Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σνακ και κωδικούς ....μου είπαν ....καθρεπτακια ,απορρίπτεται όλο το πακέτο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

νέο update

Double choice (voice and data) in Panic button

500 λεπτά για μια ώρα ....γεια σου ρε vodafone, πως μπορείς να καταναλώσεις σε μια ώρα 500 λεπτά είναι βέβαια μυστήριο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

νέο update

Double choice (voice and data) in Panic button

500 λεπτά για μια ώρα ....γεια σου ρε vodafone, πως μπορείς να καταναλώσεις σε μια ώρα 500 λεπτά είναι βέβαια μυστήριο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Μπορείς αν μιλάς γρήγορα... :lol: :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Αν λάβεις υπόψιν ότι η ελάχιστη χρέωση είναι 3 λεπτά , μπορεις άνετα να τα καταναλώσεις και τα 500 με 133 κλήσεις, μία κάθε 27 δευτερόλοπτα.
Link to comment
Share on other sites

άνετα και 133 κλήσεις δεν πάνε μαζί,πάει το αυτι μου το κουφανα χαχα ......το τερμάτισε η voda ,εντάξει καλό είναι να υπάρχει σαν επιλογή δεν μας είπε να τις κάνουμε και με το ζόρι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η E-Sim είναι διαθέσιμη και για την καρτοκινητή μέσω του vodafone.gr.

https://prnt.sc/1ec7wml

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσω τη προσφορά Unlimited Data με 9,90€ αν έχω διαθέσιμα δεδομένα από το μηνιαίο πακέτο ή από το CU πάρε να έχεις θα μου καταναλώνει δεδομένα από αυτά τα πακέτα ή από το Unlimited Data;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσω τη προσφορά Unlimited Data με 9,90€ αν έχω διαθέσιμα δεδομένα από το μηνιαίο πακέτο ή από το CU πάρε να έχεις θα μου καταναλώνει δεδομένα από αυτά τα πακέτα ή από το Unlimited Data;

 

Από τα απεριόριστα θα σου καταναλώσει.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που προτεραιότητα εχει η συγκεκριμένη προσφορά, εγω στη θέση σου θα την έπαιρνα και απλά θα φρόντιζα να κανω ανανεωση ΠΡΙΝ ληξουν τα μαζεμενα μπονους, ωστε παίρνοντας τα νέα μπόνους να μεταφερθουν ολα μαζι πιο μετά (καβατζα). Τώρα εαν εχεις πολλη κάβα, μην παιρνεις την προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι αριθμοί είναι καρτοκινητο vodafone φαίνονται στο my vodafone? Όχι οι cu?
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα Greek iPhoners στο Facebook σε συνεργασία με το Vodafone CU κάνουν ένα διαγωνισμό και οι νικητές θα πάρουν απεριόριστα δεδομένα για έναν χρόνο και επίσης δίνουν έναν μοναδικό κωδικό σε όλους τους νέους συνδρομητές για πρόσβαση σε ένα αποκλειστικό πακέτο παρακάτω σας παραθέτω την ανακοίνωση Edited by dennis99
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι οι εφαρμογές Μy vodafone, My CU, Big Bang είναι πλήρως λειτουργικές αν έχω ανοίξει τα δεδομένα κινητής ακόμα και αν δεν έχω δεδομένα (εννοείτε το WiFi κλειστό).

Κάποια θύρα έχουν ανοιχτή για να κάνουν τη δουλειά τους.

Link to comment
Share on other sites

Ναι , καταλαβαινουν οτι εισαι δικος τους χρηστης

και σου δινουν δικαιωμα προσβασης

οπου θεωρουν οτι το χρειαζεσαι στο δικο τους δικτυο.

Δεν εχει λογο να μην σου δινει προσβση οταν

π.χ. πας να κανεις ανανεωση.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις ενεργό το My Data Control, κόβει τη πρόσβαση στα υπόλοιπα sites αλλά οι υπηρεσίες της Vodafone λειτουργούν κανονικά. Το ίδιο συμβαίνει και στην άλλη εταιρία που έχει αντίστοιχο κόφτη στα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όμος στην άλλη εταιρεία μολις πας στην τράπεζα για να πληρώσεις πέφτει η πρόσβαση γιατί σταματάνε τα δωρεάν δεδομένα.

Συμβαίνει το ίδιο και στην Vodafone ;

Link to comment
Share on other sites

Πιθανως ναι. Η Vodafone δύσκολο να επιτρέπει και τους ιστότοπους των τραπεζών.
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν επιτρέπει χωρίς data ανανεωση on line χρόνου ομιλίας,το έχω δοκιμάσει και δεν λειτουργει

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν επιτρέπει χωρίς data ανανεωση on line χρόνου ομιλίας,το έχω δοκιμάσει και δεν λειτουργει

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Μπορείς να πατησεις το panic button και να παρεις 5γιγα για 1 ωρα και να κάνεις ανανέωση. Επισης μπορεις να ενεργοποιησεις το data πακετο 1 απο το big bang και να παρεις με 1000 κρυστάλλους 1γιγα για 6 ωρες και να κάνεις την ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχουμε ενα cu αριθμό που το έχουμε απλά για χρήση συναγερμού, όμως επειδή βάζουμε κάρτα καθε 2 μηνες έχουν μαζευτει 6GB και 6000 λεπτά...Γίνεται η ομιλία ή και τα δεδομένα να μεταφερθούν σε άλλο CU αριθμό ?

 

Ευχαριστώ πολύ!

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...