Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ό,τι έγραψε ο Staccato: στην ώρα του το cashback γιατί μετά μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε, λήγει Κυριακή του Πάσχα η προσφορά ;;

Η μισή Ελλάδα θα είναι εκδρομή τουλάχιστον έως και την Τρίτη του Πάσχα, με τους πιο πολλούς να πάνε ως του Θωμά !!!

Όσοι μείνουν σπίτι θα έχουν το WiFi τους…

Τι είμαστε μωρέ Βόδα ;;

Παράνομοι μετανάστες στην Μανωλάδα χωρίς ρεπό ή άδεια ;;;(

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Yrrah said:

Τι εννοείτε, λήγει Κυριακή του Πάσχα η προσφορά ;;

Η μισή Ελλάδα θα είναι εκδρομή τουλάχιστον έως και την Τρίτη του Πάσχα, με τους πιο πολλούς να πάνε ως του Θωμά !!!

Όσοι μείνουν σπίτι θα έχουν το WiFi τους…

Τι είμαστε μωρέ Βόδα ;;

Παράνομοι μετανάστες στην Μανωλάδα χωρίς ρεπό ή άδεια ;;;(

Ας πληρώσουν και κάτι 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Yrrah said:

Τι εννοείτε, λήγει Κυριακή του Πάσχα η προσφορά ;;

Η μισή Ελλάδα θα είναι εκδρομή τουλάχιστον έως και την Τρίτη του Πάσχα, με τους πιο πολλούς να πάνε ως του Θωμά !!!

Όσοι μείνουν σπίτι θα έχουν το WiFi τους…

Τι είμαστε μωρέ Βόδα ;;

Παράνομοι μετανάστες στην Μανωλάδα χωρίς ρεπό ή άδεια ;;;(

Για ενεργοποιήσεις μέχρι τότε δεν είναι;;;;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Ας πληρώσουν και κάτι 

σωστα, καλο το τζαμπα αλλα μην τα ζηταμε και ολα δικα μας 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HEO said:

σωστα, καλο το τζαμπα αλλα μην τα ζηταμε και ολα δικα μας 🙂

Πιστεύω, θα υπάρχει παράταση με 1.90€

3 minutes ago, HEO said:

σωστα, καλο το τζαμπα αλλα μην τα ζηταμε και ολα δικα μας 🙂

Πέρυσι, τι δώρο είχε δώσει?

Θυμάται κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

Να πληρώσουμε δεν λέω,αλλά όχι και να δεχόμαστε τέτοιες αυξήσεις

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Πέρυσι, τι δώρο είχε δώσει?

Θυμάται κανείς ?

10 ημέρες εντελώς δωρεάν απεριόριστα ντάτα

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

αραγε θα προλαβουν να κοψουν και το cash back ωστε εμεις οι φτωχοί να μην μπορουμε να το πάρουμε;

Φαγώθηκες βρε πουλάκι μου. Ειλικρινά όλα σου φταίνε. Όταν είχε το liquid, σχολίαζες αρνητικά το σήμα. Το έκοψαν, σχολίαζες αρνητικά πάλι. Είχαν το πακέτο με τα 200 gb, σχολίαζες ότι θέλει και 30.000 κρυστάλλους. Τώρα έπιασες το cash back. Γιατί τόση αρνητικότητα; Και αφού δεν σου αρέσει, γιατί κάθεσαι; Απορώ

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, sou_d said:

Φαγώθηκες βρε πουλάκι μου. Ειλικρινά όλα σου φταίνε. Όταν είχε το liquid, σχολίαζες αρνητικά το σήμα. Το έκοψαν, σχολίαζες αρνητικά πάλι. Είχαν το πακέτο με τα 200 gb, σχολίαζες ότι θέλει και 30.000 κρυστάλλους. Τώρα έπιασες το cash back. Γιατί τόση αρνητικότητα; Και αφού δεν σου αρέσει, γιατί κάθεσαι; Απορώ

Σιγά μην ζητάω και την άδεια σου για να τονίσω τα αρνητικά των εταιρειών. Ignore list και ησυχασες.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, sou_d said:

