Jump to content

Mio P350 και Mio P550


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις πήρα στα χέρια μου την εξωτερική κεραία για το p550.

Για να δουλεύει το destinator με αυτή και όχι με την εσωτερική ποια θύρα πρέπει να ρυθμίσω? Απαιτείται κάποια άλλη ρύθμιση?

?? αν είναι με bluetooth (δέκτης GPS) θα πρέπει να συνδέσεις πρώτα την κεραία με το 550 (να τα κάνεις pair) και μετά θα ασχοληθείς με το Destinator.....

 

αν μιλάς για απλή κεραία με καλώδιο, δε νομίζω να χρειάζεται κάποια ρύθμιση...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και απο εμένα! Μηπως ξέρετε αν και που μπορώ να βρώ το πλαστικό κάλυμα του mio 350!! την προσοψη εννοω. καταφερα και την εσπασα ΛΙΓΟ... ααααα!! η προσοψη του 550 ταιριαζει στο 350 (μου άρεσει καλύτερα σε μαυρο!!)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα! Μηπως ξέρετε αν και που μπορώ να βρώ το πλαστικό κάλυμα του mio 350!! την προσοψη εννοω. καταφερα και την εσπασα ΛΙΓΟ... ααααα!! η προσοψη του 550 ταιριαζει στο 350 (μου άρεσει καλύτερα σε μαυρο!!)

πως το σπασες ρε παιδί????? :):):)

 

λίγο χλωμό το βλέπω να βρεις πλαστικά.....άμα ήταν για κινητό κάτι γινόταν...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα! Μηπως ξέρετε αν και που μπορώ να βρώ το πλαστικό κάλυμα του mio 350!! την προσοψη εννοω. καταφερα και την εσπασα ΛΙΓΟ... ααααα!! η προσοψη του 550 ταιριαζει στο 350 (μου άρεσει καλύτερα σε μαυρο!!)

 

Mporeis na pareis ena til sto service kai na rwtiseis tin timi tou antallaktikou.Episis mporeis na psa3eis sto ebay gia prosopsi i gia kanena katestrameno P550(me spasmeni othoni i kammeno) to opoio tha to vreis polu ftina alla tha prepei na alla3eis mono sou tin prosopsi pou einai vidwti..

Link to comment
Share on other sites

ave αδέρφια.

 

ξέρω ότι θα έχει ρωτηθεί ξανά αλλά είναι πολλές οι σελίδες...μέχρι πόσα GB κάρτα sd παίρνει ένα P350; Τις High Capacity τις υποστηρίζει;

 

μάρκες που δεν έχει "αλλεργία" μαζί τους..;:p

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά, έχω ξανακάνει την ίδια ερώτηση ποστ αλλά δεν μου απάντησε κανείς :( Θα ήθελα, αν μπορεί να μου πει κάποιος, γιατί δεν μπορώ να δω videakia απο το youtube μέσω του Mio P550. Έχω εγκαταστήσει κάποια flashplayers αλλά δεν ξέρω αν φταίει κάτι τέτοιο. Έχει κανείς κάποια ιδέα του τι πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

ave αδέρφια.

 

ξέρω ότι θα έχει ρωτηθεί ξανά αλλά είναι πολλές οι σελίδες...μέχρι πόσα GB κάρτα sd παίρνει ένα P350; Τις High Capacity τις υποστηρίζει;

 

μάρκες που δεν έχει "αλλεργία" μαζί τους..;:p

 

Κανονικά τα Ρ350 και 550 δέχονται SD κάρτες χωρητικότητας μέχρι 2GB και δεν υποστηρίζουν SDHC κάρτες.

Έχει κυκλοφορήσει όμως ένα patch (αν κάνεις αναζήτηση στο web για WM5 SDHC card patch ή driver θα βρεις πληροφορίες), το οποίο επιτρέπει τη χρήση καρτών SDHC, με χωρητικότητες >4GB.

 

Δεν το έχω δοκιμάσει γιατί δεν έχω κάρτα μεγαλύτερη από δυάρα, αλλά ξέρω ότι μπορείς να το απεγκαταστήσεις όποτε θες (δεν λειτουργεί ακριβώς σαν patch δηλαδή).

 

Όσο για μάρκες, πραγματικά δεν έχω ιδέα....

