Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο με το τει δεν το καταλαβα....

χωρισατε αλλα θελει να την πας στο τει;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νιώθω ερωτευμένος ξανά ύστερα από πολύυυ καιρό... Και με τι κοπέλα... Και το καλύτερο απ'όλα, μας είδε μαζί η πρώην μου, και ούτε που με ένοιαξε αν στραβομουτσούνιασε η όχι...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 μερες χωρια.Χθες μπηκε μετα απο πολυ καιρο στο msn.Καναμε μια κουβεντα.Σημερα το πρωι σηκωθηκα και νιωθω ενα απεραντο κενο...
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα:)rellista είπα να γράψω και εγώ γιατί πιστεύω μια γυναικεία γνωμη θα σου χρειαστεί...

Αφού έχουν περάσει τόσες μέρες και εσύ ακόμα σκέφτεσαι την κοπέλα προτείνω να τη ξαναπροσεγγίσεις και να δεις τι αισθάνεται και αυτή πλέον ή ακόμη αν έχει γυρίσει σελίδα-που δεν το νομίζω αν κρίνω από τη γυναικεία φύση μου...

Καταλαβαίνω ότι αισθάνεσαι κενός αλλά μήπως ήσουν εσύ αυτός που έφερε το χωρισμό?Αν ναι τότε ένα συγγνωμη και μια αλλαγή συμπεριφορας ίσως αρκούν για να γυρίσει...Αν δεν το κάνει,λογικό είναι να λυπηθεις αλλά μην αφήσεις τη ζωή σου να πάει πίσω!

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Αν θες,διαβασε 2-3 σελιδες πιο πισω.Εχω γραψει το περιστατικο.:)

---------------------------------------------------------------------

Μολις χωρισα μετα απο 2μιση χρονια.Δεν μπορουσε αλλο λεει.Αλλαξαν οι προτεραιοτητες της.Ειμαστε μαζι απ'οταν ηταν 16 κι εγω 19...Εμεινα μετεορος στο πουθενα.Και το καλυτερο?Ηταν το πρωτο καλοκαιρι που πηγαμε μαζι διακοπες και ηταν τελεια.Μεσολαβησαν μερικες μερες που ειχα να τη δω..Σκεφτηκε με τη λογικη λεει και τα εβαλε κατω και δεν ειμαι πια στις προτεραιοτητες της.Εγω δεν ξερω γιατι την ειχα παντα πρωτη και το ηθελα αυτο που εκανα.Χωρισαμε μεταξυ δακρυων κτλ και δεν θελει να χαθουμε για κανενα λογο.Ακομα και στο ΤΕΙ μαζι να παμε τη Δευτερα.

Συμπερασμα:Ποτε μην ειστε σιγουροι παιδες.

 

Περαστικα μου.

-----------------------------------------------------------------------------

 

Αυτο ειναι.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ραλιστα φίλε μας, νομίζω πραγματικά οτι η κοπέλα είδε αλλιώς τα πράγματα και αναθεώρησε τη σχέση σας... το κακό είναι ότι δεν ήταν ειλικρινής να σου το πει από την αρχή και σε άφησε στα κρύα του λουτρού να αναρωτιέσαι τι έγινε... δεν ξέρω βέβαια αν στη συνομιλία που είχατε σου εξήγησε γιατί χωρίσατε, αλλά... επρεπε... ;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

10 μερες χωρια.Χθες μπηκε μετα απο πολυ καιρο στο msn.Καναμε μια κουβεντα.Σημερα το πρωι σηκωθηκα και νιωθω ενα απεραντο κενο...

ΥΓ)Αν καποιος θελει να του στειλω την συζητηση που καναμε,ας ριξει ενα pm....Θελω να δω αν μονο εγω τα βλεπω ετσι τα πραγματα τελικα.:(

Αν θες ακόμα μαι δεύτερη-τρίτη-τέταρτη γνώμη στείλε την συζήτηση με pm να σου πω..Πάντως να ξέρεις πως θέλει χρόνο μα πάρα πολύ χρόνο για να μην νιώθεις αυτό το κενό που γράφεις...

 

ραλιστα φίλε μας, νομίζω πραγματικά οτι η κοπέλα είδε αλλιώς τα πράγματα και αναθεώρησε τη σχέση σας... το κακό είναι ότι δεν ήταν ειλικρινής να σου το πει από την αρχή και σε άφησε στα κρύα του λουτρού να αναρωτιέσαι τι έγινε... δεν ξέρω βέβαια αν στη συνομιλία που είχατε σου εξήγησε γιατί χωρίσατε, αλλά... επρεπε... ;);)

 

trela7 συμφωνώ μαζί σου ότι θα έπρεπε να του εξηγήσει τι ακριβώς συμβαίνει και πολύ κακώς για μένα που δεν το έκανε..ύστερα από 2,5 χρόνια κάτι τέτοιο όσο επώδυνο και αν είναι δείχνει πόσο σέβεσαι τον άλλον..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου ειπε ειναι οτι δεν με σκεφτοταν πλεον.Ε,δε γινεται μεσα σε 4 μερες να μη σκεφτεσαι αυτον με τον οποιο εισαι μαζι 2μιση χρονια,ποσο μαλλον οταν ειναι το πρωτο καλοκαιρι που εχετε παει διακοπες μαζι και ειναι τελεια.

