Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο καρτοκινητό στη voda σαν το frog που να δίνει αρκετά GB με 4-5 Ευρώ τα οποία να μεταφέρονται στον επόμενο μήνα αν ενεργοποιείς κάθε μήνα το πακέτο; Εξαιρείται το international γιατί εκεί χάνουμε το υπόλοιπο του cu στη μεταφορά!

στο cu τουλάχιστον όχι

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο cu τουλάχιστον όχι

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Ας ελπίσουμε να υπάρξει κάτι τέτοιο (και όσο πιο μόνιμο, έστω και "κρυφό") στο άμεσο μέλλον στο CU:

ΝΑΙ. Του λείπει κάτι τέτοιο και απ'τον ανταγωνισμό φαίνεται ότι, αν υπάρξει, θα είναι σε άριστη τιμή: Εκτίμησή μου....:p

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε να υπάρξει κάτι τέτοιο (και όσο πιο μόνιμο, έστω και "κρυφό") στο άμεσο μέλλον στο CU:

ΝΑΙ. Του λείπει κάτι τέτοιο και απ'τον ανταγωνισμό φαίνεται ότι, ΑΝ υπάρξει, θα είναι σε άριστη τιμή: Εκτίμησή μου....:p

 

Θα πρέπει να δώσει το 1γιγα σίγουρα φτηνοτερο από 1ε και πάλι δυσκολο αφου δεν έχει τη κάλυψη και τις ταχύτητες της κοσμοτε. Εαν έδινε π.χ. 4γιγα με 2 ευρώ, ίσως άφηνα το 4γιγα/4.44ε του Φρογκ...

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφτηκαν οι τελευταίες δημοσιεύσεις. Ανάλυση σχετικά με την τιμή και τα GB που προσφέρει το Frog μπορεί να γίνει στο σχετικό θέμα, και όχι στο παρόν.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο καρτοκινητό στη voda σαν το frog που να δίνει αρκετά GB με 4-5 Ευρώ τα οποία να μεταφέρονται στον επόμενο μήνα αν ενεργοποιείς κάθε μήνα το πακέτο; Εξαιρείται το international γιατί εκεί χάνουμε το υπόλοιπο του cu στη μεταφορά!

 

Όχι. Εκτός από αυτό που λες, ΔΕΝ υπάρχει: Το CU δεν έχει πακέτο με λίγα GB.

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο καρτοκινητό στη voda σαν το frog που να δίνει αρκετά GB με 4-5 Ευρώ τα οποία να μεταφέρονται στον επόμενο μήνα αν ενεργοποιείς κάθε μήνα το πακέτο; Εξαιρείται το international γιατί εκεί χάνουμε το υπόλοιπο του cu στη μεταφορά!

 

Το αντίστοιχο που ψάχνεις δεν υπαρχει σε cu. Για πολλά και φτηνά γιγα μόνο στη Φρογκ θα βρεις. Επομενη πιο φτηνη είναι η Κιου

Edited by LAZSKG
Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται αυτό στο CU.:)

Αν έχεις μαζέψει χρόνο ομιλίας γίνεται.

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/peri-monadon/vodafone-sharing/

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις μαζέψει χρόνο ομιλίας γίνεται.

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/peri-monadon/vodafone-sharing/

 

"Κόλλησέ" στους φίλους σου λίγο από τον χρόνο ομιλίας σου, για να ξεκολλήσουν κι εκείνοι! Μπορείς να μεταφέρεις ή να ζητήσεις άμεσα χρόνο ομιλίας από 5€ έως και 30€, προς ή από οποιονδήποτε συνδρομητή της καρτοκινητής Vodafone. Και όλα αυτά, μόνο με μία δωρεάν κλήση στο 1330 ή με ένα δωρεάν SMS στο 1331.

 

Οι CU φίλοι, στο Vodafone Sharing φαίνονται!

 

 

€ είναι.

Δεν είναι λεπτά ομιλίας.

