Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠPΩTOMAΓIA + MB ΠANE MAZI. ΠPOΣΦOPA ME 2 GB ΓIA 4 MEPEΣ MONO ME 1 E. ΣTEIΛE Δ ΣTO 1252 MEXPI 1/5.

 

http://i64.tinypic.com/2q1b3mo.png

 

Πονηρεψαν και αυτοί και ζητάνε ευρώ για προσφορές. Τουλάχιστον ας ήταν 10 GIGA.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

μονο για cu ειναι αυτο ;
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα επιβεβαιώνω.

Μην το ενεργοποιησετε από σήμερα γιατί θα πιάσει μέχρι 30/4.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Πακέτο cu που λήγει 28 Απριλίου, για να μην χαθούν τα λεπτά ομιλίας, ανανεώνεται 27 Απριλίου μέχρι 23:59 ή 28 Απριλίου μέχρι 23:59?

Σίγουρα έχει απαντηθεί ξανά αλλά δε το βρίσκω. Ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3

Link to comment
Share on other sites

Μπύρδα.Οι άλλοι ήθελαν 0,90 για 5GB και αυτή θέλουν 1 για 2....και για την πρωτομαγιά που δεν φεύγει κανείς...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μπύρδα.Οι άλλοι ήθελαν 0,90 για 5GB και αυτή θέλουν 1 για 2....και για την πρωτομαγιά που δεν φεύγει κανείς...

 

Ακριβώς. Κλασικές τακτικές βονταφον.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπύρδα.Οι άλλοι ήθελαν 0,90 για 5GB και αυτή θέλουν 1 για 2....και για την πρωτομαγιά που δεν φεύγει κανείς...

 

στο 1252 επιλογή μηδέν επιλέγεις το είτε 200 λεπτά προς όλους είτε τα 2 GB internet με 1 ευρώ για ενεργοποίηση έως και την Πρωτομαγιά και ισχύει για 4 ημέρες!

εμένα μου ήρθε μόνο για ίντερνετ το μυνημα και όχι για λεπτά προς όλους.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μπύρδα.Οι άλλοι ήθελαν 0,90 για 5GB και αυτή θέλουν 1 για 2....και για την πρωτομαγιά που δεν φεύγει κανείς...

Nαι αλλά και οι άλλοι απο 0.90 πήγαν τώρα στο 1.5€ -->3gb για 4 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι πάνε να κόψουν σιγά-σιγά τα δώρα και να μας πασάρουν τέτοιες προσφορές με 1-2€ για να τσιμπάνε ότι μπορούν και από εκεί...

Το καρτέλ καλά κρατεί!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εχω το πακετο του νεου καρτοκινητου εδω και χρονια οπου βαζω καρτα 10 ευρω και παιρνω 400 λεπτα ομιλιας.Σημερα μου ειπαν οτι θα το κοψουν απο πρωτη του μηνα αυτο το προγραμμα σε ολους.Ισχυει,ξερετε;
Link to comment
Share on other sites

Εχω το πακετο του νεου καρτοκινητου εδω και χρονια οπου βαζω καρτα 10 ευρω και παιρνω 400 λεπτα ομιλιας.Σημερα μου ειπαν οτι θα το κοψουν απο πρωτη του μηνα αυτο το προγραμμα σε ολους.Ισχυει,ξερετε;

 

δεν έχει ανακοίνωθει κάτι τέτοιο. ισχύει κανονικά το μπόνους!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μα μου εκανε εντυπωση γιατι δεν ειχα ακουσει κατι!!Ηθελε να μου πουλησει μαλλον το καρτοπρογραμμα,αλλα φυσικα δεν απαντησα της ειπα θα το σκεφτω.Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Με την ανανέωση του χρόνου ομιλίας, παύει η φραγή. Νομίζω και εντός της ημέρας.

 

 

 

Σημερα εβαλα 5€ και σε 5 λεπτα απενεργοποιηθηκε η φραγη και δεχοταν κανονικα κλησεις.

 

 

Sent from my iPhone 8

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με πήρανε χθες να μου κάνουνε προσφορά ..

 

Μου είπε ότι επειδή έχω cu 8 χρόνια και βλέπουν ότι είμαι "τακτικός" πελάτης τους θέλουν να με ευχαριστήσουν (γλύψιμο) και θέλουν να μου προσφέρουν ένα προνομιακό καρτοπρόγραμμα με 800 προς όλους, 400 προς όλη την voda, 2 giga ίντερνετ, 150 sms προς όλους και άλλα 250 σε vodafone ανά μήνα με τελική τιμή με φόρους κλπ στα 11,90 :confused:

Νομίζω είναι σούπερ κουλ, δέχτηκα με την μια και περιμένω συμβόλαιο δευτέρα !

