Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, VIPdriver said:

Τι ημερομηνία λήξης λέει στην εφαρμογή;

Α περίμενε γιατί δεν την έχω κατεβάσει την εφαρμογή.

3 minutes ago, Alexandros201285 said:

Α περίμενε γιατί δεν την έχω κατεβάσει την εφαρμογή.

Λοιπόν: 3\6\23

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alexandros201285 said:

Α περίμενε γιατί δεν την έχω κατεβάσει την εφαρμογή.

Μπες να δεις μήπως πήρες και κάποιο δωράκι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Μπες να δεις μήπως πήρες και κάποιο δωράκι. 

Μπα τίποτα. Τα κλασσικά του Αγίου Βαλεντίνου μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις δοκίμασα να καλέσω ένα cu που πήρα πέρυσι και δεν έχω ανανεώσει και λέει πως έχει φραγή εισερχομένων. Ούτε sms δέχεται. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

Μήπως είναι φοιτητικό;

Σόρρυ άκυρο δεν διάβασα από την αρχή το διάλογο..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Alexandros201285 said:

Δεν έχω βάλει ποτέ κάρτα σε έναν αριθμό που μου ήρθε δώρο όταν έκανα φορητότητα τον Απρίλιο. Μηδενικό υπόλοιπο. Σήμερα διαπίστωσα πως δέχεται μηνύματα και κλήσεις. 

προφανως η voda εφαρμοζει την ιδια πολιτικη που εφαρμοζουν και οι αλλες

με το περας του διμηνου και την ληξη του υπολοιπου το κινητο δεχεται κλησεις και μηνυματα μεχρι να κλεισει ο χρονος απο την ανανεωση

1 ώρα πριν, dasnowy said:

Εγώ μόλις δοκίμασα να καλέσω ένα cu που πήρα πέρυσι και δεν έχω ανανεώσει και λέει πως έχει φραγή εισερχομένων. Ούτε sms δέχεται. 

δεν το εχεις ανανεωσει ποτε;;; ποτε εληγε;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες πρέπει να μιλήσουμε για κάτι που είναι ντροπές που δεν το κάνει καμία εταιρία κινητή ουσιαστικά κανεις δεν έδωσε δωρεάν απεριορηστα data + ομιλία την ημέρα του δυστυχήματος στο τεμπη έστω για 3 μέρες ενώ δίνουμε απεριόριστα την ημέρα του LGBTQ δηλαδή τι φάση η LGBTQ έχουν προτερεοτικα ενάντια στους επιβάτες που ταξίδεψαν σε τρενο θανάτου;;;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, eridion25 said:

Λοιπόν παίδες πρέπει να μιλήσουμε για κάτι που είναι ντροπές που δεν το κάνει καμία εταιρία κινητή ουσιαστικά κανεις δεν έδωσε δωρεάν απεριορηστα data + ομιλία την ημέρα του δυστυχήματος στο τεμπη έστω για 3 μέρες ενώ δίνουμε απεριόριστα την ημέρα του LGBTQ δηλαδή τι φάση η LGBTQ έχουν προτερεοτικα ενάντια στους επιβάτες που ταξίδεψαν σε τρενο θανάτου;;;

Συμφωνώ και επαυξάνω. Η χτεσινή μέρα ήταν πολύ ιδιαίτερη και θα έπρεπε να δώσουν απεριόριστα για να μεταδοθεί το μήνυμα ότι είμαστε εδώ με εκδηλώσεις μνήμης για την δικαίωση των 57 που έχασαν τόσο άδικα την ζωή τους. Αλλά οι εταιρείες εκτός από καρτέλ είναι και του συστήματος και πως να μην είναι όταν η ΕΕΤΤ τις αφήνει και κάνουν ότι μα ότι θέλουν χωρίς φραγμούς 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aektzhs 1 said:

θα έπρεπε να δώσουν απεριόριστα για να μεταδοθεί το μήνυμα ότι είμαστε εδώ με εκδηλώσεις μνήμης για την δικαίωση των 57 που έχασαν τόσο άδικα την ζωή τους

Για αυτό τον λόγο δεν έδωσαν τίποτα. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Έχω 2 ερωτήσεις που θα ήθελα την βοήθειά σας..

