Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Τσίμπησα και σήμερα 3.000 κρυστάλλους.

Πώς ακριβώς τους τσιμπάς κάθε μέρα τους κρυστάλλους;

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Πώς ακριβώς τους τσιμπάς κάθε μέρα τους κρυστάλλους;

Από Xmas cu around που είναι χωρίς χρέωση κωδικού.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Για το χρόνο θα διαφωνήσω.. εξάλλου ποιο είναι τελικά το "όλο αυτό" που καλούνται να ασχοληθούν και δεν προλαβαίνουν; 😃

Η διαδικασία.. Αυτό που λες και συ πιο πάνω: "Σε μία περίπτωση που εξήγησα πώς μπαίνεις βγαίνεις κλπ, κουράστηκε μόνο που τα άκουγε". Ειδικά στα 50, που θες να ξεφορτωνεσαι πράγματα για να κερδίζεις χρόνο. Σε πιστεύω όμως ότι δεν θα είναι κάτι τόσο χρονοβόρο, μέχρι να βάλεις την αρχή θα είναι..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, sycorpios said:

Η διαδικασία.. Αυτό που λες και συ πιο πάνω: "Σε μία περίπτωση που εξήγησα πώς μπαίνεις βγαίνεις κλπ, κουράστηκε μόνο που τα άκουγε". Ειδικά στα 50, που θες να ξεφορτωνεσαι πράγματα για να κερδίζεις χρόνο. Σε πιστεύω όμως ότι δεν θα είναι κάτι τόσο χρονοβόρο, μέχρι να βάλεις την αρχή θα είναι..

Δεν ειναι για να μπαίνεις - βγαίνεις ...  μια φορά θα μπει και θα σου παίρνει 13 ευρω το μήνα όπως σε συμβόλαιο αορίστου με εντολή τραπέζης  , η διαφορά οτι τα λεφτά μένουν στο λογιαριασμό αν δεν μιλήσεις πολύ και μπορει να κανει πχ αγορές.

Απο αλλα καρτοκινητά είναι και πιο απλό αναλογα τι θες να κάνεις βέβαια 
 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, blizard said:

Δεν ειναι για να μπαίνεις - βγαίνεις ...  μια φορά θα μπει και θα σου παίρνει 13 ευρω το μήνα όπως σε συμβόλαιο αορίστου με εντολή τραπέζης  , η διαφορά οτι τα λεφτά μένουν στο λογιαριασμό αν δεν μιλήσεις πολύ και μπορει να κανει πχ αγορές.

Απο αλλα καρτοκινητά είναι και πιο απλό αναλογα τι θες να κάνεις βέβαια 
 

Εαν του περισσεύουν χρηματα γιατί να μην μπαινοβγαινει και να κάνει κασμπακ;

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα με κλήσεις έχει κανενας αυτη την ωρα? Βασικα με νοβα μιλαγα και επεφτε επανελλειμενα η κληση. Έχω την εντύπωση ότι είναι από vodafone το πρόβλημα γιατί φαίνεται να μην λειτουργουσε το wifi calling σε πρωτη φαση.

Update εκτος η nova μαλλον ή πρόβλημα στη δρομολόγηση από vodafone τουλάχιστον. Καλώ αριθμούς nova και λέει ότι δεν αντιστοιχούν σε συνδρομητή.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, kmpatra said:

Προβλημα με κλήσεις έχει κανενας αυτη την ωρα? Βασικα με νοβα μιλαγα και επεφτε επανελλειμενα η κληση. Έχω την εντύπωση ότι είναι από vodafone το πρόβλημα γιατί φαίνεται να μην λειτουργουσε το wifi calling σε πρωτη φαση.

Update εκτος η nova μαλλον ή πρόβλημα στη δρομολόγηση από vodafone τουλάχιστον. Καλώ αριθμούς nova και λέει ότι δεν αντιστοιχούν σε συνδρομητή.

Ναι και γω είχα προβλήματα συνομιλίας με συνεργάτη στη Πάτρα, έπεφτε η γραμμή. Vodafone αυτός εκεί, Vodafone και γω.

Link to comment
Share on other sites

Και χθες εδώ πάτρα υπήρχε πρόβλημα στο σταθερό Vodafone για καμιά ώρα. Και το μήνυμα ότι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή προς nova το παίρνω από σταθερό Vodafone. Από κινητό δείχνει απασχολημένο. Τώρα θυμήθηκα ότι είχανε προαναγγείλει αναβαθμίσεις για το σαββατοκύριακο. Υπέθεσα ότι αφορούσαν μόνο τις εφαρμογές. Αλλά εδώ πρέπει να υπάρχει γενικότερο πρόβλημα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kmpatra said:

Και χθες εδώ πάτρα υπήρχε πρόβλημα στο σταθερό για καμιά ώρα. Και του μήνυμα ότι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή προς nova το παίρνω από σταθερό. Από κινητό δείχνει απασχολημένο. Τώρα θυμήθηκα ότι είχανε προαναγγείλει αναβαθμίσεις για το σαββατοκύριακο. Υπέθεσα ότι αφορούσαν μόνο τις εφαρμογές. Αλλά εδώ πρέπει να υπάρχει γενικότερο πρόβλημα.

Από Λευκάδα όμως καμιά 30ρια τηλέφωνα που κανα σε διάφορες πόλεις μια χαρά. Μόνο με Πάτρα είχα θέμα..

