Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, απ΄ότι βλέπω, η παραγγελία νέα κάρτας sim, έρχεται με προενεργοποιημένο πακέτο.

Φαντάζομαι πληρώνεις 13€ κι όταν λαμβάνεις την κάρτα, έχει 0€ μέσα (κι ενεργοποιημένο το παρακάτω πακέτο)

image.thumb.png.9ffa85350913ff97a2f15caa3e5e2ba7.png

 

Υπάρχει τρόπος να πάρω νέο αριθμό CU χωρίς αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου;

Δηλαδή να πληρώσω 13€ και ο χρόνος να μείνει στην κάρτα για την ενεργοποίηση του πακέτου που επιθυμώ. (Συγκεκριμένα , μ' ενδιαφέρει το https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=CU-MONO-SCROLL-NIGHTS/)

 

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, user_one said:

Καλησπέρα, απ΄ότι βλέπω, η παραγγελία νέα κάρτας sim, έρχεται με προενεργοποιημένο πακέτο.

Φαντάζομαι πληρώνεις 13€ κι όταν λαμβάνεις την κάρτα, έχει 0€ μέσα (κι ενεργοποιημένο το παρακάτω πακέτο)

image.thumb.png.9ffa85350913ff97a2f15caa3e5e2ba7.png

 

Υπάρχει τρόπος να πάρω νέο αριθμό CU χωρίς αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου;

Δηλαδή να πληρώσω 13€ και ο χρόνος να μείνει στην κάρτα για την ενεργοποίηση του πακέτου που επιθυμώ. (Συγκεκριμένα , μ' ενδιαφέρει το https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=CU-MONO-SCROLL-NIGHTS/)

 

Ναι γίνεται. Το λες στο chat και απενεργοποιούν την αυτόματη ενεργοποίηση του πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, user_one said:

Καλησπέρα, απ΄ότι βλέπω, η παραγγελία νέα κάρτας sim, έρχεται με προενεργοποιημένο πακέτο.
Φαντάζομαι πληρώνεις 13€ κι όταν λαμβάνεις την κάρτα, έχει 0€ μέσα (κι ενεργοποιημένο το παρακάτω πακέτο)

Υπάρχει τρόπος να πάρω νέο αριθμό CU χωρίς αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου;

Δηλαδή να πληρώσω 13€ και ο χρόνος να μείνει στην κάρτα για την ενεργοποίηση του πακέτου που επιθυμώ. (Συγκεκριμένα , μ' ενδιαφέρει το https://www.vodafonecu.gr/paketa?inner=CU-MONO-SCROLL-NIGHTS/)

Μόνο τον 1ο μηνα σου ενεργοποιούν το πακέτο...  Θα έχεις απεριόριστη ομιλία και καμια 50ρια gb , ενω αν πληρώσεις με κάρτα σου μένουν 5 ευρω μεσα (θα παρεις και ενα φτηνό bt ηχείο.) 

Τον 2ο μηνα και μετά θα βαλεις 13 ευρω και δεν θα σου ενεργοποιήσουν τίποτα αλλά θα πάρεις 17gb δωρο (για 6 μηνες) , και αλλα 5gb απο το bring a friend (για 12 μηνες - ζήτα κωδικό αν δεν εχεις πριν την αιτηση) και τα 3gb του shake μόνιμα.
Ετσι μπορεις να αγοράζεις το πακέτο που θες και θα σου περισέυουν χρηματα που μπορείς να τα χαλασεις σε e-food (καπου 6 ευρω εστίαση) ... 

Επίσης αν μπεις liquid μπορεις να έχεις και ομιλία/σμσ με 0.0065 (2cent τα 3 λεπτα) ,αλλά πρέπει να βγαίνεις κάθε μήνα για να κανεις την ίδια διαδικασία αφου δεν μπορεις να παρεις το βραδινό πακέτο απεριόριστα απο μεσα. Μπορείς όμως πακετο 200gb με 10ευρω αν έχεις και κάτι κρυσταλους που παιρνεις δωρεαν με ενα παιχνιδακι

Δεν ειναι επίσημο ότι θα σου δώσουν τα 13 ευρω της ενεργοποιησης .. το κάνουν γενικά γιατι είναι χαλαροι οταν το ζητας αλλά δεν ειναι κάτι υποχρεωτικό. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, blizard said:

Μια ανακεφαλαίωση ... 

