Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

56 minutes ago, ParafronGR said:

Η διαφορά με τη VF είναι ότι στη VF στο έχουν ΗΔΗ ενεργοποιήσει αυτοί αυτόματα, όπως αναφέρεται ξεκάθαρα και στο site. 

Οκ καταλάβα ...  οι αλλες 2 εταιρίες σου στέλνουν και την κάρτα ανανεωσης και έχεις επιλογή τι θα αγοράσεις η εστω ποτε θα την βάλεις . Εδω σου δίνουν υπερβολικά περισσότερα δώρα αλλά σου ενεργοποιούν κατι μόνοι τους , συνήθως  μένουν μόνο 5 ευρω στο λογαριασμό να τα κάνεις ότι θές.
(και καμια φορά και εχτρα δώρα όπως εδω στο e-food , αλλες φορές hardware , ή στην προσφορά του σιτε έμεναν ολα τα χρήματα και είχες 10 ευρω δώρο)

Με την ευκαιρία μου μου ήρθε χθες καλη προσωπική προσφορά (μετά απο καιρό)  μέχρι 26/1 για 970 gb με την επόμενη ανανεωση ...  κοίταξα και δεν εχει ερθει sms ακομα κατά τύχη το ειδα στο app .

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ParafronGR said:

Συγγνώμη, φίλε μου, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πού βλέπεις ότι είναι κρυμμένο ότι θα σου ενεργοποιηθούν στο νούμερο αυτές οι παροχές από τη στιγμή που το γράφει και στο site, αλλά και στο επιβεβαιωτικό email στο πεδίο "Η παραγγελία σου". 

Και καταγγελία να κάνεις, φαίνεται ξεκάθαρα μεταξυ άλλων 

Αναλυτικά η προσφορά σου
  • Με 13€/ μήνα έχεις 24,5 GB & Απεριόριστα λεπτά προς όλους και 200 SMS για 6 μήνες.
  • Για τον πρώτο μήνα, η προσφορά έχει ενεργοποιηθεί από την ομάδα του CU. Μόλις τελειώσει ο μήνας, βάλε 13 ευρώ, ενεργοποίησε το MeApOla 11,5 και το CU Shake και συνέχισε να απολαμβάνεις τις παροχές.
  • Διπλασιασμός των παροχών στα πακέτα για 1 χρόνο.
  • Τέλος, κατεβάζοντας το My CU App παίρνεις 5GB για 7 μέρες

Οπότε, φαίνεται ξεκάθαρα πως δεν διάβασες τα πάντα πριν προχωρήσεις σε παραγγελία. 

Θα μου επιτρέψεις, ευγενικά πάντα, να εξακολουθώ να διαφωνώ....

1. Πουθενά δεν φαίνεται στο emai αυτό το λεκτικό που ανέβασες. Σε μένα φαίνεται αυτό. Καμία σχέση με αυτό που έγραψες.

276476513_VodafoneEmailCropedited.thumb.png.3d2dad9e04ec527ea34e9b229105f073.png

2. Εγώ, επιμελώς κρυμμένο χαρακτηρίζω αυτό..

image.thumb.png.949677255503359e40ad99c2c311d36c.png

όπου χρειάζεται να πατήσεις στο περισσότερα για να φανεί όντως αυτό...

image.thumb.png.a7cecd43b30f21b566e2f964c6aadec1.png

 

Και η βασικότερη παρενέργεια από αυτό που έκαναν, είναι ότι δεν βλέπω πουθενά επιλογή για να το κάνω Liquid, μιας και ο αριθμός μετά θα δινόταν στην μητέρα μου για ελάχιστη χρήση.....

Εκτός κι αν είναι κάπου που δεν το βλέπω ως noob....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, kokalo said:

Εκτός κι αν είναι κάπου που δεν το βλέπω ως noob....

Αν πατήσεις στην εφαρμογή του CU κάτω δεξιά στο μενού, τι σου γράφει πάνω πάνω σε μαύρο πλαίσιο;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Αν πατήσεις στην εφαρμογή του CU κάτω δεξιά στο μενού, τι σου γράφει πάνω πάνω σε μαύρο πλαίσιο;;

Γνώρισε το CU Liquid 🤪

Όντως noob...