 

Δε γινεται να ειμαι τοσο παραλογος.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου ειπε ειναι οτι δεν με σκεφτοταν πλεον.Ε,δε γινεται μεσα σε 4 μερες να μη σκεφτεσαι αυτον με τον οποιο εισαι μαζι 2μιση χρονια,ποσο μαλλον οταν ειναι το πρωτο καλοκαιρι που εχετε παει διακοπες μαζι και ειναι τελεια.

 

Δε γινεται να ειμαι τοσο παραλογος.

Κοίταξε να δεις, από όσα έχω διαβάσει πιστεύω ότι η σχέση είχε "ωριμάσει" και αυτό ίσως την κούρασε? δεν ήταν σε φάση να το αποδεχθεί? και αποφάσισε να διακόψετε. Μην ξεχνάς ότι οι άνθρωποι είμαστε ευάλωτοι και επηρεαζόμαστε από καταστάσεις που συμβαίνουν γύρω μας άσχετα με το άμα είχες αντιληφθεί κάτι τέτοιο και άσχετα με τα χρόνια που ήσασταν μαζί.

Επίσης το "περαστικά μου" που έγραψες είναι λάθος διότι όλα τα πράγματα είναι εμπειρίες στην ζωή και δεν πρέπει να λυπάσε ποτέ για τον ευατό σου αλλά να λες κάθε εμπόδιο σε καλό θα μου βγεί.

:X
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι προτεινω να σταματησεις να στελνεις στον καθενα την κουβεντα που κανατε...αυτο μονο κακο σου κανει παρα καλο.

ασε τα πραγματα να κυλησουν,και αν αναθεωρησει και θελει να ειστε και παλι μαζι τοτε καλως..απλα θα ειναι στο χερι σου τοτε να σκεφτεις αν αξιζει η οχι.

 

εχε απλα υποψιν σου οτι καμια φορα αναλωνομαστε στο να δινουμε αξια σε μικρα πραγματα ενω μπροστα μας βρισκονται τα καλυτερα κι εμεις τα παραβλεπουμε...

προσοχη!δε λεω πως η κοπελα δεν αξιζει..απλα προσπαθησε να ξεθολωσεις λιγο...καλο θα σου κανει

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Eδώ και καιρό είμαι full ερωτευμένος με μια κοπέλα.Η κοπέλα δεν ήξερε ότι τη αγαπώ(ναι,την ΑΓΑΠΩ,δεν μου αρέσει απλά)και της το είπα χθες.Αυτή θέλει τον ξάδερφό μου,αυτός όμως δεν την θέλει.Μου είπε ότι αν βρισκόταν κάποιος που να την αγαπούσε πραγματικά,θα τον ξεχνούσε.Της είπα όσα ένοιθα για αυτή,και από τότε δεν μου απαντάει.Δεν μπορώ να τη βγάλω από το μυαλό μου,τη σκέφτομαι συνεχώς,και δεν μπορώ να την ξεχάσω...Τί να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Της είπα όσα ένοιθα για αυτή,και από τότε δεν μου απαντάει.

Κλασσική συμπεριφορά ελληνίδας.... Γι' αυτό τις κράζω...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να την ξεχάσω...Τί να κάνω?

 

 

Ακριβώς το αντίθετο!Και οσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα!!!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το αντίθετο!Και οσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα!!!

Μα δεν μπορώ...

Link to comment
Share on other sites

Eδώ και καιρό είμαι full ερωτευμένος με μια κοπέλα.Η κοπέλα δεν ήξερε ότι τη αγαπώ(ναι,την ΑΓΑΠΩ,δεν μου αρέσει απλά)και της το είπα χθες.Αυτή θέλει τον ξάδερφό μου,αυτός όμως δεν την θέλει.Μου είπε ότι αν βρισκόταν κάποιος που να την αγαπούσε πραγματικά,θα τον ξεχνούσε.Της είπα όσα ένοιθα για αυτή,και από τότε δεν μου απαντάει.Δεν μπορώ να τη βγάλω από το μυαλό μου,τη σκέφτομαι συνεχώς,και δεν μπορώ να την ξεχάσω...Τί να κάνω?

Η κοπέλα προφανώς δεν ένοιωθε το ίδιο με εσένα, ξαφνιάστηκε και με τα συναισθήματά σου διότι μάλλον σε θεωρούσε φίλο της και γι αυτόν τον λόγο προσπαθεί να σε αποφύγει και δεν σου απαντάει.