 

Ααα και θα'θελα να'ξερα με 5€ (το min) τι πακέτο ομιλίας (προς όλους, έτσι;) μπορείς να πάρεις πια μετά τις νέες αυξήσεις.!

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε χρόνο ομιλίας στο κινητό αναφερόμαστε και στο χρηματικό υπόλοιπο. Για αυτό και το λένε ανανέωση χρόνου ομιλίας, και όπως βλέπεις και στο link έτσι το ονομάζει(μετέφερε το χρόνο ομιλίας σου). Ίσως είναι κατάλοιπο από την εποχή προ των πακέτων στο καρτοκινητό.

 

Το τι ποσό θα σου στείλει και τι θα το κάνεις, είναι άλλο θέμα. Δεν είναι απαραίτητο να έχουν όλοι μηδενικό υπόλοιπο, για παράδειγμα.

 

Εννοείται πως δεν αφαιρεί τέλη κινητής, αφού έχουν πληρωθεί όταν ο "δότης" πραγματοποίησε ανανέωση. Σε χρεώνει ένα ποσό για τη μεταφορά, από ότι βλέπω 0,5€.

Link to comment
Share on other sites

Άρα Λεπτά ομιλίας δε μπορούμε να μεταφέρουμε;

 

Στάλθηκε από το FDR-A01L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δεν υπάρχει δυνατότητα για μεταφορά λεπτών από πακέτα ομιλίας από ένα νούμερο σε άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε παλιότερα vodafone 1+1 για τα intersport ; (νομιζω 10% εκπτωση με τον κωδικο και 15% αν ησουν φοιτητικο?) Η ειναι στο whats up αυτο?
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξα πρωτα στο cu app και δεν βρηκα κατι αλλα επειδη δεν ειχα καλο ιντερνετ το απογευμα και φορτωνε με το ζορι , λεω μηπως εφαγε κολλημα ξερω γω και δεν φορτωνει η σελιδα να τα δειξει ολα.. Οποτε γιοκ ! Ευχαριστω :)
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Προσπαθώ να κάνω ανανεώσω μέσω πιστωτικής/χρεωστικής κάρτας από τη cu app και μου βγάζει αυτό το μήνυμα

9065c5416110aa8f9ee9810fe2f00637.jpg

 

Τι κάνω λάθος; παίζει ρόλο που έχω στρατιωτική ταυτότητα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κανει εγγραφη στην υπηρεσια αυτη; Ειναι ασχετη με το cu, χρειαζεται απο την τραπεζα για εξτρα ασφαλεια για σχεδον ολες τις πληρωμες οταν δινεις απευθειας την καρτα.
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς στη τράπεζα δεν έχεις δηλώσει το αριθμό της στρατιωτικής σου ταυτότητας. Βάλε τον αριθμό δελτίου ταυτότητας που έχεις δηλωμένο στη τράπεζα.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Απλά θέλει τα τέσσερα τελευταία ψηφία του αριθμού ταυτότητας.

Ευχαριστώ παιδιά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απευθύνσου στη Eurobank.

Και εμένα μου το΄βγαζε αυτό όσπου πήγα στη Eurobank και μου είπε η υπάλληλος τι να πατήσω στο ATM απεξω και έληξε το προβλημα.

 

 

Εϊναι για τη δική σου ασφάλεια αυτό ΑΠΟ την τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιησω την καρτα νεων στο cu τον πρωτο χρονο θα περνω 10 euro μπονους μετα απο την ληξη της προσφορας τι γινεται,συνεχιζει το μπονους εφοσον ειμαι δικαιουχος ακομα?
Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιησω την καρτα νεων στο cu τον πρωτο χρονο θα περνω 10 euro μπονους μετα απο την ληξη της προσφορας τι γινεται,συνεχιζει το μπονους εφοσον ειμαι δικαιουχος ακομα?

βγάζεις άλλη κάρτα και ξανά στέλνεις βέβαια ακόμα εγώ δεν το χω κάνει γιατί η δικαιοσύνη μου λήγει Ιούνιο άλλα παιδιά όμως το χουν επιβεβαίωσει

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...