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, kokalo said:

2. Εγώ, επιμελώς κρυμμένο χαρακτηρίζω αυτό..

image.thumb.png.949677255503359e40ad99c2c311d36c.png

 

 

Δεν ειναι κρυμμένο αφού βλέπουμε το περισσότερα στην ιδια σου την εικονα  (δεν ειναι ψηλά γράμματα) συν οτι δίπλα λέει για 13 ευρω το μήνα επι 6 μήνες , θα επρεπε να πατήσεις να δεις αν το πακέτο είναι αυτόματο ή το αγοράζεις κλπ.

Δες πχ εδω και στην frog που λέει ...  Ελα με την μοναδική προσφορά . Με το welcome pack, αξίας 10€ απολαμβάνεις κάθε μήνα, για τους τρεις πρώτους μήνες: 25gb και πάω σε όλα με μεγαλα γράμματα με μόνο 13 ευρω ... πρεπει να διαβάσεις πολυ κατω οτι τα πληρώνεις τα 30 ευρω , αυτό ειναι κρυμμένη και πονηρή .

Η vodafone εκτος οτι τα εξηγεί απλα πατώντας το περισσότερα δεν σου αναφέρει και αλλα όπως τα 33gb που παίρνεις τζαμπα για 3 μηνες και εσενα σε βολέυει παρα πολυ σε συνδιασμό  με τα 5 ευρω για ομιλια στο liquid, και δεν το ήξερες καν .. επίσης γίνονται roll over εκει και τα 17 ευρω κάθε φορά που βάζεις λεφτά που επίσης σε βολέυει και δεν το έχεις δει. Σε κάθε περίπτωαη ακόμα και να είχες λαθος εντύπωση μη κοιτάζοντας επιπλέον η πραγματικότητα είναι καλυτερη 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, blizard said:

Δες πχ εδω και στην frog που λέει ...  Ελα με την μοναδική προσφορά . Με το welcome pack, αξίας 10€ απολαμβάνεις κάθε μήνα, για τους τρεις πρώτους μήνες: 25gb και πάω σε όλα με μεγαλα γράμματα με μόνο 13 ευρω ... πρεπει να διαβάσεις πολυ κατω οτι τα πληρώνεις τα 30 ευρω , αυτό ειναι κρυμμένη και πονηρή . 

Πού βρήκες τα 30 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, blizard said:

Τα 10 ευρω επι 3 μηνες για να έχεις τα 25 gb τους 3 πρώτους μηνες το μήνα... το λέει παρακάτω με πιο ψηλά γράμματα

Γιατί, στο cu δεν είναι επί 3 μήνες το μηνιαίο ποσό;

Link to comment
Share on other sites

Οχι αυτο λέω ... μια φορά μόνο 13 ευρω και έχεις 3 μηνες ιντερνετ ενω με τα 5 ευρω μιλάς με χρέωση liquid μέχρι 700 λεπτά (ο πρώτος μηνας είναι απεριοριστα) . Και το κανεις και 4ο μηνα εντελώς δωρεαν με το δώρο του liquid (και 5ο αν κάνεις ανανεωση με cashback αλλιως σε πιάνει η φραγη εξερχομένων)

Και φυσικά εχεις και τα 13 ευρω σουβλάκια (η παραπανω αν θες απο τα 5 ευρω που εμειναν) ...  Και αν βάλεις επιπλέον λεφτά κάποια στιγμή παιρνεις 17 gb δωρεαν που γίνονται και rollover με  33 για να σε πάει στο 6 μηνο (και τα λεφτά που βάζεις παντα τα παιρνεις πίσω 100% ε-φοοδ.

Καμια σχέση δλδ (στο frog και πληρώνεις κρυφα και χωρις καν rollover) ,  οπότε κάποιος που δεν τα ήξερε ολα αυτα γιατι δεν φαίνονται στην προσφορά vodafone δεν υπάρχει περίπτωση να είναι δυσαρεστημένος ... οι ψαγμένοι δεν γίνεται να μην ανοιξουν το "περισσότερα" μέσα στα ματια τους η και τα δίπλα για να καταλαβουν

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, blizard said:

Οχι αυτο λέω ... μια φορά μόνο 13 ευρω και έχεις 3 μηνες ιντερνετ

Δεν βλέπω από πού προκύπτει αυτό.. για κάν' το πιο λιανά..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν βλέπω από πού προκύπτει αυτό..