 

Σε ερώτηση μου αν θα χάσω τα υπόλοιπα λεπτά mbs και sms που έχω ήδη στον αριθμό μου πάνω, μου απάντησε ότι δεν θα πειραχτούν και θα αθροιστούν αυτόματα με τα νέα πακέτα, και επίσης ότι λεπτά,sms,mb δεν καταναλώνω μέσα στον μήνα θα αθροίζονται και αυτά αυτόματα στον νέο μήνα.

Ζήτησα μάλιστα να περαστεί και αυτός ο όρος μέσα στο συμβόλαιο αλλιώς δεν υπογράφω, κάτι που δέχτηκε αμέσως..

Έχω πολλές χιλιάδες λεπτά,άλλα τόσα sms και ατελείωτα giga που δεν θέλω να τα χάσω ακόμα και με αυτή την προσφορά που μου δίνουν :rolleyes:

 

Απλά ενημερώνω και τους υπολοίπους για την προσφορά μήπως μπορέσουν να την πετύχουν και αυτοί :)

Edited by ny_city
Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι πως για να έχεις μαζέψει τόσες παροχές, δεν χρησιμοποιείς όσα σου δίνει το πακέτο που αγοράζεις κάθε μήνα, οπότε μάλλον σε συνέφερε να μείνεις με αυτό, απλά συντηρώντας το. Όσο καλή τιμή και να έχει το πρόγραμμα που σου δίνουν...
Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι πως για να έχεις μαζέψει τόσες παροχές, δεν χρησιμοποιείς όσα σου δίνει το πακέτο που αγοράζεις κάθε μήνα, οπότε μάλλον σε συνέφερε να μείνεις με αυτό, απλά συντηρώντας το. Όσο καλή τιμή και να έχει το πρόγραμμα που σου δίνουν...

 

Σωστά αναφέρεις, απλά δίνω κάθε μήνα 10 για ανανέωση και "συντήρηση πακέτων", είπα άλλα 2 ευρώ έξτρα χαλάλι !

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν είναι μεγάλη διαφορά. Ωστόσο δεν παύει να σε δεσμεύει με ένα συμβόλαιο. Προσωπικά δεν θα το ήθελα με τίποτα αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική προσφορά Καρτοπρογράμματος. Και εγώ θα δεχόμουν αν με καλούσαν.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με πήρανε χθες να μου κάνουνε προσφορά ..

 

Μου είπε ότι επειδή έχω cu 8 χρόνια και βλέπουν ότι είμαι "τακτικός" πελάτης τους θέλουν να με ευχαριστήσουν (γλύψιμο) και θέλουν να μου προσφέρουν ένα προνομιακό καρτοπρόγραμμα με 800 προς όλους, 400 προς όλη την voda, 2 giga ίντερνετ, 150 sms προς όλους και άλλα 250 σε vodafone ανά μήνα με τελική τιμή με φόρους κλπ στα 11,90 :confused:

Νομίζω είναι σούπερ κουλ, δέχτηκα με την μια και περιμένω συμβόλαιο δευτέρα !

 

Σε ερώτηση μου αν θα χάσω τα υπόλοιπα λεπτά mbs και sms που έχω ήδη στον αριθμό μου πάνω, μου απάντησε ότι δεν θα πειραχτούν και θα αθροιστούν αυτόματα με τα νέα πακέτα, και επίσης ότι λεπτά,sms,mb δεν καταναλώνω μέσα στον μήνα θα αθροίζονται και αυτά αυτόματα στον νέο μήνα.

Ζήτησα μάλιστα να περαστεί και αυτός ο όρος μέσα στο συμβόλαιο αλλιώς δεν υπογράφω, κάτι που δέχτηκε αμέσως..

Έχω πολλές χιλιάδες λεπτά,άλλα τόσα sms και ατελείωτα giga που δεν θέλω να τα χάσω ακόμα και με αυτή την προσφορά που μου δίνουν :rolleyes:

 

Απλά ενημερώνω και τους υπολοίπους για την προσφορά μήπως μπορέσουν να την πετύχουν και αυτοί :)

 

Oτι δεν καταναλώσεις απο το καρτοπρογραμμα παει στον επόμενο μήνα;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό για αληθινό, διάβασε καλά τα μικρά γράμματα !!

Επισης αν ξεμείνεις απο GB τι πακέτα θα εχεις διαθέσιμα για επέκταση ;;

Link to comment
Share on other sites

Σωστά αναφέρεις, απλά δίνω κάθε μήνα 10 για ανανέωση και "συντήρηση πακέτων", είπα άλλα 2 ευρώ έξτρα χαλάλι !
Αλήθεια; Σου φαίνεται οκ να δίνεις 2 ευρώ για κάτι που δεν χρησιμοποιείς;

 

Thumbed from my mate 10 pro!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...