Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν το βρίσκεις στα πακέτα τότε σημαίνει δεν υπάρχει η προσφορά για το vodafone καρτοκινητό και είναι μόνο για cu.

Εν τω μεταξύ στην εφαρμογή του cu εμφανίστηκε και πάλι το πακέτο talk abroad για Ελλάδα

 

ναι ακριβως εμφανιστηκε κανονικα το talk abroad και στο vodafonecu.gr σκεφτομαι μηπως το εχουνε πειραξει , τοτε γιατι το εξαφανισαν ;.

Σημερα εβαλα 12 ευρω καρτα απο το cu.gr και μου εδωσε δωρο 200mb για 15 ημερες ( ειδικη προσφορα το αναγραφει!) , νομιζα οτι δινει 100mb ετσι ειχα μεινει. Και μου μπηκανε αλλα 30gb internet δωρο για 15 ημερες , και 1gb για 7 ημερες και το cu shake 1200mb για 1 μηνα! απο τις προσωπικες προσφορες !, ειχα να βαλω καρτα 2 μηνες και 2 ημερες ! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κανει αιτημα φορητοτητας απο την τριτη...μου ειπανε για μια μερα αλλα μεχρι σημερα τιποτα..ξερει κανεις ποσες μερες θα παρει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κανει αιτημα φορητοτητας απο την τριτη...μου ειπανε για μια μερα αλλα μεχρι σημερα τιποτα..ξερει κανεις ποσες μερες θα παρει?

 

Ήσουν με κάρτα ή σύνδεση?

Η περισσότερη αργοπορία γίνεται από την εταιρία (δεν θυμάμαι το όνομα της, μπορεί να είναι και η εεττ) που ελέγχει όλους τους αριθμούς και τα στοιχεία των. Αυτή δίνει το πράσινο φως για την μεταβίβαση. Σε εμένα για έναν παράξενο λόγο που δεν τον έμαθα έκαναν 2 εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν με κάρτα ή σύνδεση?

Η περισσότερη αργοπορία γίνεται από την εταιρία (δεν θυμάμαι το όνομα της, μπορεί να είναι και η εεττ) που ελέγχει όλους τους αριθμούς και τα στοιχεία των. Αυτή δίνει το πράσινο φως για την μεταβίβαση. Σε εμένα για έναν παράξενο λόγο που δεν τον έμαθα έκαναν 2 εβδομάδες.

 

 

με καρτα φιλε μου....

Link to comment
Share on other sites

αυτο μου απαντησαν παιδια...καταλαβαινει κανεις τι γινεται?....................................................................................................................

Ο χρήστης WIND F2G έστειλε Σήμερα στις 8:56 μ.μ.

Η αίτηση φορητοτητας ελέγχετε από ανεξάρτητη αρχή και ο λόγος απόρριψης έχει ενημερωθεί στον παροχο που θέλετε να μεταβείτε .Θα χρειαστεί να επικοινωνήσετε ώστε να ενημερωθείτε για αυτό .

Link to comment
Share on other sites

Ο πάροχος ο οποίος προσπαθεί να σε πάρει, ξέρει τον λόγο για τον οποίο δεν έγινε δεκτή η αίτηση. Με τον πάροχο στον οποίο θέλεις να πας θα μιλήσεις για τη φορητότητα, όχι σε αυτόν που είσαι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Η Wind Απέριψε το άιτημα σου. Συνήθως αυτό γίνεται αν έδωσες διαφορετικά στοιχεία στον νέο πάροχο, π.χ Νέα ταυτότητα όταν η WIND έχει την παλιά.
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή my cu (android) παίζει σε εσάς? Από χθες δείχνει ότι κάνουν συντήρηση.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή my cu (android) παίζει σε εσάς? Από χθες δείχνει ότι κάνουν συντήρηση.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

συντήρησις...

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο και στο site όταν πας να κάνεις login λέει "To My CU δεν θα είναι διαθέσιμο από 13/2 23:30 έως 14/2 11:30 .

Αν θέλεις να ανανέωσεις τον χρόνο ομιλίας σου ή να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο, κάλεσε δωρεάν στο 1252 ή στείλε δωρεάν μήνυμα με τον κωδικό του πακέτου στο 1252."

