Jump to content

Motorola A1200 (MING)


kavatzoulas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω που ενδιαφερθηκες ρε συ!!

αντιμετωπιζω προβλημα με τα .pkg αρχεια! τα εχω ρυθμισει να ανοιγονται με το smart asst. και δεν μπορω να τα ανοιξω ομως! παταω πανω στο αρχειο, αλλα δεν ανοιγει κατι....

εχω κανει καμμια χαζομαρα λετε?

 

edit:το έλυσα!αλλο τωρα θελω να ρωτησω!τα θεματα πως τα περναω?τα αρχεια .skn μπορουν μεσα απο το κινητο να τρεξουν?αν ναι με ποιο προγραμμα?

-πως γινεται, να βγαλω καποιους ενοχλητικους ηχους απο το κινητο!(π.χ.το κλικ στην καμερα,οταν βγαζω τα ακουστικα...κ.α. που δεν χρησιμευουν σε τπτ,απλα υπαρχουν)ε?

-να φτιαξω φακελο στο μενου δεν γινεται με τιποτα?ωστε να βαλω ολες τις εφαρμογες/games εκει!διοτι ειναι πολυ κουραστικο να βλεπεις ενα μενου με 40 εικονιδια!

ευχαριστω!

 

Για δειτε ΑυτΟο να σας φυγουν τα ματακια....

Και αυτό είναι ενα πολυ καλο site για θεματα!!

 

λοιπόν φίλε μου

πρώτα απ' όλα το fw που έχει το κινητο σου τώρα πάνω μας έχει έρθει εκ Ρωσίας και είναι φυσικό να μην τρέχει .pkg εφώσον δεν έχει ρυθμιστεί για να το κάνει. αυτο που πρέπει να κάνεις είναι να κατεβάσεις και να φλασαρεις κάποιο άλλο, πιο προσφάτο, fw της επιλογής σου γιατί μ' αυτό άκρη δε θα βρείς.

 

αφου λοιπόν κάνεις το flash θα έχεις την δυνατότητα να τρέξεις αρχεία .pkg και .skn κι απ' όλα.

 

τώρα παραξενευομαι που κανείς άλλος απο 'δω δεν το γνώριζαν αυτό αφου ότι ming 1200e κυκλοφορεί σε ελληνικό μαγαζί φοράει αυτο το fw. τέλος πάντων...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

3.Αυτο που ζητας υπαρχει ηδη. Οταν εχεις ανοιχτο το μενου αν πατησεις στη κατω κατω μπαρα δινει δυνατοτητα να επιλεξεις καποιο υπομενου.

Δεν ζηταω λιστες ξεχωριστες!!θελω ολα τα εικονιδια να βρισκονται στην κατηγορια "ΟΛΑ", και απο κει να μπορω να ρυθμισω και να καταταξω τα αρχεια μ σε φακελους...αλλα απ'οτι βλεπω... δεν παιζει!!

 

λοιπόν φίλε μου

πρώτα απ' όλα το fw που έχει το κινητο σου τώρα πάνω μας έχει έρθει εκ Ρωσίας και είναι φυσικό να μην τρέχει .pkg εφώσον δεν έχει ρυθμιστεί για να το κάνει. αυτο που πρέπει να κάνεις είναι να κατεβάσεις και να φλασαρεις κάποιο άλλο, πιο προσφάτο, fw της επιλογής σου γιατί μ' αυτό άκρη δε θα βρείς.

 

αφου λοιπόν κάνεις το flash θα έχεις την δυνατότητα να τρέξεις αρχεία .pkg και .skn κι απ' όλα.

 

τώρα παραξενευομαι που κανείς άλλος απο 'δω δεν το γνώριζαν αυτό αφου ότι Ming 1200e κυκλοφορεί σε ελληνικό μαγαζί φοράει αυτο το fw. τέλος πάντων...

 

τα αρχεια .pkg τα ανοιγει!!τα .skn οχι! εχει πολλες επεκτασεις που εμφανιζει, και εχω βρει πολλα προγραμματα!(τα ειχε μεσα στην καρτα μνημης του παλιου τυπα που κρατουσε το κινητο)

Το κινητο το φλασαρα με του macnick το firmware!!μηπως εχετε καποιο πιο προσφατο firmware, και πιο ικανο?να μην κολλαει πολυ, και να ειναι πατσαρισμενο!!?(με ελληνικα βεβαια..ή με καποιο LP.)

