Jump to content

Motorola A1200 (MING)


kavatzoulas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει να πουλανε το στοκ γι'αυτο. Παροτι ειναι το καλυτερο κινητο γενικα δεν πολυκυκλοφορει...

Καποια στιγμη θα βγει και το Α1600 αλλα με GPS και 3.2MP δεν νομιζω οτι θα χει 300e.

 

Johnny_Nik

 

Δεν επηρεαζει κατι τετοιο το fix εμενα το ιδιο ηταν και πριν και μετα (κοφτη).

Για τα εικονιδια πατας ΜΡΚG---> uninstall.

 

Thx. Θα το δοκιμάσω αργότερα μέσα στη μέρα, γιατί τώρα δεν το έχω πάνω μου. Νόμιζα ότι απλά ήταν έτσι, χωρίς εικονίδια και ήταν πραγματικά άσχημο. Θα προτιμούσα να μην περάσω καμία εφαρμογή αν ήταν να είναι έτσι... :p

 

Τελικά, ρίχνοντας μια ματιά στο Motorola funs Και γενικά Online δεν παρατήρησα ΄πολλές εφαρμογές, αλλά σίγουρα όσες υπάρχουν ως τώρα είναι η αφρόκρεμα των εφαρμογών.

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει compiler για να κάνουμε δικές μας εφαρμογές? Είμαι πάρα πολύ καλός προγραμματιστής και θα μου άρεσε να παίξω πάνω στο αντικείμενο!

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς αν υπάρχει compiler για να κάνουμε δικές μας εφαρμογές? Είμαι πάρα πολύ καλός προγραμματιστής και θα μου άρεσε να παίξω πάνω στο αντικείμενο!

δες εδω http://www.motorolafans.com/forums/forumdisplay.php?f=24

και πιο ειδικα εδω

http://www.motorolafans.com/forums/showthread.php?t=17584

και αν ψαχνεις τι να φτιαξεις , δες εδω http://www.motorolafans.com/forums/showthread.php?t=17722 (θα ηταν πολυ καλο αν υποστηριζε ελληνικα)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε στο motorolafans, εχει πολλα προγραμματα που ανεβαζουν τον ηχο.

 

σαν....?:worry:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Χαρακτηριστικά του Motorola Ming A1200

Παρακάτω είναι όλες οι λειτουργιές του Motorola Ming A1200 που κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά :

 

 

1.Ειναι ενα πολυ καλο και λειτουργικο τηλεφονο

2.Μπορει να στειλει sms mms email,μπορει να αποθηκευσει σχεδον απεριοριστα μυνηματα

3.Εχει ενα πολυ καλο τηλεφονικο καταλογο.απεριοριστος αριθμος επαφων,δυνατοτητα ομαδων,δυνατοτητα αναζητησης ξεροντας μονο ενα μερος του αριθμου ή του ονοματος-οχι απαραιτητα το αρχικο μερος,κλπ

4.Εχει αρκετα δυνατο ηχειο,δονηση,δυνατοτητα χρησης ως ringtone οποιουδηποτε mp3-mid

5.ημερολογιο

6.σημειωσεις-εγγραφα txt(αναγνωση+δημιουργια)

7.Παρα πολυ καλος browser.Ανοιγει τα παντα.κυλιση με τα δακτυλα,χρηση αναδυομενων-pop ups,πολλαπλες καρτελες,δυνατοτητα προσαρμογης στην οθονη ή εμφανιση κανονικης προβολης(δηλαδη να βλεπεις μονο ανα μερος της σελιδας),zoom in-zoom out,δυνατοτητα αναζητησης μεσα στη σελιδα για καποιο στοιχειο,δυνατοτητα full screen,δυνατοτητα παρουσιασης κινουμενων εικονων,.

8.gprs

9.file manager

10.ξυπμητηρια-υπενθημησεις-εργασιες

11.ηχογραφηση-απεριοριστη,βιντεο εως 2 ωρες(εως 352χ288 γυρω στα 15 fps),φωτογραφιες εως 2 MP.δυτατοτητα makro ληψης,εφε,νυκτερινη ληψη κλπ

12.απλο κουμπιουτερακι

13.photo editor.δυνατοτητες rezize,αποκοπη,μειωση ποιοτητας,+-φωτεινοτητα αντιθεση shrpness τροποποιηση χρωματος,rotation,μηξη εικονων,εισαγωγη κειμενου στη φωτογραφια,εισαγωγη διαφανειας,χρηση φιλτρων,δυνατοτητα ζωγραφισματος της εικονας,χρηση εφε,δυνατοτητα αμεσης αποστολης για εκτυπωση μεσω bluetooth,δυνατοτητα save as(jpg,jpeg,png,bmp)

14.χρηση wallpaper,θεματα,ρυθμιση φωτεινωτητας,ρυθμιση auto power off,συντομευσεις στην επιφανεια εργασιας,3 usb mode(ως μοντεμ,ως συσκευη αποθηκευσης,συγρονισμος πολυμεσων με τον Η/Υ),

15.bluetooth με υποστηριξη ασυρματης αναπαραγωγης μουσικης(A2DP κλπ)

16.Συγρονισμος με exchange ActiveSunc και με OTA.