Μόνο που... το απεριόριστο πακέτο των 1,5€ για 4 ημέρες δεν υπάρχει στο 1252.. Και έβγαλαν και μια προσφορά lλόγω Αγ. Βαλεντίνου απεριόριστα λεπτά προς όλους για 1 ημέρα https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/valentines-promo/ μόνο που και αυτή ενεργοποιείται μόνο μέσω του app...

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

16/2 λήγει το υπόλοιπο μου και θέλω να κάνω online ανανέωση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο και στο site όταν πας να κάνεις login λέει "To My CU δεν θα είναι διαθέσιμο από 13/2 23:30 έως 14/2 11:30 .

Αν θέλεις να ανανέωσεις τον χρόνο ομιλίας σου ή να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο, κάλεσε δωρεάν στο 1252 ή στείλε δωρεάν μήνυμα με τον κωδικό του πακέτου στο 1252."

Μόνο που... το απεριόριστο πακέτο των 1,5€ για 4 ημέρες δεν υπάρχει στο 1252.. Και έβγαλαν και μια προσφορά lλόγω Αγ. Βαλεντίνου απεριόριστα λεπτά προς όλους για 1 ημέρα https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/valentines-promo/ μόνο που και αυτή ενεργοποιείται μόνο μέσω του app...

Την ενεργοποίησα την προσφορά, στην ουσία δίνει 10.000λεπτα ομιλίας προς όλους.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε αν και προς το παρόν πετάει κάποια σφάλματα. Λογικά μέχρι το απόγευμα θα στρώσει
Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε αν και προς το παρόν πετάει κάποια σφάλματα. Λογικά μέχρι το απόγευμα θα στρώσει

 

Πακέτα

Τα πακέτα είναι προσωρινά μη διαθέσιμα λόγω ενός τεχνικού θέματος. Παρακαλούμε προσπάθησε ξανά σε λίγο!

Link to comment
Share on other sites

κάθε βδομάδα θα έχουμε τωρα αυτο το φαινόμενο,είναι δυνατόν, να μη μπορούμε να μπούμε στην εφαρμογή για ώρες

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα για μένα δεν είναι τόσο οι ώρες που επιλέγουν να κάνουν τις "αναβαθμίσεις", αλλά το γεγονός ότι συχνά η λειτουργία της εφαρμογής δεν αποκαθίσταται πλήρως την προγραμματισμένη ώρα που λένε, με αποτέλεσμα να μην ξέρεις τελικά πότε θα καταφέρεις να κάνεις τη δουλειά σου. Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Mάλιστα.. Το απεριόριστο πάντως μου το ενεργοποίησε κανονικά

 

Μετα απο λίγο απο το πρηγούμενο μου ποστ έδειχνε ότι δουλευει αλλά κολλαγε στην ενεργοποίηση του απεριοόριστου μέσω της σελίδας.

Τωρα που το δοκίμασα πήρε το 1,5€ αλλά δεν εμφανίζει το πακέτo

edit me refresh το δείχνει ενεργό.

Αν δεν ήταν το πακέτο αυτό για τόσες λίγες μέρες θα το είχα ανανεωσει απο νωρίτερα.Είναι τέρμα αναξιόπιστοι.

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι αναξιόπιστοι είναι ότι μας γράφουν κανονικά καμία ενημέρωση για χαζομάρες μια χαρά σου στέλνουν μήνυμα,πάω chat να τους χέσω,το ίδιο και σεις εδώ δεν μετράει όσο και να γκρινιάζουμε

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, όσες φορές δεν μου φαινόταν υπόλοιπα πακέτου ή ημερομηνία λήξης, τους έστελνα μήνυμα με τον αριθμό μου στο μεσεντζερ του φβ και μου απαντούσαν πολύ γρήγορα. Στις άλλες 2 εταιρίες που έχω νούμερα, δεν προσπαθώ πιά να επικοινωνήσω. Στην πορτοκαλί το μποτ με τρολαρει και στην πράσινη κάνουν 2 μέρες να απαντήσουν (στην καλύτερη περίπτωση).
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με ταλαιπώρησε αρκετά για να βάλω πακέτο, μέχρι τις 16:00 ενώ με έβαζε στην εφαρμογή όταν πήγαινα στα πακέτα έβγαζε σφάλμα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...