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά, έχω ξανακάνει την ίδια ερώτηση ποστ αλλά δεν μου απάντησε κανείς :( Θα ήθελα, αν μπορεί να μου πει κάποιος, γιατί δεν μπορώ να δω videakia απο το youtube μέσω του Mio P550. Έχω εγκαταστήσει κάποια flashplayers αλλά δεν ξέρω αν φταίει κάτι τέτοιο. Έχει κανείς κάποια ιδέα του τι πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Χρειάζεται να εγκαταστήσεις κάποιον player που να υποστηρίζει τα .flv αρχεία του Youtube. Αν τα πας καλά με τα αγγλικά, ρίξε μια ματιά σε αυτόν τον οδηγό: http://forum.brighthand.com/showthread.php?t=243430

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να εγκαταστήσεις κάποιον player που να υποστηρίζει τα .flv αρχεία του Youtube. Αν τα πας καλά με τα αγγλικά, ρίξε μια ματιά σε αυτόν τον οδηγό: http://forum.brighthand.com/showthread.php?t=243430

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου, θα ρίξω μια ματιά να δω αν μπορώ να το κατεβάσω από κάπου... :)

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά τα Ρ350 και 550 δέχονται SD κάρτες χωρητικότητας μέχρι 2GB και δεν υποστηρίζουν SDHC κάρτες.

Έχει κυκλοφορήσει όμως ένα patch (αν κάνεις αναζήτηση στο web για WM5 SDHC card patch ή driver θα βρεις πληροφορίες), το οποίο επιτρέπει τη χρήση καρτών SDHC, με χωρητικότητες >4GB.

 

Δεν το έχω δοκιμάσει γιατί δεν έχω κάρτα μεγαλύτερη από δυάρα, αλλά ξέρω ότι μπορείς να το απεγκαταστήσεις όποτε θες (δεν λειτουργεί ακριβώς σαν patch δηλαδή).

 

Όσο για μάρκες, πραγματικά δεν έχω ιδέα....

 

Xωρις καποιο patch εχω βαλει sd 4Gb transcend οχι Hc και δουλεψε μια χαρα.

Ναι την γεμισα πανω απο τα 2 Gb για να δω αν θα υπαρξει προβλημα.

 

 

Ειμαι λιγο off-topic αλλα στο καταλληλο θεμα δεν μου απαντησαν και θα ηθελα τη γνωμη σας.

Γεια σας..

Κατοχος Μio P350 σε μεγαλο test dest7. με Q4 χαρτη Ελλαδας για να δω αν με ικανοποιει...

Ερχομενος απο Πατρα και βγαινοντας στην εξοδο 20 απο Α.Ο, ηθελα να παω στη Κ.Καραμανλη 14, Βουλα.

Εκει το destinator με εβγαλε αναποδα και μου εδωσε εντολη αναστροφης στη διασταυρωση Κ.Καραμανλη και Ηρας.

Φρεναρα λιγο δυνατα και ο πισω διαμαρτυρηθηκε δικαιως.

Ειναι παρανομη η αναστροφη εκει?

Λογικα ναι αλλα δεν ειδα τεμπελα και με παραξενεψε.

 

Η εντολη αναστροφης, σημαινει οτι εχω τις αναστροφες ενεργοποιημενες στο dest. ή η ενεργοποιηση ισχυει μονο οταν θελω και τις παρανομες?

 

Ας βοηθησει καποιος γνωστης γιατι αν εχω την επιλογη, θελω μονο τις νομιμες ενεργοποιημενες, στις λιγες περιπτωσεις που αυτες ισχυουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, να βοηθήσω και εγώ τους φίλους αυτού του thread με ενημέρωση από άλλο forum και την απάντηση χρήστη:

 

Here I upload the new cr**ck for those that have iGo 2006 My Way Plus (installed version) and use any new high capacity (SDHC, MicroSDHC etc.) cards and get "hard drive id" error:

 

http://rapidshare.com/files/88371848/SDHC.cab

 

Αυτός είναι ο driver που χρειάζεται το σύστημα προκειμένου να αναγνωρίσει, από ό,τι αναφέρεται, κάρτες Secure Digital High Capacity.