17.FM radio stereo,30 αποθηκευμενοι σταθμοι

18.Μπορει να διαβασει οποιοδηποτε αρχειο του office και pdf σε full screen,zoom in-zoom out

19.Real player,αναπαραγωγη mp3,mp4,3gp

20.συχρονισμος με τον Η/Υ

 

επιπλεον στα αγγλικα και στα κινεζικα:

Παράθεση:

21.Αναγνωση επαγγελματικων καρτων,και απευθειας δημιουργια επαφης(δηλαδη φωτογραφιζοντας τη καρτα εισαγωνται τα στοιχεια απευθειας σε επαφη)

22.Ομιλον τηλεφονο.διαβαζει τα μενου,sms, email και γενικα οποιοδηποτε κειμενο

23.Φωνητικες εντολες χωρις να υπαρχει προαποθηκευμενη ηχογραφηση

24.Αναγνωση barcode

25.Αναγνωριση γραφης

 

Με εφαρμογες java

 

 

26.zm player υποστηριζει mpg, mpeg, vob, avi, mp4(320*240 στα 25 fps)

27.ebook reader

28.quik notes(γραφεις και το κρατα σαν εικονα

29.Google maps. Με δυνατοτητα να λειτουργησουν και off-line,δυνατοτητα χρησης bluetooth gps,υπαρχουν και εναλλακτικοι χαρτες-προγραμματα.

30.password protected encrypted file

31.λεξικα,δεν ξερω αν υπαρχει ελληνικο

32.επιστημονικο κουμπιουτερακι

33.Αρκετα καλα τρισδιαστατα παιχνιδια

 

Με εφαρμογες *.pkg

34.screen capture

35.δυνατοτητα περιηγησης και αντιγραφης των φακελων τις flash

36.backs up your Contacts, messages, JAVA certifications, network settings, ringtones and general settings

37.Uncompresses rar, zip, tar, tgz, and gz .cab and .bz2

38.Themes installation

39.Cleanup: delete the history of media player, delete preloaded JAVA programs, delete installed themes

40.mp3 and *.ogg player 3gp, mp4, mp3, dat, mpg, mpeg and avi avi, wmv, asf, mp3, ogg, mpg, dat, mpeg, mov, 3gp,rm and flv files

41.A1200 EKONSOLE και οτι μπορει να κανει κανεις μ’αυτη

42.ApplyFont

43.BlackList

44.MSN Messager

45.NoSound - permits you to turn off the camera’s click sound

46.Sound Converter - PKG utility for converting mp3 files on your phone!!!!!!!!!!!!!!!!!!

47.SuperClock - displays a large digital clock on your phone when flip is closed

48.Swap Manager.Δημιουργει swap κατατμηση στη καρτα-κατι σαν εικονικη ram.Ετσι μπορει να τρεχει πολλες εφαρμογες ταυτοχρονα(φυσιολογικα μετα τις 3 περιπου λεει οτι η ram ειναι full.

49.listen to FM radio without the headphones

50.run more than 1 java app

51.παιζει swf files

52.Overclocking

emulators (*.pkg)

53.DOS

54.Mame Games

54.GameBoy advance56. παιζει το OPIE και το OpenMoko(βεβαια ακομα ειναι σε εξελιξη αυτες οι πλατφορμες)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Kalspera kai apo emena Ime katoxos tou Ming A1200e edo kai enan hrono logo douleias den ekatsa pote na kano Flash to kinito mou ehtes ekana Flash+moding to kinito me tin voithia tou odigou tou Macnick exw pano twra tin 12R...To thema twra omws ine oti gia na sindeso to kinito me ton ipologisti vazo apo tis rithmiseis USB tin epilogi USB modem....Den eho omws to Motorola Phone tools episis to Smartaasst pou to vazo :blink::blink::blink::X:cry:
Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

TO smartast, το βαζεις στην καρτα μνημης, αλλαζοντας βεβαια ολο το .system αρχειο!(εσωτερικα του)

