Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

den yparxei tetoia gynaika.... panemorfi

 

Φανατικός, ε; Εγώ σαν Νο 1 έχω την Bethany Joy Lenz (Χέιλι), αλλά έχω να σου πω πως οι μετοχές της Ηilarie ανεβαίνουν! Όσο πάει ομορφαίνει όλο και περισσότερο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Φανατικός, ε; Εγώ σαν Νο 1 έχω την Bethany Joy Lenz (Χέιλι), αλλά έχω να σου πω πως οι μετοχές της Ηilarie ανεβαίνουν! Όσο πάει ομορφαίνει όλο και περισσότερο.

συγκρινεις ανομοια πραγματα.... η χειλυ καμια σχεση με πειτον..... παραδεξου το... κ επιπλεον, δεν υπαρχει καλυτερι σειρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και συγκρίνει ανόμοια πράγματα. Αφού όλοι ξέρουν ότι η πιο όμορφη στο OTH, είναι η Sophia Bush! :w00t: :lol: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

συγκρινεις ανομοια πραγματα.... η χειλυ καμια σχεση με πειτον..... παραδεξου το... κ επιπλεον, δεν υπαρχει καλυτερι σειρα...

 

Αν εννοείς καμία σχέση σε ομορφιά, συμφωνώ. Καθεμία έχει τη δική της ομορφιά. Εμένα όπως είπα, μ' αρέσει περισσότερο απ' όλες η Χέιλι. Γούστα είναι αυτά.

 

Σαν χαρακτήρα στη σειρά, γουστάρω πολύ την Πέιτον, γιατί είναι πολύ ροκ τύπος κ διαφορετική. ;)

 

VeCo, μου ξέφυγες! :p Έτσι, υπερασπίσου κι εσύ την προτίμηση σου! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Φανατικός, ε; Εγώ σαν Νο 1 έχω την Bethany Joy Lenz (Χέιλι), αλλά έχω να σου πω πως οι μετοχές της Ηilarie ανεβαίνουν! Όσο πάει ομορφαίνει όλο και περισσότερο.

 

Koιτα να δεις που το διατυμπανιζει κιολας!!:cool:

 

Φυσικά και συγκρίνει ανόμοια πράγματα. Αφού όλοι ξέρουν ότι η πιο όμορφη στο OTH, είναι η Sophia Bush! :w00t: :lol: :p

 

Αλλος απο δω!Εσενα παντος δεν σε παρεξηγω, γιατι η Brooke μετραει!

 

Αν εννοείς καμία σχέση σε ομορφιά, συμφωνώ. Καθεμία έχει τη δική της ομορφιά. Εμένα όπως είπα, μ' αρέσει περισσότερο απ' όλες η Χέιλι. Γούστα είναι αυτά.

 

Σαν χαρακτήρα στη σειρά, γουστάρω πολύ την Πέιτον, γιατί είναι πολύ ροκ τύπος κ διαφορετική. ;)

 

VeCo, μου ξέφυγες! :p Έτσι, υπερασπίσου κι εσύ την προτίμηση σου! :lol:

 

Παλι?.. Παλι??

Δεν μπορω να τ' ακουω!!:X

 

 

Παιδες να το ξαναπω για την R****** η το εμπεδωσατε?Ε?:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως υπάρχει πολυφωνία στο συγκεκριμένο θέμα... :lol:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Koιτα να δεις που το διατυμπανιζει κιολας!!:cool:

 

Παλι?.. Παλι??

Δεν μπορω να τ' ακουω!!:X

 

 

Παιδες να το ξαναπω για την R****** η το εμπεδωσατε?Ε?:cool:

 

Πάλι! Πάλι! Θα το διατυμπανίζω συνέχεια για να το χωνέψεις! :p :lol: Είπαμε, η Ρέιτσελ είναι SUPER ΗΟΤ! Tι άλλο θες; :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Πάλι! Πάλι! Θα το διατυμπανίζω συνέχεια για να το χωνέψεις! :p :lol: Είπαμε, η Ρέιτσελ είναι SUPER ΗΟΤ! Tι άλλο θες; :ninja:

 

Ρε συ εγω λυπομουνα τον Nathan που του ειχαν(εχουν) δωσει αυτον το ρολο και αναγκαζοταν να φιλαει την Haley..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ εγω λυπομουνα τον Nathan που του ειχαν(εχουν) δωσει αυτον το ρολο και αναγκαζοταν να φιλαει την Haley..:lol:

χαχαχαχα!!! Συμφωνω !!! αφου ειχε δωσει κ συνεντευξη κ ηθελε να φυγει απο την σειρα επειδη ηταν χαλια ο ρολος!!!!:lol: :lol: :lol: :X :X :D

 

 

HILARIE BURTON 4 EVER

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!! Συμφωνω !!! αφου ειχε δωσει κ συνεντευξη κ ηθελε να φυγει απο την σειρα επειδη ηταν χαλια ο ρολος!!!!:lol: :lol: :lol:

 

Χαχαχα!:lol: :lol:

Σοβαρα??