Link to comment
Share on other sites

Πάει η vf. Μόλις τώρα παρουσίασε αργή πλοήγηση με μεγάλες ταχύτητες και ping στο Θεό και ενώ μέχρι πριν λίγο όλα οκ με καλούσαν κανονικά τώρα φαίνομαι απενεργοποιημένος

Link to comment
Share on other sites

Ο CU KALOKAIRISTES XMAS Διαγωνισμός ολοκληρώθηκε!

Με εκατοντάδες χιλιάδες συμμέτοχες!

Η ανακοίνωση των νικητών θα πραγματοποιηθεί στις 31/01 και ώρα 19:00.

Συντονίσου στo instagram του cu και δες live αν είσαι ένας από τους μεγάλους νικητές!

Εάν για κάποιο λόγο δεν θέλεις να συμμετέχεις στην κλήρωση, δήλωσε το CU νούμερο σου στην φόρμα που θα βρεις, πατώντας το παρακάτω κουμπί.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, aektzhs 1 said:

Πάει η vf. Μόλις τώρα παρουσίασε αργή πλοήγηση με μεγάλες ταχύτητες και ping στο Θεό και ενώ μέχρι πριν λίγο όλα οκ με καλούσαν κανονικά τώρα φαίνομαι απενεργοποιημένος

Αυτό που ρώτησα πριν. Στην Αλεξανδρούπολη υπήρχε θέμα ώρα 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, paanos said:

Αυτό που ρώτησα πριν. Στην Αλεξανδρούπολη υπήρχε θέμα ώρα 

Στην πόλη μου όταν ανέβασα το ποστ μόλις που είχε ξεκινήσει το πρόβλημα. Στο live chat λένε για τεχνικό πρόβλημα που θα λυθεί σύντομα 

Link to comment
Share on other sites

Με wi-fi calling ενεργό φαίνεται να υπάρχει διαφορά προς το καλύτερο οσον αφορά τις κλήσεις. Το πρόβλημα έχει συμπαρασύρει και την σταθερή, κυρίως προς κινητά nova...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jaranor said:

Έχω 2 σιμ CU, η μια λειτουργεί κανονικά (τηλ + δεδομένα), η άλλη δεν λειτουργεί

Το ίδιο και εγώ. 

1 ώρα πριν, eridion25 said:

Ο CU KALOKAIRISTES XMAS Διαγωνισμός ολοκληρώθηκε!

Με εκατοντάδες χιλιάδες συμμέτοχες!

Η ανακοίνωση των νικητών θα πραγματοποιηθεί στις 31/01 και ώρα 19:00.

Συντονίσου στo instagram του cu και δες live αν είσαι ένας από τους μεγάλους νικητές!

Εάν για κάποιο λόγο δεν θέλεις να συμμετέχεις στην κλήρωση, δήλωσε το CU νούμερο σου στην φόρμα που θα βρεις, πατώντας το παρακάτω κουμπί.

Στην αρχη 26 ειχαν πει (το ειχα σημειωμένο στην ατζεντα μου)

1 hour ago, paanos said:

Αυτό που ρώτησα πριν. Στην Αλεξανδρούπολη υπήρχε θέμα ώρα 

Εγω Θεσσαλονίκη και δεν δουλευει.

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VIPdriver said:

Εγω Θεσσαλονίκη και δεν δουλευει.

Για κάνε επανεκκίνηση και δοκίμασε. Έχει εδώ και κάνα τέταρτο που έχει λυθεί το πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

Στη δεύτερη κάρτα cu που μου έστειλαν το καλοκαίρι, έληξε το υπόλοιπο 16/11. Μέχρι σήμερα έχω κανονικά εισερχόμενες. Με το μηδενικό υπόλοιπο κατάφερα και ενεργοποίησα το απεριόριστο ίντερνετ από το διαγωνισμό για πέντε μέρες. Το ίντερνετ δουλεύει μόνο σε edge. Το ερώτημα λοιπόν είναι πότε μπαίνει η φραγή λόγω μη ανανεώσης. Δεν θα έπρεπε εδώ και ένα μήνα να υπάρχει φραγή στις εισερχόμενες? Το ίντερνετ που δουλεύει σε edge να υποθέσω είναι μία ελάχιστη παροχή που ζητάει η εεττ?

Υ.Γ. βλέπω παρόμοια αναφορά και στο νήμα του whats up...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmpatra said:

Στη δεύτερη κάρτα cu που μου έστειλαν το καλοκαίρι, έληξε το υπόλοιπο 16/11. Μέχρι σήμερα έχω κανονικά εισερχόμενες. Με το μηδενικό υπόλοιπο κατάφερα και ενεργοποίησα το απεριόριστο ίντερνετ από το διαγωνισμό για πέντε μέρες. Το ίντερνετ δουλεύει μόνο σε edge. Το ερώτημα λοιπόν είναι πότε μπαίνει η φραγή λόγω μη ανανεώσης. Δεν θα έπρεπε εδώ και ένα μήνα να υπάρχει φραγή στις εισερχόμενες? Το ίντερνετ που δουλεύει σε edge να υποθέσω είναι μία ελάχιστη παροχή που ζητάει η εεττ?

Υ.Γ. βλέπω παρόμοια αναφορά και στο νήμα του whats up...

θα επρεπε να υπηρχε φραγη, αν το αλλαξαν τοτε ειναι κατι πολυ καλο.....

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...