1) Αν απλά θέλεις να αγοράσεις το πακέτο big bang στην αλλη σιμ που είναι cu , θα πατήσεις logout στην δικιά σου cuapp , θα κάνεις login με το name/pass της δέυτερης sim (ευκολα το παιρνεις με εγγραφη απο το vodafobe.gr) και μετά πας εκει που γράφει big bang και αγοράζεις το πακετο.  Αρκετά ευκολο 

2) Αν θέλεις να μαζέψεις και κρυστάλλους για τον πατέρα σου δεν μπορεις με το 1 ... Πρέπει να κάνεις clean cash (η unistall και reinstall) την εφαρμογή big bang , μετα να κλείσεις τα data απο την sim σου , να τρέξεις το big bang και θα σου βγάλει την οθόνη που επιλέγεις συνδεση με otg/sms δλδ . Θα ανοίξεις τα data αν δεν εχεις internet απο wifi , θα βαλεις τον αριθμό της αλλης sim , και το σμσ που θα φτάσει εκει , και μετά θα μπορεις να μαζυεις πόντους για εκει.  Το πρόβλημα εδω ειναι οτι δεν μπορεις να αλλαξεις ευκολα στο diko σου big bang και μετά ξανα στο αλλο. (σε iphone ειδα μολις οτι δεν ειναι θεμα)

3) Αν θές να μαζευεις κρυσταλους σε 2 σιμ ευκολα και ταυτοχρονα  , πρεπει να βαλεις μια εφαρμογή σαν το multy app ... ειναι τρομερά βολικό και τζαμπα... πανευκολο και να το καταλαβεις, απλα το ανοιγεις, επιλέγεις το big bang app και κάνεις οτι και πριν , θα δουλευει απο εκει μαζι με το κανονικο.

4) Εχεις καλο πακέτο με κόστος 16-17 ευρω το 2 μηνο , και 800 λεπα 26-27gb αν τα κάνεις  ρολλ over τους 2 μηνες , ΑΛΛΑ δεν εχεις σμσ και αν ξεχαστείς ή τελειωσουν τα λεπτα θα χρεωθείς .
Αν μπεις liquid θα έχεις και σμσ και ασφάλεια αν ξεχάσεις να παρεις το συγκεκριμένο πακέτο 1-2 μερες ...  το κακό είναι οτι δεν μπορεις να αγοράσεις το πακέτο στον πατέρα σου με την μέθοδο 1 γιατί όταν μπεις στο λογαριασμό του δεν εμφανίζει τα πακετα Big bang .. οπότε πρέπει να το κάνεις με τον τροπο 2, η καλυτερα 3 . 
Υπάρχει και μια διαφορα στον τροπο χρέωσης ... αντο να βαζεις λεφτά κάθε 40-60 μέρες όπως κάνεις τώρα, θα πρεπει να αποφέυγεις την αυτόματη χρέωση του liquid κάθε 40-60 μέρες επίσης , πιο ευκολο ειναι το 2ο

5) Από περιέργεια πές μου πόσα λεπτα και gb χαλάει ο πατέρας σου μέσο όρο ...  αν δεν έχει τόσα πολλά ανάγκη μπορείς να παρεις πιο φτηνά πακετα ή και με την χρέωση του liquid να σου βγει πιο φτηνά. 

4)

 

Πάω να κάνω πρόβα, μπαίνοντας στο δικό μου mycu (ΟΧΙ στο app) και μου ζητά κωδικό ΟΤΡ η email.

Αρα, δεν γλιτώνουμε την 'επικοινωνία' με τον πατέρα μου η ΟΧΙ?

Του βάζω πχ καθε Πέμπτη το big bang combo και χρειάζεται να το κάνει ΑΥΤΟΣ.

Αν το κάνω εγώ αλλά χρειάζεται να μου δίνει τον κωδικό ΟΤΡ, είμαστε στα 'ίδια'.

Edited by GREGORYMO
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Απο που ακριβως μπαίνεις στο mycu?

Εχεις username & password για τον αριθμό του πατέρα σου ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kmpatra said:

Απο που ακριβως μπαίνεις στο mycu?

Εχεις username & password για τον αριθμό του πατέρα σου ή όχι?

Από το mycu.

Έχει username και password. Αλλιώς πως θα έμπαινε στο cu app που έχει.