 

Προσοχή, δεν τον έχω εγκαταστήσει, δεν ξέρω αν είναι για WM5 ή WM6 ή και τα δύο (αμφιβάλλω, όμως, για τα Win2003) και δεν έχω τέτοια κάρτα για να σας πω αν δουλεύει! Use at your own risk και πείτε μας αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδία, εχω το ΜΙΟ Ρ350 και βρηκα αυτή την καρτούλα Socket Go Wi-Fi E300 Wireless LAN SDIO που μου ειπαν απο το μαγαζί οτι ειναιγια windows mobile 2003. δεν παίζει να δουλεψει σε wm5 ?

Amd Athlon 64 3500+@2.8GHZ ON Msi K8N Neo4 SLI Platinum

NVidia Geforce 6600LE 256mb By Msi

1024 DDR 400 by KINGSTON + 512mb ddr by TWINMOS -160gb by Maxtor - Nec 3551A Labelflash - ASUS DVD-Rom S-ATA

Opoios endiaferetai pm <---> to skotono ^

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδία, εχω το ΜΙΟ Ρ350 και βρηκα αυτή την καρτούλα Socket Go Wi-Fi E300 Wireless LAN SDIO που μου ειπαν απο το μαγαζί οτι ειναιγια windows mobile 2003. δεν παίζει να δουλεψει σε wm5 ?

λογικά θα δουλέψει, αλλά ψάξτο λίγο και στο site της εταιρίας....

 

άμα είχες wm2003 και η κάρτα ήταν για wm5 τότε θα είχες πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Xωρις καποιο patch εχω βαλει sd 4Gb transcend οχι Hc και δουλεψε μια χαρα.

Ναι την γεμισα πανω απο τα 2 Gb για να δω αν θα υπαρξει προβλημα.

 

 

Ειμαι λιγο off-topic αλλα στο καταλληλο θεμα δεν μου απαντησαν και θα ηθελα τη γνωμη σας.

Γεια σας..

Κατοχος Μio P350 σε μεγαλο test dest7. με Q4 χαρτη Ελλαδας για να δω αν με ικανοποιει...

Ερχομενος απο Πατρα και βγαινοντας στην εξοδο 20 απο Α.Ο, ηθελα να παω στη Κ.Καραμανλη 14, Βουλα.

Εκει το destinator με εβγαλε αναποδα και μου εδωσε εντολη αναστροφης στη διασταυρωση Κ.Καραμανλη και Ηρας.

Φρεναρα λιγο δυνατα και ο πισω διαμαρτυρηθηκε δικαιως.

Ειναι παρανομη η αναστροφη εκει?

Λογικα ναι αλλα δεν ειδα τεμπελα και με παραξενεψε.

 

Η εντολη αναστροφης, σημαινει οτι εχω τις αναστροφες ενεργοποιημενες στο dest. ή η ενεργοποιηση ισχυει μονο οταν θελω και τις παρανομες?

 

Ας βοηθησει καποιος γνωστης γιατι αν εχω την επιλογη, θελω μονο τις νομιμες ενεργοποιημενες, στις λιγες περιπτωσεις που αυτες ισχυουν.

 

Gia tin sigkekrimeni diastavrosi epitrepetai anastrofi alla kalo einai na vgaleis tis anastrofes apo to destinator giati sou tin anaferei teleftaia stigmi..Apo oso 3erw to dest den exei simatodotisi (mono anodo-kathodo), opote mporei na sou zitisei paranomi anastrofi..

Link to comment
Share on other sites

εχεις μήπως κάποιο σαιτ,γιατι δ μπορω να βρώ κατι..... Κανεις που να τη χρησιμοποιει σε Ρ350;;;

Amd Athlon 64 3500+@2.8GHZ ON Msi K8N Neo4 SLI Platinum

NVidia Geforce 6600LE 256mb By Msi

1024 DDR 400 by KINGSTON + 512mb ddr by TWINMOS -160gb by Maxtor - Nec 3551A Labelflash - ASUS DVD-Rom S-ATA

Opoios endiaferetai pm <---> to skotono ^

Link to comment
Share on other sites

εχεις μήπως κάποιο σαιτ,γιατι δ μπορω να βρώ κατι..... Κανεις που να τη χρησιμοποιει σε Ρ350;;;

 

Ri3e mia matia edw:

 

http://www.expansys.com.gr/f.aspx?i=125096

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΝ PDAers ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΙΟ Ρ550. ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ, ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΙΟ: ΤΟ BLUETOOTH ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ FILE TRANSFERING ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ HANDSFREE OPERATION ΜΕΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΚΙΝΗΤΟ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΜΙΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ "A THIRD PARTY SOFTWARE" ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ? ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣYΖΗΤΗΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ 90 ΣΕΛΙΔΕΣ POSTS) ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδία, εχω το ΜΙΟ Ρ350 και βρηκα αυτή την καρτούλα Socket Go Wi-Fi E300 Wireless LAN SDIO που μου ειπαν απο το μαγαζί οτι ειναιγια windows mobile 2003. δεν παίζει να δουλεψει σε wm5 ?