 

-Αλλο ειναι τα θεματα και αλλο τα skin στο Ming a1200!! το ανακαλυψα σε 2-3 site, βεβαια δεν εχω καταλαβει την διαφορα τους.....

 

Υ.Γ.καταφερα να περασω 2 skin/θεματα , με επεκταση .lin , αλλα διαφεραν απο τα αλλα του mototheme

 

Ευχαριστω που δεχτηκα 2 απαντησεις!

 

EDIT: Μηνυμα με κλειστο το καπακι δεν μπορεις να διαβασεις ετσι...?(βασικα δεν μ εχει τυχει αλλα, δεν εχει πολλες δυνατοτητες με κλειστο το καπακι..)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζηταω λιστες ξεχωριστες!!θελω ολα τα εικονιδια να βρισκονται στην κατηγορια "ΟΛΑ", και απο κει να μπορω να ρυθμισω και να καταταξω τα αρχεια μ σε φακελους...αλλα απ'οτι βλεπω... δεν παιζει!!

 

 

 

τα αρχεια .pkg τα ανοιγει!!τα .skn οχι! εχει πολλες επεκτασεις που εμφανιζει, και εχω βρει πολλα προγραμματα!(τα ειχε μεσα στην καρτα μνημης του παλιου τυπα που κρατουσε το κινητο)

Το κινητο το φλασαρα με του macnick το firmware!!μηπως εχετε καποιο πιο προσφατο firmware, και πιο ικανο?να μην κολλαει πολυ, και να ειναι πατσαρισμενο!!?(με ελληνικα βεβαια..ή με καποιο LP.)

 

-Αλλο ειναι τα θεματα και αλλο τα skin στο Ming a1200!! το ανακαλυψα σε 2-3 site, βεβαια δεν εχω καταλαβει την διαφορα τους.....

 

Υ.Γ.καταφερα να περασω 2 skin/θεματα , με επεκταση .lin , αλλα διαφεραν απο τα αλλα του mototheme

 

Ευχαριστω που δεχτηκα 2 απαντησεις!

 

EDIT: Μηνυμα με κλειστο το καπακι δεν μπορεις να διαβασεις ετσι...?(βασικα δεν μ εχει τυχει αλλα, δεν εχει πολλες δυνατοτητες με κλειστο το καπακι..)

 

για όλα σχεδόν τα διαθέσιμα fws με τα τις δυνατότητες που σου προσφέρουν, τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα τους, θα πρέπει να διαβάσεις με πολύ μεγάλη προσοχή αυτό

 

τώρα τα skins και τα themes δεν είναι διαφορετικά πράγματα, απλά εγκαταστούνται με διαφορετικό τρόπο. και επίσης υπάρχουν και τα splash skin τα οποία είναι τα animation που κάνει το κινητό όταν κλείνει κι όταν ανάβει.

http://www.motorolafans.com/forums/showthread.php?t=8127

 

άλλο fw με ελληνικά δεν πρόκειτε να βρείς στο διαδίκτυο εκτός κι άν κάτσεις να κάνεις το δικό σου. δεν είναι είναι δύσκολο, απλώς βρίσκεις το fw που θέλεις να φλασάρεις, αντικαθιστάς το φάκελο CG41 με τον φάκελο CG41 του fw που έχεις βρεί και έχει ελληνικά και vouala. δεν τον έχω δοκιμάσει αλλά λογικά θα δουλέψει. ίσως να χειαστεί λίγη δουλειά παραπάνω βέβαια.

 

προτού κάνεις οτιδήποτε φίλαράκι διάβασε τους δυο οδηγούς που σου έδωσα με προσοχή γιάτι κάπου κάπου το πράγμα ξεφεύγει και φάνταζομαι δε θα θελες να δείς το ολοκαίνουριο κινητό σου να μην ανοίγει.

 

τσέκαρε και το startMenu για το μενού που ζήτησες

http://www.motorolafans.com/forums/showthread.php?t=15356

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν φίλε μου

πρώτα απ' όλα το fw που έχει το κινητο σου τώρα πάνω μας έχει έρθει εκ Ρωσίας και είναι φυσικό να μην τρέχει .pkg εφώσον δεν έχει ρυθμιστεί για να το κάνει. αυτο που πρέπει να κάνεις είναι να κατεβάσεις και να φλασαρεις κάποιο άλλο, πιο προσφάτο, fw της επιλογής σου γιατί μ' αυτό άκρη δε θα βρείς.

