Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

46 minutes ago, _asd_ said:

Τα δωρα μιας ημερας απεριοριστα και 2 φορες το 5 ημερες απεριοριστα απο τις συμμετοχες στον διαγωνισμο χαθηκαν.

Εγραφε καπου μεχρι ποτε μπορουσε να γινει "εξαργυρωση" - χρηση; Ειχα φαει τον κοσμο πουθενα δεν το ειχα δει, ουτε εδω μεσα ειχα διαβασει κατι.

Τωρα απλα τα εξαφανισαν, χαθηκαν, ακλαφτα πηγαν. 😲 😠

Μέχρι 23.

Πότε υπολογίζες να τα πάρεις?

Τον άλλο μήνα?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμπαινες στο banner το έγραφε επάνω δεξιά μέχρι χθες. Τώρα το έχουν αφαιρέσει, μαζί και τη δυνατότητα ενεργοποίησης των απεριόριστων.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Μέχρι 23.

Πότε υπολογίζες να τα πάρεις?

Τον άλλο μήνα?

Σημερα για να καλυψω και την Δευτερα 28η. Αν ομως εγραφε οτι ειναι μεχρι 23 θα τα ειχα εξαργυρωσει. Εσυ τον αλλον μηνα θα τα επαιρνες; 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, _asd_ said:

Εγραφε καπου μεχρι ποτε μπορουσε να γινει "εξαργυρωση" - χρηση;

Αφού δεν βρήκες σε όλους τους όρους κάτι που να γράφει για την προσφορά των δεδομένων, γιατί έπρεπε να μπορείς να τα ενεργοποιήσεις και μετά τη λήξη του διαγωνισμού; Δεν το καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, _asd_ said:

Σημερα για να καλυψω και την Δευτερα 28η. Αν ομως εγραφε οτι ειναι μεχρι 23 θα τα ειχα εξαργυρωσει. Εσυ τον αλλον μηνα θα τα επαιρνες; 

ΔΕΝ το υπολόγισες καλά.

Η ενεργοποίηση 23 , κάλυπτε ΚΑΙ την 28 Οκτωβρίου !!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Steleon said:

Μόλις έμπαινες στο banner το έγραφε επάνω δεξιά μέχρι χθες. Τώρα το έχουν αφαιρέσει, μαζί και τη δυνατότητα ενεργοποίησης των απεριόριστων.

Δεν νομιζω οτι το εγραφε, το εψαχνα πολλες μερες να το βρω στα ψιλα γραμματα και στους ορους, αλοιμονο αν ηταν εμφανες και δεν το  ειδα! 😞Για δωσε ενα screenshot αν εχεις.

Just now, GREGORYMO said:

ΔΕΝ το υπολόγισες καλά.

Η ενεργοποίηση 23 , κάλυπτε ΚΑΙ την 28 Οκτωβρίου !!!

23-24-25-26-27-28 ειναι 5 ημερες ή 6; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, _asd_ said:

Σημερα για να καλυψω και την Δευτερα 28η. Αν ομως εγραφε οτι ειναι μεχρι 23 θα τα ειχα εξαργυρωσει. Εσυ τον αλλον μηνα θα τα επαιρνες; 

Αν υποθέσουμε ότι δεν έγραφε, τι την δική σου λογική μπορούσε να ενεργοποιηθεί ΚΑΙ το 2025 !!

1 minute ago, _asd_ said:

Δεν νομιζω οτι το εγραφε, το εψαχνα πολλες μερες να το βρω στα ψιλα γραμματα και στους ορους, αλοιμονο αν ηταν εμφανες και δεν το  ειδα! 😞Για δωσε ενα screenshot αν εχεις.

23-24-25-26-27-28 ειναι 5 ημερες ή 6; 

5 και η τρέχουσα!!!

Ενεργοποιεις 23 και έχεις ίντερνετ 24 25 26 27 28.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Αν υποθέσουμε ότι δεν έγραφε, τι την δική σου λογική μπορούσε να ενεργοποιηθεί ΚΑΙ το 2025 !!

Αν δεν εγραφε, ναι θα μπορουσε και το 2025, εγω ομως σημερα θα τα ενεργοποιουσα παρολα αυτα. Σιγα μην το αφηναν 2 μηνες.

Οποιοδηποτε "κουπονι" αν δεν αναφερει ημερομηνια ληξης, σημαινει οτι δεν ληγει, διαφορετικα την αναφερει. Δεν καταλαβαινω την θεση σου.

Edited by _asd_
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, _asd_ said:

23-24-25-26-27-28 ειναι 5 ημερες ή 6; 

Όταν λέμε μία μέρα εννοούμε ένα 24ωρο + μέχρι να πάει 23:59. Άρα 5 μέρες μέχρι τις 23:59 της 28 Οκτωβρίου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, _asd_ said:

Αν δεν εγραφε, ναι θα μπορουσε και το 2025, εγω ομως σημερα θα τα ενεργοποιουσα παρολα αυτα. Σιγα μην το αφηναν 2 μηνες.

