Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο VoWiFi προς το παρόν, με κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=459578

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Έχει πρόβλημα το vodafonecu.gr και δεν κάνει login με Chrome; Το έπαθε κανείς άλλος;

 

Τελικά φταίει το AdBlock, τι βλακεία!

 

 

 

Η εφαρμογή δέν σου δουλευει να κάνεις ανανέωση απο εκεί ακόμη πιο γρήγορα και εύκολα;

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανεις να κανει αιτηση ενεργοποιησης των πακετων Under 24?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αγοράζω κάθε μήνα το cu combo 600. Μου ήρθε μήνυμα για refill στα 4 ευρώ από 8,5. Δεν έχω κάνει ξανά refill και η απορία μου είναι αν προστίθενται χρόνος ομιλίας, data κτλ και μεταφέρετε η ημερομηνία λήξης τους όπως αν αγόραζα το cu combo 600 ξανά. Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αγοράζω κάθε μήνα το cu combo 600. Μου ήρθε μήνυμα για refill στα 4 ευρώ από 8,5. Δεν έχω κάνει ξανά refill και η απορία μου είναι αν προστίθενται χρόνος ομιλίας, data κτλ και μεταφέρετε η ημερομηνία λήξης τους όπως αν αγόραζα το cu combo 600 ξανά. Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Καλημέρα. Με το CU refill (το οποίο γίνεται διαθέσιμο μια εβδομάδα πριν την λήξη του πακέτου) ξαναπαίρνει πίσω όσα έχεις καταναλώσει μέχρι τότε στη μισή τιμή χωρίς να επεκτείνεται όμως η ημερομηνία λήξης τους. Κοινώς θα τα έχεις τα έχεις μέχρι όταν θα έληγε το πακέτο σου δηλαδή το πολύ για μια εβδομάδα. Edited by pn1fon1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Με το CU refill (το οποίο γίνεται διαθέσιμο μια εβδομάδα πριν την λήξη του πακέτου) ξαναπαίρνει πίσω όσα έχεις καταναλώσει μέχρι τότε στη μισή τιμή χωρίς να επεκτείνεται όμως η ημερομηνία λήξης τους. Κοινώς θα τα έχεις τα έχεις μέχρι όταν θα έληγε το πακέτο σου δηλαδή το πολύ για μια εβδομάδα.

 

Το Refill είναι διαθέσιμο από 10 μέρες πριν λήξει το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν 15 ημέρες το κάναν 7 ,

Η υπηρεσία είναι διαθέσιμη από την 23η μέρα ενεργοποίησης του πακέτου έως την ημέρα λήξης του

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/refill/

Link to comment
Share on other sites

Κατα την ανανέωση ισχύει η παρακράτηση 0,30ε ανα καρτα στη Vodafone ή όχι;

 

Όχι δεν υφίσταται καμία τέτοια πρόσθετη χρέωση / κράτηση.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

10€ ελάχιστη από το App ή το site, παίρνεις δώρο 1200ΜΒ + το Bonus ανανέωσης που έχεις διαλέξει.

Από κατάστημα 12€ ελάχιστη, παίρνεις 600ΜΒ + το bonus.

Link to comment
Share on other sites

10€ ελάχιστη από το App ή το site, παίρνεις δώρο 1200ΜΒ + το Bonus ανανέωσης που έχεις διαλέξει.

Από κατάστημα 12€ ελάχιστη, παίρνεις 600ΜΒ + το bonus.

 

Online ανανεωση = 2 Shake + Bonus ανανεωσης

Περιπτερο = 1 Shake + Bonus ανανεωσης

Καταστημα Vodafone = 1 Shake + Bonus ανανεωσης + 250' ομιλιας

 

Μεσα σε ολα αυτα βαζεις και 100mb απο το παρε να'χεις

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

τα 250 ειναι προς..?

 

Ειναι προς ολους, τωρα αν είναι και για εξωτερικό δεν ξέρω.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προς ολους, τωρα αν είναι και για εξωτερικό δεν ξέρω.

 

Δηλαδή εαν εγω παω με το cu μου σε κατάστημα και βάλω 12€, θα παρω δωρο 250 λεπτα προς όλους;

Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα που βάζω από κατάστημα Vodafone μου δίνει και 200 λεπτά ομιλίας σε όλους και το ίδιο σε άλλα 2 συγγενικά μου πρόσωπα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα που βάζω από κατάστημα Vodafone μου δίνει και 200 λεπτά ομιλίας σε όλους και το ίδιο σε άλλα 2 συγγενικά μου πρόσωπα.

 

Πριν έγραψες 250 λεπτά προς όλους. Τελικά τι ισχύει; Κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Πριν έγραψες 250 λεπτά προς όλους. Τελικά τι ισχύει; Κάποιος;

 

200 είναι απλά η αυτόματη διόρθωση το έκανε 250.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα που βάζω από κατάστημα Vodafone μου δίνει και 200 λεπτά ομιλίας σε όλους και το ίδιο σε άλλα 2 συγγενικά μου πρόσωπα.

 

τι ωραιο ειναι αυτο με τα δωρεαν λεπτα προς ολους καινουργιο; και εγω ηθελα να βαλω καρτα και να μου δωσουνε δωρο χρονο ομιλιας προς ολους!! , για ποσο καιρο ισχύουνε τα 200 λεπτα ; ειναι προς ολους;

εγω παντα online βαζω καρτα και παιρνω το cu shake 1200 mb ενω αμα βαλεις καρτα ξυστη ή απο το καταστημα μπορεις μονο 600mb μηναιο πακετο να επιλεξεις.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Για ατομική προσφορά μου μοιάζει μιας και δεν έχει επιβεβαιωθεί από κανέναν άλλον.
Link to comment
Share on other sites

Για ατομική προσφορά μου μοιάζει μιας και δεν έχει επιβεβαιωθεί από κανέναν άλλον.

 

Συνεχεια εβαζα καρτα απο περιπτερο μεχρι που διαβασα καπου στο internet για το bonus αν βαλεις καρτα απο καταστημα κι ετσι ειπα κατσε να δω τι γινεται. Εβαλα "μοναδες" απο καταστημα κι ετσι πηρα αυτα τα extra. Μετα οπως ειπα εβαλαν και αλλα συγγενικα μου προσωπα και το πηραν και αυτοι κι ετσι ολοι απο τοτε βαζουμε σε καταστημα γιατι μας συμφερει περισσοτερο.

Τωρα αν εχουμε πεσει στην περιπτωση οπου και οι 3 εχουμε καποια ατομικη προσφορα τι να πω.

 

Διαβασα παντος οτι τα κοβουν τα bonus καταστηματος απο τον Ιουνιο αλλα πριν 2 εβδομαδες που εβαλε το συγγενικο μου προσωπο το ρωτησα αν τα πηρε ολα τα bonus και μου απαντησε ναι.

Μπορει να τα εκοψαν κι απλα να σταθηκε τυχερος.

 

Οριστε η ανακοινωση για την διακοπη των bonus

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20190503-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...