 

Η ιστοσελίδα του κατασκευαστή είναι εδώ και αναφέρει συμβατότητα γενικά με Windows Mobile, οπότε μάλλον θα παίξει κανονικά και στα WM5. :)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΝ PDAers ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΙΟ Ρ550. ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ, ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΙΟ: ΤΟ BLUETOOTH ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ FILE TRANSFERING ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ HANDSFREE OPERATION ΜΕΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΚΙΝΗΤΟ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΜΙΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ "A THIRD PARTY SOFTWARE" ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ? ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣYΖΗΤΗΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ 90 ΣΕΛΙΔΕΣ POSTS) ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

 

Toexw psa3ei polu to thema kai exw vrei kapoia progs opws to bluemusic alla sto telos katelli3a oti den e3artatai mono apo to programma alla kai apo to headset.Gia paradeigma to diko mou to anagnwrize alla den douleve enw ena jabra pou dokimasa douleve teleia..

Link to comment
Share on other sites

Toexw psa3ei polu to thema kai exw vrei kapoia progs opws to bluemusic alla sto telos katelli3a oti den e3artatai mono apo to programma alla kai apo to headset.Gia paradeigma to diko mou to anagnwrize alla den douleve enw ena jabra pou dokimasa douleve teleia..

 

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΤΟ HEADSET"? ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ, ΔΗΛ. ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ ΗΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ MIC ΤΟΥ ΜΙΟ ΓΙΑ ΟΜΙΛΙΑ(ΟΠΩΣ ΣΤΟ C520, ΠΧ). ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΤΟ HEADSET"? ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ, ΔΗΛ. ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ ΗΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ MIC ΤΟΥ ΜΙΟ ΓΙΑ ΟΜΙΛΙΑ(ΟΠΩΣ ΣΤΟ C520, ΠΧ). ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?

 

Sorry nomiza pws milouses gia bluetooth handsfree..

 

Vevaia ginetai xwris kammia ruthmisi..To exw dokimasei me to skype sindedemenos me wifi.

 

 

Ena link gia to skype an thes na to dokimaseis einai auto:

http://rapidshare.com/files/72252192/SkypeForPocketPC_2.1.0.65.rar

Link to comment
Share on other sites

Sorry nomiza pws milouses gia bluetooth handsfree..

 

Vevaia ginetai xwris kammia ruthmisi..To exw dokimasei me to skype sindedemenos me wifi.

 

 

Ena link gia to skype an thes na to dokimaseis einai auto:

http://rapidshare.com/files/72252192/SkypeForPocketPC_2.1.0.65.rar

ste, μπορείς να συνδέσεις το κινητό σου στο Ρ550 και να το χρησιμοποιείς για ανοιχτή ακρόαση στο αυτοκίνητο πχ????????

Link to comment
Share on other sites

ste, μπορείς να συνδέσεις το κινητό σου στο Ρ550 και να το χρησιμοποιείς για ανοιχτή ακρόαση στο αυτοκίνητο πχ????????

 

Auto to 3erw..To provlima einai oti den mporw na sindesw to bt headset sto pda gia to skype..Exeis kanei kati analogo?Egw exw paratisei tis prospatheies:(

Link to comment
Share on other sites

ste, μπορείς να συνδέσεις το κινητό σου στο Ρ550 και να το χρησιμοποιείς για ανοιχτή ακρόαση στο αυτοκίνητο πχ????????

 

ΑΥΤΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΜΕ ΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ? SORRY, ΦΙΛΕ F_STE, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟΝ NICKTHANOS. OYTE ΓΙΑ HEADSET ΜΙΛΑΜΕ, OYTE ΓΙΑ SKYPE. ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΜΕ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...