Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλέον η νέα υπηρεσία vodafone unlimited music and internet μπορεί να ενεργοποιηθεί ακομα και αν η συσκευη σου δεν ειναι συμβατη με το Vodafone music. Μεσω του vodafone live! μου δόθηκε η επιλογη να ενεργοποιησω έστω το Internet παρολο που η συσκευη μου δεν ειναι συμβατη, οποτε με λιγα λογια για τους μηνες Ιουλιο και Αυγουστο μπορει ο καθενας να εχει 100 mb με 5 ευρω και απο Σεπτεμβριο με 8 ευρω. Πολυ καλυτερη προσφορα σε συγκριση με το surf and mail 30 δε συμφωνείτε;

 

 

γινεται να ενεργοποιήσει κάποιος ΜΟΝΟ το ίντερνετ;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

γινεται να ενεργοποιήσει κάποιος ΜΟΝΟ το ίντερνετ;

 

Απο οτι διαπιστωσα, μεσω του vodafone live! γίνεται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα SMS προς όλους για το CU ανάλογα με την κάρτα ανανέωσης που θα βάλεις, ανανεώθηκε και τελικά λήγει στις 15 Σεπτεμβρίου...
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαπιστωσα, μεσω του vodafone live! γίνεται!!!!

 

βασικά,επειδή έχω σύνδεση,αλλά ενδιαφέρομαι να το ενεργοποιήσω και σε ένα καρτοκινητό,μήπως θα μπορούσες να μου πεις απο που γίνεται,και με τι χρέωση;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος τι παιζει με το νεο passport;

Αν εχω καταλαβει ισχυουν οι χρεωσεις ελλαδας;

Επισης το απο Cu σε Cu δεν ισχυει λογικα ετσι;

Link to comment
Share on other sites

βασικά,επειδή έχω σύνδεση,αλλά ενδιαφέρομαι να το ενεργοποιήσω και σε ένα καρτοκινητό,μήπως θα μπορούσες να μου πεις απο που γίνεται,και με τι χρέωση;

 

απλα μπαινεις στο vodafone live! και στην αρχικη κιολας σελιδα αναφερεται αυτη η υπηρεσια. Αν κλικαρεις και ακολουθησεις τις σελιδες θα το ενεργοποιησεις χωρις προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος τι παιζει με το νεο passport;

Αν εχω καταλαβει ισχυουν οι χρεωσεις ελλαδας;

Επισης το απο Cu σε Cu δεν ισχυει λογικα ετσι;

 

η διαφορά στο νέο passport είναι ότι το κιν που το έχει ενεργοποιημένο κ είσαι σε roaming, καλεί στην ελλάδα με χρεώσεις ίδιες σαν να ήταν εθνική κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα μήνυμα στο CU το οποίο δεν χρησιμοποιώ πολύ.Τώρα κερδίζεις 300 δωρεάν sms προς όλους με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας των 10 ευρώ!:)
Link to comment
Share on other sites

Πόσα είναι τα άπειρα μηνύματα του Vodafone CU Limit;Υπάρχει πολιτική ορθής χρήστης 2.000 μηνυμάτων για παράδειγμα ή είναι όντως άπειρα (αν και δύσκολο);:worry:
Link to comment
Share on other sites

Πόσα είναι τα άπειρα μηνύματα του Vodafone CU Limit;Υπάρχει πολιτική ορθής χρήστης 2.000 μηνυμάτων για παράδειγμα ή είναι όντως άπειρα (αν και δύσκολο);:worry:

 

οπου απειρα σημειωσε λαθος. παλια τακτικη εντυπωσιασμου. σιγουρα θα εχει καπιο οριο το οποιο μου διαφευγει αυτη την στιγμη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία μπορείς να στείλεις μέχρι 200 την ημέρα απλώς όταν αναφέρεται οτι είναι απεριόριστα εννοείται οτι σύμφωνα με την καθημερινή χρήση δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να στείλει τόσα που να ξεπεράσει το όριο. Να δώσει πραγματικά απεριόριστα μηνύματα θα ήταν και ίσως αδύνατο καθώς θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν για άλλους λόγους (π.χ. διαφημιστικούς )
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,το Vodafone Unlimited Music & Ιnternet μπορεί να ενεργοποιηθεί και απο νοκια 5800?δεν με νοιαζει η μουσικη,αλλα το ιντερνετ,και αν ναι πως;(εφόσον δεν ειναι μια απο τις συσκευές που υποστηρίζεται)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,το Vodafone Unlimited Music & Ιnternet μπορεί να ενεργοποιηθεί και απο νοκια 5800?δεν με νοιαζει η μουσικη,αλλα το ιντερνετ,και αν ναι πως;(εφόσον δεν ειναι μια απο τις συσκευές που υποστηρίζεται)

 

κενο μηνυμα στο 1328!!!

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται link που σε στέλνει σε αντίστοιχη σελίδα και εκεί γράφει οτι η συσκευή δεν είναι συμβατή. Από εκεί και έπειτα ενεργοποιείς το Internet.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

ακόμα και αν δεν ειναι συμβατή η συσκευή;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ακόμα και αν δεν ειναι συμβατή η συσκευή;

 

Ναι, απλα δεν μπορεις να κατεβαζεις τα τραγουδια.

Link to comment
Share on other sites

καθόλου δε με νοιάζει αυτό :)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα μήνυμα στο CU το οποίο δεν χρησιμοποιώ πολύ.Τώρα κερδίζεις 300 δωρεάν sms προς όλους με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας των 10 ευρώ!:)

 

τα οποια πρεπει να τα στειλεις μεσα στις επομενες 14 ημερες αλλιως χανονται!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αν την έχει κάποιος? Πολλοί την έχουν ενεργοποιήσει... Κανείς δεν ξέρει για του χρόνου... Εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνει τον Αύγουστο που ξεκινάει και αύριο...
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αν την έχει κάποιος? Πολλοί την έχουν ενεργοποιήσει... Κανείς δεν ξέρει για του χρόνου... Εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνει τον Αύγουστο που ξεκινάει και αύριο...

 

ισχύει κανονικά για τον αύγουστο. μου στείλαν μήνυμα ότι κάποια στιγμή την 1η του αυγούστου θα μου μπουν 1000 λεπτα και μηνύματα..

 

προφανώς από γενάρη είναι το θέμα τι θα γίνει..;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Μια ερωτηση, εχω ala carte και χρησιμοποιω την υπηρεσια 1 λεπτο το λεπτο, εαν ενεργοποιησω ενα απο τα προγραμματα ala carte πχ το πακέτο χρόνου ομιλίας και μηνυμάτων προς όλα τα κινητά και σταθερά, θα ισχυει παραλληλα και το 1 λεπτο το λεπτο προς τους 2 αριθμους?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Μια ερωτηση, εχω ala carte και χρησιμοποιω την υπηρεσια 1 λεπτο το λεπτο, εαν ενεργοποιησω ενα απο τα προγραμματα ala carte πχ το πακέτο χρόνου ομιλίας και μηνυμάτων προς όλα τα κινητά και σταθερά, θα ισχυει παραλληλα και το 1 λεπτο το λεπτο προς τους 2 αριθμους?

 

Θα ισχύει. Όταν καλείς κάποιο από τα δύο αυτά νούμερα θα σου τρώει χρόνο από το 0,01 λεπτό και όχι από τον προπληρωμένο χρόνο ομιλίας.

Νομίζω συμφέρει αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...