Καθε νέα σύνδεση έχει 3 μηνες ανανέωση υπολοίπου αντι 2 , και 33 gb για 3 μηνες παντα ,σωστά ? το ανεφερα 2-3 φορές με παραδειγμα ...  τα οποια δεν τα αναφέρουν και κάπου (στην προσφορά λένε μόνο οσα θα παρεις με 13 ευρω το μηνα για 6 μηνες) .

Και με τα 5 ευρω που περισέυουν απο τα αρχικά 13 που έδωσες (αφου πήρες και 13 ευρω σουβλάκια) μιλας για τους 2 επομενους μηνες τουλαχιστον  κλπ κλπ  Δεν αναφέρουν ουτε liqud δώρα ουτε τα 5 gb μιας εβδομάδας με το app οπως οι αλλοι,  με την νοβα να το έχει περιλάβει στα 7.5 gb που διαφημίζει με μεγαλα γραμματα !

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι έγινε με τους smart pocket συνεργάτες;Έχω χάσει επεισόδια;Μόνο το efood μου εμφανίζει πλέον.

Που πήγε η dominos ,το e fresh και οι άλλοι;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, glofiish said:

Παιδιά τι έγινε με τους smart pocket συνεργάτες;Έχω χάσει επεισόδια;Μόνο το efood μου εμφανίζει πλέον.

Που πήγε η dominos ,το e fresh και οι άλλοι;

Προσπαθούν να φρενάρουν τον blizard απ'το να παραγγελνει ασταμάτητα... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Προσπαθούν να φρενάρουν τον blizard απ'το να παραγγελνει ασταμάτητα... 

Πλάκα πλάκα τους κατάργησαν.Γιαυτο έλεγε κάποιος σε ένα post ότι δεν δεχόταν η dominos τον κωδικό του

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, glofiish said:

Πλάκα πλάκα τους κατάργησαν.Γιαυτο έλεγε κάποιος σε ένα post ότι δεν δεχόταν η dominos τον κωδικό του

Μου αρέσει που όσοι έχουν cosmote η είχαν πρόσφατα σχολιάζουν  "το  εκοψαν, το ακρίβυναν "  πάντα κατι κακό πρεπει να συμβαίνει εκει 😉  

Στην dominos είχαν ενα bug που όταν έπαιρνες πίτσα κάποιες μέρες με smart pocket δεν σου έσβηναν τον κωδικό (δλδ τoν ξαναεβαζες) , και τώρα που το "εφτιαξαν" χάλασε η κανονική λειτουργία ...  Λένε οτι μπορείς να αγορασεις απο τηλέφωνο αλλα δεν το έχω δοκιμάσει και δεν πιστέυω να δουλέυει , λογικά θα το φτιάξουν κάποια στιγμη.
(Με την ευκαιρία ας δοκιμάσει κάποιος περα απο εμενα να βαλει ενα κωδικο χωρις να τον εξαργυρώσει να δει) . 

Το ε-φρεση και το e-food δουλέυουν κανονικά τωρα που τσεκαρα  και τα έχει όλα σωστα εδω ... στην εφαρμογή δεν ειχα προσέξει ποτέ τι έγραφαν αλλά δεν ειναι και να τα παιρνεις όλα της μετρητής (πχ γράφουν λάθος ότι θές 15 ευρω για να βγάλει κωδικό , λάθος οτι έχει χρέωση η μεταφορά υπολοίπου , μικρότερη διάρκεια πακέτων απο την κανονική και πολλα αλλα)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, glofiish said:

Παιδιά τι έγινε με τους smart pocket συνεργάτες;Έχω χάσει επεισόδια;Μόνο το efood μου εμφανίζει πλέον.

