Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το υπόλοιπο μου λήγει 28/5.

Στελνω Δ στο 1252.

"Ή προσφορά δεν είναι πλέον διαθέσιμη"

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1339 οκ...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο.Μακάρι να δώσει και το Πάσχα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιο είναι το πιο οικονομικο καρτοκινητης με χρήση κυριως ιντερνετ ?:O
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για δυνατούς λύτες.

Αν περάσει το τετράμηνο και μπει φραγή κλήσεων οσα mb δεν έχουν λήξει όταν ξαναβάλω κάρτα θα υπάρχουν ή με τη φραγή χάνονται.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιο είναι το πιο οικονομικο καρτοκινητης με χρήση κυριως ιντερνετ ?:O

 

Vodafone International,το οποιο δινει 5GB με 8,5€ και 1GB με 4,44€.

Αλλιως δες στην πρασινη...

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για δυνατούς λύτες.

Αν περάσει το τετράμηνο και μπει φραγή κλήσεων οσα mb δεν έχουν λήξει όταν ξαναβάλω κάρτα θα υπάρχουν ή με τη φραγή χάνονται.

 

Καλησπέρα,

 

Με τη φραγή δεν θα μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις, λογικά. Κάνε όμως και μια ερώτηση στο chat του Vodafonecu.gr.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για δυνατούς λύτες.

Αν περάσει το τετράμηνο και μπει φραγή κλήσεων οσα mb δεν έχουν λήξει όταν ξαναβάλω κάρτα θα υπάρχουν ή με τη φραγή χάνονται.

Αν περάσει το τετράμηνο:

α) τα χρήματα χάθηκαν στους 3 μήνες οπότε και αν τυχόν είχε αγοραστεί πακέτο στους 2 μήνες και 29 ημέρες αυτό έχει πια λήξει.

Κανένα πακέτο δεν είναι λοιπόν πλέον ενεργό.

Τα μόνα ΜΒ που μπορεί να υπάρχουν ακόμα προέρχονται από το "πάρε νάχεις"

Αυτά δεν χάνονται , μόλις βάλεις κάρτα μπορεις να τα χρησιμοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα την μάνα μου τηλέφωνο από το cu που ξανάρχισα να χρησιμοποιώ και μόλις τέλειωσε η κλήση τσεκάρω το υπόλοιπο μου και είδα ότι είχε καταναλώσει λεπτά προς cu και όχι προς όλους. Να τονίσω ότι η μάνα μου έχει καρτοσυμβόλαιο Vodafone και εγώ είχα ενεργό πακέτο CU talk a lot 600 που έχει μόνο λεπτά προς CU ή προς όλους. Πως και δεν έφαγε από τα λεπτά προς όλους για την κλήση αυτή; Έτσι γίνεται πάντα γιατί δεν θυμόμουν κάτι τέτοιο...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα @Nikolas14. Έχω καποιες ερωτησεις για το vf international. Τα 100 λεπτα προς ολους με 4Ε εχουν ελαχιστη διαρκεια κλησεις 3 λεπτων η οχι?

Bonus ανανεωσης (κατι σαν το Just Surf Bonus στο CU) έχει? και τελευταια με ποιο μηνυμα ενεργοποιουμε το 1GB με 4,44Ε. Σκεφτομαι αλλαγη απο cu. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα την μάνα μου τηλέφωνο από το cu που ξανάρχισα να χρησιμοποιώ και μόλις τέλειωσε η κλήση τσεκάρω το υπόλοιπο μου και είδα ότι είχε καταναλώσει λεπτά προς cu και όχι προς όλους. Να τονίσω ότι η μάνα μου έχει καρτοσυμβόλαιο Vodafone και εγώ είχα ενεργό πακέτο CU talk a lot 600 που έχει μόνο λεπτά προς CU ή προς όλους. Πως και δεν έφαγε από τα λεπτά προς όλους για την κλήση αυτή; Έτσι γίνεται πάντα γιατί δεν θυμόμουν κάτι τέτοιο...