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι σε αυτήν την περίπτωση διότι από την αντιμετώπισή της φαίνεται ότι δεν ενδιαφέρεται.

 

Life is going on & not behind…

:X
Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα προφανώς δεν ένοιωθε το ίδιο με εσένα, ξαφνιάστηκε και με τα συναισθήματά σου διότι μάλλον σε θεωρούσε φίλο της και γι αυτόν τον λόγο προσπαθεί να σε αποφύγει και δεν σου απαντάει.

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι σε αυτήν την περίπτωση διότι από την αντιμετώπισή της φαίνεται ότι δεν ενδιαφέρεται.

 

Life is going on & not behind…

Καποιος τρόπος να την ξεχάσω???

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτην την περιοδο δεν ειμαι ερωτευμενος!:!:διοτι πριν κατι( περιπου 4) μηνες ειχα φαει τη πρωτη μου χυλόπιτα και ειμαι σοκαρισμενος!!!:cry::cry::cry::cry:

και απο τοτε δεν κανω καμια κινηση!

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτην την περιοδο δεν ειμαι ερωτευμενος!:!:διοτι πριν κατι( περιπου 4) μηνες ειχα φαει τη πρωτη μου χυλόπιτα και ειμαι σοκαρισμενος!!!:cry::cry::cry::cry:

και απο τοτε δεν κανω καμια κινηση!

φυσικα για ολα τα πραγματα υπαρχει πρωτη φορα και εισαι αρκετα μικρος ωστε να σε παιρνει απο κατω.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καποιος τρόπος να την ξεχάσω???

Το τραγούδι "ο έρωτας με έρωτα περνάει " το γνωρίζεις?

Μάλλον κάτι τέτοιο πρέπει να κάνεις

:X
Link to comment
Share on other sites

εγω αυτην την περιοδο δεν ειμαι ερωτευμενος!:!:διοτι πριν κατι( περιπου 4) μηνες ειχα φαει τη πρωτη μου χυλόπιτα και ειμαι σοκαρισμενος!!!:cry::cry::cry::cry:

και απο τοτε δεν κανω καμια κινηση!

Καλά μην γίνεσαι δραματικός.. δηλαδή τι φοβάσαι μήπως και η επόμενη κοπέλα σου ρίξει «χυλόπιτα» ? Αυτά τα πράγματα είναι μες το παιχνίδι άλλωστε σημασία έχει εσύ να περνάς καλά και όχι να σκύβεις το κεφάλι στην πρώτη δυσκολία ;)

:X
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα φιλε μου on tree να προσπαθησεις να συναντηθεις..(αν τα καταφερεις!!)μια ακομα φορα μαζι της, γιατι υπαρχει μια μικρη μεν περιπτωση να ειναι μπερδεμενη..:ninja:δηλ να σε εβλεπε σαν φιλο..αλλα που ξερεις? ισως να της εχεις ξυπνησει κατι αλλο...αλλα να ειναι ταυτοχρονα μπερδεμενη..αλλα και κολημενη με τον ξαδερφο σου..γιαυτο και εξαφανιστηκε..:ninja:μεχρι να καταλαβει τι της γινεται...ισως να χρειαζεται τον χρονο της...:!:

 

και παλι ομως μην πιεσεις για τιποτα...μην πεσεις με τα μουτρα και κυριως μην παρακαλεσεις...υπαρχει περιπτωση να την κανεις να αιστανθει εγκλωβισμενη..και τοτε ουτε καλημερα δεν θα λετε..απλα μια σηζητηση κανε..και αν δεις οτι... δεν προχωραει....παμε για αλλα...:)

 

Οσο για τον φιλο rallista ποιο πανω..σε καταλαβαινω φιλε μου..2,5 χρονια δεν ειναι 2,5 εβδομαδες αλλα ουτε και 2,5 μηνες...ειναι μια μικρη ζωη,γεματη αναμνησεις, κακιες αλλα και καλες που δυσκολα σβηνονται ετσι απλα...ασε να περασει λιγο ο καιρος να δεις πως θα παει η κατασταση..και προπαντων μην πιεζεις...διακριτικα απο κοντα...(εφοσον το αντεχεις αυτο,την θελεις πισω και εχεις σκοπο να περιμενεις ετσι?)

 

οχι οτι την δικαιολογω που εφυγε ετσι απλα..αλλα πιστεψε με ο ανθρωπος αναλογα με τα βιωματα του αλλαζει...και επιρεαζεται απο τους γυρω του...ισως να περναει και φαση η κοπελια σου...τι να πω?:X... αστην λιγο να ηρεμισει...(απο τι θα μου πεις?)....και γνωμη μου ειναι να μην συνεχιζεις να της δειχνεις οτι ειναι το παν στη ζωη σου..φερνει αντιθετα αποτελεσματα..:ninja:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...