Που πήγε η dominos ,το e fresh και οι άλλοι;

Στο efood το σουβλάκι στην γειτονιά μου 3,40€. Με τηλέφωνο και χωρίς απόδειξη 2,50€ στην πόρτα μου. Αντί να τα παίρνει η βονταφον τα παίρνει το efood και το ΦΠΑ. Σε εμένα σταμάτησε να στέλνει κουπόνι 10€. Δεν το χρησιμοποίησα ποτέ με τις τιμές που έχει. 50% ακριβότερο και ελάχιστη κατανάλωση 15€ + μεταφορικά. Αλλά υπάρχουν κορόιδα που αγοράζουν.:classic_laugh:

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, dimitroula10 said:

Στο efood το σουβλάκι στην γειτονιά μου 3,40€. Με τηλέφωνο και χωρίς απόδειξη 2,50€ στην πόρτα μου. Αντί να τα παίρνει η βονταφον τα παίρνει το efood και το ΦΠΑ. Σε εμένα σταμάτησε να στέλνει κουπόνι 10€. Δεν το χρησιμοποίησα ποτέ με τις τιμές που έχει. 50% ακριβότερο.

Το 3.4 που γραφει το ε-φοοδ ειναι 3.06 με την εκπτωση και τα 75 cent που πάνε στο κράτος βοηθάνε και κοινωνικά αλλά και για να μην πλουτίζουν οι κλέφτες σουβλατζίδες απεναντι στους τίμιους ... Ο δικός σου γιατι να μην ρισκάρει να δινει και σάποια και οσο κρατήσει ?

Και ειναι και το θέμα των δώρων .. δλδ για κάθε 4-5 σουβλάκια παιρνουμε και απεριόριστη ομιλία ή gb ή και τα 2 , ανανεωση 2 μηνων μέχρι και 10 ευρω δώρο .

Επίσης δεν είχες ποτε vodafon γιατι εκτος την προσπαθεια τρολινγκ φαίνεται οτι δεν ξέρεις και τι λές  ... το κουπόνι των 10 ευρω του e-food είναι τζαμπα και το δίνουν τυχαία χωρίς ελάχιστη χρέωση η κατι αλλο , απλά τρώς τζαμπα μια φορά , Και τα 3-4 του xmas kalokairistes ετσι είναι δεν εχουν ελαχιστη παραγγελια.

Τωρα ισως αναφέρεσαι στα 10 ευρώ δώρο που εχεις ακουστα , αλλα αυτα ειναι καθε φορά που βάζεις λεφτα και ειναι για αγορά τηλεφωνίας μόνο.
Ουτε στα μαθηματικά τα πας καλα , το 2.5ευρω  χωρις απόδειξη δεν ειναι 50% του 3.4 με αποδειξη και έκτωση , και πολλά δώρα .
Σουβλάκια με 2.5 ευρω νόμιμα και επιπλέον έκπτωση και τα παντα βρίσκεις επισης μια χαρα και στο e-food , που δεν το κανουν πολλες φορες ουτε στο καταστημα 

ΥΓ
Σοκοφρέτα δημήτρης και τα ανώμαλα τρολλ του Οτε άρχισαν να δίνουν ταυτόχρονα αρνητικές όλο το βράδυ σε οτι ειναι καλο στην vodafon .... αν βλεπει καποιος mod μπορει να τους τσεκάρει ? αλλάζουν όλη μέρα ip πχ ? εχουν σύστημα να αλλάζουν υπολογιστή ή απλά το κανουν ετσι χύμα αλλά κανενας δεν τους έχει ψάξει ?

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dimitroula10 said:

Αντί να τα παίρνει η βονταφον τα παίρνει το efood και το ΦΠΑ.

Εγώ γιατί έχω μια υποψία, μια υπεροψία, μια καχυποψία που λέει ο Ζήκος, ότι μια χαρά τα παίρνει η βονταφον απ' το efood;

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομίζω οτι το σκεπτικό είναι αντι να κάνει την ελαχιστη καρτα ανανεωσης 1 ευρω κάθε χρόνο ...  και να μιλας με 0.0065 όλο το χρόνο η 0.0012 data ,  να βαζεις 13 ευρω το 2μηνο και να αγοράζεις προιόντα που θα έπαιρνες ετσι και αλλιώς ... συν πολλά δώρα τηλεφωνίας τζαμπα.