ΥΓ. ΤΩΡΑ 5-6 , ξεκίνησε να μου ζητά 4ψηφιο κωδικό όταν μπαίνω στο δικό μου app και σκέφτηκα ότι έγινε για όλους. Μπορώ να ζητήσω στο chat να αφαιρεθεί η είσοδος με αυτό το τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

Α) ο κολλητός μου βρήκε τον αριθμό του την προηγουμενη εβδομάδα στη λίστα νικητών 2 ΦΟΡΕΣ και δεν πήρε τίποτα. 

Β) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Περιμένει μήπως και του έρθει σήμερα σμσ αλλιώς φορητότητα οικογενειακώς στην κοσμοτε.

Εννοείται και εγώ θα κάνω κατανάλωση των υπολοίπων μου και θα φυγω και εγώ προς κοσμοτε. Θα ενημερώσω όλους τους γνωστούς και φίλους για την απάτη, προτεινω να κάνετε και εσείς το ίδιο... 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, GREGORYMO said:

Από το mycu.

Έχει username και password. Αλλιώς πως θα έμπαινε στο cu app που έχει.

ΥΓ. ΤΩΡΑ 5-6 , ξεκίνησε να μου ζητά 4ψηφιο κωδικό όταν μπαίνω στο δικό μου app και σκέφτηκα ότι έγινε για όλους. Μπορώ να ζητήσω στο chat να αφαιρεθεί η είσοδος με αυτό το τρόπο?

Εννοούσα αν μπαίνεις απο web. Εκεί από ότι βλέπω και εγώ ζητάει επαλήθευση του αριθμού, ακόμα κι αν βάλεις τους κωδικούς. Στο app του cu (android) όσες φορές κι αν έχω κάνει εναλλαγή (στην εισοδο με κωδικούς) δεν μου έχει ζητήσει μέχρι τώρα να επαληθεύσω τηλέφωνο.

Στο app της vodafone είχα ενεργοποιήσει το δακτυλικό αποτύπωμα και δεν αποσυνδεόταν καθόλου, τελευταία με την παραμικρή αλλαγή δικτύου πιθανόν ζητάει πάλι είσοδο (βάζω username password και στη συνέχεια πάλι το δακτυλικό)

Δεν νομίζω ότι μπορείς να ζητήσεις αλλαγή τρόπο εισόδου από το chat και να το κάνουν

17 minutes ago, VIPdriver said:

Α) ο κολλητός μου βρήκε τον αριθμό του την προηγουμενη εβδομάδα στη λίστα νικητών 2 ΦΟΡΕΣ και δεν πήρε τίποτα. 

Β) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Περιμένει μήπως και του έρθει σήμερα σμσ αλλιώς φορητότητα οικογενειακώς στην κοσμοτε.

Εννοείται και εγώ θα κάνω κατανάλωση των υπολοίπων μου και θα φυγω και εγώ προς κοσμοτε. Θα ενημερώσω όλους τους γνωστούς και φίλους για την απάτη, προτεινω να κάνετε και εσείς το ίδιο... 

Είδε έναν αριθμό του τύπου 6940xxx000 π.χ. δυο φορες,και πως είναι σίγουρα δικός του? Την προηγούμενη εβδομάδα σχολιάζοντας τα αποτελέσματα λέγαμε ότι πρώτα έρχεται μήνυμα ή κλήση στον νικητή και μετά δημοσιεύεται ο αριθμός του με αυτή τη μορφή ή και το όνομά του. Από τη στιγμή που δεν επικοινώνησαν με οποιοδήποτε τρόπο μαζί του, πώς μπορεί να είναι σίγουρος ότι είναι νικητής?

Και εγώ ρωτώντας στο chat επιβεβαίωσα ότι πρώτα υπάρχει επικοινωνία και μετά δημοσίευση αριθμού.

Επίσης ειδικά αυτοι που κέρδισαν τα απεριόριστα δεν θα τα πάρουν αμέσως αλλά μετά από μέρες

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VIPdriver said:

Α) ο κολλητός μου βρήκε τον αριθμό του την προηγουμενη εβδομάδα στη λίστα νικητών 2 ΦΟΡΕΣ και δεν πήρε τίποτα. 

Β) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Περιμένει μήπως και του έρθει σήμερα σμσ αλλιώς φορητότητα οικογενειακώς στην κοσμοτε.