Φαγώθηκες βρε πουλάκι μου. Ειλικρινά όλα σου φταίνε. Όταν είχε το liquid, σχολίαζες αρνητικά το σήμα. Το έκοψαν, σχολίαζες αρνητικά πάλι. Είχαν το πακέτο με τα 200 gb, σχολίαζες ότι θέλει και 30.000 κρυστάλλους. Τώρα έπιασες το cash back. Γιατί τόση αρνητικότητα; Και αφού δεν σου αρέσει, γιατί κάθεσαι; Απορώ

Εγώ πάλι βλέπω ότι δε σε θίγει τίποτα από όλα αυτά τα ομολογουμένως αρνητικά, σε αντίθεση με τον @VIPdriver, εκτός αν τη βρίσκεις με την αύξηση των τιμών και τον περιορισμό των οικονομικων επιλογών (τα βίτσια είναι δικαίωμα, δεν κρινω).

Όποτε το ερώτημα που γεννάται είναι: εσύ γιατί ασχολείσαι με κάτι που δε σε αφορά;

2 ώρες πριν, Alexandros201285 said:

Άρα κύριοι όσοι θέλουμε πολλά data μηνιαίως, αυτή τη στιγμή το πιο συμφέρον είναι το "ημερήσιο" του f2go? 

1. Promo frog (120€ για 12 μήνες απεριόριστα)-ισχυει για κατοίκους Αθήνας και Θεσσαλονίκης 

2. 1000' + unlimited data Q (6€) μόνο που δεν είναι σίγουρο 

3. Ημερήσιο Unlimited F2G 0.90€ (για όσο ισχύει ακόμη).

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, VIPdriver said:

Σιγά μην ζητάω και την άδεια σου για να τονίσω τα αρνητικά των εταιρειών. Ignore list και ησυχασες.

Δεν είπα κάτι τέτοιο. Ρωτάω γιατί προδικάζεις ότι θα συμβεί κάτι κακό, συνέχεια. Αν το ήξερα θα σε έβαζα για την ignore list, να είσαι σίγουρος

10 minutes ago, gpapas640 said:

εκτός αν τη βρίσκεις με την αύξηση των τιμών και τον περιορισμό των οικονομικων επιλογών (τα βίτσια είναι δικαίωμα, δεν κρινω).

Προφανώς και δεν κατάλαβες τι εννοώ. Ο vip, βλέπει παντού φαντάσματα. Έχει καταντήσει τύπου "προφήτης". "Θα συμβεί αυτό", "Θα συμβεί εκείνο". Κουραστικό δεν είναι; 2024 έχουμε, φτάνει

11 minutes ago, gpapas640 said:

Όποτε το ερώτημα που γεννάται είναι: εσύ γιατί ασχολείσαι με κάτι που δε σε αφορά;

Παρακολουθώ το θέμα, καθώς έχω αριθμούς. Ο vip υποστηρίζει ότι κάθεται μόνο για το cash back. Αυτόν δεν αφορά, όχι εμένα

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιτάτε που σε 3 μέρες γκρεμίστηκε όλο το αφήγημα ότι με 15€ έχουμε απεριόριστη ομιλία με το Liquid και 200GB από BB, σας πείραξαν τα σχόλια.. αλλά αυτοί είστε!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Staccato said:

Πάντως ρε συ Δημητρούλα αν κάνει και η nova πως κόβει την 6€ εκεί θα είναι η απόλυτη ξεφτίλα!!

Θα πάρουμε και ένα Nokia 3310 να ησυχάσει το κεφάλι μας.

Εκεί όντως εμείς θα πάθουμε σοκ στην οικογένεια. Τελευταία ελπίδα το small του f2g.

Και μετά το χάος.

50 minutes ago, sou_d said:

Αν το ήξερα θα σε έβαζα για την ignore list, να είσαι σίγουρος

Δεν βάζουμε ποτέ κανένα σε ignore λίστα. Ότι και να λέει.

Όλοι έχουμε κάτι να κερδίσουμε από όλους.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Staccato said:

Δεν κοιτάτε που σε 3 μέρες γκρεμίστηκε όλο το αφήγημα ότι με 15€ έχουμε απεριόριστη ομιλία με το Liquid και 200GB από BB, σας πείραξαν τα σχόλια.. αλλά αυτοί είστε!