 

αφου λοιπόν κάνεις το flash θα έχεις την δυνατότητα να τρέξεις αρχεία .pkg και .skn κι απ' όλα.

 

τώρα παραξενευομαι που κανείς άλλος απο 'δω δεν το γνώριζαν αυτό αφου ότι ming 1200e κυκλοφορεί σε ελληνικό μαγαζί φοράει αυτο το fw. τέλος πάντων...

το fw δεν ερχεται απο ρωσια, απλα ειναι το ιδιο με αυτο που εχουν τα ρωσικα(εκτος απο τη γλωσσα).Κανενα A1200e δεν τρεχει απο μονο του εφαρμογες .pkg .

τωρα οπως για να κανει εγκατασταση τα .pkg πρεπει να περασεις πρωτα το smart asst , ετσι και για να κανει εγκατασταση .skn θα πρεπει να εχεις ενα προγραμμα που να κανει αυτη τη δουλεια(το smart asst δεν το κανει).

Δεν ζηταω λιστες ξεχωριστες!!θελω ολα τα εικονιδια να βρισκονται στην κατηγορια "ΟΛΑ", και απο κει να μπορω να ρυθμισω και να καταταξω τα αρχεια μ σε φακελους...αλλα απ'οτι βλεπω... δεν παιζει!!

δεν καταλαβαινω πια ειναι η διαφορα.Στα "ΟΛΑ" βρισκονται ολα τα προγραμματα.Απο κει περα καθε εφαρμογη μπορεις να τη βαλεις να ειναι ταυτοχρονα και σε καποια απο τις αλλες λιστες(γραφειο παιχνιδια χρηστης1 κλπ)

Το κινητο το φλασαρα με του macnick το firmware!!μηπως εχετε καποιο πιο προσφατο firmware, και πιο ικανο?να μην κολλαει πολυ, και να ειναι πατσαρισμενο!!?(με ελληνικα βεβαια..ή με καποιο LP.)

γιατι με το 12R κολλαει;

Δεν νομιζω να βγηκε κατι καινουργιο.

τώρα τα skins και τα themes δεν είναι διαφορετικά πράγματα, απλά εγκαταστούνται με διαφορετικό τρόπο. και επίσης υπάρχουν και τα splash skin τα οποία είναι τα animation που κάνει το κινητό όταν κλείνει κι όταν ανάβει.

προσοχη στην εγκατασταση themes , μπορει να γεμισουν τη μνημη και μετα να μην ξεκινα το κινητο(οποτε μετα φλασαρισμα).Ειδικα σε οτι δουλευει με .lin .Γενικα μονο ενα θεμα καθε φορα.Οχι πολλα ταυτοχρονα.

το κινουμενο σχεδιο που δινει στην αρχη οταν ενεργοποιηται το κινητο αλλαζει μονο με φλασαρισμα και ειναι το cg39

άλλο fw με ελληνικά δεν πρόκειτε να βρείς στο διαδίκτυο εκτός κι άν κάτσεις να κάνεις το δικό σου. δεν είναι είναι δύσκολο, απλώς βρίσκεις το fw που θέλεις να φλασάρεις, αντικαθιστάς το φάκελο CG41 με τον φάκελο CG41 του fw που έχεις βρεί και έχει ελληνικά και vouala. δεν τον έχω δοκιμάσει αλλά λογικά θα δουλέψει. ίσως να χειαστεί λίγη δουλειά παραπάνω βέβαια.

πρεπει να αλλαξεις το cg41, το cg42 καθως και το iconres.ezx που βρησκεται στο cg34.

τσέκαρε και το startMenu για το μενού που ζήτησες

http://www.motorolafans.com/forums/showthread.php?t=15356

πολυ καλο προγραμμα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

Το πορτάκι του μετά από καιρό παραμένει στην ίδια κατάσταση ή γρατσουνιέται;

Το mp3 player μπορείς να το χειριστείς με κλειστό το πορτάκι;

Link to comment
Share on other sites

-Ναι, γρατζουνιεται.