Εννοείται και εγώ θα κάνω κατανάλωση των υπολοίπων μου και θα φυγω και εγώ προς κοσμοτε. Θα ενημερώσω όλους τους γνωστούς και φίλους για την απάτη, προτεινω να κάνετε και εσείς το ίδιο... 

Ο τυπος είναι βαλτός και κάνει χρόνια το ιδιο με διάφορους λογαριασμούς ...  δεν έχει κανενας φίλος του vodafone και ο ίδιος μόλις πήρε για ξεκάρφωμα,  δεν θα παει πουθενα εδω θα τον τρώμε στην μαπα .

Το liquid είναι παμφτηνο με τρομερές προσφορές και πλεον πετάει και το 5g ... όποιος παει κοσμοτε ειναι κορόιδο

Δειτε τι τραβανε και απο εξυπηρέτηση  .. τελικά κανενας δεν απαντησε 🙂
"Μου έχει πετάξει network error από την αρχή και δεν έχω δει τίποτα. Είμαι 45 λεπτά στην αναμονή στο support και έχω φορτώσει τόσο πολύ και λόγω ήττας που θα ακούσουν ότι καντήλι υπάρχει.
Εν τω μεταξύ στην αναμονή δεν υπάρχει καμία ενημέρωση για το πόση ώρα θα πάρει περίπου. Έχω γράψει ήδη 50 λεπτά που θα είναι σίγουρα κάνα 20ευρω στη Νόβα επειδή είναι 5ψήφιο. Ποιος άτυχος θα το σηκώσει τώρα να δω, που θα ακούσει Παναγίες. Αν δεν προλάβει να κλείσει το σταθερό από μπαταρία. Θα φύγει καταγγελία αύριο."

16 minutes ago, GREGORYMO said:

Από το mycu.

Έχει username και password. Αλλιώς πως θα έμπαινε στο cu app που έχει.

ΥΓ. ΤΩΡΑ 5-6 , ξεκίνησε να μου ζητά 4ψηφιο κωδικό όταν μπαίνω στο δικό μου app και σκέφτηκα ότι έγινε για όλους. Μπορώ να ζητήσω στο chat να αφαιρεθεί η είσοδος με αυτό το τρόπο?

Για να αγοράσεις bb πρεπει να μπεις απο το mycu app σε android, αυτο δεν εχει 4ψηφιο , έβαλε τωρα η μηπως εννοείς το myvodafone ? θα κανεις logout και login με τα pass / nick που έχεις  ...   

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το συμπάθειο, δεν σταματάτε το cross posting και την προσωπική κόντρα πρωί πρωί σε ολα τα νήματα του cu? Αν κάποιος έχει διπλούς λογαριασμούς εδώ υπάρχει η αναφορά στους mods ώστε να εξεταστεί το θέμα. Μην το καταντάμε flame war....

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ειναι γνωστο τρολλ με 100 λογαριασμούς και το ξέρουν οι μοντ ... αν κάποιος νεος δεν το έχει παρει χαμπαρι ας μου τροπο να τον ενημερώσω γιατι δεν εχω pm κλπ

Οταν βλεπεις τρολλ απατεωνα, κλεφτη , οτιδήποτε να σπαμαρει πρεπει να ενημερώσεις ...  τωρα αν οι μοντ έχουν όρεξη να ασχοληθούν ή όχι είναι αλλο θεμα

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, blizard said:

Ειναι γνωστο τρολλ με 100 λογαριασμούς και το ξέρουν οι μοντ ... αν κάποιος νεος δεν το έχει παρει χαμπαρι ας μου τροπο να τον ενημερώσω γιατι δεν εχω pm κλπ

Οταν βλεπεις τρολλ απατεωνα, κλεφτη , οτιδήποτε να σπαμαρει πρεπει να ενημερώσεις ...  τωρα αν οι μοντ έχουν όρεξη να ασχοληθούν ή όχι είναι αλλο θεμα

Απόδειξέ το, αλλιως αυτοντροπιάσου...

53 minutes ago, kmpatra said:

 

 

Είδε έναν αριθμό του τύπου 6940xxx000 π.χ. δυο φορες,και πως είναι σίγουρα δικός του? Την προηγούμενη εβδομάδα σχολιάζοντας τα αποτελέσματα λέγαμε ότι πρώτα έρχεται μήνυμα ή κλήση στον νικητή και μετά δημοσιεύεται ο αριθμός του με αυτή τη μορφή ή και το όνομά του. Από τη στιγμή που δεν επικοινώνησαν με οποιοδήποτε τρόπο μαζί του, πώς μπορεί να είναι σίγουρος ότι είναι νικητής?