Ετσι ο πελάτης θα είναι κερδισμένος και η εταιρία δεν χανει κατι ... αντίθετα με τα δωρα μπορεί να αυξήσεις την κατανάλωσή σου σιγά - σιγα , και αφου έχεις πάντα λεφτα μέσα να αγοράζεις και κατι επιπλέον,

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, blizard said:

το κουπόνι των 10 ευρω του e-food είναι τζαμπα και το δίνουν τυχαία χωρίς ελάχιστη χρέωση η κατι αλλο , απλά τρώς τζαμπα μια φορά , Και τα 3-4 του xmas kalokairistes ετσι είναι δεν εχουν ελαχιστη παραγγελια.

Το κουπόνι αυτό για να εξαργυρωθεί πρέπει να αγοράσω μίνιμουμ 15€ + μεταφορικά. Τα προϊόντα του σούπερ μάρκετ είναι 50% ακριβότερα από το σούπερ μάρκετ της γειτονιάς μου. Το σουβλάκι στην γειτονιά μου έχει αυτή την τιμή.

Λες συστηματικά ψέματα λόγω ψυχολογικού προβλήματος. Να το κοιτάξεις. Με τον τρόπο που σκέφτεσαι χαλάς περισσότερα λεφτά και με τα παλιοσουβλάκια του εφουντ σε βλέπω να τρως πολλά λεφτά στους γιατρούς σύντομα. Αυτοί που συνεργάζονται με τέτοιες εταιρείες έχουν σκουπίδια υλικά για να βγαίνει η προμήθεια και αυξημένες τιμές.😄😄

Screenshot_20240122-031730_Aqua Mail.jpg

1 ώρα πριν, sycorpios said:

Εγώ γιατί έχω μια υποψία, μια υπεροψία, μια καχυποψία που λέει ο Ζήκος, ότι μια χαρά τα παίρνει η βονταφον απ' το efood;

Και αυτό. Σωστά τα λες γέροντα αλλά άλλοι πρέπει να τα ακούσουν.😄

Link to comment
Share on other sites

Το κουπόνι αυτο δεν έχει καμια σχέση με την vodafone ... είναι του e-market που κανενας δεν ασχολείται με αυτά (όχι ότι είναι χάλια 10 ευρω στα 15 αλλά που να σου εξηγώ αφου τρολαρεις χοντρα) , δεν ειναι ουτε καν γενικό κουπόνι απο το ε-φοοδ

Ποτε σου δεν ειχες vodafone εστω για να βγάλεις μια εικόνα σαν ξεκάρφωμα και 1000 φορές να σου πουμε κάτι δεν καταλαβαίνεις τίποτα ...  χρόνια με διάφορους λογαριασμούς κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα.
(είμαι περιεργος τι θα αλλάξει με τα ΑΙ τρολλ σε λίγο καιρό και αν θα μας ζαλίζουν περισσότερο) 

3 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Με τον τρόπο που σκέφτεσαι χαλάς περισσότερα λεφτά και με τα παλιοσουβλάκια του εφουντ σε βλέπω να τρως πολλά λεφτά στους γιατρούς σύντομα.   

Τα 13 ευρω στους 2 μηνες μπορείς να ΜΗΝ τα χαλάς στο e-food ,  αλλά να τα μαζέυεις και να έχεις 70 ευρω το χρόνο, ενω  έχεις μιλήσει , έχεις data όσο θές φτηνά ολο το χρόνο
Στους αλλους είσαι αναγκασμένος να δίνεις πιο πολλά , 100-120 ευρω το χρονο για βασικές υπηρεσίες φωνης σμσ . ιντερνετ και δεν σου μένει τίποτα.

Αυτή ειναι η τεράστια διαφορά που τονίζουμε οτι με την vodafone τα κάνεις "σουβλάκια" για να καταλάβεις την την αξια του να σου μένουν λεφτά   .... ειναι τυπικό - συγκριτικό.