  1. Έχω μια κάρτα (δώρο από συνδρομή liquid). Μπορώ να τη συντηρώ ΜΟΝΟ με cash back (χωρίς να βάζω καθόλου κάρτα)? δε θέλω χρήση, απλά να δέχομαι εισερχόμενες και να βάλω εφαρμογές τύπου viber πάνω.
  2. Έχω το βασικό μου νούμερο σε liquid. Βάζω 13 ή 15€ κάθε 2 μήνες με την ανάλογη κίνηση στη μπάρα αλλά (προφανώς) δεν παίρνω το shake. Υπάρχει τρόπος να το παίρνω για να μη χάνω τα GB που δίνει;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων όλους.

Link to comment
Share on other sites

1. Μπορείς.

2. Οχι όσο είσαι liquid. Μόνο αν βγαίνεις και κάνεις την ανανέωση εκτος liquid. Αλλά (κατ'εμε) είναι ταλαιπωρία και ρισκάρεις κολλήματα

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Οκ η vodafone πολλές τροποπησης καρτοκινιτης και συμβολαίου σήμερα βγήκε καινούρια τροποποίηση

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VIPdriver said:

Ούτε εγω το βρίσκω. Μαλλον λαθος εγραψαν.

Το 11,5 εννοεί μπήκα μόλις κ το είδα, με 13€ λοιπόν απεριόριστα όλα πλην των σμσ. Όπως πέρσι δλδ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alexandros201285 said:

Το 11,5 εννοεί μπήκα μόλις κ το είδα, με 13€ λοιπόν απεριόριστα όλα πλην των σμσ. Όπως πέρσι δλδ.

και 200 sms

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alexandros201285 said:

Το 11,5 εννοεί μπήκα μόλις κ το είδα, με 13€ λοιπόν απεριόριστα όλα πλην των σμσ. Όπως πέρσι δλδ.

Πολυ καλη προσφορά, αρκεί να μην ενοχλούν κάποιον οι κόφτες. Εγώ εδώ και καιρό φαίνεται ότι έχω καλη κάλυψη, αλλά άθλιες ταχύτητες λόγω κόφτη. Οπότε

IMG_20240301_151906.thumb.jpg.045587809a40091d421e8e4016a82522.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Πολυ καλη προσφορά, αρκεί να μην ενοχλούν κάποιον οι κόφτες. Εγώ εδώ και καιρό φαίνεται ότι έχω καλη κάλυψη, αλλά άθλιες ταχύτητες λόγω κόφτη. Οπότε

IMG_20240301_151906.thumb.jpg.045587809a40091d421e8e4016a82522.jpg

Στην δικιά σου περιοχή έχει πρόβλημα. Γενικά έχει βελτιωθεί πάρα πολύ 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, VIPdriver said:

Πολυ καλη προσφορά, αρκεί να μην ενοχλούν κάποιον οι κόφτες. Εγώ εδώ και καιρό φαίνεται ότι έχω καλη κάλυψη, αλλά άθλιες ταχύτητες λόγω κόφτη. Οπότε

IMG_20240301_151906.thumb.jpg.045587809a40091d421e8e4016a82522.jpg

Τι κόφτη έχει;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, costastro said:

Τι κόφτη έχει;

Στα 300 GB η ταχύτητα στα καρτοκινητά πέφτει στα 4 Mbps. Αν δηλαδή στις 15 Μαρτίου φτάσεις τα 300 GB τότε από εκείνη τν στιγμή έως και τις 31 Μαρτίου(τέλους του μήνα)η ταχύτητα πάει στα 4 Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...