Και εγώ ρωτώντας στο chat επιβεβαίωσα ότι πρώτα υπάρχει επικοινωνία και μετά δημοσίευση αριθμού.

Επίσης ειδικά αυτοι που κέρδισαν τα απεριόριστα δεν θα τα πάρουν αμέσως αλλά μετά από μέρες

Μίλησα μαζι του και του ειπαν στο τσατ οτι δεν εχουν ενημερωθει τα νουμερα. Αρα κακως κρυβουν τα αποτελέσματα...

Αρα δεν ισχυει αυτο που σου ειπαν στο τσατ (οτι πρωτα ενημερωσαν και μετα ανεβασαν τα νουμερα)

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια η λίστα οταν ρώτησα εγω δεν ηταν ολοκληρωμενη,μου ειπαν οτι θα συνεχίσει να ανανεώνεται οσο ενημερώνονται οι νικητες.

Δεν ανέβηκαν δηλαδή όλο τα αποτελέσματα με τη μία.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

Για την ακρίβεια η λίστα οταν ρώτησα εγω δεν ηταν ολοκληρωμενη,μου ειπαν οτι θα συνεχίσει να ανανεώνεται οσο ενημερώνονται οι νικητες.

Δεν ανέβηκαν δηλαδή όλο τα αποτελέσματα με τη μία.

Στη λιστα ηταν ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ 1.000 νουμερα (copy-paste σε word και μετρητής σειρών), αρα δεν ηξεραν τι σου ειπαν. Επισης, εαν δεν ειχε ολοκληρωθει η λιστα, δεν θα την ανεβαζαν καθολου.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

Απόδειξέ το, αλλιως αυτοντροπιάσου...

Οι μαθηματικές πιθανότητες να έχει κερδίσει φίλος σου 2 φορές και μάλιστα να μην έχουν δώσει το δώρο ειναι πάνω απο μια στο δισ ...  και επειδή σου συμβαίνουν συνέχεια τέτοια πράγματα μόλι ηλίθιοι δεν θα καταλαβαιναν ότι είσαι τρολλ.

Επίσης ο φίλος σου θα είχε ενημερωθεί απο εσενα που μας έχεις ζαλίσει για κάθε είδους φανταστική  απατη (ακόμα και για του ε-food που αφορα αλλους) να μην πάιζει σε διαγωνισμούς και να μην εχει vodafone όπως εσυ.

Οι διαγωνισμοί επίσης είναι ελεγχόμενοι απο πολους παράγοντες όπως και ανταγωνιστές της vofafone ...  είναι και δωρεάν , δεν θα έφευγες απο μια εταιρία για κάτι που δεν παιζεις και ήξερες παντα ότι δήθεν είναι απατη .

κλπ κλπ ...  το γιατι σε αφήνουν οι μοντ να κανεις συνέχεια λογαριασμούς είναι δικια τους υποθεση

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Just now, blizard said:

Οι μαθηματικές πιθανότητες να έχει κερδίσει φίλος σου 2 φορές και μάλιστα να μην έχουν δώσει το δώρο ειναι πάνω απο μια στο δισ ...  και επειδή σου συμβαίνουν συνέχεια τέτοια πράγματα μόλι ηλίθιοι δεν θα καταλαβαιναν ότι είσαι τρολλ.

Επίσηςι ο φίλος σου θα είχε ενημερωθεί απο εσενα που μας έχει ζαλίσει για κάθε είδουν απατη (ακόμα και για του ε-food που αφορα αλλους) να μην πάιζει σε διαγωνισμούς και να μην εχει vodafone όπως εσυ.

Οι διαγωνισμοί επίσης είναι ελεγχόμενοι απο πολους παράγοντες όπως και οι ανταγωνιστές της vofafone ...  είναι και δωρεάν , δεν θα έφευγες απο μια εταιρία για κάτι που δεν παιζεις και ήξερες παντα ότι δήθεν είναι απατη .