Motorola phone tools θα βρεις σε πιο πανω posts ή σε guides! ψαξε λιγο!:)

~~~~

EDIT:

Α!κατι ακομα.Θελω να πληροφορησω το εξης με το βιντο. Οπως ολοι ξερουμε pause στο video δεν υπαρχει!(δεν ξερω αν υπαρχει καποιο patch) Μπορουμε ομως , την ωρα που τραβαμε video, να πατησουμε καποιο απο τα "κεντρικα", ψηλα-πανω, κουμπια!! (menu,μηνυματα,κληση κ.ο.κ) Ετσι με την επιλογη μιας αλλης εργασιας μας, αμεσως το video pause-αρει και μολις βγουμε απο την επιλογη μας, το video συνεχιζει να τραβαει!!!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος να δωσει καποια SOS προγραμματα θα του ειμαι ευγνωμον!!

π.χ. zmplayer, smartast κλπ. επισης σε τι χρησιμευει!!

-καποιο προγραμμα για την ενταση του ηχου?

-κατι απλο για τους χαρτες?

-ποιες μορφες μπορει να παιξει το κινητο? (.mp3,.mp4,.3gp,.avi,.wmv κλπ... )και ποια προγραμματα θα μπορουν να παιξουν αυτα τα αρχεια?

πειτε μου για αυτο!!!!!!!!!

 

Ευχαριστω πολυ, οποιος φιλοτιμηθει!!:happy:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai palli me ena akoma apo ta polla erwtimata mou...Kala me to smartasst apla evala tin epilogi emfanisi krifon ikonidion kai mou evgale ton fakelo .system epita pira ta arhia etsi opws mou dinonte afou ta ekana unrar kai ta evala mesa ston fakelo tou kinitou .system....Epita afou ekana restart to kinito mou emfanise mia efarmogi tou smartassi... sto menou tou kinitou mou to etreksa alla den ekane tpt...To mono pou mou evgale ine ena thaumastiko grafontas pos i mnimi ine plires parakalo diagrapste dedomena..Otan tsekara tin mnimi tis SD kai tin mnimi tou tilefonou diapistosa pos eho akoma arketi eleutheri mnimi....O monadikos logos pou ekana Flash to kinito mou itane gia na mporeso na valo ena theme katevasa loipon ena theme me skin apo to internet pou kanei to kinito ipod alla parola auta otan etreksa to Smartassi... afou stin 5i epilogi leei Theme instaleer den mou ekane tpt....PLZZ HELP....:X:cry::cry:
Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ , ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΑΚΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟ ,ΣΑΝ 2ΕΡΟ ΤΗΛ, ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΥΡΙΟ.

ΚΑΝΑ SITE Η ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΥΑΠΑΡΧΕΙ? ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ JAR ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΕΤΕΡΟΤΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ!!

ΤΗΑΝΚΣ

Link to comment
Share on other sites

Με το πληκτρολογιο τι μπορουσες να αλλαζε με τα .rar .jad κ.ο.κ αρχεια?

 

~~~~

 

Εγω θελω παιχνιδια τα οποια να λειτουργουνε αλλα να δουλευει και η touch screen!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Με το πληκτρολογιο τι μπορουσες να αλλαζε με τα .rar .jad κ.ο.κ αρχεια?