Προσωπικά με πείραξε. Δεν θα πανηγυρίσω κιόλας όμως. Περιμένω μέχρι όντως να συμβεί και μετά βλέπω την πιο συμφέρουσα πρόταση. Δεν θα κάτσω να μοιρολογάω γιατί ότι καλό απέμεινε. Τέσπα, σταματάω εδώ. Δεν έχω σκοπό να προσβάλλω κανένα και είναι η πρώτη φορά που σχολιάζω στον φίλτατο vip. Αντίθετα εκείνος όπου σταθεί κι όπου βρεθεί

18 minutes ago, dimitroula10 said:

Δεν βάζουμε ποτέ κανένα σε ignore λίστα. Ότι και να λέει.

Όλοι έχουμε κάτι να κερδίσουμε από όλους.

Ήταν μια στιγμή αδυναμίας. Δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες 😉

19 minutes ago, dimitroula10 said:

ignore

Άσε που δεν βρήκα πως γίνεται 😀

Link to comment
Share on other sites

On 19/4/2024 at 6:03 ΜΜ, Inevar said:

Να πω και κάτι που παρατήρησα.

Τους τελευταίους μήνες κάθε φορά που πλησίαζε η λήξη του χρηματικού μου υπόλοιπου η εταιρεία έστελνε ένα μήνυμα προειδοποίησης αλλά ήταν ταυτόχρονα και δελεαστικό . Προσφορά που αφορούσε σε δωρεάν γκιγκα κατά βάση .. ε λοιπόν σήμερα μου στείλαν πάλι προειδοποιητικό μήνυμα ότι στις 25/04 λήγει το υπόλοιπο και να μην ξεχάσω να βάλω κάρτα … δηλαδή καμία προσφορά !

Ισως είναι και αυτό ένα δείγμα της πτώσης της εταιρείας . Βέβαια θα πάρω 5gb όταν βάλω κάρτα , από το bring a friend.

Ήρθε τελικά προσφορά!

ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ CU ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ DATA ΚΑΙ 5000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ! ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΕΧΡΙ 29/04 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ  

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις πιο πίσω είχα γράψει ότι ήρθαν τρεις προσφορές σε μένα και η μία είναι αυτή που έχεις και εσύ. Το ερωτηματικό είναι εάν δίνονται χωρίς "κανονική" ανανέωση (cashback) διότι δεν αναφέρει ποσό. Πλην της μιας εκ των 3 που ζητά 20€.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kmpatra said:

Αν δεις πιο πίσω είχα γράψει ότι ήρθαν τρεις προσφορές σε μένα και η μία είναι αυτή που έχεις και εσύ. Το ερωτηματικό είναι εάν δίνονται χωρίς "κανονική" ανανέωση (cashback) διότι δεν αναφέρει ποσό. Πλην της μιας εκ των 3 που ζητά 20€.

δοκιμαζεις, το πολυ πολυ να πιεις μια μπυρα παραπανω :)

ο VIP ειχε πει νομιζω για την μπυρα με το λεμονι, την αγορασα και πραγματικα αξιζει.... :)

πριν 1,5 μηνα που δοκιμασα μου εδωσε data και ομιλια τζαμπα με τα "ρεστα" μου για 40 μερες !! 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Inevar said:

Ήρθε τελικά προσφορά!

ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ CU ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ DATA ΚΑΙ 5000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ! ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΕΧΡΙ 29/04 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ  

αυτό δεν είναι προφορά είναι πακέτο κανονικό ,σας δουλευει η βοντα όπως θέλει 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, akalos said:

αυτό δεν είναι προφορά είναι πακέτο κανονικό ,σας δουλευει η βοντα όπως θέλει 

Αφού τα € μένουν, πως μας δουλεύει;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sou_d said:

Αφού τα € μένουν, πως μας δουλεύει;

ποια € μένουν?χρονος ομιλίας θες να πεις ,δεν κάνεις για οικονομολος φίλε μου ,τυράκι είναι στην ουσία 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, akalos said:

ποια € μένουν?χρονος ομιλίας θες να πεις ,δεν κάνεις για οικονομολος φίλε μου ,τυράκι είναι στην ουσία 

Αφου λέει "δώρο" φίλε μου. Μη με αναγκάζεις να συμφωνώ με τους χέιτερζ μου... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...