Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είχαν κάποια αξία τα popcorn πακέτα όσο είχαν και τα 20gb δώρο υποτίθεται για να εκμεταλλεύεσαι το vf tv. τώρα που τα κατήργησαν, είναι σα να σου λένε "βάλε πακέτο, πάρε tv αλλά βρες wifi για να δεις". 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έβγαλαν από τον Απρίλιο την καλοκαιρινή προσφορά και μάλιστα αντί για απεριόριστα δίνουν 50 GB με 12,70 ευρώ που αν δεν έχεις απαλλαγή φόρου θα θέλεις 15 ευρώ ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

Όταν το μόνο που νοιάζει τον βασικό ανταγωνιστή της VODAFONE είναι το να καταστρέψει την καρτοκινητή, τα απεριόριστα summer που είχαμε παραδοσιακά ως καλοκαιρινή προσφορά θα  γίνονται 50GB και ακόμα λιγότερα ...

 

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aektzhs 1 said:

Εδώ έβγαλαν από τον Απρίλιο την καλοκαιρινή προσφορά και μάλιστα αντί για απεριόριστα δίνουν 50 GB με 12,70 ευρώ που αν δεν έχεις απαλλαγή φόρου θα θέλεις 15 ευρώ ανανέωση

Σοβαρά η καλοκαιρινή προσφορά είναι αυτή;;

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Mantzanes said:

Σοβαρά η καλοκαιρινή προσφορά είναι αυτή;;

Κάτι μου λέει ότι θα αλλάξει, σε κάνα δίμηνο θα διαμορφωθεί διαφορετικά. 

Ο διαγωνισμός πήρε εκ νέου παράταση για 24\4

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, YarnPoochy said:

Όταν το μόνο που νοιάζει τον βασικό ανταγωνιστή της VODAFONE είναι το να καταστρέψει την καρτοκινητή, τα απεριόριστα summer που είχαμε παραδοσιακά ως καλοκαιρινή προσφορά θα  γίνονται 50GB και ακόμα λιγότερα ...

 

Ποιος ανταγωνιστής;;;;

Link to comment
Share on other sites

On 16/4/2024 at 2:58 ΠΜ, sycorpios said:

Πάτησα μόλις στον cu μεγάλο διαγωνισμό free unlimited data και μου δωσε 5 μέρες, ενώ για πολλές μέρες δεν μου δινε. Δείτε το και σεις 😉

Και εγώ έχω ενεργοποιήσει το τρίτο και τελευταίο επίπεδο αυτών των απεριόριστων... Μια χαρά όλα οκ, απλά νομίζω ότι αυτό με χρέωσε κρυφά στα 2€.

Το λέω με κάθε επιφύλαξη.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Inevar said:

Και εγώ έχω ενεργοποιήσει το τρίτο και τελευταίο επίπεδο αυτών των απεριόριστων... Μια χαρά όλα οκ, απλά νομίζω ότι αυτό με χρέωσε κρυφά στα 2€.

Το λέω με κάθε επιφύλαξη.

Είχα πάρει κάπου 2-3 φορές unlimited data για 5 μέρες. Μετά για πολλές μέρες δε μου έδινε άλλο, έβγαζε μήνυμα ότι το έχω ενεργό το πακέτο κι ας μην το είχα. Το πάτησα προχθές που σας ποσταρισα, μου έδωσε και τώρα πριν λίγο το ξαναπατησα αν κι είχα ακόμη 3 μέρες, επειδή ο διαγωνισμός λήγει στις 24 Απρίλη. Μου ξαναεδωσε λοιπόν τώρα άλλες 5 μέρες μέχρι 23 Απρίλη.

Screenshot_20240418-004913.jpg

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Εδώ έβγαλαν από τον Απρίλιο την καλοκαιρινή προσφορά και μάλιστα αντί για απεριόριστα δίνουν 50 GB με 12,70 ευρώ που αν δεν έχεις απαλλαγή φόρου θα θέλεις 15 ευρώ ανανέωση

Θελω να πιστευω οτι δεν ειναι η καλοκαιρινη προσφορα αυτη γιατι μοιαζει σαν να πυροβολαει τα ποδια της η VF. 

Απο την αλλη οσοι εχουν ενα πακο με κρυσταλλους στο big bang δεν νοιαζονται γι αυτη τη "προσφορα". 

Οι casuals θα ειναι κριμα να δουν μονο αυτο ως καλοκαιρινη προταση. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, sycorpios said:

Είχα πάρει κάπου 2-3 φορές unlimited data για 5 μέρες. Μετά για πολλές μέρες δε μου έδινε άλλο, έβγαζε μήνυμα ότι το έχω ενεργό το πακέτο κι ας μην το είχα. Το πάτησα προχθές που σας ποσταρισα, μου έδωσε και τώρα πριν λίγο το ξαναπατησα αν κι είχα ακόμη 3 μέρες, επειδή ο διαγωνισμός λήγει στις 24 Απρίλη. Μου ξαναεδωσε λοιπόν τώρα άλλες 5 μέρες μέχρι 23 Απρίλη.