-Ναι. (μπορεις και μηνυμα να διαβασεις, τελικα)

 

Φιλαρακια, ευχαριστω που ασχοληθηκατε ρε σεις!! να 'στε καλα!! ;)

~~~

α, και με τους ανουσιους ηχους μπορουμε να κανουμε κατι?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα αρχεια ηταν οι "εφαρμογες" (τα pkg αρχεια) που ειχε μεσα η καρτα απο πριν!

μερικα δεν ξερω τι κανουν... πειτε μ ποια απο αυτα ειναι καλα και αξιζουν... και οσα ειναι αχρηστα ας τα διωξω!! ευχαριστω!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

το fw δεν ερχεται απο ρωσια, απλα ειναι το ιδιο με

γιατι με το 12R κολλαει;

Δεν νομιζω να βγηκε κατι καινουργιο.

 

ναι υπάρχει το R541_G_11.52.14R. http://gizmotoblog.blogspot.com/(δοκίμασε google translate ή ξεκίνα να μάθεις ρώσικα. :D)

εκ Ρωσσίας μόνο με ελληνικά και ρώσικα.

θα χρειαστεί δουλειά αν θέλεις και ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

γενικα, κολλαει!και στο μενου, και οταν φορτωνει!!

το ρωσικο που θεωρειται καλο, με ενα LP, δεν ειναι οκ?χρειαζεται και ακομα κατι αλλο?:confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδακια με ολικη διαγραφη ή επαναφορά αρχ. ρυθμισεων χανεται το φλασαρισμα που παιζει pkg και επανερχεται στην μαμισια κατασταση?
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν επηρεαζει κατι τετοιο...

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

γινεται με καποιο τροπο να δυναμωσω το ηχειο?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

oχι, γτ? παιζει κανα ρολο?EDIT: Μιλαω, αν μπορουμε να ανεβασουμε τον ηχο!οχι, αν εχω χρ/σει αλλο προγαμμα το οποιο το αλλιωνει!!(ξερω για τι μιλας)

 

αα!και κατι αλλο! οταν μιλας με καποιον στο τηλεφωνο, και υστερα το κλεινεις, βγαζει 1002 παραθυυρα!! με αυτο τι μπορω να κανω?

 

Υ.Γ. πιο πανω εχω κι αλλα ζητουμενα!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, τις εφαρμογες .jar .zip .rar και γενικα τα συμπιεσμενα αρχεια, το v3x μου τις ανοιγε αμεσως!!

στο a1200 με ποιο προγραμμα μπορω να τις αποσυμπιεσω και μετα να τις τρεξω?:confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τις απορίες μου τις έλυσα και θα αναφέρω κάτι που ενδιαφέρει όσους έχουν φλασάρει ολικά ή μερικά το τηλέφωνο.

 

Προσωπικά έχω πάει στη Μοτορόλα 2 V3 ένα V3x και ένα V3xx μονταρισμένα με fw Που ΔΕΝ υπάρχει στην Ελλάδα και πειραγμένα, με αρκετά skin δικές μου αρχικές οθόνες κλπ.

 

Η Μοτορόλα τα δέχθηκε, δεν πείραξε το λογισμικό αν και τα κινητά κατέληξαν σε εμένα χωρίς δεδομένα μετά (sms, mms, κατάλογοι) και μάλιστα δεν εξέφρασαν καμία διαφωνία - παρατήρηση για τις αλλαγές και αρκέστηκαν να ρωτήσουν άν είχα αγοράσει το κινητό από το εξωτερικό!!! Η εγγύηση κάλυψε τα πάντα και κυρίως το πρόβλημα h/w που είχαν τα απλα V3!

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

oχι, γτ? παιζει κανα ρολο?EDIT: Μιλαω, αν μπορουμε να ανεβασουμε τον ηχο!οχι, αν εχω χρ/σει αλλο προγαμμα το οποιο το αλλιωνει!!(ξερω για τι μιλας)

 

αα!και κατι αλλο! οταν μιλας με καποιον στο τηλεφωνο, και υστερα το κλεινεις, βγαζει 1002 παραθυυρα!! με αυτο τι μπορω να κανω?

 