Οποιοδηποτε κουπονι αν δεν αναφερει ημερομηνια ληξης, σημαινει οτι δεν ληγει, διαφορετικα την αναφερει. Δεν καταλαβαινω την θεση σου.

Δεν έχω διαβάσει τους όρους αναλυτικά αλλά καταλαβαίνω ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

 

9 minutes ago, _asd_ said:

Δεν νομιζω οτι το εγραφε, το εψαχνα πολλες μερες να το βρω στα ψιλα γραμματα και στους ορους, αλοιμονο αν ηταν εμφανες και δεν το  ειδα! 😞Για δωσε ενα screenshot αν εχεις.

Δεν έχω, αλλά σου λέω 100% ότι το έγραφε. Μάλιστα αρχικά έγραφε έως τις 16/10 νομίζω και μετά έγινε 23/10.

Επίσης εχθές το πρωί γύρω στις 11.00 έγραψα ότι "ενεργοποίησα σήμερα, τελευταία μέρα για να με καλύψει και για το τριήμερο της 28ης". Κρίμα που δεν τα είδες και το έχασες.

Τέλος ο αντίστοιχος διαγωνισμός έχει τρέξει νομίζω άλλες 2-3 φορές, πάντα το ίδιο γινόταν, μετά την τελευταία μέρα έχανες τις παροχές. Έτσι είχα χάσει εγώ το Vodafone tv για 6 μήνες την πρώτη φορά. Ε μετά... Πρόσεχα!

Edited by Steleon
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Αν υποθέσουμε ότι δεν έγραφε, τι την δική σου λογική μπορούσε να ενεργοποιηθεί ΚΑΙ το 2025 !!

5 και η τρέχουσα!!!

Ενεργοποιεις 23 και έχεις ίντερνετ 24 25 26 27 28.

Δεν νομιζω να ισχυει αυτο, τα ημερησια μιας ημερας δηλαδη 100ΜΒ που εδιναν, δεν κρατουσαν 1 και την τρεχουσα. 24ωρες ακριβως κρατουσαν. Ουτε ωρα παραπανω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, _asd_ said:

Δεν νομιζω να ισχυει αυτο, τα ημερησια μιας ημερας δηλαδη 100ΜΒ που εδιναν, δεν κρατουσαν 1 και την τρεχουσα. 24ωρες ακριβως κρατουσαν. Ουτε ωρα παραπανω. 

Εκείνα έγραφαν 24 ώρες. Όχι μία μέρα. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Steleon said:

Δεν έχω αλλά ειμαι

Δεν έχω, αλλά σου λέω 100% ότι το έγραφε. Μάλιστα αρχικά έγραφε έως τις 16/10 νομίζω και μετά έγινε 23/10.

Επίσης εχθές το πρωί γύρω στις 11.00 έγραψα ότι "ενεργοποίησα σήμερα, τελευταία μέρα για να με καλύψει και για το τριήμερο της 28ης". Κρίμα που δεν τα είδες και το έχασες

Μιλας για την διαρκεια του διαγωνισμου που ηταν πανω πανω μαλλον. Δεν εγραφε κατι στα δωρα data, εχω και screenshot για τα δωρα, το κοιταξα τωρα, ΔΕΝ γραφει ημερομηνια. Δεν βαριεσαι, πολυ ασχοληθηκαμε ηδη. Θα βρουμε αλλου data, σε αλλη καρτα. Εχω δει για δωρεαν αυτες τις ημερες δωρο απο αλλον παροχο. Αλλη φορα για το CU θα ξερω.

7 minutes ago, Teiresias_ said:

Εκείνα έγραφαν 24 ώρες. Όχι μία μέρα. 

Σωστος, δικιο εχεις. Αλλα ακομα και ετσι, συμφωνα με το σκεπτικο σου θα επρεπε να διαρκουν 24+1 ωρες (τρεχουσα+24, οπως λες παραπανω) κατι το οποιο ΔΕΝ ισχυε τσεκαρισμενα. 24ωρες  ακριβως στο λεπτο τα ειδα οτι διαρκουσαν. 16.30 πχ το ενεργοποιουσες; 16.30 την επομενη ημερα εκλειναν.

Edited by _asd_
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, _asd_ said:

Ενα σχολιο μελους μονο το ελεγε αυτο, αλλα δεν ειχε καμια πηγη, ουτε λινκ

Φίλε μου, στις περισσότερες των περιπτώσεων θα έπρεπε να σου αρκεί. Τη στιγμή μάλιστα που δεν τον διόρθωσε κάποιος ή δεν ειπώθηκε κάτι διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, _asd_ said:

Δεν νομιζω να ισχυει αυτο, τα ημερησια μιας ημερας δηλαδη 100ΜΒ που εδιναν, δεν κρατουσαν 1 και την τρεχουσα. 24ωρες ακριβως κρατουσαν. Ουτε ωρα παραπανω. 