κλπ κλπ ...  το γιατι σε αφήνουν οι μοντ να κανεις συνέχεια λογαριασμούς είναι δικια τους υποθεση

Οι μοντς με αφηνουν γιατι ενημερωνω για γεγονοτα, οχι οπως τα δικά σου παραμύθια. Επισης δεν κανω προσωπικες επιθεσεις, οπως κάνεις εσυ σε οποιον δεν συμφωνει μαζι σου. Ολοι βλεπουν τα ποστ σου που βριζεις οποιον δεν συμφωνει μαζι σου. Συνεχισε ετσι, ολοι σε εχουν καταλαβει

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Οι μοντς με αφηνουν γιατι ενημερωνω για γεγονοτα, οχι οπως τα δικά σου παραμύθια. Επισης δεν κανω προσωπικες επιθεσεις, οπως κάνεις εσυ σε οποιον δεν συμφωνει μαζι σου. Ολοι βλεπουν τα ποστ σου που βριζεις οποιον δεν συμφωνει μαζι σου. Συνεχισε ετσι, ολοι σε εχουν καταλαβει

Τα τρολ και οι απατεώνες δεν κανουν πρωσοπικές επιθέσεις ... σε κοροιδέυουν για να πας κοσμοτε και καταστρέφουν το φορουμ για όλους

Ο λόγος που σε αφήνουν οι μοντ δεν ειναι γιατι λές αλήθεια, δεν ειναι καθυστερημένοι να πιστευουν τέτοια πραγματα και γιαυτο τα σβήνουν συχνά ...  αγνωστος ο λόγος που υπαρχεις ακομα, ας μας πουν 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blizard said:

Τα τρολ και οι απατεώνες δεν κανουν πρωσοπικές επιθέσεις ... σε κοροιδέυουν για να πας κοσμοτε και καταστρέφουν το φορουμ για όλους

Ο λόγος που σε αφήνουν οι μοντ δεν ειναι γιατι λές αλήθεια, δεν ειναι καθυστερημένοι να πιστευουν τέτοια πραγματα και γιαυτο τα σβήνουν συχνά ...  αγνωστος ο λόγος που υπαρχεις ακομα, ας μας πουν 

Ό,τι και να γραφεις, εσυ παντα ξεκινας το flame μολις διαβασεις κατι αρνητικο για τη βονταφον...

Link to comment
Share on other sites

Υπενθύμιση σήμερα 05/02 είναι η τελευταία μέρα που μπορείτε να ανανεωσετε με 8€ στο κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, eridion25 said:

Υπενθύμιση σήμερα 05/02 είναι η τελευταία μέρα που μπορείτε να ανανεωσετε με 8€ στο κατάστημα

Πότε είναι η τελευταία μέρα?

Τετάρτη η πέμπτη?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είδατε ή σας έχουν πάρει τα μυαλά οι οπαδοί και οι πολέμιοι του liquid...????

Δεν έχω καταλάβει, αν ενεργοποιήσουμε αύριο θα πάει μέχρι τις 11/2 ή απλώς χάνουμε τη σημερινή μέρα?

Screenshot_2024-02-05-17-16-48-511_gr.mobile.vodafone.jpg

Edited by Steleon
Link to comment
Share on other sites

IMG_20240205_172943.thumb.jpg.0ad23835f5deafa59e2e54fd1e360f6e.jpg

Καταρχάς @Steleonσε ευχαριστώ, δεν το είχα δει και μόλις το έκανα! Απ'το tell me more καταλαβαίνω είναι μόνο από 5/2 μέχρι και 10/2.

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sycorpios said:

IMG_20240205_172943.thumb.jpg.0ad23835f5deafa59e2e54fd1e360f6e.jpg

Καταρχάς σε ευχαριστώ, δεν το είχα δει και μόλις το έκανα! Απ'το tell me more καταλαβαίνω είναι μόνο από 5/2 μέχρι και 10/2.

Σωστά κατάλαβες. Αφου λέει "για χρηση" και όχι "για ενεργοποίηση"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Steleon said:

Αυτό το είδατε ή σας έχουν πάρει τα μυαλά οι οπαδοί και οι πολέμιοι του liquid...????

Δεν έχω καταλάβει, αν ενεργοποιήσουμε αύριο θα πάει μέχρι τις 11/2 ή απλώς χάνουμε τη σημερινή μέρα?

Screenshot_2024-02-05-17-16-48-511_gr.mobile.vodafone.jpg

Να και ένα χρήσιμο post σε αυτό το thread... 😉😋

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...