Υ.Γ. πιο πανω εχω κι αλλα ζητουμενα!

 

Κοιταξε στο motorolafans, εχει πολλα προγραμματα που ανεβαζουν τον ηχο.

 

Αυτο με τα παραθυρα που λες δεν μου συμβαινει εμενα. Δκ\οκιμασε να κανεις ολικη διαγρ. και επαν αρχ. ρυθμισεων μηπως και στρωσει. Και μενα μου κανε κατι νερα και με τα παραπανω λυθηκαν ολα!

 

tsoump

 

Πηγαινε motorolafans εγω χρησιμοποιω το unzipper kai einai OK.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, τελικά το fix του macnic κολλάει στο boot? Γιατί βλέπω το γραφικό να αργεί λίγο να νιώσει... Δεν με πειράζει γιατί κατά τα άλλα δουλευει αρκετά καλά. Αλλά ήταν θέμα που υπήρχε και πρίν το φιξ? Δεν θυμάμαι γιατί το είχα ανοίξει μόνο μία φορά πριν περάσω το φιξάκι...

 

Επίσης γιατί οι εφαρμογές δεν έχουν εικονίδια παρά ένα θαυμαστικό σε κίτρινο κύκλο? (δεν το έψαξα στο φόρουμ γιατί δεν είχα χρόνο)

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Τι παιζει ρε παιδια με την τιμη?Υπαρχει καποιος λογος που πεφτει ετσι αποτομα με προσφορες?

Πριν κανα μηνα το πηρα με 1 giga στα 300e κ τωρα εχει παει 199e με 2 giga..

Σε 10-15 μερες τι θα γινει?? 99e κ δωρο φιλιππινεζα να σου καθαριζει το σπιτι??

Super κινητακι δεν λεω,το εχω καταευχαριστηθει αλλα που θα παει το πραμα?

Link to comment
Share on other sites

Τι παιζει ρε παιδια με την τιμη?Υπαρχει καποιος λογος που πεφτει ετσι αποτομα με προσφορες?

Πριν κανα μηνα το πηρα με 1 giga στα 300e κ τωρα εχει παει 199e με 2 giga..

Σε 10-15 μερες τι θα γινει?? 99e κ δωρο φιλιππινεζα να σου καθαριζει το σπιτι??

Super κινητακι δεν λεω,το εχω καταευχαριστηθει αλλα που θα παει το πραμα?

 

Αυτό δείχνει πόσο κερδισμένος είναι κάποιος που κάνει υπομονή(δεν είμαι τέτοιος)... Αλλά μη μασάς γιατί μπορεί να σκάσει κανένα καλύτερο στα ίδια πλαίσια και να τραβάμε τα μαλλιά μας όσοι το πήραμε τον τελευταίο μήνα!;)

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

το κινητό κυκλοφορεί πολύ καιρό και είναι φυσιολογικό να πέφτει η τιμή...

Δεν σου φαινεται λιγο αποτομο πανω στο 20ημερο να πεσει 140e?

6 μηνες παιζει στην ελλαδα δεν ειναι κ χρονος.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να πουλανε το στοκ γι'αυτο. Παροτι ειναι το καλυτερο κινητο γενικα δεν πολυκυκλοφορει...

Καποια στιγμη θα βγει και το Α1600 αλλα με GPS και 3.2MP δεν νομιζω οτι θα χει 300e.

 

Johnny_Nik

 

Δεν επηρεαζει κατι τετοιο το fix εμενα το ιδιο ηταν και πριν και μετα (κοφτη).

Για τα εικονιδια πατας ΜΡΚG---> uninstall.

Link to comment
Share on other sites

Exw ki egw to idio provlima me to erwthmatiko sta eikonidia kai einai ligo askhmo. i enoeeeis me to ΜΡΚG---> uninstall??

 

Μπορει να πουλανε το στοκ γι'αυτο. Παροτι ειναι το καλυτερο κινητο γενικα δεν πολυκυκλοφορει...

Καποια στιγμη θα βγει και το Α1600 αλλα με GPS και 3.2MP δεν νομιζω οτι θα χει 300e.

 

Johnny_Nik

 

Δεν επηρεαζει κατι τετοιο το fix εμενα το ιδιο ηταν και πριν και μετα (κοφτη).

Για τα εικονιδια πατας ΜΡΚG---> uninstall.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola A1200 (MING)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...