Γιατί αναφέρεις παράδειγμα τα 100ΜΒ και ΟΧΙ το 1G για 1 ημέρα?

Αυτό δεν διαρκούσε την ημέρα που το ενεργοποίησεις ΚΑΙ την επόμενη έως 23.59 ?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, _asd_ said:

Ζητησα επισημη αναφορα

Πιστεύω ότι βρίσκεσαι σε λάθος μέρος, τότε 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Γιατί αναφέρεις παράδειγμα τα 100ΜΒ και ΟΧΙ το 1G για 1 ημέρα?

Αυτό δεν διαρκούσε την ημέρα που το ενεργοποίησεις ΚΑΙ την επόμενη έως 23.59 ?

Ουτε εκεινο ειχα βαλει. Αλλιως θα το ειχα δει πως παει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, _asd_ said:

Μιλας για την διαρκεια του διαγωνισμου που ηταν πανω πανω μαλλον. Δεν εγραφε κατι στα δωρα data, εχω και screenshot για τα δωρα, το κοιταξα τωρα, ΔΕΝ γραφει ημερομηνια. Δεν βαριεσαι, πολυ ασχοληθηκαμε ηδη. Θα βρουμε αλλου data, σε αλλη καρτα. Εχω δει για δωρεαν αυτες τις ημερες δωρο απο αλλον παροχο. Αλλη φορα για το CU θα ξερω.

Σωστος, δικιο εχεις. Αλλα ακομα και ετσι, συμφωνα με το σκεπτικο σου θα επρεπε να διαρκουν 24+1 ωρες (τρεχουσα+24, οπως λες παραπανω) κατι το οποιο ΔΕΝ ισχυε τσεκαρισμενα. 24ωρες  ακριβως στο λεπτο τα ειδα οτι διαρκουσαν. 16.30 πχ το ενεργοποιουσες; 16.31 την επομενη ημερα εκλειναν.

Να σου πω.. ήρθες να μας πεις τώρα τι θα έπρεπε να ισχύει;

Στην τελική εμείς ξέρουμε τι ισχύει και μία χαρά απολαύσαμε τα απεριόριστα του διαγωνισμού.

Εκτός κι αν έψαχνες ευκαιρία να κράξεις τη Vodafone και κακώς καθόμαστε και σου απαντάμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Teiresias_ said:

Να σου πω.. ήρθες να μας πεις τώρα τι θα έπρεπε να ισχύει;

Στην τελική εμείς ξέρουμε τι ισχύει και μία χαρά απολαύσαμε τα απεριόριστα του διαγωνισμού.

Εκτός κι αν έψαχνες ευκαιρία να κράξεις τη Vodafone και κακώς καθόμαστε και σου απαντάμε.

Την ειπες την εξυπναδα σου τωρα. Οκ. Μπραβο. Ο πληθυντικος μεταφερει τις προσβολες σου και στους αλλους με την αδεια τους μπας και βρεις ερεισμα στα ανυπαρκτα επιχειρηματα σου; Τι να πω... Ευγε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, _asd_ said:

Ουτε εκεινο ειχα βαλει. Αλλιως θα το ειχα δει πως παει.

Άρα.. δεν βρήκες πότε λήγουν τα πακέτα των δεδομένων, δεν δοκίμασες το ημερήσιο για να δεις πώς πάει η διάρκεια ως τις 23:59 της επόμενης, δεν πίστεψες το ένα σχόλιο του συμφορουμίτη,

και σου φταίνε οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _asd_ said:

Την ειπες την εξυπναδα σου τωρα. Οκ. Μπραβο. Ο πληθυντικος μεταφερει τις προσβολες σου και στους αλλους με την αδεια τους μπας και βρεις ερεισμα στα ανυπαρκτα επιχειρηματα σου; Τι να πω... Ευγε.

Με έκαναν καρδούλα επειδή τους προσέβαλα.. 😉

2 minutes ago, _asd_ said:

Δικο σου ηταν. Δεν ηταν αλλου.

Ας με πίστευες.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, spiliot said:

Όταν παραγγέλνεις την κάρτα online στη σελίδα που βάζεις τα στοιχεία σου έχει σύνδεσμο για διαχείριση προσωπικών δεδομένων, επικοινωνίας και καταλόγων, οπότε μπορείς να τα φτιάξεις όλα από πριν.

Υπάρχει τουλάχιστον εδώ και ενάμιση χρόνο που έφερα νούμερα, άρα μάλλον δεν το είδες πέρυσι όταν έφερες το δικό σου

Δε θα διαφωνήσω. Ίσως δε το είδα. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...