 1286 δεν σου λέει απλά αν είναι ή δεν είναι Vodafone ,σου λέει ακριβώς σε πιό δίκτυο ανήκει

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...