Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Για να παρεις σουβλάκια, δεν πρεπει να εχεις κανει ανανεωση τον ιδιο μηνα;

2η ερωτηση: εαν αυριο παρω τον δωρεαν μηνα θα βλεπω στο υπολοιπο 15 ευρω, σωστά; Αυτα τα 15 ευρω θα ληξουν σε 1 ή 2 μηνες;

Έχουμε και δουλειές ξέρεις πέρα από το myphone..

Για να πάρεις σουβλάκια πρέπει να έχεις κάνει ανανέωση αλλά προς τι η ερώτηση αφού η ανανέωση γίνεται αυτόματα κάθε μήνα από μόνη τής;

Στη δεύτερη δεν θυμάμαι σίγουρα αλλά νομίζω 2 μηνες. Το σίγουρο είναι πως δεν μπορείς να τα φας σε κουπόνια αλλά μόνο σε ομιλία και δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ανακοίνωσαν ότι πλέον το smart pocket είναι μόνο για efood. 
Άλλαξαν και το site:

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/smartpocket/

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, paanos said:

Τελικά ανακοίνωσαν ότι πλέον το smart pocket είναι μόνο για efood. 
Άλλαξαν και το site:

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/smartpocket/

Κρίμα. Πλέον το CU είναι ανταγωνιστικό μόνο στις παροχές στα πακέτα,καθώς με τα ίδια χρήματα παίρνεις αρκετά περισσότερα data+απεριόριστα λεπτά ομιλίας

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, ParafronGR said:

Έλαβε κανείς το κουπόνι του efood από την προσφορά που έτρεχε την προηγουμενη βδομαδα? Και αν, σε ποιο αριθμό σας το έστειλαν, στο νέο/φορητότητα ή σ'αυτό που είχατε δηλωσει σαν επικοινωνίας?

 

Εγώ το έλαβα μόλις πριν λίγο...

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokalo said:

Εγώ το έλαβα μόλις πριν λίγο...

Σε ποιον αριθμό απ'όλους? Στο νέο/φορητότητα ή σ'αυτό που είχες δώσει για τον courier?

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, leo06 said:

Τα 15 λήγουν σε ένα μήνα. Και δεν παρατείνουν την ημερομηνία λήξης τυχών υπόλοιπου που έχεις.

 

51 minutes ago, kalitexnis_g said:

Για να πάρεις σουβλάκια πρέπει να έχεις κάνει ανανέωση αλλά προς τι η ερώτηση αφού η ανανέωση γίνεται αυτόματα κάθε μήνα από μόνη τής;

548ae70cf337cfead4e166549a8caf3f.thumb.jpg.1406da9ec8f0c686094971617a821e7e.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ParafronGR said:

Σε ποιον αριθμό απ'όλους? Στο νέο/φορητότητα ή σ'αυτό που είχες δώσει για τον courier?

Στο επικοινωνίας δηλαδή αυτό ποy είχε ο courier....

1 minute ago, VIPdriver said:

 

548ae70cf337cfead4e166549a8caf3f.thumb.jpg.1406da9ec8f0c686094971617a821e7e.jpg

Ίσως πρέπει να διαβάσεις λίγο το topic του CU Liquid γιατί όντως δεν είναι και τόσο απλό..... χωρίς βέβαια να είναι και Πυρηνική Φυσική....

Σίγουρα οι πρώτες σελίδες θα σε βοηθήσουν σε ένα 80%

Ή να περιμένεις τον @blizard που είναι ο μόνος που έχει την διάθεση να λέει τα ίδια ξανα και ξανά..... προς όφελος μας βέβαια...

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, VIPdriver said:

 

548ae70cf337cfead4e166549a8caf3f.thumb.jpg.1406da9ec8f0c686094971617a821e7e.jpg

 

23 minutes ago, kokalo said:

Ίσως πρέπει να διαβάσεις λίγο το topic του CU Liquid γιατί όντως δεν είναι και τόσο απλό..... χωρίς βέβαια να είναι και Πυρηνική Φυσική....

Μόνο τι μέρα είναι σήμερα δεν ρωτάει στο forum αλλά τεσπα.. δεν φταίει κανείς..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Μόνο τι μέρα είναι σήμερα δεν ρωτάει στο forum αλλά τεσπα.. δεν φταίει κανείς..

Τι μέρα είναι σήμερα;;;;😅😅😅😅

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

 

Μόνο τι μέρα είναι σήμερα δεν ρωτάει στο forum 

Δεν χρειάζεται.... 

Είναι η μέρα που έσκασε η φουσκα του λικουιντ... 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ θεωρώ δυσβάσταχτη 😜 και πολύ σημαντική την απώλεια της Dominos από το Smart pocket....

Ειδικά σε συνδυασμό με την προσφορά του app για 2 μεγάλες πίτσες με 5,99 η μία είναι μια ήττα....

Ελπίζω να είναι προσωρινή....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Vodafone έχει προβάδισμα λόγω παροχών. Αν ήταν με το CU Liquid θα το είχαν κάνει και οι άλλοι. Απλά παίρνεις περισσότερα με την ίδια τιμή εκεί κερδίζει η vf

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokalo said:

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ θεωρώ δυσβάσταχτη 😜 και πολύ σημαντική την απώλεια της Dominos από το Smart pocket....