Mπορείς εσυ να αγοράσεις vegan σαλατες , μαγειρευτα ,ή καθαριστικά απο το e-fresh που τα έχει σε εκπτωση η και να τα δώσεις σε φιλανθρωπία με 090 , ή σε μια οικογένεια που έχει ανάγκη με κωδικούς e-fresh , ή στην Εκκλησία ...  φτάνει να μην τα πετάς σε απατεώνες για πανακριβα πακέτα που δεν θές.

Στην πράξη εσυ δίνεις 16 ευρω στην νοβα (2 μηνες επι 8  η 20 ευρω cosmote το 2μηνο  για ελάχιστες υπηρεσίες φωνής - ιντερνετ και αλλα 20 για σουβλάκια (4 το μηνα με 2.5ευρω) σε κάποιο σαποιομάγαζο που σε ξέρει καλα και δεν πληρώνεις φπα

Αν πάς liquid θα πληρώνεις 13 ευρω το 2μηνο και θα γλυτώσεις λιγα ευρω επιτόπου ...  επίσης θα δοκιμάσεις και κανενα αλλο φαγητό με 10 πχ ευρω που περισέυουν υπολοιπο στην  vodafone  και θα μειώσεις ετσι τα 20 ευρω σουβλάκια που πληρώνεις γλυτώνοντας επίσης λεφτά .

Οποιος δοκιμάσει έχει πολύ καλό έλεγχο τι αγοράζει απο εστίαση , και κάνεις μεγαλη οικονομία τελικά ακόμα και αν βαζεις 15 ευρω το μήνα σε κάθε κάρτα της οικογένειας  ... δεν ειναι τόσα πολλά λεφτά , εχεις οριο γιατι καταλαβαινεις ποσο σπαταλη ειναι να παρεις εκτος vodafone και δεν σε αναγκάζει να πάρεις περισσότερα σουβλάκια οπως τα κουπόνια του box ή wolt κλπ με το τρόπο τους ...   μαζέυεις και για αγορά απο σουπερ μαρκετ e-fresh τελικα

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Το κουπόνι αυτό για να εξαργυρωθεί πρέπει να αγοράσω μίνιμουμ 15€ + μεταφορικά. Τα προϊόντα του σούπερ μάρκετ είναι 50% ακριβότερα από το σούπερ μάρκετ της γειτονιάς μου. Το σουβλάκι στην γειτονιά μου έχει αυτή την τιμή.

Εσύ δεν ζεις σε γειτονιά, στον παράδεισο ζεις!

(Ξέρω dislike και έχουμε ψυχολογικά)

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εσύ δεν ζεις σε γειτονιά, στον παράδεισο ζεις!

(Ξέρω dislike και έχουμε ψυχολογικά)

Εγώ το είπα... "Δημητρούλα μου γειά σου!! Πάρ'τα όλα δικά σου!!"  😁😁😂😂

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, konstantinos77 said:

Εγώ το είπα... "Δημητρούλα μου γειά σου!! Πάρ'τα όλα δικά σου!!"  😁😁😂😂

"..κι όλα ο @blizardτα σπασμένα τα πληρώνει για 'σένα.."

Link to comment
Share on other sites

On 19/1/2024 at 11:33 ΠΜ, staurosmar said:

Σύμφωνα με τα τελευταία αυτά μηνύματα, τελικά ποια προσφορά θα ισχύσει αν βάλω 13 ευρώ; βασικά είμαι ήδη liquid. Οπότε θα το βάλω να τραβήξει τα 13 ευρώ. Αλλά τι θα ισχύσει; η τελευταία; και οι 2 μαζί;

και οι 2 έχουν καταληκτική ημερομηνία την 25η Ιανουαρίου.

Screenshot_2024-01-19-11-25-15-536_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg

Τελικά έβαλα κάρτα πριν τις 25/01 όπως έγραφε και οι δύο παραπάνω προσφορές ενώθηκαν σε μία με ημερομηνία λήξης, την ημερομηνία της μεγαλύτερης σε διάρκεια προσφοράς (30 ημέρες). Δείτε:

Screenshot_2024-01-22-08-34-08-558_gr.mobile.vodafone-edit.thumb.jpg.438544f1011575baca8638db08457c2c.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...