Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, neofitosgr said:

μαζι με απεριόριστα gb δεν υπάρχει ε ?

Τώρα δίνουν 75gb για 6 μήνες. Αν συνδυάζεται και με το bring a friend, θεωρώ πως είναι αρκετά καλά

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, neofitosgr said:

μαζι με απεριόριστα gb δεν υπάρχει ε ?

Δινει 75gb/μήνα για 6 μήνες+50gb/μήνα για 6 μήνες από bring a friend. Το κάνεις liquid με συνδρομή 15 ευρώ και σου δίνει δώρο απεριόριστη ομιλία. Με 10 ευρώ και 30000 κρυστάλλους παίρνεις 200gb από το big bang. Σύνολο απεριόριστη ομιλία και 325gb με 15 ευρώ το μήνα με roll over και μένουν και 3,63 ευρώ στην κάρτα για sms, cu around, smart pocket, έξτρα πακέτα κλπ. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, neofitosgr said:

σύνολο 15+10 δηλαδή ?

Όχι. Βάζεις 15 ευρώ και σου δίνει απεριόριστη ομιλία και τα 13,63 μετά τον φόρο μένουν στην κάρτα. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dasnowy said:

Δινει 75gb/μήνα για 6 μήνες+50gb/μήνα για 6 μήνες από bring a friend. Το κάνεις liquid με συνδρομή 15 ευρώ και σου δίνει δώρο απεριόριστη ομιλία. Με 10 ευρώ και 30000 κρυστάλλους παίρνεις 200gb από το big bang. Σύνολο απεριόριστη ομιλία και 325gb με 15 ευρώ το μήνα με roll over και μένουν και 3,63 ευρώ στην κάρτα για sms, cu around, smart pocket, έξτρα πακέτα κλπ. 

αν το αφήσω έτσι θα βάζω 13€ τον μήνα η παραπάνω με τους φόρους?

μενει κάτι στην κάρτα?

και θα έχω 75gb + 50gb bring a friend + απεριόριστη ομιλία?

ποια η διαφορά με το liquid ?

Edited by neofitosgr
Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας (χρεώνοντας την καρτα σου) 15ε στο λικουιντ παίρνεις δωρο απεριοριστη ομιλία για 30 μερες.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, neofitosgr said:

αν το αφήσω έτσι θα βάζω 13€ τον μήνα η παραπάνω με τους φόρους?

μενει κάτι στην κάρτα?

και θα έχω 75gb + 50gb bring a friend + απεριόριστη ομιλία?

ποια η διαφορά με το liquid ?

Αν το αφήσεις έτσι με 13 ευρώ θα μπαίνουν 11,81 και το πακέτο έχει 11,5. Θα μένουν 30 λεπτά και θα έχεις αυτά που είπες. Αν βάλεις liquid με 15 ευρώ θα σου δίνει δώρο την απεριόριστη ομιλία, 75gb από την προσφορά, 50gb από bring a friend και τα 13,63 θα μένουν στην κάρτα για χρήση σε sms και mb (0,0065/sms και 0,0012/mb). Με τα 13,63 μπορείς να πάρεις το πακέτο που δίνει 200gb με 10 ευρώ και 30000 κρυστάλλους αν θες και άλλα mb. Αλλιώς, τα 13,63 τα χαλάς πχ σε smart pocket για efood κλπ. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

οπότε όταν έρθει η sim

θα μείνω ένα μήνα σε αυτό που είμαι με τα 75 gb και λίγο πριν λήξουν το γυρίζω σε liquid ?

χωρίς να χάσω τα 75 της προσφοράς?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dasnowy said:

Δινει 75gb/μήνα για 6 μήνες+50gb/μήνα για 6 μήνες από bring a friend. Το κάνεις liquid με συνδρομή 15 ευρώ και σου δίνει δώρο απεριόριστη ομιλία. Με 10 ευρώ και 30000 κρυστάλλους παίρνεις 200gb από το big bang. Σύνολο απεριόριστη ομιλία και 325gb με 15 ευρώ το μήνα με roll over και μένουν και 3,63 ευρώ στην κάρτα για sms, cu around, smart pocket, έξτρα πακέτα κλπ. 

όταν γίνεις liquid δεν χάνεις τα προηγούμενα προνόμια; δηλαδή τα 75 και 50 γιγα για 6 μήνες; επίσης πως μπορώ κάθε δύο μήνες σε μια αχρησιμοποίητη κάρτα σιμ να μην κάνω ανανέωση με χρήματα και να κρατάω αυτά που έχω μέσα με cashback ? λεπτομέρειες θέλω ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Βάζοντας (χρεώνοντας την καρτα σου) 15ε στο λικουιντ παίρνεις δωρο απεριοριστη ομιλία για 30 μερες.

33 ημερες αν θυμαμαι καλα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, dasnowy said:

Δινει 75gb/μήνα για 6 μήνες+50gb/μήνα για 6 μήνες από bring a friend. 

Πρέπει να άλλαξε πάλι σήμερα σε 25GB από 75 που ήταν.

3 ώρες πριν, potapios said:

όταν γίνεις liquid δεν χάνεις τα προηγούμενα προνόμια; δηλαδή τα 75 και 50 γιγα για 6 μήνες;

Παίρνεις αυτά της ανανέωσης και του bring a friend αλλά όχι αυτά του πακέτου. Εκτός κι αν βγεις από το liquid και ενεργοποιήσεις το πακέτο.

Αλλά δεν έχει νόημα να είσαι liquid αν σε ενδιαφέρει η προσφορά. Ας περάσουν οι 6 μήνες, και πας liquid μετά..

Edited by Vibraphone
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τι θα έρθει 

Screenshot_20240307-171537_CU Big Bang.png

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vibraphone said:

Πρέπει να άλλαξε πάλι σήμερα σε 25GB από 75 που ήταν.

Πάλι άλλαξε; Μέχρι το μεσημέρι ήταν στα 75gb!

Στην προηγούμενη προσφορά, ακόμα και αν ήσουν liquid έπαιρνες τα 50gb του bring a friend και τα 67gb στην πρώτη ανανέωση του μήνα. Έχανες τα υπόλοιπα 7,5gb (2,5gb από shake it και 5gb από το meapola) αλλά αξίζει πιο πολύ. 

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inevar said:

Για να δούμε τι θα έρθει 

Screenshot_20240307-171537_CU Big Bang.png

Χθες μου είχε έρθει μία αναβάθμιση μέσω του Google Playstore, bug fixes ανάφερε μόνο, δεν φαίνεται να έχει αλλάξει κάτι, ακόμα τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Εμένα είναι 5.0.1 και δε μου δείχνει κάποια αναβάθμιση. 

Παρόλο που με ήρθε αυτή ειδοποίηση , μπηκα playstore αλλά δεν εμφανίστηκε ακόμα η ενημέρωση .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Inevar said:

Παρόλο που με ήρθε αυτή ειδοποίηση , μπηκα playstore αλλά δεν εμφανίστηκε ακόμα η ενημέρωση .

Ποιά έκδοση έχεις τώρα;

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και απο εδω το μηνυμα με τα δωρεαν δεδομενα για τα επομενα 4 ΣΚ

ολα ειναι μια ομορφια, οταν ειναι ΤΖΑΜΠΑ 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Inevar said:

Παρόλο που με ήρθε αυτή ειδοποίηση , μπηκα playstore αλλά δεν εμφανίστηκε ακόμα η ενημέρωση .

Η v5.0.1 είναι η έκδοση που μου ήρθε χθες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...