Ειδικά σε συνδυασμό με την προσφορά του app για 2 μεγάλες πίτσες με 5,99 η μία είναι μια ήττα....

Ελπίζω να είναι προσωρινή....

Δυστυχώς φαίνεται ότι θα έρθουν και άλλες αρνητικές αλλαγές. Μάλλον είδαν στη βόνταφον ότι δεν συμφέρει να δίνουν τόσα πολλά για τόσα λίγα χρήματα και μετά τις αυξήσεις και του F2G λογικά θα το σταματήσουν ώστε να αναγκάσουν τον κόσμο προς το ακριβότερο CU. 

1 minute ago, aektzhs 1 said:

Παιδιά η Vodafone έχει προβάδισμα λόγω παροχών. Αν ήταν με το CU Liquid θα το είχαν κάνει και οι άλλοι. Απλά παίρνεις περισσότερα με την ίδια τιμή εκεί κερδίζει η vf

Πράγματι δίνει περισσότερα με τίμημα όμως. Συχνά συστημικά προβλήματα και χειρότερη κάλυψη. Ότι δίνεις παιρνεις. Το ξέρουν καλά οι Κοσμοτε και η Βόνταφον. Από την άλλη ηΝοβα νομίζει ότι είναι κοσμοτε... 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, VIPdriver said:

Δυστυχώς φαίνεται ότι θα έρθουν και άλλες αρνητικές αλλαγές. Μάλλον είδαν στη βόνταφον ότι δεν συμφέρει να δίνουν τόσα πολλά για τόσα λίγα χρήματα και μετά τις αυξήσεις και του F2G λογικά θα το σταματήσουν ώστε να αναγκάσουν τον κόσμο προς το ακριβότερο CU. 

Πράγματι δίνει περισσότερα με τίμημα όμως. Συχνά συστημικά προβλήματα και χειρότερη κάλυψη. Ότι δίνεις παιρνεις. Το ξέρουν καλά οι Κοσμοτε και η Βόνταφον. Από την άλλη ηΝοβα νομίζει ότι είναι κοσμοτε... 

Εμένα πριν από λίγο μου πίστωσαν πόσο που μου παρακρατούσαν από cashback πχ μου έβγαζε 2.00 ευρώ και μου έβαζαν 1.70 ευρώ. Το είπα στην εξυπηρέτηση και μέσα σε μισή ώρα μου πίστωσαν 2 ευρώ. Το καλό είναι ότι αναγνωρίζουν και το διορθώνουν. Γενικά το CU μέχρι στιγμής αξίζει αν σε καλύπτει το δίκτυο το οποίο ως περιστασιακός χρήστης έχω διαπιστώσει ότι έχει κάνει άλματα 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, aektzhs 1 said:

Εμένα πριν από λίγο μου πίστωσαν πόσο που μου παρακρατούσαν από cashback πχ μου έβγαζε 2.00 ευρώ και μου έβαζαν 1.70 ευρώ. Το είπα στην εξυπηρέτηση και μέσα σε μισή ώρα μου πίστωσαν 2 ευρώ. Το καλό είναι ότι αναγνωρίζουν και το διορθώνουν. Γενικά το CU μέχρι στιγμής αξίζει αν σε καλύπτει το δίκτυο το οποίο ως περιστασιακός χρήστης έχω διαπιστώσει ότι έχει κάνει άλματα 

Στην εξυπηρέτηση πελατών είναι η καλύτερη εταιρία από τους 3.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Στην εξυπηρέτηση πελατών είναι η καλύτερη εταιρία από τους 3.

Και στα σουβλάκια.. μην ξεχνάς να το αναφέρεις σε κάθε σου ποστ.. 😉😉😉😂😂😂

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Δεν χρειάζεται.... 

Είναι η μέρα που έσκασε η φουσκα του λικουιντ... 

Τι έσκασε;Σοβαρά ρωτάω .Πέρα από το Σμαρτ ποκετ έγινε κάτι άλλο που το έχασα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Και στα σουβλάκια.. μην ξεχνάς να το αναφέρεις σε κάθε σου ποστ.. 😉😉😉😂😂😂

Ναι, με 15 ευρά/μήνα... 🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Ναι, με 15 ευρά/μήνα... 🤣

Ναι.. που σου δίνουν την απεριόριστη ομιλία δωρεάν και τα τρως σε σουβλάκια.

(Στο τέλος θα κάνουμε paste προηγούμενα ποστ αυτούσια) 😉😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Ναι.. που σου δίνουν την απεριόριστη ομιλία δωρεάν και τα τρως σε σουβλάκια.

(Στο τέλος θα κάνουμε paste προηγούμενα ποστ αυτούσια) 😉😂😂

Υποτίθεται για οικονομία είναι το λικουιντ, όχι για να βάζουμε 15ε κάθε μήνα. Όπως κατάλαβες, τα σουβλάκια ήταν το δόλωμα...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, glofiish said:

Τι έσκασε;Σοβαρά ρωτάω .Πέρα από το Σμαρτ ποκετ έγινε κάτι άλλο που το έχασα 

Το λέει γιατί έμεινε μόνο το efood στο smart pocket.. και ακόμα κλαίει η γάτα μας..

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...