 

~~~~

 

Εγω θελω παιχνιδια τα οποια να λειτουργουνε αλλα να δουλευει και η touch screen!

 

Υποτίθεται ότι δεν είναι όλα τα παιχνίδια αφής, και ότι δεν θα μπορέσει το παλικάρι να παίξει μόνο με το τζοίστικ... Διορθώστε με αν έχω άδικο (δεν έχω βρει το χρόνο να το ψάξω)

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το gprs!Προσωπικα, εγω δεν εχω ενεργοποιημενο τον browser μου!και μολις ενεργοποιω το gprs, μετα μπορω να μπω στο net, και να ψαξω κλπκλπ....

Αλλα δεν εχω καταλαβει την διαφορα!!το gprs τι κανει?:confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

:yahoo::clap::superman:aalllooohhhaaaa!!!!:w00t::up:

 

Δοκιμαστε στην επιλογη : FM Radio without headset !!! Δουλευει στο κινητο μου!!! και ειναι κορυφη!!!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ!!!:D

 

 

Υ.Γ. το συγκεκριμενο αναφερει πως δουλευει μονο στην κινα!!!αλλα το δικο μου πιανει!(βεβαια οχι σε ολα τα σημεια)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι: Γινεται σε αυτο το κινητο, να περασουμε windows μεσα? Να βαλουμε ενα αλλο λειτουργικο συστημα!

εχει αναφερθει πουθενα κατι τετοιο?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανενας να το συχρονισει με outlook? εμενα δεν βρισκει το Motorola phoine tools την συσκευη .εχετε καμια ιδεα?
my mobiles:nokia 3239 - 5210 - 6600 - 3210 - 3310 - 3330 - 5310 - 6610 - c6 - 1100 - 3650 - 5800 - n78---sharp gx10 - gx30 --- motorola a1200 - defy ---ericsson 768 - kf788 - t28 - t20 - t10s - t29s ---sagem v65
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις, οτι το κινητο σου δεν συγχρονιζεται με το pc μεσω του motorola phone tools! ε?

-Θα πας: εναρξη> πινακας ελεγχου> συστημα>καρτελα: υλικο>διαχειριση συσηκευων> και εκει θα βρεις συνδεδεμενο το κινητο σου με τον υπολογιστη*. θα κανεις δεξι κλικ πανω του και θα πατησεις ενημερωση ... και θα ακολουθησεις το παραθυρο που θα σου βγει! Υστερα, θα περιμενεις να ψαξει τους drivers, και μετα εισαι οκ!! το κινητο σου θα ειναι ενταξει!!

 

*μην ξεχασεις να βαλεις απο το κινητο να ειναι κατασταση usb> modem!

 

Ελπιζω να ζητουσες αυτο...:confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις ιδεα που μπορω να βρω λεξικο συμβατο για το α1200? να ειναι και Ελληνο-αγγλικα και αγγλο-Ελληνικο!! ή 1 απο τα δυο....

 

ευχαριστω!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παλληκάρια. Σήμερα το παρήγγειλα απο το Πλαίσιο, το έχει προσφορά για τρεις ημέρες στα 149€. Μήπως πρέπει να ανησυχώ με τη συνεχή πτώση της τιμής?
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το gprs!Προσωπικα, εγω δεν εχω ενεργοποιημενο τον browser μου!και μολις ενεργοποιω το gprs, μετα μπορω να μπω στο net, και να ψαξω κλπκλπ....

Αλλα δεν εχω καταλαβει την διαφορα!!το gprs τι κανει?:confused:

 

to gprs einai ena protokolo epikinonias gia metagora data dedomenwn.

nai...afou exeis energo gprs mporeis na mpeis sto internet kanonika.episis den mporeis na labeis i na steileis MMS xwris na einai energo

pleon paizei kai to google-maps sto A1200...kairos itan.Distixws pros to parwn den einai diathesimi i ipiresia <find me> (me basi tin keraia kinitis pou xrisimopoiei to kinito sou bgazei to stigma sou panw ston xarti!!!)polu kali fasi giati tha exeis sto kinito sou ena eidos <navigation system>

 

*prosoxi stis xrewseis...ektos an exeis kati tipou WIND PLUS;)

Link to comment
Share on other sites

sambouar, poso akoma na pesei? merikoi apo emas pou to pirame sta 340 euro prin apo 4-5 mines ti na poume?
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

 

*prosoxi stis xrewseis...ektos an exeis kati tipou WIND PLUS;)

 

αστα!!αργησες να μου το πεις!! ο λογαριασμος μου (συνδεση, προγραμμα εταιρικο) στα 104 € σε πληροφορω!! και στις λεπτομεριες οι "Ογκοχρεωσεις WAP" ηταν μπολικες .... δεν θα ξαναμπω!!

COSMOTE εχω!:O

~~~~~~~~~~~~~~

Να ρψτησω κατι:

Το προγραμμα dosbox, που ειναι σαν το dos των pc, σε τι χρησιμευει σε ενα a1200, και τι μπορεις να κανεις μεσω αυτου?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

exw to fw R541_G_11.52.12R quadband με ελληνικά. Θα μπορούσε να μου πεί κανείς τι πρέπει να κάνω για να τρέξω εφαρμογές .pkg (να flashάρω με βάση τους οδηγούς που έχετε παραθέσει rdslite και το αρχείο 1 για αυτούς που ήδη έχουν ελληνικά;;) , επίσης μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο μαγαζί εντός Αττικής που να πουάει ανταλακτικό stick;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη μου ένσταση για το κινητό πάντως, είναι το γυαλινο καπάκι της πρόσοψης. Πρέπει να έχεις 3 πόντους νύχια στο χερι για να το ανοίξεις.

Κατα τα άλλα είμαι ευχαριστημένος και ετοιμάζομαι για το flasharisma :)

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Εισαι υπερβολικος!! Εγω που τα τρωω τα νυχια μου, μια χαρα το ανοιγω! Αν δεις απο το πλαϊνο μερος εχει μια λακουβιτσα για να βαζεις το δαχτυλο σου για να το ανοιγεις!!

Δες προσεκτικα:

http://www.tranism.com/weblog/images/moto_a1200.jpg

Το εχει και απο τις 2 μεριες!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola A1200 (MING)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...