 

Lerris και ιδου η αποδειξη!!:lol: :lol: :p :p

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Έι! Leave Haley alone! :mad: :respect: Εντάξει, κατάλαβα, δε σας αρέσει και είναι σεβαστόν, αλλά να μη το παρακάνουμε με τις κοροϊδίες και κυρίως τις παραφιλολογίες, ε voldenmortt; Τι λες;

Ο James Lafferty (aka Νέιθαν), ουδέποτε δήλωσε κάτι τέτοιο! Γιατί αν το είχε κάνει, τώρα θα βρίσκονταν στα μαχαίρια οι δυο τους. Κι επιπλέον, ίσα-ίσα δηλώνει το αντίθετο: Πολύ τυχερός που συμμετέχει σε μια τέτοια σειρά με τόσο καλό σενάριο και καστ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συντάσσομαι με τον Lerris. Μπορεί να μην είναι η αγαπημένη μου (είναι η δεύτερη), αλλά δεν υπάρχει λόγος για τόση επιμονή στο θέμα. Πόσες φορές να το πούμε:

 

Περί ορέξεως, ουδείς λόγος.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

το ειχε δηλωσει στο παρελθον την περιοδο που παιζοταν στην αμερικη η πρωτη περιοδος. κ το ειχε δηλωσει σε συνεντευξη του σε αμερικανικο περιοδικο.... οποτε την πατησες φιλε μου.... και παραδεξου το, το αστερι ειναι η πειτον........................ :yahoo: :respect: :rtfm: :cool: :google:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπλέκεστε με τα χαζοπιπίνια, τι να λέει...

 

Το αστέρι είναι η Deb, milf με τα όλα της :shifty:

 

 

 

kala esy agori mou eisai o,ti na'nai.... kamia megalyteri den vrikes??? xaxaxaxa!!!! lol

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έι! Leave Haley alone! :mad: :respect: Εντάξει, κατάλαβα, δε σας αρέσει και είναι σεβαστόν, αλλά να μη το παρακάνουμε με τις κοροϊδίες και κυρίως τις παραφιλολογίες, ε voldenmortt; Τι λες;

Ο James Lafferty (aka Νέιθαν), ουδέποτε δήλωσε κάτι τέτοιο! Γιατί αν το είχε κάνει, τώρα θα βρίσκονταν στα μαχαίρια οι δυο τους. Κι επιπλέον, ίσα-ίσα δηλώνει το αντίθετο: Πολύ τυχερός που συμμετέχει σε μια τέτοια σειρά με τόσο καλό σενάριο και καστ.

 

Εγώ συντάσσομαι με τον Lerris. Μπορεί να μην είναι η αγαπημένη μου (είναι η δεύτερη), αλλά δεν υπάρχει λόγος για τόση επιμονή στο θέμα. Πόσες φορές να το πούμε:

 

Περί ορέξεως, ουδείς λόγος.

 

Σιγα πλακα κανουμε!Απλα οτι θα σας αρεσε η Haley οταν το ειπατε μου εκανε τεραστια εντυπωση!:p

 

Μπλέκεστε με τα χαζοπιπίνια, τι να λέει...

 

Το αστέρι είναι η Deb, milf με τα όλα της :shifty:

 

http://www.ncchristmasfestival.org/2005_P1.jpg

 

ΜILF: Mom i'd like to f***!!:lol: :lol:

 

To εχουμε πει για την Dep οτι ειναι κ@υλ*!:cool:

Link to comment
Share on other sites

απλα κοιταξτε την γυναικα κατω απο αυτα τα λογια κ μην αναφερθειτε ξανα για αλλη γυναικα....

 

Καλα χαλαρωσε και εσυ!

Εκλεισες εσυ σαν αντρας φανταζομαι και περιμενεις την Πειτον!:p

Link to comment
Share on other sites

το ειχε δηλωσει στο παρελθον την περιοδο που παιζοταν στην αμερικη η πρωτη περιοδος. κ το ειχε δηλωσει σε συνεντευξη του σε αμερικανικο περιοδικο.... οποτε την πατησες φιλε μου.... και παραδεξου το, το αστερι ειναι η πειτον........................ :yahoo: :respect: :rtfm: :cool: :google:

 

Δεν δήλωσε όμως ότι ήθελε να το κάνει λόγω της σχέσης του χαρακτήρα του με την Haley, σωστά;

 

Όπως και να 'χει, νομίζω το θέμα θεωρείται λήξαν.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν δήλωσε όμως ότι ήθελε να το κάνει λόγω της σχέσης του χαρακτήρα του με την Haley, σωστά;

 

Όπως και να 'χει, νομίζω το θέμα θεωρείται λήξαν.

epeidi einai xalia to eixe dilwsei... payton-->> thea

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

epeidi einai xalia to eixe dilwsei... payton-->> thea

 

Θα ήθελα να δω κάποια πηγή που να το αναφέρει αυτό.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...