Screenshot_20240418-004913.jpg

Εμενα εληξαν τα τριτα μετα τη 1 σημερα,δεν μου δίνει παλι. Λέει το ίδιο οτι είναι ενεργό. Αρα συμφωνα με αυτό που λες μάλλον πρέπει να περιμένω λίγο για να ξανακάνω την προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Εμενα εληξαν τα τριτα μετα τη 1 σημερα,δεν μου δίνει παλι. Λέει το ίδιο οτι είναι ενεργό. Αρα συμφωνα με αυτό που λες μάλλον πρέπει να περιμένω λίγο για να ξανακάνω την προσπάθεια.

Πάτησες και στις 3 επιλογές; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmpatra said:

Βεβαιως,τιποτα και στις 3.

Μήπως μας παρακολουθούν και δίνουν δωράκια σε όσους τους κράξαμε στον διαγωνισμό και χώσαμε 1 αστέρι στα app; Για ξεκινάτε κράξιμο 😜

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω motorola edge 40 pro με μία φυσική sim whats up και esim cu. Όταν απενεργοποιώ την whats up φαίνεται ότι λειτουργεί το volte στη cu αφού συνεχίζω να έχω ίντερνετ κατά τις κλήσεις. Όταν όμως ενεργοποιώ την whats up την χρησιμοποιώ για κλίσης με την vodafone για data τότε φαίνεται ότι δεν εχω volte. Μπορώ να κάνω κάτι;

 

Update: συνεχίζω να έχω volte και με ενεργοποιημένη την what's up αλλά όταν συνδέω το κινητό στο android auto αυτοκινήτου μου τότε κατα τη διάρκεια των κλήσεων εμφανίζεται ένα θαυμαστικό σήμα των δεδομένων και το ίντερνετ κόβεται

Edited by empeiros
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, sycorpios said:

Μήπως μας παρακολουθούν και δίνουν δωράκια σε όσους τους κράξαμε στον διαγωνισμό και χώσαμε 1 αστέρι στα app; Για ξεκινάτε κράξιμο 😜

Ααα γι'αυτό μου έδωσαν εμένα προσωπική προσφορά 20 μέρες απεριόριστο internet... 😂😂😉😉

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, empeiros said:

Γεια σας έχω motorola edge 40 pro με μία φυσική sim whats up και esim cu. Όταν απενεργοποιώ την whats up φαίνεται ότι λειτουργεί το volte στη cu αφού συνεχίζω να έχω ίντερνετ κατά τις κλήσεις. Όταν όμως ενεργοποιώ την whats up την χρησιμοποιώ για κλίσης με την vodafone για data τότε φαίνεται ότι δεν εχω volte. Μπορώ να κάνω κάτι;

 

Update: συνεχίζω να έχω volte και με ενεργοποιημένη την what's up αλλά όταν συνδέω το κινητό στο android auto αυτοκινήτου μου τότε κατα τη διάρκεια των κλήσεων εμφανίζεται ένα θαυμαστικό σήμα των δεδομένων και το ίντερνετ κόβεται

Αν μιλάς στην whatsup sim, τα data της vodafone απενεργοποιούνται. Έτσι λειτουργεί το dual sim standby. 

 

2 minutes ago, konstantinos77 said:

Ααα γι'αυτό μου έδωσαν εμένα προσωπική προσφορά 20 μέρες απεριόριστο internet... 😂😂😉😉

Κόστος; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dasnowy said:

Αν μιλάς στην whatsup sim, τα data της vodafone απενεργοποιούνται. Έτσι λειτουργεί το dual sim standby. 

 

Κόστος; 

0!!
Απλά θα έπρεπε να κάνω μία ανανέωση μέχρι μία συγκεκριμένη ημερομηνία, που ούτως ή άλλως θα έκανα γιατί δεν είχα χρηματικό υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, konstantinos77 said:

0!!
Απλά θα έπρεπε να κάνω μία ανανέωση μέχρι μία συγκεκριμένη ημερομηνία, που ούτως ή άλλως θα έκανα γιατί δεν είχα χρηματικό υπόλοιπο.

Καλημέρα, καλή προσφορά αυτή, CU είσαι ή liquid?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dasnowy said:

Αν μιλάς στην whatsup sim, τα data της vodafone απενεργοποιούνται. Έτσι λειτουργεί το dual sim standby. 

 

Κόστος; 

Ξεχασα τη φραση κλειδι : dual stanby

Μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι να επιλεξω το big bang data 24Η με 1.5 ευρω + 1000 crystals και οχι το cu mono scroll day με 1.1 ευρω;

Edited by empeiros
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Alexandros201285 said:

Καλημέρα, καλή προσφορά αυτή, CU είσαι ή liquid?

Καλημέρα Αλέξανδρε!
CU είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψαν κάποιοι εδώ χθες, αλλά δεν πίστευα ότι θα ήταν το καλοκαιρινό πακετο, αλλά όπως φαίνεται είχαν δίκιο. Μα καλά, ποιος το σκέφτηκε να κάνει τέτοιο αυτογκολ; 

IMG_20240418_.thumb.jpg.084bc84c0bbad2fa0ca1e601a35ac3e8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...