Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3giga free internet χωρις να κανεις τιποτα απο 29/4 εως 6/5 στο cu! Για να δουμε θα δωσουν τουλαχιστον διπλασια λεπτα προς ολους στα πακετα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

απ'οτι καταλαβα δεν εχεις καμια πληροφορια.... :p

 

λογικα θα δωσουν τα δωρα με 10€ ανανεωση οπως και περυσι οσον αφορα μονο το cu....

 

Τελικά οι πληροφορίες μου ήταν ολοσωστες!!! :p

Καλή πλοήγηση παιδιά.... :)

Link to comment
Share on other sites

Τελειααα, οπότε δεν κάνουμε τίποτα? απλα εχουμε απο αυριο 3giga ετσι?

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

τριτη τεταρτη ενεργοποιειται η βοντα μετα απο φορητοτητα! ερχομαστε οικογενειακως!ειναι και για συμβολαια η μονο για καρτοκινητα?
Link to comment
Share on other sites

Είναι μόνο για cu; Για Καρτοκινητό, τίποτα;

Αν είναι πρέπει σήμερα να κάνω μία αλλαγή πακέτου από καρτοκινητό σε cu... Με μηδέν υπόλοιπο θα μπορώ να σερφάρω, άραγε;

[πάλι όλα δικά μου τα θέλω, ε; :oops:]

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αύριο θα μου ρθει πακέτο cu exclusive θα πρέπει να κάνω ανανέωση η χρόνου η θα έχω 3gb αμέσως; Που θα μπορώ να δω ποσά έχω; Με κάποιο μήνυμα η με κάποια εφαρμογή;

 

Λογικα θα έχεις τα 3Giga , θα κατεβάσεις την εφαρμογή της βονταφον και θα βλέπεις εκει το υπόλοιπο απλα πρέπει να κανεις λογαριασμό πρώτα, αλλιώς περνεις το 1252

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη λειτουργει και χωρις λογαριασμο, τουλαχιστον το widget αυτης, αν μπαινεις μεσω data και οχι wifi.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα από 29 3gb ξεκινά από 24:00 ή κάποια άλλη ώρα;

 

Απο τις 00:00 ξεκιναμε σερφαρισμα

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

τριτη τεταρτη ενεργοποιειται η βοντα μετα απο φορητοτητα! ερχομαστε οικογενειακως!ειναι και για συμβολαια η μονο για καρτοκινητα?

 

Παίζει μόνο σε cu απο οτι ξερουμε..

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Αν μετατρεψω ενα νεο καρτοκινητο σε cu, αυριο ομως, θα εχω την προσφορα με το ιντερνετ η πρεπει απο σημερα για να μου ερθει και το ενημερωτικο μηνυμα;
Link to comment
Share on other sites

Αν μετατρεψω ενα νεο καρτοκινητο σε cu, αυριο ομως, θα εχω την προσφορα με το ιντερνετ η πρεπει απο σημερα για να μου ερθει και το ενημερωτικο μηνυμα;

 

Εχω την αίσθηση οτι με το που θα κανεις αλλαγη στο 1266 θα εχεις free net :-)

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα έχεις τα 3Giga , θα κατεβάσεις την εφαρμογή της βονταφον και θα βλέπεις εκει το υπόλοιπο απλα πρέπει να κανεις λογαριασμό πρώτα, αλλιώς περνεις το 1252

 

Κατά την διάρκεια χρήσης του δώρου δεν θα παρέχεται ενημέρωση για την χρήση του δώρου από κανένα κανάλι. Οι συνδρομητές θα λαμβάνουν ενημερωτικά μηνύματα όταν φτάνουν στο 80% και 100% της χρήσης.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα τώρα στο myVodafone και βγάζει ως διαθέσιμα μόνο τα 500mb που έχω ενεργοποιήσει με το σχετικό πακέτο.

Σίγουρα θα βγούνε τα 3gb ως υπόλοιπο εκεί;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πριν ποσταρεις διάβασες το τελευταίο ποστ; Δες τι είπε το παλικάρι ένα ποστ πιο πάνω!

 

Έχεις δίκιο!

Έμεινα στα πιο πριν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Άρα τώρα στο cu έχω 3GB; Δεν μου έχει έρθει κανένα σχετικό ενημερωτικό μήνυμα.

 

Έχεις cu; αν ναι έχεις αλλά θα έπρεπε να σου είχε έρθει μήνυμα τη Κυριακή

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Οι φοιτητές από κατατακτήριες και γενικά όσων η ακαδημαϊκή ταυτότητα δεν έχει ισχύ ειδικού εισιτηρίου, δικαιούνται το φοιτητικό CU?
Link to comment
Share on other sites

Ναι απλά σου το βγάζουν μέχρι 31 Αυγούστου.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Οι φοιτητές από κατατακτήριες και γενικά όσων η ακαδημαϊκή ταυτότητα δεν έχει ισχύ ειδικού εισιτηρίου, δικαιούνται το φοιτητικό CU?

 

 

Ναι απλά σου το βγάζουν μέχρι 31 Αυγούστου.

Αν είσαι με κατατακτήριες μετά τις 31 μπορείς να πας με βεβαίωση από τη σχολή. ( έτσι είχα διαβάσει παλαιότερα στο site)

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόγραμμα από το http://www.militaryclub.gr/?q=content/%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1 τι λέτε αξίζει να πάω σε καρτοκινητο για το 300 λεπτά με 10ε ;;;;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ μια ερώτηση:

υπάρχει κάποιος τρόπος να έχω το πακέτο ίντερνετ που έχω στο CU στον υπολογιστή μου αν βάλω την κάρτα SIM στο USB στικάκι (Κ3565) που έχω;

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ μια ερώτηση:

υπάρχει κάποιος τρόπος να έχω το πακέτο ίντερνετ που έχω στο CU στον υπολογιστή μου αν βάλω την κάρτα SIM στο USB στικάκι (Κ3565) που έχω;

 

Απλά την βάζεις στο στικακι και συνδέεσαι. Μπορείς επίσης να μοιραστείς με καλώδιο ή ασύρματα τη σύνδεση από το κινητό αν έχεις συσκευή Android χωρίς να βγάζεις κάρτες κτλ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...