 

Περίεργο. Κανονικά έπρεπε να καταναλώσει τα προς όλους. Αυτό γίνεται μόνο στα Καρτοσυμβόλαια Cosmote. Δηλαδή αν ένας συνδρομητής What's Up καλέσει έναν συνδρομητή Καρτοσυμβολαίου Cosmote, θα του καταναλώσει τα λεπτά προς What's Up.

 

Το αν το άλλαξε η Vodafone δεν το γνωρίζω.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα @Nikolas14. Έχω καποιες ερωτησεις για το vf international. Τα 100 λεπτα προς ολους με 4Ε εχουν ελαχιστη διαρκεια κλησεις 3 λεπτων η οχι?

Bonus ανανεωσης (κατι σαν το Just Surf Bonus στο CU) έχει? και τελευταια με ποιο μηνυμα ενεργοποιουμε το 1GB με 4,44Ε. Σκεφτομαι αλλαγη απο cu. Ευχαριστώ πολύ!

 

Θα σου προτεινα να μην κανεις αλλαγη γιατι: Δεν εχει προσφορες

Οχι 1+1 κωδικους

Δεν παρεχεται roaming ουτε εντος χωρων της ευρωπαικης ενωσης.

Τα 100' ειναι με χρεωση ανα δευτερολεπτο.

Καλυτερα κανε φορητοτητα αλλου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Θα μεινω τελικα στο CU. Δεν θα κανω φορητοτητα γιατι η voda εχει αρκετα καλο σημα στα σημεια που παω. Ναι ΟΚ η πρασινη σιγουρα θα εχει καλυτερες ταχυτητες σχεδον παντου αλλα λογο χαλιας εξυπηρετήσεις πελατων που αντιμετωπισαμε πριν λιγο καιρο, δεν τους ξαναεμπιστευομαι. Thanks anyways x.
Link to comment
Share on other sites

Έχω λίγο κάτω από 1ε στο υπόλοιπο μου και έχω το 1 γιγα δώρο για μία εβδομάδα. Εάν φάω το 1 γιγα, θα μου τραβήξει 1ε και θα πάει μείον το υπόλοιπο;
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε στο CU ένα sms με 8,5€ για 1500 λεπτά προς όλους κ 2GB μέχρι 19/3.

Ξέρει κανείς αν είναι για περιορισμένο διάστημα ή μπορώ μετά να το ενεργοποιώ κάθε μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε στο CU ένα sms με 8,5€ για 1500 λεπτά προς όλους κ 2GB μέχρι 19/3.

Ξέρει κανείς αν είναι για περιορισμένο διάστημα ή μπορώ μετά να το ενεργοποιώ κάθε μήνα;

τέτοιου είδους προσφορές είναι μια μόνο φορά εκτός και σου ξανά έρθει μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε στο CU ένα sms με 8,5€ για 1500 λεπτά προς όλους κ 2GB μέχρι 19/3.

Ξέρει κανείς αν είναι για περιορισμένο διάστημα ή μπορώ μετά να το ενεργοποιώ κάθε μήνα;

 

Λογικά μόνο για μια φορά. Εμένα μου έστειλαν τις προάλλες το ακόλουθο: ΘEΣ NA MIΛAΣ ME OΛOYΣ ΔΩPEAN TIΣ EΠOMENEΣ MEPEΣ; NAI E; BAΛE MIA KAPTA 10E EΩΣ 18/03 K ΘA EXEIΣ ΔΩPO 50 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 3 MEPEΣ!!!

 

:p

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιησα πακέτο Σ/Κ και δε μου δείχνει υπόλοιπο ίντερνετ στην εφαρμογή. Άλλος τρόπος να ενημερωθώ; Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

εχει καποιο καρτοκινητο η vodafone που να στελνει μονο μηνυματα?

 

Όχι δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...